برنامه نویسی در آلمان

برنامه نویسی در آلمان

برنامه نویسی در آلمان مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای این مقاله را برای شما که قصد دارید به عنوان یکبرنامه نویس به آلمان مهاجرت کنید یا در این کشور به یادگیری برنامه نویسی بپردازید، تهیه کرده است تا قبل از مهاجرت به آلمان اطلاعات نسبتا جامعی در رابطه با حوزه برنامه نویسی در آلمان بدانید را در اختیارتان بگذارد، البته لازم به گذر است که در این مقاله بیشتر مناسب افرادی است که به دنبال کسب اطلاعات در مورد شرایط کاری و میزان درآمد برنامه نویسان در آلمان می باشند.

بگذارید قبل از اینکه به مطالعه ادامه مقاله بپردازید، واقعیتی را با شما در میان بگذاریم، آلمان از جمله کشور های عالی برای مهاجرت برنامه نویسان به شمار می رود که فرصت های کاری بسیار عالی را در اختیار شما می گذارد.

آنچه در این مقاله می خوانید:

ابتدا ویدئو زیر در رابطه با برنامه نویسی در آلمان و نکات مهمی که در این زمینه شرح داده شده را مشاهده نمایید:

پخش ویدیو

برخی از مزایای برنامه نویسان در آلمان

درآمد برنامه نویسان در آلمان از میانگین درآمد جهانی برنامه نویسان بیشتر است.

افراد فعال در حوزه برنامه نویسی آلمان از مزایای شغلی بسیار خوبی بهره مند می شوند.

ساعات کاری برنامه نویسان در آلمان منصفانه است.

بازار کاری برنامه نویسی در این کشور با توجه به اینکه این کشور یکی از کشور های تکنولوژی محور است، تضمین شده می باشد.

برخی از مزایای برنامه نویسان در آلمان

دانشگاه برلین، یکی از برگذارکننده های خوب دوره های برنامه نویسی در آلمان

یکی از دانشگاه های خوب آلمان برای یادگیری برنامه نویسی دانشگاه برلین است. این دانشگاه که در سطح بین المللی فعالیت می کند، تا کنون دستاورد های برجسته ای چه در زمینه تحقیق و چه در زمینه تدریس کسب کرده است.

یکی از مسائلی که باعث به شهرت رسیدن این دانشگاه در سطح بین الملل شده، دستاورد های این دانشگاه در رابطه با علوم مربوط به کامپیوتر می باشد.

دانشگاه برلین با هدف نوآوری در تکنولوژی و ایجاد فرصت های شغلی جدید بنیان گذاری شده است و از این رو شما با تحصیل در این دانشگاه خلاقیت در حل مسائل را به خوبی یاد می گیرید و همچنین می توانید تبدیل به یک کارآفرین عالی شوید.

دوره های برنامه نویسی در این دانشگاه بر اسا زبان انگلیسی برگذار می شود و از این رو برای اخذ پذیرش از این دانشگاه باید سطح زبان انگلیسی شما در سطح b2 باشد.

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

بازار کار برنامه نویسی در آلمان

بازار کار برنامه نویسی در این کشور تقریبا نوسانات زیادی دارد، البته این نوسان فقط در آلمان نیست بلکه تقریبا بازار کار برنامه نویسی در هر جای جهان از نوسانات نسبی برخوردار است. البته لازم است توجه داشته باشید که این کشور یکی از قوی ترین اقتصاد های جهان است که برنامه نویسان نیز اهمیت ویژه ای می دهد.

نرخ بیماری برنامه نویسان در این کشور، کمترین نرخ در میان کشورهای اروپایی می باشد.

جالب بدانید که در آلمان بیش از ۸۰ درصد جمعیت برنامه نویسان از آقایان تشکیل شده است اما در این کشور شرایط نسبتا یکسانی برای فعالیت خانم ها و آقایان در بازار کاری، فراهم می باشد.

هرمس اپلای

زبان های برنامه نویسی پر طرفدار در آلمان:

در کشور آلمان با توجه به توسعه تکنولوژی و صنعت قوی آن زبان های برنامه نویسی متفاوتی مورد نیاز می باشد که البته در هر منطقه از این کشور متناسب با کارخانه و شرکت ها ی موجود درآن بعضی از زبان های برنامه نویسی تقاضای بیشتری دارند .

ما در ادامه برخی از زبان های برنامه نویسی مورد نیاز آلمان را به طور کلی بررسی میکنیم .
برای کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

زبان برنامه نویسی جاوا (Java) در آلمان:

جاوا یکی از زبان هایی است که هر چه بیشتر در آن مهارت داشته باشید، شرکت های آلمانی بیشتر به دنبال شما هستند . اگر به زبان برنامه نویسی جاوا تسلط دارید مونیخ، مکانی مناسب برای شما می باشد، چرا که شما در مونیخ این فرصت را دارید که با شرکت های بزرگ همکاری کنید.

زبان برنامه نویسی Ruby در آلمان:

برلین بهترین شهر آلمان برای برنامه نویسان مسلط بر زبان برنامه نویسی روبی است. این شهر، شهری چند فرهنگی می باشد که هم اکنون بهترین فرصت های شغلی را برای برنامه نویسان زبان روبی دارد.

زبان برنامه نویسی پایتون Python در آلمان:

پایتون جز ۵ زبان محبوب برنامه نویسی در آلمان است که افراد زیادی از برنامه نویسان به آن تسلط کافی دارند.

پایتون یکی از پردرآمد ترین زبان های برنامه نویسی در این کشور است و میانگین درآمد برنامه نویسان این زبان تقریبا ۵۱۰۰۰ یورو می باشد.

وضعیت برنامه نویسان در آلمان با توجه به وضعیت کاریشان

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت Javascript در آلمان:

جاوا اسکریپ نیز دومین زبان است که افراد زیادی بر آن تسلط دارند. میانگین درآمد برنامه نویسان این زبان در آلمان حدود ۴۹۵۰۰ یورو است.

زبان برنامه نویسی ++c در آلمان:

سی پلاس پلاس در حال حاضر از پرطرفدار ترین زبان های برنامه نویسی در آلمان است که افراد زیادی به آن تسلط دارند. طبق آمار های منتشر شده میانگین درآمد برنامه نویسان این زبان برابر ۵۱۰۰۰ یورو می باشد.

زبان برنامه نویسی #c در آلمان:

این زبان برنامه نویسی، در آلمان طرفداران قابل توجهی دارد و میانگین درآمد افراد مسلط به زبان تقریبا برابر ۴۸۰۰۰ یورو است.

زبان برنامه نویسی Sql-server در آلمان:

بیشتر برنامه نویسانی که در آلمان در خصوص این زبان فعالیت می کنند در آغاز کار خود هستند. میانگین درآمد برنامه نویسان مسلط به این زبان برنامه نویسی ۴۵۰۰۰ یورو می باشد.

سایز زبان های برنامه نویسی محبوب در آلمان میانگین درآمد برنامه نویسان مسلط به آن ها
–          Android ۵۱۰۰۰ یورو
–          Php ۴۶۰۰۰ یورو
–          Html ۴۰۰۰۰ یورو
–          JQuery ۴۱۰۰۰ یورو
–          Css ۴۰۰۰۰ یورو
–          MySQL ۴۷۰۰۰ یورو
–          Sql ۴۵۰۰۰ یورو
–          Git ۵۰۰۰۰ یورو
–          C ۵۱۰۰۰ یورو
–          Linux ۵۱۰۰۰ یورو
–          .net ۴۹۰۰۰ یورو
–          Ios ۵۱۰۰۰ یورو
–          Bash ۴۸۰۰۰ یورو
–          Json ۶۰۰۰۰ یورو
–          Node.js ۵۳۰۰۰ یورو
–          Windows ۵۰۰۰۰ یورو
–          Angular ۵۲۰۰۰ یورو

 

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

بهترین شهر های آلمان برای برنامه نویسان

ایالت یا شهر میانگین فرصت های شغلی موجود
برلین ۴۵۰۰+
مونیخ ۴۴۰۰+
فرانکفورت ۲۱۰۰+
اشتوتگارت ۱۹۰۰+
کلن ۱۶۰۰+
نرمبرگ ۱۳۰۰+
هامبورگ ۲۶۰۰+

بهترین شهر های آلمان برای برنامه نویسان

کار در آلمان

کار در آلمان

اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید و می خواهید اطلاعات جامعی درباره شرایط کار در آلمان و بازار کار این کشور برای ایرانیان آشنا شوید، با این مقاله از هرمس اپلای همراه باشید.

سخن آخر

در پایان لازم بدانید که شرایط شخصی شما از جمله سن، میزان تجربات شغلی، میزان سوابق شغلی و مهارت های شما در امر مهاجرت بسیار تاثیر گذار است، اما همانطور که در اول مقاله گفته شد،

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای سعی کرده در این مقاله اطلاعات جامعی را در رابطه با برنامه نویسی در آلمان در اختیار شما بگذارد، برای همین پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید به آلمان مهاجرت کنید، فرم ارزیابی و مشاوره مهاجرتی ما را تکمیل بفرمایید یا با شماره ما تماس حاصل فرمایید تا بتوانید از مشاوره اختصاصی موسسه مهاجرتی هرمس اپلای بهره مند شوید.

کارشناس ارشد مهاجرت

شرایط مهاجرت به آلمان

کارآموزی (آوسبیلدونگ) آلمان

کاریابی در آلمان به زبان انگلیسی

اشتراگ گذاری در :

سوالات متداول

چرا آلمان یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجران برنامه نویس است؟
درآمد برنامه نویسان در آلمان از میانگین درآمد جهانی برنامه نویسان بیشتر است. افراد فعال در حوزه برنامه نویسی آلمان از مزایای شغلی بسیار خوبی بهره مند می شوند. ساعات کاری برنامه نویسان در آلمان منصفانه است. بازار کاری برنامه نویسی در این کشور با توجه به اینکه این کشور یکی از کشور های تکنولوژی محور است، تضمین شده می باشد
بازار کار برنامه نویسی در آلمان چگونه است؟
بازار کار برنامه نویسی در این کشور تقریبا نوسانات زیادی دارد، البته این نوسان فقط در آلمان نیست بلکه تقریبا بازار کار برنامه نویسی در هر جای جهان از نوسانات نسبی برخوردار است. البته لازم است توجه داشته باشید که این کشور یکی از قوی ترین اقتصاد های جهان است که برنامه نویسان نیز اهمیت ویژه ای می دهد
زبان های برنامه نویسی پر طرفدار در آلمان کدام است؟
زبان برنامه نویسی جاوا Rubyزبان برنامه نویسی زبان برنامه نویسی پایتون زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت ++cزبان برنامه نویسی #cزبان برنامه نویسی Sql-server زبان برنامه نویسی

نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

98 پاسخ

  1. سلام با توجه به سنتون و رشته ای که برای آوسبیلدونگ انتخاب کردید ریسک دارید
    ولی با توجه به تخصص و رشته تحصیلی متناسب با گرایشی که در مهندسی پزشکی مطالعه کردید میتونید کاری اقدام کنید و اونجا مشغول به کار با درآمد بالا بشید
    اگر با جاب آفر اقدام کنید نیاز به تمکن مالی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کادر هرمس اپلای

مقالات پیشنهادی

Suggested articles