موسسه مهاجرتی هرمس اپلای جهت تسریع در روند مشاوره و همچنین تسهیل روند درخواست مشاوره شما عزیزان فرم ارزیابی و مشاوره مهاجرت رایگان را در دسترس علاقه مندان قرار داده است. از طریق فرم مشاوره مهاجرت  شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوره تلفنی شوید.

نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که هر چه اطلاعات شما دقیق تر و کامل تر باشد مشاوره مهاجرتی بهتری خواهید داشت. بنابراین از شما تقاضا داریم که با دقت کامل فرم را تکمیل نمایید.

چرا به مشاوره مهاجرت نیاز داریم؟

مشاوره مهاجرت مهم ترین پیش نیاز مهاجرت است. مهاجرت موضوع مهمی است که هیچگاه نباید بدون اطلاعات و دانش کافی وارد پروسه آن شد. مسائل مهاجرتی آنقدر گسترده است که ممکن است خیلی موضوعات از دید شما پنهان بماند. داشتن یک مشاوره مهاجرتی خوب می تواند تا حد زیادی مانع بوجود آمدن بسیاری از این مسائل شود. البته این موضوع هم نباید نادیده گرفته شود که حتما باید از افراد و شرکت های معتبر مشاوره بگیرید.

موضوع مهاجرت دو جنبه مثبت و منفی خواهد داشت که در صورت داشتن مشاوره خوب، درست و دقیق می تواند باعث اتفاقات مثبت در آینده شود. بنابراین همانقدر که مشاوره خوب می تواند مسیر زندگی شما را در جهت مثبت دگرگون کند به همان اندازه هم مشاوره بد و اشتباه می تواند زندگی شما را به مسیر بدی هدایت کند که تا پایان عمر بر روی زندگی شما تاثیر منفی بگذارد.

چگونه یک مشاوره مهاجرتی خوب داشته باشیم؟

اولین موضوعی که در یک مشاوره مهاجرت باید در نظر بگیرید حسن شهرت و سابقه شخص و یا شرکتی است که می خواهید از آن مشاوره دریافت کنید. موضوع بعدی که باید آن را مد نظر قرار دهید شناخت توانمندی های خودتان است.

ذکر این موضوع به این دلیل است که در اکثر موارد قرار است شما وارد یک کشور پیشرفته تر و صنعتی با یک فرهنگ و زبان دیگر شوید. به همین دلیل شما باید هم زبان و فرهنگ آن کشور را یاد بگیرید و هم از لحاظ علمی و کاری خود را به سطح آن کشور برسانید تا بتوانید زندگی خوب و مرفه ای را داشته باشید. این موضوع مسلما دشواری های خود را دارد اما هدف از مهاجرت هم ارتقاء سطح زندگی است و هیچ بهبودی بدون زحمت و تلاش امکان پذیر نیست.

در نهایت برای داشتن یک مشاوره مهاجرت خوب باید مقصد خود را برای مهاجرت تعیین کنید. منظور از مقصد، کشوری است که برای مهاجرت انتخاب می کنید. به شدت به شما توصیه می کنیم که قبل از جلسه مشاوره، مقداری مطالعه داشته باشید تا بتوانید در هنگام مشاوره مهاجرت اطلاعات مهم تر را از مشاور دریافت کنید و وقت شما صرف مسائل عمومی و ساده نشود.

موسسه هرمس هیچگونه فعالیتی در زمینه مشاوره شغلی و اعزام نیروی کار به خارج از کشور نداشته و در این خصوص صرفا به عنوان یک موسسه همکار با کاریابی خارجی کاربین دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز 52009 همکاری می کند. لذا کارجویان عزیز جهت مشاوره و راهنمایی های اولیه و اطلاع از فرصت های شغلی موجود در خارج از کشور و سایر شرایط لازم می توانند به آدرس کاریابی کاربین واقع در ولنجک-خیابان سیزدهم- مجتمع گالریا- ساختمان شمالی- طبقه اول – واحد 2 مراجعه یا با شماره 02128111107 مربوط به کاریابی مذکور تماس حاصل نمایند.

مشاوره مهاجرت رایگان؛ انتخاب بهترین کشور مطابق با شرایط شما

مشاوره مهاجرت رایگان، مجموعه‌ای از خدمات مشاوره‌ای است که توسط بهترین وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی در این زمینه برای متقاضیان مهاجرت به کشورهای خارجی ارائه می شود. فرقی نمی‌کند که متقاضی از طریق تحصیل بخواهد مهاجرت کند یا بخواهد برای کار و تجارت یا به هر طریق دیگری به یک کشور خارجی مهاجرت کند.

 بدون شک این فرد به خدمات مشاوره مهاجرت نیاز خواهد داشت. در جلسه مشاوره بسیاری از موضوعات به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی موضوعات مشاوره مطابق با نیازهای مهاجران، تغییر خواهد کرد. استفاده از خدمات مشاوره مهاجرت رایگان باعث می‌شود متقاضیان مهاجرت به موسسات مهاجرتی برای مقاصد مختلف اطمینان بیشتری داشته باشند.

 از آنجایی که مهاجرت موضوع بسیار مهمی است، نباید کوچک‌ترین اشتباهی در این زمینه انجام داد. مهاجرت از طریق یافتن کار در یک کشور خارجی، راه اندازی کسب و کار و مهاجرت تحصیلی سه گزینه محبوبی هستند که اخیرا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. متقاضیان مهاجرت باید جنبه‌های مختلف کاری را که می‌خواهند انجام دهند بدانند و شرایط زندگی در کشور مورد نظر خود را ارزیابی کنند. کمک گرفتن از مشاوران مهاجرت در این زمینه مسیر را بسیار هموارتر می‌کند.

با توجه به توضیحات فوق از متقاضیان مهاجرت این سوال پرسیده می‌شود که چگونه بهترین مشاور مهاجرتی را پیدا کنیم و این کارشناس باید در مورد چه موضوعاتی صحبت کند. در ادامه به چند مفهوم در مورد خدمات مشاوره مهاجرت و مزایا و ضرورت این جلسات اشاره خواهیم کرد. همچنین به بررسی نکات مهم برای یافتن بهترین کشور برای مهاجرت خواهیم پرداخت. در نهایت می‌توانید بهترین تصمیم را برای انتخاب کشور مورد نظر خود بگیرید.

نکات کلیدی در انتخاب مشاوره مهاجرت

اگر تصمیم دارید به یک کشور خارجی مهاجرت کنید و هدف خود را از این کار مشخص کرده‌اید و دقیقا می‌دانید که چه می‌خواهید، این مورد می‌تواند نقطه عطفی در زندگی شما باشد. اما این مرحله و تصمیم با انتخاب بهترین مشاور مهاجرتی میسر خواهد شد. در طول جلسات مشاوره رایگان مهاجرت، مشاور به شما در مواردی مانند درخواست ویزا، جمع آوری و تهیه مدارک مورد نیاز کمک خواهد کرد.

در حالی که بسیاری از شرکت‌ها این خدمات مشاوره را ارائه می‌دهند، شما باید از درخواست خود مطمئن باشید و همچنین اطمینان حاصل کنید که از خدمات حرفه‌ای و قابل اعتماد بهترین مشاوران مهاجرتی استفاده می‌کنید.

اگر برای مقاصد کاری و تجاری به یک کشور خارجی مهاجرت می‌کنید، قطعاً نمی‌خواهید شغل خود را از دست بدهید. این وضعیت در مورد مهاجرت تحصیلی نیز وجود دارد. مشاوران دارای مجوز یا بدون مجوز زیادی در این بازار فعالیت می‌کنند، بنابراین انتخاب مشاور مهاجرتی تصمیم سختی خواهد بود و در عین حال بر روند سفر و مهاجرت تاثیر می‌گذارد.

در قسمت بعدی  چند نکته کلیدی را که برای انتخاب بهترین مشاور مهاجرت برای شما مفید است را معرفی خواهیم کرد:

اعتبار کاری مشاور را بررسی کنید:

باور کنید یا نه، روند مهاجرت می‌تواند بسیار پیچیده باشد. به همین دلیل در حالت ایده آل، باید مطمئن شوید که با یک مشاور متخصص و حرفه‌ای مهاجرت صحبت می‌کنید. مشاورانی که در مهاجرت به یک کشور خاص معتبر و با تجربه هستند، افراد بهتری برای خدمات مشاوره هستند.

از دیگران در مورد مشاوران مهاجرت تحقیق کنید

نکته دوم برای یافتن بهترین مشاوره مهاجرت، این است که از کسانی که قبلا از آن مشاور استفاده کرده اند بپرسید. وقتی می‌خواهید برای اولین بار تلفنی یا حضوری با یک مشاور مهاجرت صحبت کنید یا در هنگام گرفتن قرار ملاقات، باید حساسیت بیشتری داشته باشید. ممکن است احساس کنید مشکلی برای مشاوره گرفتن از آنها وجود ندارد، اما ممکن است در بین راه خلاف آن را ثابت کنید.

اعتبار مشاور مهاجرت را به صورت آنلاین بررسی کنید

شخصی که خدمات مشاوره رایگان مهاجرت را ارائه می‌دهد باید از همه لحاظ دارای اعتبار باشد؛ چه در فضای فیزیکی و چه در سازمانی و چه در فضای آنلاین در قالب وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی. پیشنهاد ما این است که اعتبار مشاور مهاجرتی را بررسی کنید، نام مشاور یا موسسه مهاجرتی را در موتور جستجوی گوگل جستجو کرده و اگر متوجه شدید که رتبه متوسط و یا حتی رتبه بالاتری دارند، می‌توانید انتخاب کنید.

یک مشاور مهاجرتی با دانش تخصصی انتخاب کنید

چهارمین نکته برای یافتن بهترین متخصص برای مشاوره رایگان مهاجرت، دقت به دانش و تجربه مشاور است. زمانی که به دنبال مشاور مهاجرت هستید، قانون اساسی باید این باشد که عجولانه تصمیم نگرفته و هزینه مشاوره را سریع بپردازید.

مشاور مهاجرت، شما یک جلسه مصاحبه دارید

نکته مهم در مورد یافتن بهترین مشاوره مهاجرت مناسب، این است که قبل از هر تصمیمی با آن مشاور یک جلسه مصاحبه داشته باشید. اکثر موسسات مهاجرتی با برگزاری جلسه‌ای به عنوان مشاوره رایگان مهاجرت سعی در جلب اعتماد متقاضیان مهاجرت دارند. شما هم باید از این فرصت استفاده کنید. در جلسه مصاحبه حضوری، تعامل بین شما و مشاور معادل مصاحبه است و می‌تواند باعث شود به آنها اعتماد کرده یا از ادامه کار منصرف شوید. این یک تصمیم مهم در مورد آینده شما است و زمان و هزینه زیادی را در بر می‌گیرد.