چگونه ویزای کار آلمان را اخذ نماییم ؟

دریافت ویزای کار آلمان

اخذ ویزای کار در آلمان در سال های اخیر هدف بسیای از متخصصین و مهندسین کشورهای مختلف بوده است. از سال 2015 به بعد مهاجرت کاری به آلمان افزایش زیادی داشته است اما راحت ترین شرایط برای مهاجرت کاری به آلمان در سال 2022 کلید خورده است. رشته های مهندسی، پرستاری و پیراپزشکی و همچنین افراد فنی و متخصص بدون مدرک دانشگاهی بیشترین تعداد جذب را در آلمان به خود اختصاص داده اند. جهت آگاهی از شرایط، هزینه و مدارک لازم برای دریافت ویزای کار در آلمان در سال 2022 برای ایرانیان و اخذ اقامت کاری این کشور با ما همراه باشید.

ابتدا در این پادکست توضیحاتی راجع به ویزای کار آلمان برای شما اورده ایم. با ما همراه باشید:

ویزای کار آلمان

مدت زمان   5:16دقیقه

اخذ ویزای کار آلمان با مجوز از وزارت کار

تمام فعالیت های موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با مجوز کاریابی بین المللی از وزارت کار انجام می پذیرد. شما می توانید برای اطمینان خاطر با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و مجوزهای لازم را تقاضا نمایید.

اطلاعیه:

قانون جدید جذب نیروی کار آلمان همانند هر برنامه مهاجرتی دیگر در زمان محدودی اجرا خواهد شد و در صورتی که کشور آلمان نیروی کار مورد نیاز خود را جذب کند مطمئنا شرایط کنونی ادامه پیدا نخواهد کرد. در نهایت به شما توصیه می کنیم برای از دست ندادن این فرصت تکرار نشدنی برای دریافت ویزای کار آلمان، حتما فرم ارزیابی و مشاوره مهاجرت را تکمیل نموده تا شرایط شما هرچه زودتر مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گرفته و با شما تماس گرفته شود. بررسی شرایط شما توسط کارشناسان موسسه کاملا رایگان بوده و برای شما هزینه ای در بر نخواهد داشت. منتظر شما هستیم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

ابتدا در این ویدئو ویژگی موسسات معتبر مهاجرتی را برای شما بیان می کنیم. با ما همراه باشید:

مهاجرت به آلمان

آلمان به عنوان پنجمین مقصد محبوب مهاجران در جهان شناخته شده است.

این محبوبیت به دلیل عملکرد اقتصادی، سیستم آموزشی و فرصت های شغلی بسیار خوب کشور آلمان است. بسیاری از مردم سراسر جهان فرصت مهاجرت به آلمان را دارند و می توانند در این کشور به کار مشغول شوند. برای مهاجرت به آلمان روش های بسیار متنوعی وجود دارد. تمام اتباع خارجی می توانند با دریافت ویزای کاری در آلمان مجوز کار با توجه به داشتن شرایط موجود را دریافت کنند.

شرایط لازم برای اخذ ویزای کار آلمان 2022 چیست؟

شرایط لازم برای اخذ ویزای کار آلمان 2022

اخذ ویزای کار آلمان برای تخصص هایی امکان پذیر می باشد که کشور آلمان در آن ها کمبود نیروی کار متخصص دارد. بیشترین میزان کمبود نیرو در رشته های فنی مهندسی بخصوص رشته های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک و پرستاری است که اجازه اخذ ویزای کار را دارند. در بیشتر کشورهای دنیا بازار کار برای نیروی متخصص آن کشور، به صورت انحصاری وجود دارد.در گذشته برای متقاضیان بین المللی موانع بسیاری برای اخذ ویزا کار آلمان وجود داشت، حتی برای افرادی که در آلمان تحصیلات خود را ادامه داده بودند. اما اکنون اخذ ویزای کار آلمان برای متقاضیان غیر اروپایی امکان پذیر می باشد.

مهم ترین شرایط لازم برای کار در آلمان به شرح زیر می باشد:

مهم ترین شرایط لازم برای کار در آلمان

تحصیلات شخص متقاضی با مشاغل اعلام نیاز شده توسط دولت آلمان مطابق باشدسابقه کار حداقل 3 تا 5 سال مرتبط با رشته تحصیلی
داشتن مدرک زبان آلمانی  آگاهی از زبان انگلیسی هم میتواند رزومه شما رو قوی تر کند
اخذ ویزای کار آلمان بدون مدرک زبان امکان پذیر نیست و عبارت گزینه سوم که آگاهی با زبان انگلیسی اعلام شده برای مشاغلی است که در شرکت های بین المللی در آلمان استخدام می شوند. در صورتی که قرارداد کاری در ایران امضا شود و متقاضی مستقیما بخواهد برای ویزای کار به سفارت مراجعه کند می بایست مدرک زبان مورد نظر کارفرما را داشته باشد.در هر صورت دانش زبان آلمانی به پروسه دریافت ویزای کار آلمان کمک بزرگی می کند. در واقع مجموع امتیازات شخص متقاضی مانند سابقه تحصیلی، سابقه کاری، مهارت و دانش زبانی، سفارت را قانع می کند که متقاضی شرایط ورود و کار کردن در این کشور را دارد.
یکی از مهم‌ترین شرایط دریافت ویزای کار آلمان این است که شما موفق شوید یک قرارداد کاری را با یک کارفرما در آلمان به امضا برسانید. البته قرارداد شما تنها در صورتی می‌تواند به دریافت ویزای کاری منجر شود که در آن حداقل حقوق و دستمزد اشاره‌شده از سوی دولت کشور آلمان، ثبت‌شده باشد.
در سال 2022 اگر برای مشاغل فنی درخواست اخذ ویزای کار را می‌دهید، باید میزان دستمزد شما در سال حداقل 38688 یورو باشد؛ اما اگر برای دریافت یک موقعیت شغلی غیر فنی در یک استارت‌آپ آلمانی اقدام می‌کنید، حداقل حقوق شما قبل از کسر مالیات باید 46000 یورو در سال باشد.

یکی از مهم‌ترین شرایط دریافت ویزای کار آلمان این است که شما موفق شوید یک قرارداد کاری را با یک کارفرما در آلمان به امضا برسانید.

یکی دیگر از شرایط دریافتن ویزای کار آلمان در سال 2022 این است که قرارداد امضاشده توسط شما و کارفرمایتان باید بیش از یک سال بوده و در بهترین حالت نامحدود و بدون تاریخ انقضا باشد. درصورتی‌که موفق به دریافت یک قرارداد بدون تاریخ انقضا شوید، می‌توانید از مراجعه سالانه به مقامات خارجی برای تمدید ویزای خود، جلوگیری کنید.

هزینه اخذ ویزای کار آلمان

هزینه اخذ ویزای کار آلمان

هزینه اخذ ویزای کار آلمان با توجه به پرونده متقاضی محاسبه می شود. هزینه ویزای کار آلمان در مجموع چیزی در حدود 75 یورو است. با این حال، پیش از اقدام با سفارت آلمان در مورد هزینه های ویزای کار تماس بگیرید، زیرا ممکن است بسته به شرایط هزینه کمتر و یا بیشتری را باید پرداخت کنید. لازم به ذکر است که در صورت رد شدن ویزا، پول پرداختی به شما پس داده نمی شود. در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید تا مشاوران مجرب موسسه با شما تماس بگیرند.

در زیر جدول هزینه های ویزای کار آلمان را برای شما آورده ایم:

هزینه ویزای کوتاه مدت آلمان

دسته ویزا

هزینه به یورو

ویزای ترانزیت فرودگاه.

80 یورو

ویزای اقامت کوتاه مدت (بزرگسالان).

80 یورو

کودکان بین 6 تا 12 سال.

40 یورو

کودکان کمتر از 6 سال.

رایگان

ملیت های ارمنستان، آذربایجان و روسیه.

35 یورو

 

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال های 2022

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال های 2022

درصورتی‌که می‌خواهید یک موقعیت شغلی مناسب در کشور آلمان را دریافت کنید، در ابتدا باید بدانید که چه مشاغلی در این کشور بیشتر موردنیاز هستند. اگر حوزه کاری شما مرتبط با این مشاغل کاری باشد، مسیر دریافت ویزای کاری شما به کشور آلمان بسیار هموارتر خواهد بود. به دلیل طولانی بودن لیست مشاغل موردنیاز آلمان در سال 2022 تنها تعدادی از آن‌ها را در اینجا نام می‌بریم. لیست کامل‌تر مشاغل را از طریق لینکی که در زیر است دریافت کنید:
• متخصصان فناوری اطلاعات IT
• دانشمندان
• مهندسین برق
• تحلیلگر داده
• پرستاران
• توسعه‌دهندگان نرم‌افزار
• تحلیلگران فناوری اطلاعات
• ریاضیدان
• مهندسی مکانیک
• پزشکان
• تکنسین برق یا الکترونیک
• مهندسی عمران
• مهندسی مکاترونیک

ویزای کار پرستاری در آلمان

ویزای کار پرستاری در آلمان

آلمان به علت افزایش سن جمعیت خود با بحران بهداشتی روبرو شده است و از آنجا که نیروی پرستاری آن نیز با افزایش سن مواجه شده است، نیاز به پرستار در آلمان بحرانی شده است. آلمان این روز های به نیروی ماهر پرستاری نیاز دارد و از این رو پرستاران می توانند از سراسر دنیا برای کار در آلمان برای پرستاری اقدام کنند. برای آنکه واجد شرایط درخواست پرستاری در آلمان باشید باید این شرایط را داشته باشید:

 • مدرک پرستاری.
 • پروانه پرستاری در کشور مبدا.
 • تجربه کار در رشته پرستاری.
 • گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه.
 • رزومه و کپی گذرنامه.

 

نحوه دریافت ویزای کار آلمان

نحوه دریافت ویزای کار آلمان

نحوه دریافت ویزای کار آلمان برای افراد متفاوت است. در حال حاضر دریافت ویزای کار کشورهای اروپایی برای افراد خارج از اتحادیه امری دشوار و تا حدی غیر ممکن است.کشورهای عضو اتحادیه اروپا در شرایط خاصی مجاز به دادن ویزای کار به افراد خارج از اتحادیه اروپا هستند. تا چندی پیش افراد خارج از اتحادیه اروپا برای دریافت ویزای کار کشورهای عضو اتحادیه با دشواری های زیادی روبرو بودند. در این شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اقدام به پیدا کردن شغل در این کشور و در نهایت دریافت ویزای کار از در دسترس ترین راه های کاریابی در اتحادیه اروپا بود.فرایند دریافت ویزای کار آلمان از طریق ویزای جستجوی کار بدین صورت است که باید ابتدا اقدام به دریافت ویزای جستجوی کار نمایید. مدت اعتبار این ویزا 6 ماه می باشد که باید در این مدت شغل خود را یافته باشید. در غیر این صورت در پایان 6 ماه باید خاک کشور آلمان را ترک کنید.اگر در مدت 6 ماه قرارداد کار بسته باشید با ارائه قرارداد کار خود به اداره مهاجرت و همچنین وجود یکسری شرایط جزئی دیگر می توانید برای دریافت ویزای کار آلمان اقدام کنید.موسسه هرمس اپلای با داشتن پرونده های موفق بی شمار در زمینه مهاجرت کاری آلمان می تواند به شما در زمینه پیدا کردن کار در آلمان راهنمایی کند. اگر چه قصد مهاجرت به آلمان را دارید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

آشنایی با دوره آزمایشی در آلمان

یکی از شرایطی که دولت آلمان برای شما و کارفرمایان در سال 2022 قرار داده است، دوره آزمایشی است که طبق آن از شروع قرارداد کاری خود به مدت 3 ماه می‌توانید بدون اطلاع قبلی از کار خود استعفا داده و یا توسط کارفرما اخراج شوید. البته این مدت بسته به کارفرما و یا سازمانی که قصد دارید برای آن کار کنید، می‌تواند متفاوت باشد.

آشنایی با دوره آزمایشی در آلمان

وضع چنین قانونی ازلحاظ تئوری هم به سود شما و هم به سود کارفرمای شما خواهد بود. بدین‌صورت شما به‌عنوان کارمند یا کارفرمای شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا موقعیت شغلی اخذشده برای شما مناسب است یا خیر. به همین دلیل اگر می‌خواهید بدانید که چگونه ویزای کار آلمان را اخذ نمایید، باید با دوره آزمایشی در این کشور آشنا بوده و برای کسب موقعیت شغلی در این دوره، نهایت تلاش خود را انجام دهید.

شرایط جدید دریافت ویزای کار آلمان

شرایط جدید دریافت ویزای کار آلمان

خبر خوب اینکه توضیحاتی که داده شد برای قبل از تصویب قانون جدید جذب نیروی خارجی در آلمان بوده است. در حال حاضر به دلیل کمبود نیروی متخصص در بازار کار آلمان و عدم امکان تامین این کمبود از اتحادیه اروپا، کشور آلمان این اجازه قانونی را گرفته است که از خارج از اتحادیه و سایر کشورهای جهان نیروی کار خود را تامین کند. با توجه به شرایط ویژه پیش آمده می توان گفت تا کنون دریافت ویزای کار آلمان پیش از این با چنین راحتی روبرو نبوده است.در قانون جدید جذب نیروی خارجی کشور آلمان اجازه کاریابی برای تمام متخصصان خارج از اتحادیه اروپا بوجود آمده است. در حال حاضر متقاضیان کار در آلمان می توانند از هر جای دنیا اقدام به اپلای و کاریابی در در این کشور کنند. در صورتی که بتوانید نظر کارفرمای آلمانی را جلب کنید می توان گفت که بخش مهم فرآیند دریافت ویزای کار آلمان را طی کرده اید.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با مجوز کاریابی بین المللی این آمادگی را دارد که برای دریافت ویزای کار آلمان درکنار شما باشد.

ویزای کار آلمان

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار آلمان

 1.  فرم درخواست ویزا
 2. عکس گذرنامه
 3.  مدرک اثبات کننده رابطه کاری (مثل قرارداد کاری)
 4.  مدارک تحصیلی تاییدیه
 5. اعتبار مدارک تحصیلی در آلمان
 6.  مدرک زبان آلمانی( الزامی )  یا انگلیسی
 7. مدارک سوابق کاری
 8.  رزومه
 9.  گذرنامه دارای اعتبار
 10. مدرک بیمه درمانی
 11. مسافرتی دارای اعتبار
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار آلمان

بلوکارت آلمان

بلوکارت آلمان

بعد از گذشتن 3 تا 5 سال از مدت ویزای کار آلمان می توان برای دریافت بلوکارت اقدام کرد.  در واقع قدم اول برای خواهد بودبرای آنکه واجد شرایط دریافت کارت آبی آلمان باشید باید دارای مدرک دانشگاهی بوده و قرارداد کاری با یک شرکت آلمانی را داشته باشید. برای دریافت این کارت شما باید حداقل 56800 یورو در سال (2022) در آمد داشته باشید. برای مشاغل خاصی که آلمان با کمبود نیروی ماهر مواجه است، سطح حقوق باید 44،304 یورو در سال باشد. این قانون بیشتر در رابطه با مهندسان، متخصصین واجد شرایط، پزشکان و سایر زمینه ها می باشد.در ابتدا کارت آبی چیزی در حدود چهار سال اعتبار دارد. اگر قرارداد کاری کوتاهتر از چهار سال باشد مدت اعتبار نیز کوتاه تر خواهد شد. درخواست اجازه اقامت ممکن است پس از سه سال ارائه شود. اگر یک دارنده کارت آبی اطلاعات کافی از زبان آلمانی (سطح داشته باشد، می تواند پس از 2 سال درخواست اجازه اقامت دائم آلمان را نیز دهد.

به این پادکست گوش دهید و مزایای مهاجرت کاری به آلمان را بدانید

ویزای جستجوی کار در آلمان

ویزای جستجوی کار در آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان نوعی از ویزای بلند مدت است که متقاضی کار در آلمان این اجازه را می دهد تا شش ماه در آلمان مانده و در این مدت به دنبال کار باشد. با این حال، همه افراد واجد شرایط دریافت این نوع ویزا نمی باشند و برای دریافت این ویزا باید شرایط خاصی را داشته باشند. هزینه دریافت این ویزا 75 یورو می باشد.  معیارهای واجد شرایط بودن ویزای شغل آلمان چیست؟

برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان متقاضیان باید معیارهای زیر داشته تا واجد شرایط درخواست باشند:

 • سن بالغ باشند. برای درخواست این ویزا باید حداقل 18 سال سن داشته باشید.
 • از لحاظ علمی صلاحیت کافی داشته باشند. متقاضی این ویزا باید مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد را از یک دانشگاه آلمان یا سایر مدارک معادل خارجی کسب کرده باشید.
 • تجربه کاری داشته باشند. حداقل متقاضی باید 5 سال سابقه کار داشته باشد.
 • اثبات ثبات مالی. شما باید ثابت کنید که می توانید هزینه های خود را برای مدت اقامت خود در آلمان تأمین کنید.

 

مزایای مهاجرت کاری به آلمان چیست؟

مزایای مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان رفاه مالی و امنیت شغلی شما و خانواده تان را تضمین می کند. آلمان به عنوان اصلی ترین بنیان گذار اتحادیه اروپا شناخته شده است. شرکت‌هایی که در آلمان فعال هستند، به صورت عمده شرکت‌هایی را شامل می شوند که به صورت خانوادگی راه اندازی شده اند. همچنین در میان 500 شرکت بزرگ جهانی ازنظر اقتصادی، 53 شرکت را کشور آلمان به خود اختصاص داده است. از این شرکت ها نام های مثل فولکس‌واگن، آلیانتس، دایملر، بی‌ام‌ و، زیمنس، و بایر به چشم می خورد. این شرکت ها نیاز به نیروی متخصص دارند و هدف مناسبی برای متقاضیانی که قصد ویزا کار آلمان را دارند، محسوب می شوند.

 

در سال های اخیر کشور آلمان برگزار کننده بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بین المللی مرتبط با صنعت و تکنولوژی می باشد. بیش از نیمی از نمایشگاه‌های معتبر دنیا به صورت سالیانه در آلمان دایر می‌شوند. مهم ترین نمایشگاه‌های و کنگره‌های اقتصادی و سیاسی در آلمان و در شهرهایی همانند هانوفر، مونیخ، فرانکفورت و برلین برپا می شوند. همچنین باید در نظر داشت کشور آلمان به عنوان قدرتمند ترین کشور اتحادیه اروپا از لحاظ اقتصادی شناخته شده است.

از سایر مزایای اخذ ویزای کار آلمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای اخذ ویزای کار آلمان
 • امکان اخذ اقامت کاری آلمان
 • امکان اخذ Blue Card
 • امکان اخذ ویزا همراه برای همه اعضای خانواده
 • امکان سفر به تمامی اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا
 • تحصیل رایگان فرزندان
 • دریافت حقوق بیش از 35 هزار یورو در سال
 • خدمات رفاهی، اجتماعی و درمانی برای تمام اعضای خانواده
 • و …
مزایای اخذ ویزای کار آلمان

مهاجرت زوایای مختلفی دارد. با توجه به فراوان بودن موسسات فرصت طلب و غیرمتخصص در زمینه مهاجرت، انجام تحقیقات لازم برای متقاضیان اخذ ویزای کار آلمان ضروری است. گروه مهاجرتی هرمس اپلای با دارا بودن بهترین مشاورین و کارشناسان در زمینه اخذ ویزا کار آلمان با قرارداد کار تضمینی، آینده شما و خانواده تان را تضمین می کند.

شرایط دریافت ویزای کار آلمان برای ایرانیان

شرایط دریافت ویزای کار آلمان برای ایرانیان

شرایط کار در آلمان برای ایرانیان یک موضوع نسبی است. از آنجایی که هر شخصی از لحاظ علمی و تخصصی در سطحی قرار دارد می توان گفت همین موضوع می تواند شرایط و وضعیت کار در آلمان را برای شما تعیین کند. بدین صورت که هر چه سطح تحصیلات، سابقه کار و تسلط شما به زبان آلمانی بیشتر باشد مطمئنا شغل و جایگاه بهتری به عنوان یک ایرانی در آلمان پیدا خواهید کرد.

در هر صورت ذکر این نکته هم لازم است که شرایط کار در آلمان برای ایرانیان در مقایسه با یک شهروند آلمانی تفاوت چندانی ندارد. کشور آلمان یکی از بهترین کشورها از لحاظ شرایط کار و زندگی در جهان است و این شرایط برای مهاجرین هم فراهم است. با توجه به موارد گفته شده جایی برای نگرانی وجود ندارد.

چرا آلمان اقدام به استخدام نیروی کار خارجی می کند؟

رشد منفی جمعیت آلمان باعث کمبود نیروی متخصص در این کشور شده است. به همین دلیل دولت آلمان بازار کار این کشور را مختص به نیروی کار داخلی نکرده است و از متخصصین رشته های مورد نیاز در آلمان از سراسر دنیا دعوت به همکاری می نماید.

دلایل جذب نیروی کار خارجی در آلمان

در پایان این مقاله توجه شما را به توضیح دو موضوع که در حال حاضر مطرح هستند جلب می کنیم:

ویزای کار آلمان بدون مدرک تحصیلی

ویزای کار آلمان بدون مدرک تحصیلی

دریافت ویزای کار آلمان بدون مدرک تحصیلی موضوعی است که در حال حاضر توسط متقاضیان مهاجرت پیگیری می شود. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای این  خبر خوب را برای هموطنان عزیز دارد که در سال  2022 دوره های کارآموزی آلمان (schulische Ausbildung) اقدام به جذب نیرو از کشورهای خارجی بخصوص ایران می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره روی لینک انتهای مقاله کلیک کنید.

ویزای کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای

کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای طرفداران زیادی دارد. در سال 2022 کار در آلمان برای افرادی که دارای مدرک فنی حرفه ای، تجربه کاری مرتبط و همچنین دانش زبان آلمانی هستند ممکن شده است. این امکان در حال حاضر تحت عنوان دوره های کارآموزی آلمان یا آوسبیلدونگ فراهم شده است.

در هر صورت اگر متقاضی کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای هستید ما از جزئیات آن را از طریق وب سایت موسسه اطلاع رسانی کرده ایم. لینک مقاله در پایان همین مقاله قرار داده شده است.

در پایان اگر قصد مهاجرت دارید حتما این نکته را مد نظر داشته باشید که قوانین مهاجرتی دائم در حال تغییر هستند و به طور مرتب باید اطلاعات خود را بروز کنید.

اقامت دائم آلمان با ویزای کار

اقامت دائم آلمان با ویزای کار

بسیاری از کسانی که در این کشور کار می کنند می توانند ویزای کار خود را به ویزای اقامت دائم این کشور تبدیل کنند و در این کشور بمانند. متقاضیانی که قصد دارند ویزای کار آلمان را دریافت کنند باید حداقل به مدت 60 ماه در این کشور اقامت مداوم را داشته باشند. با دریافت این اقامت دائم آلمان می توان بدون محدودیت در آلمان سفر کرده و کار کنید.

 

گرفتن ویزای آلمان از طریق ارمنستان

یکی از راه‌های میانبر برای مهاجرت به آلمان، گرفتن ویزای آلمان از طریق ارمنستان است. برای انجام چنین کاری، متقاضی بایستی به مدت 6 ماه با هدف آموزش زبان آلمانی در کشور ارمنستان زندگی کند و بعد از 6 ماه اقامت مستمر، برای دریافت وقت مصاحبه از سفارت آلمان در ارمنستان تقاضا می‌دهد. از این طریق می‌توانید برای انواع ویزاهای تحصیلی، کاری و دیگر ویزاهای پرتقاضای کشور آلمان که زمان انتظار برای دریافت وقت مصاحبه سفارت در ایران طولانی است، اقدام کند.

تنها نکته‌ای که باید در زمان مصاحبه باید دقت کرد، این است متقاضی در زمان مصاحبه باید یکی از انواع ویزاهای بلند مدت را داشته باشد و تنها در این صورت مدارک وی توسط سفارت، مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

مقاله پیشنهادی : انواع ویزای آلمان

سوالات متداول

اخذ ویزای کار آلمان برای تخصص هایی امکان پذیر می باشد که کشور آلمان در آن ها کمبود نیروی کار متخصص دارد. بیشترین میزان کمبود نیرو در رشته های فنی مهندسی بخصوص رشته های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک و پرستاری است که اجازه اخذ ویزای کار آلمان را دارند. در بیشتر کشورهای دنیا بازار کار برای نیروی متخصص آن کشور، به صورت انحصاری وجود دارد.

تحصیلات شخص متقاضی با مشاغل اعلام نیاز شده توسط دولت آلمان مطابق باشد- سابقه کار حداقل 3 تا 5 سال مرتبط با رشته تحصیلی- آشنایی با زبان آلمانی یا بعضا انگلیسی متناسب با فرصت شغلی پیشنهادی

هزینه اخذ ویزای کار آلمان با توجه به پرونده متقاضی محاسبه می شود. متقاضی در پروسه مهاجرتی هزینه های همچون کاریابی، ترجمه مدارک، هزینه های سفارت و ویزا متریک دارد

در سال 2022 کار در آلمان برای افرادی که دارای مدرک فنی حرفه ای، تجربه کاری مرتبط و همچنین دانش زبان آلمانی هستند ممکن شده است. این امکان در حال حاضر تحت عنوان دوره های کارآموزی آلمان یا آوسبیلدونگ فراهم شده است

خیر- فقط ویزای جاب سیکر بدون مدرک زبان صادر میشود که البته عدم وجود مدرک زبان احتمال ریجیکتی ویزا را بسیار بالا می برد. پس ترجیحا در هر نوع از ویزا های کاری آلمان مدرک زبان داشته باشید.

شما برای کار در آلمان حداقل به مدرک زبان ب1 نیاز دارید. هر چه سطح زبان شما بالاتر باشد امکان کاریابی در آلمان و در ادامه اخذ ویزا راحت تر خواهد شد

پرستاری-ارتوپدی-مهندسی مکانیک-مهندسی برق-مهندسی ساختمان-برنامه نویسی-برق صنعتی-برق صنعتی با گرایش مهندسی صنایع-مشاغل مرتبط با سازه های الکتریکی-تکنولوژی ماشین های الکتریکی-مهندسی فناوری اطلاعات-مهندسی خودرو و فلزات-مشاغل مرتبط با توسعه نرم افزاری

بعد از گذشتن 3 تا 5 سال از مدت ویزای کار آلمان می توان برای دریافت بلوکارت اقدام کرد. بلوکارت آلمان در واقع قدم اول برای اقامت دائم آلمان خواهد بود.

امکان اخذ اقامت کاری آلمان-امکان اخذ Blue Card-امکان اخذ ویزا همراه برای همه اعضای خانواده-امکان سفر به تمامی اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا-تحصیل رایگان فرزندان-دریافت حقوق بیش از 45 هزار یورو در سال-خدمات رفاهی، اجتماعی و درمانی برای تمام اعضای خانواده

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!

213 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر .
   حتما در آپدیت این مقاله به این موضوع به تفصیل میپردازیم .

 1. سلام وقت بخیر من سابقه کار ۷سال رو دارم و ۷سال هم بیمه هستم خودم فوق دیپلم هستم و دو ترم مونده لیسانس حقوق رو بگیرم آیا میتونم ویزای کاری بگیرم ، ممنون میشم از راهنمایی شما

  1. سلام وقتتون بخیر .
   باید اطلاعات دقیقتری در ارتباط با سابقه کارتون داشته باشته باشیم . ولی در خصوص تخصص حقوق متاسفانه آفری ارائه نشده .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به مدت قرارداد کاری شما دارد . با تمدید قرارداد کاریتون اقامتتون رو میتوانید تمدید کنید .

 2. سلام وسپاس بابت اطلاعات کاملی که ارایه دادین
  من مدرک ب 2 زبان آلمانی و مدرک آیلتس انگلیسی دارم و 45 سال سن با 20 سال سابقه ی کاردر شرکت های داروسازی با تحصیلات فوق لیسانس در رشته ی شیمی
  سوالم اینه که درصد موفقیت من برای مهاجرت با توجه به شرایط سنی چقدره و چه مدت طول می کشه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه درحال حاضر فایل هایی که ما میپذیریم محدودیت سنی تا 40 سال دارند در نتیجه ما نمیتونیم براتون اقدام کنیم .
   اما به طور کلی پرسه حدودا یک سال و نیم زمان میبره

 3. شرایط دریافت ویزای کار آلمان به چه صورت است. من مدرک دانشگاهی ندارم ولی دیپلم فنی و حرفه ای دارم در مدرسه 22 سالم هست و بعده دیپلمم هم سره کار رفتم

  1. سلام. اگر سابقه ی کارتون با مدرک فنیتون مرتبط هست مشکلی نداره و میتونید اقدام کنید

 4. سلام و عرض ادب
  برای ویزای جستجوی کار آلمان اگر سابقه کاری از 5 سال که گفتین کمتر باشه نمیشه اقدام کرد؟

  1. سلام . خیر سابقه کاری برای ویزای کار خیلی مهم هست و نباید کمتر از 3 سال باشه

 5. فقط از طریق ویزای کار آلمان میشه برای بلوکارت اقدام کرد؟ یا از ویزای تحصیلی هم میشه؟

  1. افراد دارای تحصیلات تخصص و سابقه شغلی مرتبط با مشاغل مورد نیاز آلمان و آشنا به زبان المانی دارای شرایط دریافت بلوکارت آلمان هستند.

 6. سلام و درود
  من سابقه کاریم کم هست و تقریبا 8 ماه سابقه کاری دارم. اگر بقیه شرایطم اوکی باشه شانسم برای دریافت ویزای کار آلمان چقدر هست؟؟

  1. سایقه کاری مهم هست . و حتما بالای 3 سال باید داشته باشید به همراه بیمه مرتبط با رشته تحصیلیتون

 7. برای دریافت ویزای کار آلمان چقدر باید تمکن مالی داشته باشیم و آیا بعد از ویزای کاری آلمان میشه پاسپورت آلمان را دریافت کرد

  1. برای ویزای کار تمکن مالی نیاز نیست. صرفا هزینه یک ماه زندگی . و بله بعد از 5 سال میتونید برای اقامت دائم اقدام کنید

 8. سلام. من همیشه دغدغه این رو داشتم که بتونم در آلمان ادامه تحصیل بدم. تمام شرایط فوق رو درم به جز تسلط به زبان آلمانی. بعد از مهاجرت برای تحصیل، می تونم در هون فضا زبان آلمانی رو هم یاد بگیرم؟

 9. سلام وقتتون بخیر
  بنده لیسانس مهندسی انرژی دارم و یک سال هم سایقه کار در یک شرکت مدرک زبان انگلیسی دارم و مسلط هستم اما زبان آلمانی نه
  آیا امکان دریافت ویزای کار آلمان رو دارم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر در زمینه تخصص شما آفری در خصوص کشور آلمان ارائه نمیدیم اما به طور کلی برای مهاجرت کاری 1 سال سابقه کار کم هست و باید سابقه کارتون رو افزایش بدید .

 10. سلام. اول تشکر میکنم بابت مقاله خوب و کاملتون
  دوستان میخواستم بدونم اگر برای ویزای جستجوی کار در آلمان نتونی تو مدت 6 ماه کار پیدا کنی و قرارداد ببندی نمیشه این مدت رو تمدید کرد؟ و مجبور به ترک آلمان نشی…
  و سوال دوم اینکه نمیشه تو مدت این 6 ماه با خودمون همسرمون رو به عنوان همراه ببریم؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   ممنون از لطف شما .
   خیر بعد از 6 ماه باید خاک آلمان را ترک کنید و مجدد درخواست ویزا بدید .
   ویزای همراه بعد از دریافت پیشنهاد کاری و تبدیل ویزای کاری به همسرتون تعلق میگیره .

 11. سلام و وقتتون بخیر
  33 سال دارم. کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با 6 سال سابقه کاری با بیمه. سال آینده میتونم آیلتس بدم ولی زبان آلمانی بلد نیستم.
  برای ویزای کاری آلمان چقدر شانس دارم؟ مهندس مکانیک در آلمان کجاها میتونه کار کنه و آیا کاری که تو ایران انجام میدیم به درد آلمان میخوره و تو همون فیلد باید دنبال کار بگردیم یا اینکه اونجا برای هر کاری اول دوره آموزشی میزارن و خیلی مهم نیست که تو ایران چه مدلی کار کردیم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شانس بالایی برای دریافت جاب آفر و ویزای کار کشور آلمان خواهید داشت .
   در زمینه مهندسی مکانیک در آلمان مشغول به کار خواهید شد و بسته به نظر کارفرما ممکن هست براتون دوره کارآموزی هم بگذارند .

 12. سلام به مجموعه خوب هرمس
  ممنون از مطالب مفیدتون
  من 29 سال دارم رشته مهندسی نرم فزار ولی 5 سال سابقه کار شبکه دارم. مدارک مختلف شبکه و سیسکو دارم میتونم اقدام کنم برای دریافت ویزای کار آلمان؟
  و اینکه ویزای آلمان چند وقته برام صادر میشه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   کل پروسه حدودا یک سال و نیم زمان میبره .
   مدارکی که در زمینه شبکه دارید را باید کارشناسان مجموعه ارزیابی کنند . برای این کار لطفا با شماره 02128111107 با ما در ارتباط باشید .

 13. سلام

  من فوق ليسانس برق هستم،
  ۲۹ سال سن دارم، ۴ سال سابقه ی کار توی زمینه ی سیستم های خورشیدی دارم که بصورت آزاد کار کردم و بیمه هم آزاد پرداخت کردم.
  آیا سابقه کاری که نیاز دارند شامل من هم میشه ؟
  چطوری اثبات کنم که سابقه ی کار دارم

  بیمه ی آزادی هم که پرداخت میکنم عنوان شغلیش چیز دیگه هیت

  1. سلام وقتتون بخیر
   سابقه کارتون رو باید یا با بیمه و یا با گواهی اشتغال به کار اثبات کنید .

 14. با سلام
  اگر من ویزای کاری آلمان را دریافت کنم و مدتی در آلمان کار کنم مثلاً دو سال آیا بعد از آن می توانم در کشورهای دیگر اتحادیه اروپا کار کنم؟
  یعنی بعد از مثلاً دو سال نسبت به کسی که اصلا در اتحادیه اروپا کار نکرده است مزیتی دارم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   درصورتی که اقامت یک کشور اروپایی را داشته باشید شرکتهای بیشتری راغب به همکاری با شما میشوند .

 15. باسلام
  خواستم بپرسم ایا بدون مدرک دانشگاهی یا فنی حرفه ای به عنوان کارگر ساده میشه مهاجرت کرد؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در صورت داشتن مدرک فنی حرفه ای در زمینه یک سری رشته های خاص ، و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط امکان اقدام براتون وجود داره

 16. سلام وقت بخیر بنده 33 سالمه و 10 سال سابقه کار it دارم برای ویزای کاری آلمان می تونم اقدام کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر در زمینه it مدرک تحصیلی یا مدرک فنی حرفه ای داشته باشید امکان اقدام براتون وجود داره.

  2. سلام باتوجه ب اینکه من یک پرستار زن با 24 سال سابقه کاری میباشم وبا سن 48 ،ایا من میتونم برای کار ب المان برم واونجا کارکنم؟

 17. با سلام
  من لیسانس پرستاری دانشگاه آزاد شیراز دارم با 10 سال سابقه کار رسمی در علوم پزشکی شیراز
  مرد هستم با 36 سال سن و مجرد
  خواستم ببینم با توجه به مورد پذیرش کار پرستاران در آلمان در کل چقدر هزینه برای آن باید داشته باشم و کارمزد شرکت شما چقدر میشود.
  ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شرایط اولیه بسیار مناسبی دارید برای مهاجرت به آلمان . در ارتباط با تعرفه ها لطفا با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

 18. سلام بنده حدود ۸ ساله مدرک و سابقه کار رو لودر و ۳ ساله سابقه و مدرک کار رو کامیون رو دارم . آیا می تونم برای دریافت ویزا اقدام کنم. باید چه کاری انجام بدم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه در حال حاضر مجموعه ما در زمینه تخصص شما جاب آفری ارائه نمیدهد.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به شرایط سنیتون داره . اگر مناسب باشه میتوانید از طریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 19. سلام وقتتون بخیر
  من 33سالمه مهندسی پزشکی خوندم و ارشد متالوژی
  سابقه کار در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی 5سال دارم و 2سال سابقه کارم در روسیه بوده. میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم .
  و اینکه ویزای کاری آلمان چند وقت طول می‌کشه صادر بشه .
  ممنونم راهنماییم کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   سابقه کارتون در کشور روسیه را میتوانید اثبات کنید ؟ در ارتباط با کیس شما باید اطلاعات تکمیلتری ارائه دهید .
   پس لطفا با شماره 02128111107 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط شما را به صورت کامل ارزیابی کنند .

 20. آیا سابقه کار می‌تونه شرایط سنی برای دریافت ویزای کار آلمان را پوشش بده؟
  من ۴۳دارم وای ۱۵سال سابقه کار قوی در حوضه مکانیک دارم میتونم برای ویزای کاری آلمان اقدام کنم ؟

 21. سلام . من ۴۰ سالمه پرستار هستم با ۱۵ سال سابقه کار ، امکان دریافت ویزای کشور آلمان برای من وجود داره ؟؟

 22. سلام وقتتون بخیر
  من 34 سالمه برای ویزای کار آلمان اقدام کردم و یه بچه 13 ساله دارم
  میخوام بدونم بعد از اینکه ویزای کار در آلمان گرفتم بچم میتونه اونجا درس بخونه رایگان؟ یا هزینه داره

  1. سلام وقتتون بخیر.
   بله شما بعد از دریافت ویزای کاری آلمان و رفتن به آلمان بسته به نظر آفیسر سفارت میتونید خانواده که شامل همسر و فرزند زیر 18 سال است را با خودتون ببرید و فرزندتون هم میتونه در مقطع تحصیلی مورد نظر به رایگان درس بخونه .

 23. من همسرم برای ویزای کار آلمان اقدام کرده و مصاحبه سفارتش نزدیکه
  من چیکار باید بکنم ؟ اگر ویزا شد من کی میتونم برم آلمان؟ و برای من هم ویزای کاری آلمان صادر میشه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر همزمان با هم وقت سفارت گرفته باشید یا به صورت همزمان و یا با 3 ماه فاصله وارد آلمان میشوید .

 24. با دریافت ویزای کار آلمان میشه اقامت دائم دریافت کرد؟ چند سال طول میکشه ؟

  1. سلام بله- بعد از دریافت ویزای کار آلمان و ورود به آلمان اگر حدودا سه سال قراردادتون رو تمدید کنید و مالیات کشور آلمان را پرداخت کنید و حقوقتون به یه عدد مشخص سالانه برسه درخواست دریافت بلوکارت آلمان میدید و اقامت دائم آلمان را دریافت میکنید.

 25. سلام وقتتون بخیر من 21 سالمه میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم؟ سابقه کار ندارم یا باید بمونم چند سال دیگه برای دریافت ویزای کاری آلمان اقدام کنم ؟و رشتم معماری.

  1. سلام جناب عباس زاده- با توجه به سه تا شرایط سن و رشته تحصیلی و سابقه کار توصیه ما به شما اینه برای دریافت ویزای کاری آلمان از طریق دوره های اوسبیلدونگ وارد کشور آلمان بشید و بعد از گذراندن دوره که رایگان و کمک هزینه هم بهتون تعلق میگیره میتونید ویزای کاری آلمان را دریافت کنید و مشغول به کار شید . حتما الان اقدام کنید چون قوانین مهاجرتی تا چند سال دیگه ثابت نمیمونه و سخت تر میشه.

 26. سلام وقتتون بخیر من 43 سالمه میتونم برای ویزای کاری آلمان اقدام کنم ؟

  1. سلام وقتتون بخیر. بستگی به رشته و تخصص شما دارد. ولی باید در نظر داشته باشید کمی ریسک سنی دارید که در صورت پذیرفتن از سمت شما فایلتون برای دریافت ویزای کار آلمان قابل ارزیابی است.

 27. بعد از دریافت ویزای کار در آلمان میشه بلوکارت دریافت کرد و خانواده را به همراه خود برد؟ من یه دختر 10 ساله دارم

  1. بله بعد از دریافت ویزای کار آلمان و کارکردن در آلمان حدودا 2تا 3 سال بعد که حقوق سالیانه به عدد تعیین شده برسه میتونید درخواست بلوکارت بدید و حتما بلوکارت را دریافت میکنید.
   و برایی بردن خانواده خود نیازی به دریافت بلوکارت نیست و شما با ویزای کاری آلمان و کار کردن میتونید اقدام کنید برای دریافت ویزای همراه خانوادتون

 28. 24 سالمه
  مهندسی معماری دارم
  سابقه کار مرتبط ندارم
  برای المان میشه اقدام کرد؟

 29. سلام وقت به خیر
  من مدرک داشگاهیم مهندسی مکانیک هست .اما در ضمینه طراحی داخلی و معماری فعالیت دارم.
  از چه طریقی بهتر هست که اقدام کنم برای مهاجرت

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری ،لازم هست که شما در زمینه ای که تخصص و سابقه کار دارید مدرک فنی حرفه ای یا مدرک تحصیلی داشته باشید .

 30. مدرک علمی کاربردی هم قبول هستش ؟ من 10 سال سابقه کار دارم اما بیمه برام 3 سال رد شده ! ایا راهی برای اثبات این قضیه هستش ؟

 31. سلام بنده ليسانس حسابداري هستم و 9سال سابقه كار با بيمه ٬مرتبط با رشته تحصيلي دارم ميخواستم ببينم ميتونم از اين طريق اقدام كنم و اينكه ميتونم با همسرم برم؟

 32. 43 سال با مدرک دکتری مکانیک و ۱۵ سال سابقه کار.جاب آفر مناسبی میتونید برام پیدا کنید و شرایطش چطور هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای کشور آلمان شما ریسک سنی دارید . ولی میتونید برای استرالیا اقدام کنید

 33. سلام خسته نباشید بنده هفت سال سابقه در زمینه پروژه های برق ساختمان دارم .رشته درسی لیسانس برق گرایش ابزار دقیق به نظرتون میتونم اقدام کنم برای رفتن به کشور المان.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر سابقه کارتون با بیمه باشه و سنتون هم کمتر از 40 سال باشه میتونید اقدام کنید .

 34. بنده لیسانس مکانیک خودرو دارم ۳۴ سالم هست، سابقه کاری ندارم،الان حدود نه سال در رابطه با شغل قصابی سابقه کاری دارم،ممکن هست راهنمایی کنید متشکرم.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت از طریق ویزای کار شما نیاز به داشتن سابقه کار در زمینه مکانیک دارید .

 35. سلام. من کارشناسی حسابداری دارم کاردانی برق سن 25
  دوسال سابقه کاری مرتبط با رشته برق صنعتی دارم. مدرک زبان b1 دارم . تمکن مالی ۴ هزار یورویی هم دارم . کارت پایان خدمت هم دارم . امکانش هست توی دوره های اوسبیلدونگ شرکت کنم یا درخواست ویزای جستجو جوی کار کنم تو آلمان بهتره ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر ویزای جست و جوی کار در آلمان رو بهتون پیشنهاد نمیکنیم .
   برای دوره آوسبیلدونگ ، فقط رشته پرستاری میتونید اقدام کنید .
   ولی اگر در زمینه برق سابقه کارتون با بیمه باشد ، شرایطتان برای جاب آفر آلمان قابل ارزیابی هست .

 36. سلام
  من 5سال سابقه ی تدریس زبان انگلیسی دارم و مدارک Tefl و Celta هم دارم
  خواستم ببینم شرایط برای تدریس زبان انگلیسی در کشور آلمان چجوریه؟
  و اینکه حتما نیازه که زبان آلمانی هم بلد باشم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   به طور کلی دانش زبان آلمانی در کشور آلمان بسیار حائز اهمیت است .
   و تدریس زبان انگلیسی در آلمان برای ایرانیان بازار کار خیلی پر رونقی ندارد .

 37. سلام خسته نباشید کارشناسی رشته مهندسی برق قدرت دارم 27 سالمه مدرک امدادگری اورژانس و نجات غریق و غواصی رو هم دارم.زبان آلمانی نمیدونم. ولی زبان انگلیسی در حد متوسط و میتونم دوره فشرده ایتلس شرکت کنم و خودمو برسونم به حد قابل قبول. شما کدام روش رو برای محاجرت پیشنهاد میکنید؟ تحصیلی یا جاب آفر؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   بستگی به هدف مهاجرتی شما دارد . ولی به صورت کلی اگر در زمینه برق حداقل 2 سال سابقه کار دارید ، جاب آفر گزینه مناسبی هست به دلیل این که از روز اول شما سر کار خواهید رفت و حقوق خواهید داشت .

 38. سلام 30 ساله هستم و لیسانس الکترونیک دارم و 4 سال است در یک شرکت زیر مجموعه بانکی کار شبکه میکنم و در شرف دریافت مدرک سیسکو هستم.پیشنهادتون رو میخواستم بدونم

 39. سلام من مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم و ۳ سال سابقه برنامه نویسی برای اقامت کاری المان می تونم اقدام کنم چه سطح زبانی لازمه

  1. سلام وقتتون بخیر.
   بله اگر شرایطتون ارزیابی بشه و مناسب باشه میتونید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام کنید .
   بعد از شروع پروستون میتونید زبان رو تکمیل کنید و به سطح B1 آلمانی برسید .

 40. سلام خیلی از شما سپاسگزارم که پاسخ سوال بنده را دادید من متاهل هستم وهمانطور که قبلا عرض کردم شغلم تاسیسات ساختمان هستش لوله کشی اب و فاضلاب و همینطور برق البته سن من ۴۰ سال است الان هم مشغول گرفتن دیپلم هستم اگر دیپلم را بگیرم و مدرک فنی و حرفه ای هم داشته باشم با سن ۴۱سال میتوانم برای کار در المان از جاب افر استفاده کنم یا نه راهی دیگر هست برای مهاجرت .با تشکر از همکاری شما

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با سن 41 سال میتونید اقدام کنید ولی با پذیرش مقدار کمی ریسک سنی .

 41. با سلام و احترام
  من سال از سال 2000 مهندسی مکانیک را دریافت کردم و الان یک شرکت پیمانکاری سازه های فلزی دارم و فعال هم هستم و حدودا بیش از 15سال هم تجربه دارم (بیمه) و 40 ساله هستم و تقریبا هرجور مدرک آموزشی و فنی و حرفه ای هم وجود داشته تا الان گرفتم (بیش 12.000 ساعت آموزش) و حدود 15 ماه هست درخواست وقت سفارت کردم ولی تا الان جوابی دریافت نکردم و در حال زبان آموزش هستم B1 و با چندین شرکت آلمانی هم در مکاتبه کرده ام ، برای رفتن به آلمان به استفاده از بلو کارت و جاب آفر آیا شما می توانید به من کمک کنید ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله لطفا با شماره 02128111107 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه ما راهنماییتون کنند .

 42. با سلام شغل من تاسیسات ساختمان هستش لوله کشی اب و فاضلاب و همینطور برق البته تحصیلاتم تا دوم دبیرستان هست ایا با مدرک فنی و حرفه ای میتوانم برای کار در المان اقدام کنم

  1. سلام وقتتون بخیر برای اقدام برای ویزای کار کشور آلمان باید مدرک دیپلم رو داشته باشید .

 43. سلام من پرستارم شاغل دراستان اردبیل ۱۵ سال سابقه کار برای ادامه اشتغال به المان میخام مهاجرت کنم

  1. سلام بله اگر زیر 42 سال هستید و زمان برای فراگیری زبان آلمانی دارید بله میتونید

  2. من ۴۲سالمه ۱۵ سال سابقه کار پرستاررسمی میخام برم المان جهت ادامه تحصیل وادامه کار لطفاشرایط مهاجرت را لطف فرمایید ممنون

   1. سلام وقتتون بخیر .
    در حال حاضر کشور آلمان موقعیت خوبی را برای شما محیا کرده است و این امکان را دارید که با دریافت جاب آفر وارد کشور آلمان شوید .
    یعنی با کار تضمینی و مطمئن وارد خاک آلمان میشوید .

 44. سلام
  کارشناسی مکانیک ساخت وتولید دارم
  مدارک فنی و حرفه ای در زمینه ی ساخت وتولید هم دارم مثل تراش و فرز سی ان سی و اپراتوری سی ان سی
  همچنین مسلط به نرم افزار سالیدورکز(طراحی صنعتی )هستم .
  زبان آلمانی در سطح ب1و زبان انگلیسی هم نسبتا خوب
  سابقه کار حدود 2 سال
  سن 28
  بهترین گزینه ی پیشنهادی شما برای مهاجرت به آلمان چیه ؟

 45. سلام منن مهندسی عمران دارم و با۲۳ سال سابقه کار و لیسانس میتونم شرایط من قبول میشه

  1. سلام ، در حال حاظر برای رشته شما برای جاب افر نمیشه اقدام کرد ولی برای دوره های اوسبیلدونگ میتونیم اقدام کنیم

 46. با سلام
  اینجانب مهندس برق با 18 سال سابقه و سن بنده 48 میباشد
  لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه میتوان ویزای کاری آلمان را گرفت .ممنون

 47. سلام محمد هستم 26 ساله کاردانی تاسیسات دارم ولیتو رشته خودم کار نکردم ولی دارم مدرک لوله کشی وسایل بهداشتی درجه 1 میگیرم با این مدارک میشه ویزای کار گرفت؟

  1. سلام ، با توجه به نداشتن سابقه کار و سنتون برای دوه های آوسبیلدونگ میتونیم اقدام کنیم .

   1. سلام باهاتون تماس گرفته شده گویا پاسخ گو نبودین اگر موفق به برقراری ارتباط نشدین فرم رو دوباره پر بفرمایید

 48. سلام محمد هستم 26 ساله کاردانی تاسیسات دارم ولیتو رشته خودم کار نکردم فقط اموزش های اولیه در هنرستان دارم با این مدارک میشه ویزای کار گرفت؟

  1. سلام ، با توجه به نداشتن سابقه کار و سنتون برای دوره های آوسبیلدونگ میتونیم اقدام کنیم .

 49. سلام حسین هستم با سن ۴۷ تکنسین برق صنعتی، دیپلم الکتروتکنیک نظام قدیم دارم زبان انگلیسی در حد محاوره بلدم ، امکان همکاری با ژرمن ها برای من هست ؟

 50. سلام من مدرک کارشناسی ساخت وتولید دارم از دانشگاه علمی کار بردی ۹سال سابقه کار دارم مدارک فنی وحرفه ای مکانیک وبرق خودرو دارم و۳۳سال سنم هستش ایا این شرایط برای من هم قابل استفاده هستش

 51. سلام وقت بخیر.
  من مدرک دکترای (فناوری اطلاعات) دارم.
  مدرک دکترای من بینالمللی هست و از یک دانشگاه بینالمللی و خارج از کشور گرفته شده.
  حدود20 سال هم سابقه کار دارم.
  من میتونم اقدام کنم برای ویزای کار المان؟
  لطفا جواب بدید.ممنونم.

 52. با سلام من مسعود هستم داری مدرک دیپلم برق ساختمان و14سال سابقه سیمانی در اداره برق مشغول هستم وسنم 35ساله آیا امکان کار یابی در آلمان را دارم .باتشکر

 53. سلام، 35 ساله هستم، مدرک فوق لیسانس شیمی آلی و 5.5 سال سابقه کار در آزمایشگاه زیرمجموعه وزارت نیرو رو دارم میخواستم بدونم برای رشته و تخصص من میشه برای کار در آلمان اقدام کرد؟

 54. با عرض سلام و خسته نباشید.
  لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه دولتی. مکانیک خودرو هستم.24 سالمه.مدرک زبان المانی ندارم ولی زبان انگلیسیم نسبتا خوبه. با این شرایط می تونم ویزای کاری بگیرم یا نه؟ گرفتن ویزا چقدر زمان میبره و هزینه هاش به چه صورته؟
  با تشکر

 55. سلام
  سن 35 متاهل 2 فرزند
  ارشد الکترونیک دیجیتال با معدل 19.5
  8 سال سابقه تدریس در دانشگاه ازاد
  10 سال سابقه کار در شرکت های بزرگ مخابراتی کشور به همراه بیمه تامین اجتماعی و هم اکنون نیز شاغلم
  برنامه نویس میکروکنترلر و طراحی و ساخت مدارات الکترونیک و pcb
  ادمین شبکه کامپیوتر و دارای مدارک دورهای شبکه CCNA- CCNP – HCDA
  برنامه نویسی با زبان های مختلف مانند : C# PYTHON- C MATLAB

 56. در زمینه کامپیوتر اگر بتوانید مدارک و رزومه مرتبط ارائه دهید، شانس خوبی برای گرفتن آفر کاری آلمان دارید. برای مشاوره بهتر فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

 57. درود بر شما
  اگر مدارک فنی حرفه ای و رزومه مرتبط با مدرک برای ارائه داشته باشین ،با توجه به سن شما، الان فرصت مناسبی است برای اقدام و درخواست آفر شما، ضمنا اعضاء خانواده هم به عنوان زیر مجموعه می توانند از ویزای شما استفاده کنند.

 58. سلام.من کاردانی نرم افزاردارم وسابقه کار4ساله دارای مدارک تخصصی سیسکو ار اموزشگاه های ایرانی خواستم بدون ویزا میشه گرفت؟؟؟مدرکمو کجاو ارزیابی کنم

  1. سلام
   بله برای شما میشه برای جاب افر آلمان هم اقدام کرد. مدارکتون رو داشته باشیم می تونیم بررسی بهتری داشته باشیم. لطفا فرم ارزیابی رو تکمیل کنید.

 59. سلام…من کاردانی نرم افزار دارم.4سال سابقه کار it مدارک سیسکو از اموزشگاه های ایران دارم و مدرک زبان b1 میتونم ویزای جاب سیکر بگیرم؟؟؟؟

  1. با سلام…اگر شرایط سنی مناسب و همینطور دیپلم فنی را دارا باشید امکان اخذ ویزای کار از طریق آفر کاری را خواهید داشت..برای بررسی دقیق تر لطفا رزومه تحصیلی و کاری خودتان را برای ما ارسال بفرمایید

 60. باسلام
  درزمینه اتوماسیون صنعتی مکانیک دستگاه سی ان سی وراه انداری وتعمیرات مکانیک وبرق دستگاه را در حد عالی فقط سن من 47 هستم می خواستم شرایط کاری آلمان را دارم متشکرم

  1. سلام
   برای شما شرایط کار در آلمان وجود دارد. فقط اینکه با توجه به اینکه سنتون بالای ۴۰ سال هست ریسک کاریابی برای شما وجود دارد.

 61. سلام.رضا هستم.مهندس الکترونیک با بیست سال سابقه کار در پالایشگاه و پتروشیمی را دارم.مدرک زبان ب یک و مدرک زبان اینتگراسیون هم دارم. ایا امکان کاریابی در المان را دارم؟ با تشکر

  1. با سلام
   اگر سن شما کمتر از ۴۰ سال باشد با جاب آفر قطعی پرونده شما قابل انجام خواهد بود. برای مشاوره بهتر فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

  2. سلام حسین هستم با سن ۴۷ تکنسین برق صنعتی، دیپلم الکتروتکنیک نظام قدیم دارم زبان انگلیسی در حد محاوره بلدم ، امکان همکاری با ژرمن ها برای من هست ؟

 62. با سلام، من 52 سال سن دارم و استاد دانشگاه هستم. مدرک دکترای برق را در سال 97 گرفته ام و حدود 30 سال سابقه کار در زمینة الکترونیک و 20 سال سابقة تدریس دانشگاهی دارم. همچنین دانش زبان انگلیسی بالای متوسط و زبان آلمانی بالای مبتدی دارم. آیا من شرایط اخذ ویزای کاریابی را دارم؟

  1. با سلام و عرض ادب دوست عزیز سن بالای ۴۰ سال برای دریافت ویزای کاری ریسک فوق العاده بالایی دارد اگر متاهل هستید و سن همسر شما پایین از طریق تحصیل ایشان اقدام کنید و اگر شرایط مالی مناسبی دارید پروسه های سرمایه گذاری و تمکن برای شما بسیار مناسب است. موفق باشید.

   1. فکر می کنم اطلاعات شما یک مقداری قدیمی است! ویزای کاریابی من دو هفته قبل صادر شد. موفق باشید.

 63. سلام من مهندس ای تی هستم با 6 سال سابقه کار مرتبط شرایط مهاجرت کاری به آلمان را دارم فقط سابقه بیمه ام 6 سال نیست؟

  1. بله شما شرایطش را دارید زیرا آی تی در جاب لیست مورد نیاز آلمان هست و بیمه الزامی نیست فقط سابقه کار مکتوب کافی است. لطفا فرم ارزیابی را پر کنید تا فایل شما به صورت شخصی بررسی شود.

   1. سلام
    بله بهترین سن برای کاریابی در المان ۲۵ تا ۳۸ سالگی هست. و برای مرد و زن هم تفاوتی ندارد.

 64. سلام خسته نباشید
  لیسانس مهندسی عمران دارم با هشت سال سابقه کار چطور میتونم ویزا کار آلمان بگیرم؟

  1. با سلام
   شرایط شما برای کار در آلمان مساعد هست فقط اینکه باید زبان آلمانی را هم در حد b1 یاد بگیرید

 65. سلام من یک خانواده افغانستانی
  ۳ نفر استم مدارک ایران وردارم
  و در ایران زندگی میکنم کارگری ساده استم برای من کار است
  در آلمان ممنون میشم جواب منو بده

  1. در صورتی که کلیه اعضای خانواده پاسپورت داشته باشند. وبتوانید مدرک زبان آلمانی B2 کسب کنید و مدرک دورههای فنی حرفه ای معتبر داشته باشید ک سن شما متناسب برای کار در آلمان باشد کارشناسان و وکلای شرکت ما برای اخذ دعوتنامه و پذیرش کاری و ویزای کشور آلمان شما و خانواده محترمتان را یاری می کنند.

 66. سلام وقتتون بخیرهمسرم لیسانس برق قدرت از دانشگاه غیر انتفاعی و مدرک سیم کشی ساختمان از فنی حرفه ای دارن تقریبا سه سال بیمه کارگر ساختمانی )سیم کشی ساختمان)تامین اجتماعی هستن.آیا ما دارای شرایط اخذ ویزای کار آلمان هستیم؟

  1. سلام..از آنجا که رشته ایشون در جاب لیست کشور آلمان اعلام نیاز شده امکان اقدام ویزای کاری آلمان را دارند..با این حال لازم است رزومه کاری و تحصیلی همسرتون برای ما ارسال کنید جهت بررسی دقیق تر

   1. سلام و خسته نباشید. من ۱۹ سالمه و از سربازی هم معاف شدم. مدرک تحصیلیم دیپلمه و فوتبال بازی میکنم آیا میتونم با این شرایطی که دارم از طریق مهاجرت کاری به المان برم و در انجا هم فوتبال بازی کنم هم کار کنم؟ و اینکه در المان اشنا هم داریم که چندین ساله اقامتشونو گرفتن. در کل بهترین راه برای مهاجرت به المان با این شرایط از نظر شما کدومه. ممنون

    1. سلام..شما شرایط شرکت در دوره های اوس بیلدونگ یا کارورزی در آلمان را دارید طی قوانین جدیدی که از اول آوریل ماه 2020 اجرا شده است، محدودیت سنی شرکت در دوره های فنی و حرفه ای تا ۲۳ سال است و دانستن زبان آلمانی تا b1 برای اقدام ضروریست.
     دوره آوسبیلدونگ به دوره های فنی و حرفه ای گفته می شود که افراد با شرکت در آن می توانند به صورت تئوری و عملی حرفه ای که به آن علاقه مند هستند را یاد بگیرند و بعد از آن وارد بازار کار آلمان شوند.

 67. سلام من متولد۱۳۶۷هستم لیسانس پرستاری و هشت سال سابقه کار دارم شرایط برای گرفتن ویزا برای من چطوره؟

  1. با سلام شما شرایط اقدام ویزای کاری آلمان رو دارین..پروسه مهاجرتی شما حدودا یکسال زمان خواهد برد و نیاز است دانش زبان المانی خودتون را به سطح b1 برسونید برای انجام مصاحبه های کاری و اخذ پیشنهاد کاری

  1. سلام. مدارک شما باید مورد بررسی قرار بگیره. اگر لازم باشه برای تایید زاب به آلمان فرستاده بشه.

 68. سلام.وقت بخیر. مهندس نرم افزار هستم با 39 سال سن و حدود نه سال سابقه مرتبط . آیا با این شرایط (مخصوصا سن) میتوانم برای ویزای کاری اقدام کنم؟ سپاسگزارم

  1. رشته مهندسی نرم افزار و آی تی در صدر لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان برای استخدام نیروی متخصص و صدور بلوکارت می باشد و بعد از رشته الکترونیک و مکانیک پر استخدام ترین حرفه در کشور آلمان می باشد. ولی باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که با توجه به گستردگی رشته شما برای بررسی نهایی شانس استخدام قطعی شما در آلمان باید با کارشناسان ما در مورد زبان های برنامه نویسی که به آنها تسلط دارید و بازار کار هر یک از زبانهای برنامه نویسی، طراحی شبکه و طراحی وب سایت مشاوره کنید.
   در صورتی که به زبان آلمانی تسلط داشته باشید و بتوانید در جلسات مشاوره اسکایپ با کارفرمایان آلمانی ارتباط قوی برقرار کنید شانس استخدام و دریافت ویزای کاری شما افزایش می یابد.

  2. سلام من مهندس مکانیک هستم فقط مدرک زبان انگلیسی و آلمانی ندارم و متولد ۶۰ هستم و تقریبا نزدیک به ۱۵ سال سابقه بیمه دارم، میتونم تا ویزا حل بشه مدرک زبان بگیرم؟

   1. سلام..شما از طریق رشته مکانیک و رزومه کاری قوی که در این خصوص دارید امکان اخذ ویزای کاری آلمان را دارید البته تا قبل از ورودتان به سفارت برای گرفتن مدرک زبان آلمانی b1 باید اقدام کنید..

 69. سلام همسرم مهندسه عمرانه گرایش مدیریت ساخته. 36 سالشه و نزدیک ده سابقه کار مرتبط با رشته اش داره. آیا میتونه ویزای کار آلمان بگیره

  1. سلام . در حال حاضر متاسفانه رشته عمران جزء جاب لیست کشور آلمان نیست .

 70. سلام، وقت مصاحبه من تا یکی دو ماه دیگه میاد! ولی هنوز موفق نشدم که مدارکم رو به تایید سفارت برسونم! از طرفی هم تایید زاب حدود 3 تا 5 ماه طول میکشه! چه پیشنهادی میتونین به من بدین که مدارک رو بتونم بموقع تحول بدم!؟

  آیا میشه کپی برابر با اصل مدارک ترجمه شده و کپی برابر با اصل مدارک تحصیلیم رو برای زاب بفرستم؟ یا حتما باید اصل مدارک باشه؟ چون اگه اصل مدارک باشه اون موقع به تایید سفارت نمیتونم برسونم که روز مصاحبه همراهم باشه….

  1. سلام. وقت بخیر.
   با توجه به اینکه سفارت فعلا تعطیل میباشد احتمالا شما زمان بیشتری برای آماده کردن مدارکتون دارید.
   برای تاییده زاب اصل مدارک شما باید به تاییده دادگستری و امور خارجه برسه و بعد به دارالترجمه فرستاده بشه.

 71. سلام
  من مدرک لیسانس معماری دارم و همچنین مدرک معتبر دوره طراحی طلا و جواهرات از دانشگاه شهیدبهشتی دارم ایا میتونم در زمینه طراحی طلا و جواهرات برای مهاجرت کاری در آلمان اقدام کنم؟

  1. با سلام
   از طریق رشته معماری امکان اخذ ویزای کاری آلمان را دارید البته باید شرایط دیگر از جمله سن و سابقه کاری شما جهت اقدام بررسی شود. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.
   با سپاس

 72. سلام
  وقت بخیر
  من رشته ایمنی و بهداشت هستم و ۷ سال سابقه رسمی کار شرکت نفت دارم
  مدرک فوق لیسانس hse هستم
  ۳۶ ساله هستم
  ایا امکان مهجرت کاری برای من وجود دارد؟
  به چه صورت باید از اینکه ممکنه تخصص من و نیاز دارند یا نه اطلاع پیدا کنم؟
  ممنون

  1. سلام. روز بخیر.
   کشور آلمان برای سال ۲۰۲۰ این شرایط رو برای رشته های تحصیلی مختلف به وجود آورده که شانس بالای کاریابی در این کشور داشته باشند.
   برای رشته ایمنی و بهداشت هم با توجه به سابقه کاری شما امکان کاریابی موفق در کشور آلمان وجود دارد.

  2. سلام. وقت بخیر.
   با توجه به اینکه سفارت فعلا تعطیل میباشد احتمالا شما زمان بیشتری برای آماده کردن مدارکتون دارید.
   برای تاییده زاب اصل مدارک شما باید به تاییده دادگستری و امور خارجه برسه و بعد به دارالترجمه فرستاده بشه.

 73. سلام.۳۵ سالمه و ب شغل لکوموتیورانی مشغولم البته متاهل هم هستم آیا شرایط گرفتن ویزای کار آلمان را دارم با مدرک فنی حرفه ای لکوموتیوران.تحصیلات فوق دیپلم مکانیک دارم

  1. سلام
   بله شما شرایط ویزای کاری المان رو دارین. رزومه شما رو احتیاج داریم برای اینکه بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم. لطفا فرم ارزیابی رو تکمیل کنید.

 74. با سلام و احترام
  با سپاس و درود فراوان و تشکر و قدردانی از سایت بسیار مفید و بامحتویی که ایجاد نموده اید
  متولد سال 1980/09/08
  من مدرک فوق دیپلم مکانیک – ساخت و تولید سال 2000 و مهندسی مکانیک – جامدات سال 2008 اخذ نموده ام
  دارای بیش از 2000 ساعت دوره های فنی و حرفه ای
  دارای 20 مدرک فنی حرفه ای معتبر در خصوص طراحی ، مدلسازی ، تحلیل ، نقشه کشی صنعتی ، طراحی قالب ،نقشه کشی و ساخت سازه های فلزی ، کامپیوتر و برنامه نویسی
  دارای بیش از 17 سال تجربه کاری با سابقه بیمه تامین اجتماعی
  زبان آلمانی در حد C1
  زبان انگلیسی در حد 5.5
  لطفا شرایط بنده را بررسی بفرمایید و شانس موفقعیت من را برای کار در آلمان بررسی و درصورتیکه بخت خوبی را پیش بینی می نمایید اقدامات لازم را مبذول فرمایید

  1. سلام وقت بخیر
   رزومه خوبی دارید اما در حال حاضر لازمه برای ویزای کار مدرک لیسانس داشته باشید.

 75. سلام
  من تکنسین سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستم
  نصب و تعمیرات
  بفرمایید میتونم تو المان کار کنم یا خیر

  1. با سلام
   متاسفانه در حال حاضر باید مدرک لیسانس داشته باشید اما طبق قوانین جدید مهاجرتی آلمان تا سال 2020 امکان جذب نیرو در این کشور فراهم خواهد شد.برای آگاهی بیستر با ما تماس بگیرید.

 76. سلام خدمت شما
  حداقل مدرک مورد نیاز برای ویزای کار آلمان لیسانس می باشد.
  پیروز باشید

 77. با سلام
  بنده 15 سال سابقه در زمینه مدیریت شبکه و امنیت اطلاعات دارم سال 81 فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه دولتی و سال 98 لیسانس فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات از دانشگاه علمی کاربردی تهران گرفتم. سال 2010 مدرک رسمی مایکروسافت را دریافت کردم. دوره های زیادی در ایران رفته ام ولی مدرک داخلی دارم. زبان انگلیسی بنده در حد خوب است ولی آلمانی تاکنون نخوانده ام. در ضمن متاهل و دارای دو فرزند هستم.
  به نظر شما آیا شرایط بنده برای کار در آلمان مهیا هست یا خیر؟
  در ضمن برای گرفتن مدرک زبان آلمانی چقدر زمان لازم است؟

  1. با سلام
   رزومه تحصیلی و کاری تون خوبه ولی برای بررسی دقیق تر تماس بگیرید.

 78. یا سلام
  من مدرک کارشناسی ارشد مکانیک رو دارم و ۴ سال در رابطه با رباتیک بلند لگو (legoeducation)فعالیت کردم و مدارک بین المللی دارم اما سابقه بیمه ندارم
  آیا میتوانم در رابطه با تخصص خودم شغلی پیدا کنم؟

  1. با سلام
   لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود.
   موفق باشید

 79. سلام من مدیر مالی در تهران با سابقه کاری معادل 18 سال با سن 42 سال و متاهل و البته فرزند ندارم و در سابقه بیمه خود دارای سابقه بیمه مدیر مالی دارم و مدرک از انجمن حسابداران خبره ایران دارم آیا شغل حسابداری و مدیر مالی در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ندیدم ؟
  آیا برای من امکان اخذ ویزای کاری آلمان وجود دارد؟ و مدت اخذ ویزا چقدر است ؟ برای رشته حسابداری چه مدرک زبان مورد نیاز است ؟

  1. با سلام
   رشته شما جزء مشاغل مورد نیاز هست. امکان اقدام برای دریافت ویزای کار آلمان دارید اما بخاطر سن تون شرایط پر ریسکی دارید. حداقل مدرک زبان مورد نیاز هم b1 می باشد.

 80. سلام.
  بنده کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دارم و 47 سال سن دارم.
  آیا میتوانم برای ویزای کار در آلمان اقدام کنم؟

   1. سلام من ارشد مدیریت مالی هستم 1.5 سال‌ سابقه حسابداری دارم برا حسابداری میشه اقدام کرد؟

    1. سلام
     با توجه به مدرک و رزومه خوبی که شما دارین شانس خیلی خوبی برای آفر کاری آلمان دارین که بواسطه آفر ویزای کار برای شما صادر بشه

 81. سلام من متولد64 هستم و حدود 9سال سابقه بیمه دارم که 5سال اخر تو شهرداری شیراز بودم و مدرک مهندسی عمران دارم واسه اقامت و کار تو آلمان باید چیکار کنم.باتشکر

  1. با سلام
   مهم ترین کاری که باید انجام بدهید دریافت پیشنهاد کار از آلمان است تا ویزای کار دریافت کنید. با توجه به اینکه شما شرایط کار در آلمان را دارید لطف کنید با مشاوران ما تماس بگیرید یا اینکه فرم مشاوره مهاجرت را پر کنید تا با شما تماس بگیریم و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
   پیروز باشید

  1. با سلام
   لطف کنید فرم مشاوره موجود در وب سایت را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
   با سپاس

   1. سلام من لیسانس عمران دارم میخواستم برای کارگری ساده برم المان لطف کنید راهنمایی کنید زبان هم بلد نیستم حقوق کارگر ساده در المان حدودا چقدره؟

    1. سلام وقت شما بخیر
     برای کار در آلمان شما نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید همچنین در حال حاضر کشور آلمان در رشته های مهندسی و پیراپزشکی جذب نیرو دارد آن هم با سابقه کار حداقل 3 سال مرتبط با رشته تحصیلی
     اگر نیاز به مشاوره بیشتر دارید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما بهترین پیشنهادات و راهکارها را برای مهاجرت کاری به آلمان به شما ارائه خواهند داد.
     پیروز باشید

 82. سلام
  برای کار در آلمان و اخذ ویزای کار میشه با مدرک کاردانی اقدام کرد؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  1. با سلام و درود
   متاسفانه خیر. باید مدرک لیسانس یا فنی حرفه ای در زمینه کاری تون داشته باشید.

 83. سلام وقت بخیر. آیا موسسه شما می تواند برای اخذ ویزای کار آلمان به بنده کمک کند؟ ممنون خواهم شد اگر زودتر پاسخ بنده را بدهید.

  1. با سلام و درود
   بله به شرط اینکه شما شرایط کار در کشور آلمان را داشته باشید. لطف کنید فرم مشاوره را پر کنید و برای ما بفرستید تا شرایط شما بررسی شود و با شما تماس بگیریم.

 84. با سلام
  میخواستم بدونم با مدرک فوق لیسانس برق، ۲۵ ساله میتونین ویزای کار آلمان رو برام بگیرین؟
  ممنون

  1. با سلام و درود
   بله می تونیم اقدام کنیم فقط باید حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط داشته باشید. برای آگاهی بیشتر فرم مشاوره موجود در وب سایت را پر کنید و بفرستید.
   پیروز باشید

 85. سلام ، میخواستم ببینم برای اطلاع از ویزای کار آلمان سامانه ای مثل جاب بنک کانادا داره که بتونه توی پیدا کردن شغل کمک کنه

  1. سلام وقت بخیر
   بله وب سایت هایی وجود داره لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایی تون کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات پیشنهادی :

مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس مطلبی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. سوئیس (Switzerland)، یکی از زیباترین کشورهای جهان و واقع در اروپای غربی است. این کشور در همسایگی کشورهایی چون آلمان، اتریش، لیختن‌اشتاین،

مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا است که در دهه‌های اخیر به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه‌های مختلف

درباره مالزی

درباره مالزی

درباره مالزی مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. مهاجرت پدیده رایج دنیای امروز است. امروزه از سرتاسر دنیا آدم‌ها بنا به دلایل مختلف مهاجرت می‌کنند. مالزی یکی از آن