دوره زبان انگلیسی در انگلستان

دوره زبان انگلیسی در انگلستان

دوره زبان انگلیسی در انگلستان برای کار، تحصیل یا حتی فقط برای تفریح آموخته میشود ، با توجه به مقصود شما دوره های مختلفی برای شما در دسترس خواهد بود.  تحقیقات نشان می دهد بهترین روش آموختن زبانهای خارجه قرار گرفتن در محیط و برخورد مداوم  و استفاده روزمره از آن زبان است .

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

مزایای شرکت در دوره های زبان

زبان آموزی در یک کشور دیگر  این فرصت را در اختیار زبان آموز  قرار می دهد که  در کنار آموختن زبان مد نظر در محیط بومی به صورت کامل  تجربه زندگی در یک محیط جدید و آشنایی با سبک زندگی  و فرهنگ ملتی دیگر را نیز کسب کند و از طبیعت و بافت طبیعی آن منطقه لذت ببرد . شما با حضور در محیطی که در اطراف تان  تمامی افراد به زبان انگلیسی صحبت می کنند، می توانید علاوه بر آشنایی با فرهنگ و تمدن و جاذبه های محیطی انگلستان، زبان انگلیسی را سریعتر و بهتر بیاموزید.مطابق آمار کشور انگلستان ۴۹ % از زبان آموزان زبان انگلیسی را که به خارج از کشور محل زندگی خود جهت زبان آموزی سفر می کنند به خود جذب می کند ،  بنابراین انگلستان مقصد اول آموختن زبان انگلیسی در سطح جهان می باشد.

شهریه دوره زبان انگلیسی در انگلستان

شهریه دوره زبان انگلیسی در انگلستان  نسبت به ساعات و کالج و شهر متفاوت می باشد. شهریه به طور کلی سالیانه از ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ پوند متغیر است. کالج ها با توجه به موقعیت شهری و اعتبار و نوع خدماتشان شهریه های متفاوتی دریافت می کنند. به طور متوسط هزینه یه دوره ۱۵ ساعت در هفته به طول مدت ۴۸ هفته در کالج دولتی سطح بالا بین ۴۵۰۰ تا ۵۵۰۰ پوند می باشد. حداقل زمان این دوره ۳ ماهه می باشد . متقاضیان ایرانی برای اینکه شانس بیشتری برای ویزای  دوره های بلند مدت داشته باشند بهتر است  حداقل دوره ۶ ماهه زبان را بگذرانند .این دوره ها در سراسر انگلستان موجود می باشد و معمولا به جز هفته آخر سال و دو هفته شروع سال نو میلادی اخذ پذیرش امکان دارد.

شرایط پذیرش دوره زبان انگلیسی در انگلستان

شرایط پذیرش دوره زبان انگلیسی

برای ورود به این دوره بایستی نمره آیلتس ۴ داشته باشید، همچنین شرکت در آزمون ورودی خود کالج ها ، شرکت در آزمونهای آنلاین کالج ها که در کشور مبدا هم برگذار میشود و ارائه مدارک پشتوانه مالی شخص از شرایط اخذ پذیرش دوره زبان میباشد.

فواید یادگیری زبان انگلیسی در انگلستان

دوره زبان انگلیسی در انگلستان همراه با  کار گروهی و تفریح می باشد نه صرفا گوش کردن به استاد. این کلاس ها شامل بازی‌، مباحثه وحل تمرین می باشد و برای تمرین مهارتهای درک مطلب به ترانه ای گوش کنید، تلویزیون ببینید یا روزنامه بخوانید. از مزایای یادگیری زبان در انگلستان صحبت کردن با لهجه کاملا صحیح در تلفظ  می باشد و بهره مندی از اساتید زبان اصلی . شرکت در سمینارها و همایش ها جهت یادگیری فرهنگ همراه با یادگیری زبان از مزایای دیگر است .این دوره ها برای تمامی سنین و با هر سطح توانایی می باشد و همچنین از سطح بالای کیفیت  و تضمین برخوردار می باشد و بیشترین تعداد دوره های زبان انگلیسی در مقایسه با سایر کشورها را دارا می باشد.

افراد می توانند اطمینان حاصل کنند که مراکز دارای استانداردهای بالا هستند. بازرسان مستقل بازرسی های منظم از همه مراکز را انجام می دهند که شامل بررسی کیفیت آموزش، تعداد دانشجویان در کلاس و میزان وسعت کلاس ها می شود. در انگلستان شما در محیطی حضور دارید که تمام افراد پیرامون به زبان انگلیسی صحبت می کنند و این سبب می شود زبان انگلیسی را در طول زندگی روزمره تمرین کنید. در زمان کوتاهی متوجه خواهید شد که مهارت های  زبانی شما به سرعت رشد یافته است.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

2 پاسخ

    1. شهریه دوره زبان انگلیسی در انگلستان نسبت به ساعات و کالج و شهر متفاوت می باشد. شهریه به طور کلی سالیانه از ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ پوند متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *