مهاجرت تحصیلی به سنگاپور

مهاجرت تحصیلی به سنگاپور

مهاجرت تحصیلی به سنگاپور مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. اخذ ویزای تحصیلی یکی از آسان‌ترین راه‌های مهاجرت به سنگاپور محسوب می‌شود. این کشور دارای دانشگاه‌های معتبر بسیار زیادی است. در اکثر مواقع دوره‌های آموزشی در سنگاپور به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند. باتوجه‌به شکوفایی اقتصاد سنگاپور در دو دهه اخیر، این کشور بازار کار بسیار گسترده‌ای دارد؛ ازاین‌جهت می‌توان پس از فارغ‌التحصیلی به‌آسانی در سنگاپور مشغول به کار شد. در ادامه درباره شرایط مهاجرت تحصیلی به سنگاپور بیشتر توضیح خواهیم داد.

گام ابتدایی برای دریافت ویزای دانشجویی کشور سنگاپور اخذ پذیرش از دانشگاه‌های این کشور است. در نظر داشته باشید تحصیلات آکادمیک در کشور سنگاپور رایگان نیست؛ ازاین‌جهت برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور باید در هر ترم شهریه بپردازید. ذکر این نکته حائز اهمیت است در برخی از مواقع می‌توان نسبت به اخذ بورسیه تحصیلی اقدام کرد. در نظر داشته باشید بورسیه تحصیلی به دانشجویان با رزومه قوی تعلق می‌گیرد.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

مقررات و قوانین کلی برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنگاپور خواهان دریافت اقامت دائم این کشور هستند. شرایط اخذ اقامت دائم سنگاپور برای افرادی که از دانشگاه‌های این کشور فارغ‌التحصیل شده‌اند، آسان‌تر است. در صورت تمایل به تحصیل در دانشگاه برتر سنگاپور باید شهریه بالاتری را در هر ترم پرداخت کرد. دانشجویان برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور باید در ابتدا گواهی تمکن مالی اخذ کنند.

جهت اخذ گواهی تمکن باید سرمایه مورد نیاز جهت تأمین هزینه‌های زندگی و پرداخت شهریه را داشته باشید. دانشجویان با کار حین تحصیل می‌توانند بخش عظیمی از هزینه‌های زندگی خود را پرداخت کنند. تعداد ساعات مجاز برای کار حین تحصیل به مقطع تحصیلی افراد بستگی دارد. این مدت برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شانزده ساعت است.

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم فرایند حقوقی اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور دشواری‌های بسیار زیادی ندارد. در واقع متقاضیان مهاجرت از طریق این روش در مدت‌زمان نسبتاً کوتاهی ویزای این کشور را اخذ خواهند کرد. بسیاری از دانشگاه‌های کشور سنگاپور دوره‌های مربوط به مقاطع تحصیلات تکمیلی را به‌صورت فشرده نیز برگزار می‌کنند. در صورت انتخاب دوره‌های فشرده هزینه تحصیلی‌تان به طور قابل‌توجهی کاهش خواهد یافت.

بسیاری از دانشگاه‌های کشور سنگاپور دوره‌های مربوط به مقاطع تحصیلات تکمیلی را به‌صورت فشرده نیز برگزار می‌کنند.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کشور سنگاپور

در صورت داشتن نامه پذیرش از سمت دانشگاه‌های سنگاپور به همراه گواهی تمکن مالی می‌توان دراسرع‌وقت برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کرد. مدت اعتبار این ویزا باتوجه‌به طول دوره تحصیلی دریافت‌کنندگان آن متغیر است. معمولاً مدت اعتبار این ویزا برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنگاپور برای تحصیل در مقطع کارشناسی چهار سال است.

هزینه صدور ویزای تحصیلی سی دلار سنگاپور است. تمامی متقاضیان مهاجرت به سنگاپور در صورت ترک این کشور حین تحصیل برای بازگشت مجدد باید هزینه‌های جداگانه بپردازند. هزینه جداگانه بابت بازگشت به سنگاپور با این ویزا سی دلار سنگاپور است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنگاپور باید فرم مربوط به درخواست اخذ ویزا دانشجویی را پیش از ورود به این کشور تکمیل کنند. ارائه مدارک هویتی برای اخذ ویزای تحصیلی الزامی به‌حساب می‌آید.

تمامی متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های کشور سنگاپور باید مدرک زبان برای اخذ ویزا ارائه دهند. سطح قابل‌قبول برای مدرک زبان به عواملی همچون مقطع تحصیلی و دانشگاه مورد نظر بستگی دارد. در اکثر مواقع می‌توان با آیلتس ۶.۵ یا ۷ نسبت به اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور اقدام کرد. ذکر این نکته حائز اهمیت است بالاتر بودن نمره آیلتس می‌تواند شانس افراد در اخذ پذیرش را بالا ببرد.

شرایط تحصیل در دانشگاه‌های برتر کشور سنگاپور

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم بسیاری از دانشگاه‌های کشور سنگاپور سطح علمی بسیار بالایی دارند. از میان دانشگاه‌های برتر سنگاپور می‌توان به دانشگاه NUS و NTU اشاره کرد. در نظر داشته باشید دو دانشگاه ذکرشده در رتبه‌بندی‌های بین‌المللی دانشگاه‌ها جایگاه بسیار بالایی دارند. در واقع دو دانشگاه NUS و NTU جزو پانزده دانشگاه برتر جهان محسوب می‌شوند. بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنگاپور خواهان اخذ پذیرش از این دانشگاه‌ها هستند.

دانشگاه SMU نیز یکی دیگر از دانشگاه‌های برتر کشور سنگاپور است. این دانشگاه جزو صد دانشگاه برتر جهان محسوب می‌شود. اکثر دوره‌های تحصیلی در این دانشگاه مربوط به رشته‌های مدیریت مالی و اقتصادی است. درصورتی‌که خواهان تحصیل در دانشگاه‌های برتر کشور سنگاپور هستید باید رزومه بسیار قوی ارائه دهید. در نظر داشته باشید هزینه تحصیل در دانشگاه‌های برتر سنگاپور نسبتاً بالا است.

در دانشگاه‌های برتر کشور سنگاپور دانشجویان به‌ازای تحصیل طی هرسال باید مبلغی بین ۱۷ تا ۲۰ هزار دلار سنگاپور پرداخت کنند. در نظر داشته باشید دلیل بالا بودن هزینه تحصیل در دانشگاه‌های برتر این کشور کیفیت بسیار بالای آموزش آن‌ها است. با فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های برتر سنگاپور می‌توان در اکثر کشورهای جهان در موقعیت شغلی ایده‌آل مشغول به کار شد.

مراحل حقوقی برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

پس از اخذ نامه پذیرش خود می‌توانید به طور رسمی فرایند اخذ ویزا و مهاجرت تحصیلی به سنگاپور را آغاز کنید. در نظر داشته باشید فرایند صدور ویزای افراد ممکن است بین سه تا هشت هفته طول بکشد. تمامی متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور باید از گردش حساب بانکی خود طی شش ماه اخیر یک گزارش تهیه کنند. ارائه این گزارش جهت اخذ گواهی تمکن مالی الزامی به‌حساب می‌آید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است دانشجویان بین‌المللی باید مدرک تحصیلی مقطع قبلی خود به همراه ریز نمرات آن را به دانشگاه در سنگاپور ارسال کنند. گاهی اوقات کارکنان اداره مهاجرت کشور سنگاپور نیز پیش از اعطای ویزای تحصیلی این مدارک را به طور دقیق مورد برسی قرار می‌دهند. دانشجویان پس از مهاجرت تحصیلی به سنگاپور برای کار حین تحصیل نیاز به مجوز جداگانه ندارند. در واقع تمامی دانشجویان بین‌المللی به همراه ویزای تحصیلی خود می‌توانند مشغول به کار پاره‌وقت شوند.

در برخی از مواقع با وجود اخذ پذیرش و ارائه مدارک به‌صورت کامل درخواست اخذ ویزای افراد ریجکت می‌شود. در چنین شرایطی باید درباره راهکارهای رفع ریجکتی ویزا مشاوره حقوقی دریافت کرد. مؤسسه حقوقی هرمس اپلای در زمینه ارائه مشاوره حقوقی برای مهاجرت فعالیت می‌کند.

به‌طورکلی نامه پذیرش از سمت یک دانشگاه در کشور سنگاپور و گواهی تمکن دو مدرک اصلی برای متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی محسوب می‌شوند.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه‌های سنگاپور

به‌طورکلی نامه پذیرش از سمت یک دانشگاه در کشور سنگاپور و گواهی تمکن دو مدرک اصلی برای متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی محسوب می‌شوند. از میان دیگر مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجویی می‌توان به مدرک آیلتس یا تافل و مدارک هویتی اشاره کرد. پاسپورت با اعتبار بیش از ۱۸۰ روز نیز از دیگر مدارک الزامی برای مهاجرت تحصیلی به سنگاپور محسوب می‌شود.

تمامی متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنگاپور باید مدارک مورد نیاز را هنگام ثبت درخواست اخذ ویزا به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهند. در نظر داشته باشید برخی از دانشگاه‌ها برای اعطای بورسیه علاوه بر مدارک ذکر شده سوابق کاری و رزومه افراد را نیز بررسی می‌کنند. ارائه این مدرک در اکثر مواقع برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری ضروری است. دانشگاه‌های کشور سنگاپور برای اعطای پذیرش در مقطع دکتری پرونده دانشجویان را با سخت‌گیری بیشتری مورد برسی قرار می‌دهند.

ذکر این نکته حائز اهمیت است وجود نقص در مدارک ارائه‌ شده رایج‌ترین دلیل ریجکتی ویزا محسوب می‌شود. در صورت ریجکتی ویزا به این دلیل تنها چند هفته برای تکمیل پرونده و ثبت درخواست مجدد برای اخذ ویزا زمان خواهید داشت. لیست مدارک مورد نیاز هر دانشگاه معمولاً در وب‌سایت قابل‌مشاهده است.

اخذ بورسیه تحصیلی برای مهاجرت به کشور سنگاپور

بسیاری از دانشگاه‌ها علاوه بر اعطای پذیرش، به دانشجویان ممتاز بورسیه تحصیلی نیز می‌دهند. همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم برای دریافت بورسیه تحصیلی باید در هنگام پرکردن فرم ثبت درخواست پذیرش این موضوع را ذکر کنید. بدون ذکر کردن این موضوع در فرم پذیرش امکان دریافت بورسیه تحصیلی وجود نخواهد داشت. در صورت دریافت بورسیه هزینه مهاجرت تحصیلی به سنگاپور به طور قابل‌توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

در نظر داشته باشید بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه‌های سنگاپور در اکثر مواقع بخش بزرگی از هزینه‌های زندگی دانشجو را پوشش می‌دهند. در واقع دانشجویان با اخذ بورسیه تحصیلی دیگر نیازی به کار کردن حین تحصیل نخواهند داشت. اکثر بورسیه‌ها علاوه بر پرداخت هزینه دانشگاه ماهیانه هزار دلار سنگاپور نیز به دانشجویان پرداخت می‌کنند.در صورت اخذ بورسیه، پس از مهاجرت تحصیلی به سنگاپور تنها با حفظ شرایط تحصیلی خوب تحت پوشش این امتیاز خواهید ماند. در واقع دانشجویان برای حفظ بورسیه باید نمرات خود را در سطح بالا نگه دارند. در ابتدا و حین اعطای بورسیه تحصیلی حداقل نمره قابل‌قبول برای حفظ بورسیه در ترم‌های آینده برای دانشجویان مشخص می‌شود. در نظر داشته باشید شرایط هر دانشگاه در کشور سنگاپور برای حفظ بورسیه متفاوت است.

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های سنگاپور

برای تبدیل ویزای تحصیلی به کاری پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های کشور سنگاپور تا دوازده ماه فرصت دارید. با یافتن فرصت شغلی طی این مدت، ویزای تحصیلی شما به ویزای کاری تبدیل خواهد شد. در نظر داشته باشید مدت‌زمان اعتبار ویزای کاری افراد در کشور سنگاپور بین یک تا دو سال است. کارفرمای افراد تعیین‌کننده مدت دقیق اعتبار ویزای اعطایی خواهد بود. اکثر متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنگاپور پس از اتمام تحصیل در این کشور مشغول به کار می‌شوند.

در صورت تمدید این ویزا برای سه تا پنج بار می‌توانید نسبت به اخذ کارت اقامت دائم کشور سنگاپور نیز اقدام کنید. در نظر داشته باشید فرایند اعطای کارت اقامت دائم در سنگاپور نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا آسان‌تر است. به‌طورکلی فرایند اعطای کارت اقامت دائم بین شش تا دوازده ماه طول می‌کشد. هزینه صدور کارت اقامت دائم به‌ازای هر نفر پنجاه دلار سنگاپور است.

دریافت اقامت دائم برای همراهان پس از مهاجرت از طریق اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور

پس از مهاجرت تحصیلی به سنگاپور و تبدیل ویزای خود به ویزای کاری می‌توان اقامت دائم این کشور را اخذ کرد. اخذ کارت اقامت دائم کشور سنگاپور مزایای متعددی دارد. از میان مزایای اخذ این کارت می‌توان به امکان اخذ اقامت دائم برای همسر و فرزندان اشاره کرد. ذکر این نکته حائز اهمیت است جهت اخذ این کارت برای همسر و فرزندانتان باید هزینه صدور کارت اقامت را به طور جداگانه پرداخت کنید.

پس از دریافت کارت اقامت دائم دیگر نیازی به پرداخت هزینه جداگانه در هنگام ورود مجدد به داخل خاک کشور سنگاپور نخواهد بود. در نظر داشته باشید همسر شما در صورت تسلط به زبان می‌تواند پس از اخذ کارت اقامت دائم در سنگاپور مشغول به کار شود. برای اخذ اقامت دائم برای همسر خود باید سند ازدواجتان را به اداره مهاجرت کشور سنگاپور ارسال کنید. ارائه ترجمه سند ازدواج نیز الزامی محسوب می‌شود.

بسیاری از افراد پس از مهاجرت تحصیلی به سنگاپور و اخذ کارت اقامت دائم این کشور خواهان دریافت کارت اقامت برای فرزندان خود هستند. در صورت تمایل به اخذ اقامت برای فرزندان باید گواهی تولد آنها را به اداره مهاجرت ارسال کنید. امکان اخذ اقامت برای فرزندان بزرگ‌تر از ۲۱ سال وجود ندارد.

برای تبدیل ویزای تحصیلی به کاری پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های کشور سنگاپور تا دوازده ماه فرصت دارید.

هزینه مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

در نظر داشته باشید میزان دقیق سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به سنگاپور برای هر یک از متقاضیان متفاوت است. این هزینه به عواملی مانند نوع دانشگاه مورد نظر بستگی دارد. معمولاً دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی می‌شوند هزینه نسبتاً بالایی برای اخذ ویزا و زندگی در سنگاپور پرداخت نمی‌کنند. برای تحصیل در دانشگاه‌های برتر این کشور باید در حدود هجده هزار دلار سنگاپور به‌ازای هرسال تحصیل به همراه خود داشته باشید.

دانشجویانی که بورسیه تحصیلی اخذ نمی‌کنند باید علاوه بر پرداخت هزینه‌های تحصیل، توانایی تأمین هزینه‌های زندگی خود را نیز داشته باشند مبلغ مورد نیاز برای اخذ گواهی تمکن مالی در هرسال تغییر می‌کند. در نظر داشته باشید بانک MAS مسئولیت تعیین این مبلغ در هرسال را برعهده دارد. به طور تقریبی متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنگاپور در صورت نداشتن بورسیه باید سی هزار دلار سنگاپور سرمایه داشته باشند.

این مبلغ برای دانشجویان مقطع کارشناسی به دلیل طولانی بودن دوره تحصیلی‌شان بیشتر است. چنانچه از دانشگاه‌های خصوصی پذیرش گرفته باشید برای اخذ گواهی تمکن مالی به سرمایه بیشتری نیاز خواهید داشت. هزینه تحصیل در دوره‌های مربوط به مهندسی نیز از دوره‌های علوم پایه و علوم انسانی بیشتر است.

دریافت مشاوره حقوقی برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

اکثر افراد اطلاعات دقیقی از تغییرات قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف ندارند؛ ازاین‌جهت برای مهاجرت به خارج از کشور با متخصصان حقوقی مشورت می‌کنند. در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی در زمینه مهاجرت تحصیلی به سنگاپور می‌توانید با مؤسسه حقوقی و مهاجرتی هرمس اپلای تماس بگیرید. این مؤسسه در زمینه ارائه مشاوره حقوقی و مهاجرتی برای مهاجرت فعالیت می‌کند.

در صورت ریجکتی ویزای تحصیلی نیز می‌توان پیش از ارسال درخواست تجدید نظر با یک متخصص حقوقی مهاجرت مشورت کرد. این افراد می‌توانند پس از یافتن دلیل اصلی ریجکتی ویزا و رفع آن نامه درخواست تجدید نظر متقاضیان را بنویسند. مشاوران حقوقی باتوجه‌به تجربه بسیار بالا و آشنایی با آخرین تغییرات در قوانین مهاجرتی می‌توانند در سریع‌ترین زمان نسبت به اخذ ویزا اقدام کنند.

به‌طورکلی اکثر افراد در صورت دریافت مشاوره حقوقی شانس بسیار بالاتری برای موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی کشور سنگاپور خواهند داشت. ذکر این نکته حائز اهمیت است مشاوران حقوقی می‌توانند در زمینه ارسال درخواست اخذ پذیرش نیز متقاضیان را راهنمایی کنند. مشاوران مؤسسه مهاجرتی هرمس اپلای پس از بررسی سوابق تحصیلی متقاضی می‌توانند دانشگاه متناسب با شرایط فرد را به او معرفی کند.

مهاجرت تحصیلی به سنگاپور مزایای بسیار زیادی دارد. از میان مزایای مهاجرت تحصیلی می‌توان به پیچیدگی بسیار کمتر صدور ویزای تحصیلی نسبت به ویزای کاری اشاره کرد

مزایای مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه‌های کشور سنگاپور

مهاجرت تحصیلی به سنگاپور مزایای بسیار زیادی دارد. از میان مزایای مهاجرت تحصیلی می‌توان به پیچیدگی بسیار کمتر صدور ویزای تحصیلی نسبت به ویزای کاری اشاره کرد. هزینه مورد نیاز برای مهاجرت با ویزای تحصیلی نیز نسبت به روش سرمایه‌گذاری در سنگاپور کمتر است. فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های سنگاپور شانس بالاتری برای یافتن فرصت شغلی ایده‌آل خود در این کشور دارند.

فرایند اعطای ویزای تحصیلی در صورت عدم مواجهه با ریجکتی ویزا کمتر از چهار ماه طول می‌کشد. در واقع کارشناسان اداره مهاجرت برای برسی پرونده متقاضیان اخذ ویزای کاری به زمان بسیار بیشتری نیاز دارند. دلیل این موضوع پیچیدگی‌های حقوقی بیشتر صدور ویزا برای کارجویان خارجی است. متقاضیان اخذ اقامت سنگاپور از طریق سرمایه‌گذاری باید نزدیک به دو ونیم میلیون دلار سنگاپور سرمایه داشته باشند. ازاین‌جهت مهاجرت تحصیلی روش مقرون به صرفه‌ای محسوب می‌شود.

از میان مزایای دیگر مهاجرت تحصیلی به سنگاپور می‌توان به اعطای فرصت جست‌وجوی کار پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌ها اشاره کرد. در واقع فارغ‌التحصیلان خارجی دانشگاه سنگاپور پس از اتمام تحصیل تا یک سال برای یافتن موقعیت شغلی فرصت دارند. ذکر این نکته حائز اهمیت است بیش از شصت درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های سنگاپور می‌توانند طی این مدت فرصت شغلی جدید پیدا کرده و مشغول به کار شوند.

اقامت سنگاپور

اقامت سنگاپور

مهاجرت به کشورهای موفق و توسعه‌یافته می‌تواند شرایط زندگی خوبی را برای فرد ایجاد کند. سنگاپور از جمله کشورهایی است که طی دهه گذشته متقاضیان زیادی برای مهاجرت داشته است. اخذ ویزا و اقامت سنگاپور از روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که باتوجه‌به شرایط شخصی فرد متغیر است.

سخن پایانی

در پایان این مطلب لازم است یادآوری کنیم برای دریافت مشاوره در زمینه مهاجرت می‌توانید با مؤسسه هرمس اپلای تماس بگیرید. مشاوران این مؤسسه تجربه بالایی در زمینه ارائه مشاوره برای مهاجرت دارند. مؤسسه هرمس اپلای می‌تواند درباره امور حقوقی و مهاجرتی در فرایند اخذ ویزا متقاضیان را راهنمایی کند.

به‌طورکلی مهاجرت تحصیلی به سنگاپور یکی از ایده‌آل‌ترین راه‌های اخذ اقامت این کشور است. برای مهاجرت تحصیلی باید در ابتدا از یک دانشگاه در این کشور نامه پذیرش اخذ کنید. ارائه گواهی تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی الزامی است. دانشجویان بین‌المللی می‌توانند پس از اتمام تحصیل، تا یک سال برای یافتن کار در این کشور بمانند. در صورت استخدام شدن در طی این مدت می‌توان ویزای کاری را اخذ کرد.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
هزینه مهاجرت تحصیلی به کشور سنگاپور چقدر میباشد؟
تحصیل در سنگاپور هزینه بالایی نمیخواهد اما میتوان گفت اگر متقاضی قصد تحصیل در دانشگاه های برتر این کشور را داشته باشد هزینه ای حدود ۱۸ هزار دلار سنگاپور باید به ازای هرسال بپردازد.
آیا میتوان در هنگام مهاجرت تحصیلی به سنگاپور خانواده خود را نیز همراه باخود به ای کشور برد؟
خیر، اما ذکر این نکته حائز اهمیت است که با تبدیل ویزای تحصیلی خود به کاری میتوانید اقامت دائم برای خانواده خود نیز دریافت کنید.
برای تحصیل در کشور سنگاپور داشتن مدرک زبان الزامی است؟
بله، تمامی متقاضیان میبایست برای تحصیل در این کشور مدرک زبان ارائه دهند.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای