ثبت شرکت در آمریکا چه مزیتی دارد؟ سوالی ساده که می توان چندین و چند پاسخ برای تاسیس شرکت در آمریکا داد؛ آمریکا سرزمینی است که هزاران کسب و کار نوپا در آن شروع به کار کردند و امروز غول‌های اقتصاد جهانی هستند. دنیای کسب و کار در آمریکا آنقدر بی انتهاست که همیشه جا برای پیشرفت را باز می‌گذارد حتی اگر شهروند آمریکا نباشید! میدانستید در صورتی که شهروند آمریکا نباشید هم می‌توانید در این کشور شرکت ثبت کنید. البته قطعا ثبت شرکت برای شهروندان آمریکا ساده‌تر است. در ادامه درمورد شرایط ثبت شرکت در آمریکا توضیح داده شده است.

اقدامات اولیه برای ثبت شرکت در آمریکا و آغاز به کار LLC

مراحلی که برای ثبت شرکت در آمریکا نام می‌بریم ممکن است بسته به کسب‌و‌کار شما کمی تفاوت کند. برای شروع LLC در آمریکا فرآیند بسیار ساده و پیش‌پا افتاده‌ای طی می‌شود آنقدر ساده است که شگفت زده خواهید شد:

1- یک ایالت را انتخاب کنید: اگر لازم است که کالای خاصی را از منطقه خاصی تهیه کنید شرکت را در همان ایالت ثبت کنید. شرکتهایی که بر پایه روابط بین المللی کار می کنند بهتر است ایالاتی را انتخاب کنند که از شرایط قانونی ساده تری پیروی می کنند. ایالاتی  مانند دلاور، وایومینگ یا نوادا.

2- در آمریکا نماینده تعیین کنید: اگر شما در ایالات متحده برای ارائه اسناد حقوقی مهم به صورت فیزیکی حضور نداشته باشید، نیاز به نماینده دارید. یک نماینده قانونی که اسناد را دریافت کند و به صورت پست الکترونیکی برای شما بفرستند.

3- مدارک خود را تکمیل کنید: زمانی که تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز برای تشکیل LLC را به صورت مستند درآوردید کار تمام است به همین سادگی

4- دریافت EIN : تفاوتی ندارد شهروند آمریکا باشید یا نباشید به هر حال  به EIN نیاز خواهید داشت تا کسب و کار خود را مدیریت کنید، زیرا این کار به شما امکان می دهد حساب های بانکی باز کنید، برای اداره مالیات و استخدام کارمندان نیز به کار می‌آید.

الزامات ثبت شرکت در آمریکا

الزامات ثبت شرکت در آمریکا

پس از مشخص شدن هدف شرکت و ایالت مورد نظر برای ثبت شرکت چند نکته است که باید بدانید.

نکته اول: نام شرکت را انتخاب کنید

الزامات ثبت شرکت در آمریکا به طور کلی شامل چند مرحله اساسی هستند. در ابتدا، انتخاب نوع شرکت از مهم‌ترین مراحل است. سپس، انتخاب نام شرکت و اطمینان از اینکه نام انتخابی قابل قبول و آزاد از استفاده است. مرحله بعدی شرایط ثبت شرکت در آمریکا است. در نهایت، تقدیم این اسناد به دفتر ثبت شرکت محلی و پرداخت هزینه‌های مرتبط با تاسیس شرکت در آمریکا انجام می‌شود.

گزینه‌های مختلف در زمینه نام شرکت را بررسی کنید تا نامی که انتخاب می‌کنید تکراری نباشد و نام مناسب کسب و کار شما انتخاب شود.

نکته دوم: داشتن نماینده رسمی

همانطور که گفته شد باید در فرم‌هایی که برای تشکیل شرکت پرمی‌شود آدرس فیزیکی فرد یا شرکتی را ثبت کنید. شرکتی که در ساعات کاری در دسترس باشد و اسناد قانونی که ارائه می‌شود را امضا کند. این اسناد باید با ایمیل بین‌المللی شما با کد رهگیری مشخص ارسال شود. شرکت‌هایی در آمریکا وجود دارد تا در زمینه ایجاد نمایندگی به شما کمک کند.

نکته سوم:  نام و آدرس افراد / شرکت های مرتبط (مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، اعضا شرکت و غیره) را تهیه کنید.

نکته چهارم:  شماره شناسایی کارفرمای فدرال (اختیاری)

شماره شناسایی کارفرمای فدرال (FEIN) که به عنوان “EIN” نیز شناخته می شود و یا به عبارتی “شماره شناسایی مالیات” که شماره‌ای است که توسط اداره مالیات بر درآمد ایالات متحده (IRS) صادر می شود و تا حدودی مانند شماره شناسایی شرکت ها است.

شرکت با سهام محدود آمریکا

شرکت با سهام محدود(LLC)

LLC یکی از محبوب ترین نوع کسب و کار در امریکا امروز است و برای ثبت شرکت در آمریکا به شیوه LLC شهروندی آمریکا الزام نیست، برای یک شهروند خارجی نیز مانند یک شهروند آمریکایی می تواند برای ثبت شرکت در آمریکا به این شیوه اقدام کند و پرسه نسبتا ساده‌ای خواهد داشت.

معافیت مالیاتی با   LLC: در صورت ثبت شرکت در آمریکا به صورت LLC هیچ مالیات بر درآمدی برای شرکت وجود نخواهد داشت. این امر صاحبان کسب و کار را قادر می سازد تا از اثرات مالیاتی دوگانه ناشی از پرداخت مالیات به عنوان یک نهاد و یک فرد جلوگیری کنند.

شماره شناسایی کارفرما  : (EIN) نیازی به کدهای امنیتی اجتماعی و شماره مالیاتی و غیره نیست، همین کد کافیست که همه کارهای شما راه بیفتد، مهم نیست شهروند آمریکا هستید یا نه، داشتن این کد هر آنچه لازم است در اختیار شما می‌گذارد.

حذف موانع حقوقی : همانطور که می‌دانید برای کار در آمریکا از نظر قانونی نیاز به گرین کارت آمریکا خواهید داشت اما جالب است بدانید که برای آنکه مدیرعامل یک شرکت در آمریکا باشید نیازی نیست گرین کارت داشته باشید!

وام‌های کوچک و کم بازده: وام های فدرال تضمین شده با شرایط قابل انعطاف و نرخ بهره پایین هم برای شهروندان ایالات متحده و هم افراد خارج از آمریکا  به طور یکسان در دسترس است.

 

خدمات موسسه هرمس برای ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا یکی از روش‌های سرمایه گذاری و مهاجرت برای افراد خارجی است. این موقعیت عالی شرایطی را فراهم می‌کند تا افراد خارجی بتوانند با مبلغ مشخص شده، سرمایه گذاری کنند و با تاسیس شرکت در آمریکا، به این کشور مهاجرت داشته باشند. اما قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت به آمریکا نیاز است که ابتدا ویزای این کشور را دریافت کرد که مراحل مختلفی دارد. از این‌رو موسسه مهاجرتی هرمس شرایط ایدئالی را برای افراد متقاضی ثبت شرکت در کشورهای مختلف فراهم کرده است تا بتوان به راحتی ویزای کشور مقصد را دریافت کرد. کافی است که با کارشناس‌ها و مشاوره‌های متخصص مجموعه هرمس در ارتباط باشید یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا در زمان کوتاهی از وکیل مهاجرتی یا مشاوره متخصص بهره‌مند شوید.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خانوم اقبالی
2 سال قبل

سلام برای ثبت شرکت در آمریکا به چه مقدار سرمایه نیازه؟

کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  خانوم اقبالی
2 سال قبل

از 1500 تا 1800 دلار امریکا

احمد رضا میری
2 سال قبل

سلام
ثبت شرکت در ایالات متحده اگر تمام امکانات لازم فراهم باشه چقدر زمان میبره؟؟؟ ازونجایی که قونین مصوب هر ایالت در بعضی موارد متفاوت هستش

کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  احمد رضا میری
2 سال قبل

سلام دوست عزیز. بستگی به خیلی از شرایط دیگه شما داره . برای اطلاعات دقیق و جزئی تر میتونید با ماجموعه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره پر بفرمایید