برنامه نویسی در آلمان

برنامه نویسی در آلمان؛ شرایط تحصیل و بازار کار

آلمان با داشتن اقتصاد قوی و فناوری های به‌روز، فرصت های بسیاری برای مهاجرت برنامه نویسان به آلمان فراهم کرده است. با توجه به بازار کار برنامه نویسی در آلمان، برنامه نویسان می‌توانند از حقوق و مزایای خوبی بهره‌مند شوند؛ طبق گزارش Glassdoor، درآمد متوسط ​​سالانه یک برنامه نویس در آلمان حدود 60،000 یورو است. ما در این بخش به بررسی شرایط تحصیل و بازار کار برنامه نویسی در آلمان پرداخته‌ایم، پس همراه ما باشید تا هر آن‌چه درباره برنامه نویسی در آلمان لازم است را به شما بگوییم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

برخی از مزایای برنامه نویسان در آلمان

درآمد برنامه نویسان در آلمان از میانگین درآمد جهانی برنامه نویسان بیشتر است.

افراد فعال در حوزه برنامه نویسی آلمان از مزایای شغلی بسیار خوبی بهره مند می شوند.

ساعات کاری برنامه نویسان در آلمان منصفانه است.

بازار کاری برنامه نویسی در این کشور با توجه به اینکه این کشور یکی از کشور های تکنولوژی محور است، تضمین شده می باشد.

برخی از مزایای برنامه نویسان در آلمان

دانشگاه برلین، یکی از برگذارکننده های خوب دوره های برنامه نویسی در آلمان

یکی از دانشگاه های خوب آلمان برای یادگیری برنامه نویسی دانشگاه برلین است. این دانشگاه که در سطح بین المللی فعالیت می کند، تا کنون دستاورد های برجسته ای چه در زمینه تحقیق و چه در زمینه تدریس کسب کرده است.

یکی از مسائلی که باعث به شهرت رسیدن این دانشگاه در سطح بین الملل شده، دستاورد های این دانشگاه در رابطه با علوم مربوط به کامپیوتر می باشد.

دانشگاه برلین با هدف نوآوری در تکنولوژی و ایجاد فرصت های شغلی جدید بنیان گذاری شده است و از این رو شما با تحصیل در این دانشگاه خلاقیت در حل مسائل را به خوبی یاد می گیرید و همچنین می توانید تبدیل به یک کارآفرین عالی شوید.

دوره های برنامه نویسی در این دانشگاه بر اسا زبان انگلیسی برگذار می شود و از این رو برای اخذ پذیرش از این دانشگاه باید سطح زبان انگلیسی شما در سطح b2 باشد.

بازار کار برنامه نویسی در آلمان

بازار کار برنامه نویسی در این کشور تقریبا نوسانات زیادی دارد، البته این نوسان فقط در آلمان نیست بلکه تقریبا بازار کار برنامه نویسی در هر جای جهان از نوسانات نسبی برخوردار است. البته لازم است توجه داشته باشید که این کشور یکی از قوی ترین اقتصاد های جهان است که برنامه نویسان نیز اهمیت ویژه ای می دهد.

نرخ بیماری برنامه نویسان در این کشور، کمترین نرخ در میان کشورهای اروپایی می باشد.

جالب بدانید که در آلمان بیش از ۸۰ درصد جمعیت برنامه نویسان از آقایان تشکیل شده است اما در این کشور شرایط نسبتا یکسانی برای فعالیت خانم ها و آقایان در بازار کاری، فراهم می باشد.

زبان های برنامه نویسی پر طرفدار در آلمان:

در کشور آلمان با توجه به توسعه تکنولوژی و صنعت قوی آن زبان های برنامه نویسی متفاوتی مورد نیاز می باشد که البته در هر منطقه از این کشور متناسب با کارخانه و شرکت ها ی موجود درآن بعضی از زبان های برنامه نویسی تقاضای بیشتری دارند .

زبان های برنامه نویسی پر طرفدار در آلمان:

ما در ادامه برخی از زبان های برنامه نویسی مورد نیاز آلمان را به طور کلی بررسی میکنیم .
برای کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

زبان برنامه نویسی جاوا (Java) در آلمان:

جاوا یکی از زبان هایی است که هر چه بیشتر در آن مهارت داشته باشید، شرکت های آلمانی بیشتر به دنبال شما هستند . اگر به زبان برنامه نویسی جاوا تسلط دارید مونیخ، مکانی مناسب برای شما می باشد، چرا که شما در مونیخ این فرصت را دارید که با شرکت های بزرگ همکاری کنید.

زبان برنامه نویسی Ruby در آلمان:

برلین بهترین شهر آلمان برای برنامه نویسان مسلط بر زبان برنامه نویسی روبی است. این شهر، شهری چند فرهنگی می باشد که هم اکنون بهترین فرصت های شغلی را برای برنامه نویسان زبان روبی دارد.

زبان برنامه نویسی پایتون Python در آلمان:

پایتون جز ۵ زبان محبوب برنامه نویسی در آلمان است که افراد زیادی از برنامه نویسان به آن تسلط کافی دارند.

پایتون یکی از پردرآمد ترین زبان های برنامه نویسی در این کشور است و میانگین درآمد برنامه نویسان این زبان تقریبا 62.500 یورو می باشد.

 

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت Javascript در آلمان:

جاوا اسکریپ نیز دومین زبان است که افراد زیادی بر آن تسلط دارند. میانگین درآمد برنامه نویسان این زبان در آلمان حدود 75000 تا 95000 یورو است.

زبان برنامه نویسی جاوا (Java) در آلمان:

زبان برنامه نویسی ++c در آلمان:

سی پلاس پلاس در حال حاضر از پرطرفدار ترین زبان های برنامه نویسی در آلمان است که افراد زیادی به آن تسلط دارند. طبق آمار های منتشر شده میانگین درآمد برنامه نویسان این زبان برابر 63.712 یورو می باشد.

زبان برنامه نویسی C#.NET در آلمان:

این زبان برنامه نویسی، در آلمان طرفداران قابل توجهی دارد و میانگین درآمد افراد مسلط به زبان تقریبا برابر 58.452 یورو است.

زبان برنامه نویسی Sql-server در آلمان:

بیشتر برنامه نویسانی که در آلمان در خصوص این زبان فعالیت می کنند در آغاز کار خود هستند. میانگین درآمد برنامه نویسان مسلط به این زبان برنامه نویسی 62.500 یورو می باشد.

سایز زبان های برنامه نویسی محبوب در آلمان میانگین درآمد برنامه نویسان مسلط به آن ها
–          Android 45,200 یورو
–          Php (Senior) 55.000 یورو
–          Html ۴۰۰۰۰ یورو
–          JQuery ۴۱۰۰۰ یورو
–          Css ۴۰۰۰۰ یورو
–          MySQL 58.794 یورو
–          Sql (Database) 62.692 یورو
–          Git ۵۰۰۰۰ یورو
–          C ۵۱۰۰۰ یورو
–          Linux ۵۱۰۰۰ یورو
–          .net ۴۹۰۰۰ یورو
–          Ios 60936 یورو
–          Bash ۴۸۰۰۰ یورو
–          Json ۶۰۰۰۰ یورو
–          Node.js ۵۳۰۰۰ یورو
–          Windows ۵۰۰۰۰ یورو
–          Angular 61.600 یورو

 

بهترین شهر های آلمان برای برنامه نویسان

ایالت یا شهر میانگین فرصت های شغلی موجود
برلین ۴۵۰۰+
مونیخ ۴۴۰۰+
فرانکفورت ۲۱۰۰+
اشتوتگارت ۱۹۰۰+
کلن ۱۶۰۰+
نرمبرگ ۱۳۰۰+
هامبورگ ۲۶۰۰+

 

کار در آلمان

کار در آلمان

اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید و می خواهید اطلاعات جامعی درباره شرایط کار در آلمان و بازار کار این کشور برای ایرانیان آشنا شوید، با این مقاله از هرمس اپلای همراه باشید.

مهاجرت برنامه نویسان به آلمان با کمک موسسه هرمس اپلای

در پایان لازم است بدانید که شرایط شخصی شما از جمله سن، میزان تجربیات شغلی، میزان سوابق شغلی و مهارت های شما در امر مهاجرت برنامه نویسی به آلمان بسیار تاثیر گذار است. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای سعی کرده در این مقاله اطلاعات جامعی را در رابطه با بازار کار برنامه نویسی در آلمان و مهاجرت برنامه نویسان به آلمان در اختیار شما بگذارد. در این راستا کارشناسان موسسه هرمس اپلای کنار شما هستند تا شما را در مسیر مهاجرت به آلمان راهنمایی کنند؛ در صورت نیاز می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
چرا آلمان یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجران برنامه نویس است؟
درآمد برنامه نویسان در آلمان از میانگین درآمد جهانی برنامه نویسان بیشتر است. افراد فعال در حوزه برنامه نویسی آلمان از مزایای شغلی بسیار خوبی بهره مند می شوند. ساعات کاری برنامه نویسان در آلمان منصفانه است. بازار کاری برنامه نویسی در این کشور با توجه به اینکه این کشور یکی از کشور های تکنولوژی محور است، تضمین شده می باشد
بازار کار برنامه نویسی در آلمان چگونه است؟
بازار کار برنامه نویسی در این کشور تقریبا نوسانات زیادی دارد، البته این نوسان فقط در آلمان نیست بلکه تقریبا بازار کار برنامه نویسی در هر جای جهان از نوسانات نسبی برخوردار است. البته لازم است توجه داشته باشید که این کشور یکی از قوی ترین اقتصاد های جهان است که برنامه نویسان نیز اهمیت ویژه ای می دهد
زبان های برنامه نویسی پر طرفدار در آلمان کدام است؟
زبان برنامه نویسی جاوا Rubyزبان برنامه نویسی زبان برنامه نویسی پایتون زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت ++cزبان برنامه نویسی #cزبان برنامه نویسی Sql-server زبان برنامه نویسی
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

104 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خانم میرخانی
7 ماه قبل

سلام فاطمه عزیز وقتتون بخیر
این نکته رو در نظر بگیرید که رشته آوسبیلدونگ عکاسی تو آلمان تعدادشون بسیار محدود هستش
باتوجه به اینکه ظرفیت این رشته های هنری در آلمان کم هستش شانس اینکه ما بتونیم براتون اپلای های متعدد داشته باشیم کم هستش.
ولی از طرفی ویزای کار که مدنظرتون هستش در حال حاضر موقعیت های مختلف استخدامی تو کشور آلمان هستش که همسرتون میتونن باتوجه به رشته ای که دارن شانس بالایی دارند که بتونن توی این رشته های اقدام کنند.

خانم میرخانی
9 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
از طریق همسرتون بهتر است برای جاب افر المان اقدام کنید و خودتون به عنوان همراه تشریف ببرید اونجا و برای اوسبیلدونگ اقدام کنید.
همچنین برای جاب افر b1 المانی نیاز است و از ماه اول حقوق دریافت می کنید و نیازی به تمکن مالی ندارید.

خانم میرخانی
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر
شما از طریق همسرتون میتونید برای جاب آفر اقدام کنید و برای این کار زبان b1 آلمانی مورد نیاز است اما تمکن مالی نیازی نیست.

خانم میرخانی
10 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
با توجه به شرایط سنی و سابقه کاریتون هم شرایط اقدام برای اوسبیلدونگ و هم جاب افر برای همسرتون رو دارین
جدا از اطلاعات اولیه که فرمودین نیاز هست دقیق تر صحبت داشته باشیم که اگر مایل هستین میتونید شماره همراهتون رو بفرمایید تا کارشناسان ما باهاتون تماس داشته باشن

نوشین
10 ماه قبل

سلام من برنامه نویسم 24سالمه و سابقه ی کار هم دارم نمونه کار و رزومه ی خوبی ام دارم و رشته امم کارشناسی نرم افزاره و خیلی پشتوانه ی مالی ندارم با این ها به نظرتون آلمان میتونه گزینه ای برای من باشه که برای جاب آفر اقدام کنم؟

خانم میرخانی
پاسخ به  نوشین
10 ماه قبل

سلام
بله به شکل کلی شرایطتون مناسب هست
اگر سابقه کار مرتبط حتی بدون بیمه ارائه بدین و تسلط داشته باشین روی کارتون میتونید به عنوان فرد واجد شرایط از روز اول کار و از ماه اول حقوق داشته باشین ، خوشبختانه برای جاب افر نیاز به تمکن مالی نیست و با دریافتی ماهیانه به راحی کافی هست

کارشناس مهاجرت هرمس
1 سال قبل

سلام با توجه به سنتون و رشته ای که برای آوسبیلدونگ انتخاب کردید ریسک دارید
ولی با توجه به تخصص و رشته تحصیلی متناسب با گرایشی که در مهندسی پزشکی مطالعه کردید میتونید کاری اقدام کنید و اونجا مشغول به کار با درآمد بالا بشید
اگر با جاب آفر اقدام کنید نیاز به تمکن مالی نیست

1 3 4 5
کادر هرمس اپلای