فرصت طلایی برای مهاجرت پرستاران!

به صورت رایگان ویزای کار پرستاری آلمان رو دریافت کنید

شرایط دریافت ویزای کار پرستاری در آلمان در یک نگاه

در حال حاضر پرستاری یکی از مشاغلی ب شماره می رود که در کشور آلمان بازار خوبی دارد؛ چرا که در چند سال اخیر کشور آلمان دچار کمبود نیروی پرستار شده و از همین رو، ویزای کار پرستاری آلمان متقاضیان زیادی پیدا کرده است. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای که یکی از برترین موسسه های مهاجرتی کشور محسوب می شود، نماینده انحصاری بیش از 10 بیمارستان و مرکز درمانی در کشور آلمان است که به مدت محدود، شرایط دریافت ویزای کار پرستاری در آلمان را برای تعدادی از پرستاران خوب ایرانی به طور رایگان فراهم کرده است. برای اطلاع دقیق از این شرایط و استفاده از این مزیت فوق العاده، فرم ارزیابی و مشاوره رایگان را تکمیل کنید.

تخصصی ترین مرجع مهاجرت تحصیلی و مجری 0 تا 100 امور آن

با بیش از 10 سال سابقه امور مهاجرتی

و بیش از 2950 پرونده موفق

با مجوز کاریابی از وزارت کار، تعاون و رفاه کشور

به همراه وکلای مهاجرتی خبره و عقد قرار داد

0 تا 100 اخذ ویزای کار پرستاری در آلمان

چرا ویزای کار پرستاری در آلمان؟

اخذ بلوکارت آلمان پرستاران

پرستاران بعد از اینکه با قرارداد کاری وارد آلمان می‌شوند، میتوانند بلوکارت آلمان را دریافت کنند و بعد از دریافت آن تمامی امکانات یک شهروند اروپایی را دارند.

تحصیل رایگان فرزندان

پس از کار پرستاری و دریافت ویزا برای خانواده خود برای کشور آلمان فرزندانتان میتوانند مانند تمامی شهروندان آلمانی رایگان تحصیل کنند و از تمامی امکانات آموزشی بهره مند شوند.

سفر به کل اتحادیه اروپا

پرستاران بعد از مهاجرت کاری به آلمان میتوانند به کل اتحادیه اروپا بدون دریافت ویزا سفر کنند و از این طریق اقامت توریستی در کل اروپا داشته باشند و به راحتی سفر کنند.

اخذ ویزای همراه

پرستاران بعد از دریافت حقوق در آلمان میتوانند برای اعضای خانواده خود درخواست دریافت ویزای همراه کنند و همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به آلمان ببرند.

با هرمس اپلای رایگان ویزای پرستاری آلمان بگیرید!

آژانس مهاجرتی هرمس اپلای یکی از برترین موسسه های مهاجرتی در ایران است که طبق آخرین آمارها، بیشترین پرونده موفق را به ثبت رسانیده و اکنون، همان طور که گفته شد نماینده انحصاری بیش از 10 بیمارستان و مرکز درمانی برای تأمین نیرو از ایران برای آلمان است. این موفقیت سبب شده تا تیم مشاوره و وکلای ما تعداد محدودی از پرستاران ایرانی را به صورت رایگان برای کار در آلمان راهی این کشور کنند. لذا برای تشکیل پرونده و جمع‌آوری مدارک لازم بهتر است هرچه سریع‌تر از طریق پر کردن فرم ارزشیابی، شانس خود را برای دریافت ویزای کار پرستاری رایگان در آلمان امتحان کنید.

چگونه ویزای کار پرستاری آلمان را اخذ کنیم؟

برای موفق شدن به گرفتن یک شغل در آلمان مثل پرستاری در آلمان، باید حداقل مدرک کارشناسی پرستاری را داشته باشین و 3 سال تجربه کاری داشته باشید. مدارک تحصیلی شما در سایت های مربوط به ارزشیابی مدارک مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. اگر مدرک دانشگاهی شما مورد تایید نباشد برای اخذ ویزا دچار مشکل خواهید شد. از همه مهتر  مدرک زبان آلمانی B2 یا B1 و سطحی که مورد قبول کارفرماهای آلمانی باشند.

پرستاری در آلمان

این مورد را در پادکست زیر خیلی دقیق تر توضیح داده ایم که توصیه می کنیم حتماً آن را گوش کنید.

پرستاری در آلمان

در بعضی موسسات کاریابی، شما باید دوره های تطبیقی(و حتی کارآموزی) را در آلمان بگذرانید. اگر مدرک پرستاری خود را از آمریکا و یا یکی از کشورهای حوزه ی شنگن گرفته باشید، دیگه لزومی به گذراندن این دوره ها نخواهید داشت. بنابرین با اخذ ویزای کار پرستاری در آلمان شما می توانید بدون هیچ محدودیتی به بیشتر کشورهای عضو شنگن تردد کنید و بعد از تمام شدن دوره ی کار پرستاری خود از حقوق بازنشستگی و سایر مزایای آن بهره مند شوید.

در صورتی که تمایل دارید شرایط شما برای اخذ ویزای کار پرستاری آلمان بررسی شود فرم ارزیابی زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

شروط استخدام و اخذ ویزای کار پرستاری در آلمان

چرا هرمس را برای پروژه مهاجرت خود انتخاب کنید؟

پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم است، چون افرادی که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی می کنند پس پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی بین المللی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است. تیم مهاجرتی هرمس اپلای با تکیه بر پرونده های موفق قبلی شما را به رویاهایتان نزدیک می کند.

لازم به ذکر است که تمام فعالیت های موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با مجوز کاریابی بین المللی از وزارت کار انجام می پذیرد. شما می توانید برای اطمینان خاطر با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و مجوزهای لازم را تقاضا نمایید.

ویدئوی زیر درباره دریافت ویزای کار پرستاری آلمان بیشتر به شما توضیح داده است که حتماً آن را هم مشاهده کنید.

وضعیت همراهان برای مهاجرت پرستاری به آلمان

بعد از منعقد شدن قراردادی کار پرستاری در آلمان، می توانند برای همراهان خود که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال است درخواست ویزای همراه دهند و برای دریافت ویزای همراه اقدام کنند .

اجازه تحصیل رایگان برای خانواده و فرزندان شما در آلمان بعد از پیوستن به شما فراهم است و در صورت دریافت اقامت شما به کلیه اعضای خانواده هم به تبع پرونده اقامتی شما، اقامت آلمان را دریافت میکنند.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر و جزیی تر با مشاورین ارشد ما در موسسه ی مهاجرتی هرمس اپلای تماس بگیرید و مشاوره مهاجرتی رایگان و به روز دریافت کنید.

اقامت آلمان با ویزای کار پرستاری

رنج حقوق دریافتی پرستاران در آلمان حدودا  از 2000 یورو تا 45.589 یورو در سال خواهد بود. ممکن است پرستاران در سال اول به دلیل گذراندن دوره های تطبیقی و سطح زبان آلمانی خود حقوق کمتری نسبت به سال های بعدی کاری دریافت کنند که این موضوع امری طبیعی در مهاجرت کاری است.

پرستاران در آلمان 5 روز هفته کار میکنند و 2 روز هفته تعطیل هستند. البته افرادی که درخواست کار در روزهای تعطیل را دارند در صورت قبول تقاضا توسط نهاد درمانی می توانند اضافه کار دریافت کنند. لازم به ذکر است که ساعت کاری پرستاران تازه کار ساعات کاری کمتری دارند.

عواملی دیگر مانند تجربه کاری نیز در افزایش حقوق پرستاران موثر می باشد. بعد از 4 الی 5 سال کار کردن در صورتیکه شرایط کار در آلمان را فراهم کنند، یعنی مالیات کشور آلمان را داده باشند و برای آن ها بیمه رد شده باشد و همچنین قوانین کار را رعایت کرده باشند، موفق خواهند شد تا اقامت دائم آلمان را اخذ کنند.

سوالاتی که کلاینت های قبلی پرسیده اند

بعد از منعقد شدن قراردادی کار پرستاری در آلمان، می توانند برای همراهان خود که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال است درخواست ویزای همراه دهند و برای دریافت ویزای همراه اقدام کنند.

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت کاری به کشورهای برتر اروپایی می باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.