کالج سنکا(Seneca) کانادا

کالج سنکا

کالج سنکا seneca کانادا در سال 1967 و در شهر تورنتو در ایالت انتاریو افتتاح شده برنامه های آموزشی متنوعی را در مقاطع دیپلم، لیسانس، دوره های آموزشی کوتاه مدت و در قالب دوره های تمام وقت و نیمه وقت ارائه می ­دهد. کالج سنکا که از سال 2001 حدود 15 درصد از برنامه ­های آموزشی خود را در سطح لیسانس ارائه داده، در 9 کمپ اصلی خود پذیرای دانشجویان متقاضی تحصیل در رشته­ های آموزش زبان انگلیسی، فنی و مهندسی (عمران، شیمی و کامپیوتر)، حسابداری، بیزنس و امور مالی، علوم انسانی از قبیل آموزش و رفتار شناسی کودکان، توریسم، پرواز و ایمنی پرواز، رشته های هنر از قبیل تصویری برداری، صدا و انیمیشن، می­ باشد.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند:
لیست

لیست دانشکده های کالج سنکا (Seneca) :

  • Applied Arts & Health Sciences
  • Applied Science & Engineering Technology
  • Business
  • Communication, Art & Design
  • English Language Institute
  • Liberal Arts
  • Training and Employment Services

درباره کالج سنکا (Seneca)

کالج Seneca که در دسته کالج­ هایی با شهریه مناسب برای دانشجویان بین المللی قرار می گیرد، همواره مقصد مناسبی برای دانشجویان ایرانی که قصد ادامه تحصیل و زندگی در شهر زیبای تورنتو را دارند، بوده است. کالج Seneca با شهریه های بسیار مناسب در قیاس با دیگر کالج ­های تورنتو و با بیش از نیم قرن سابقه در حوزه آموزش، تا اواسط ماه ژوئن دانشجو می ­پذیرد. این کالج که در رشته­ های: آموزش زبان انگلیسی، فنی و مهندسی (عمران، شیمی و کامپیوتر)، حسابداری، بیزنس و امور مالی، علوم انسانی از قبیل آموزش و رفتار شناسی کودکان، توریسم، پرواز و ایمنی پرواز، رشته های هنر از قبیل تصویری برداری، صدا و انیمیشن سوابق آموزشی درخشانی دارد، با توجه به قرار گرفتن در شهر پیشرفته تورنتو، خیال شما را از بابت اشتغال پس از دوران تحصیل آسوده می­ کند.

درباره کالج سنکا

هزینه های زندگی در تورنتو به شرح زیر است:

1- هزینه اسکان: مسکن در تورنتو بیشترین قسمت از هزینه های زندگی شما را به خود اختصاص خواهد داد چیزی در حدود 600 تا 800 دلار با توجه به نوع سبک زندگی شما 2- خوراک: هزینه خوراک هر فرد در یک ماه چیزی در حدود 70 تا 150 دلار خواهد بود، این مقدار با توجه به سبک زندگی شما و مهارت شما در آشپزی متغیر خواهد بود 3- حمل و نقل: هزینه حمل و نقل ماهانه شما چیزی در حدود 100 تا 120 دلار خواهد بود. برای افرادی که قصد خرید خودرو برای رفت و آمد روزانه را دارند، توصیه میکنیم که با توجه به هزینه بالای بیمه خودرو، قبل از خرید در این زمینه تحقیقات لازم را انجام دهند. 4- تلفن همراه و اینترنت: حدود 100 تا 120 دلار در مجموع هر فرد در ماه حدود 1000 تا 1200 دلار هزینه زندگی خواهد داشت که این رقم با کار پاره وقت قابل تامین خواهد بود. هر فرد در هفته 20 ساعت اجازه کار پاره وقت دارد که درآمد نرمال چیزی بین 10 تا 15 دلار در هر ساعت است.

نتیجه گیری

همانگونه که در این مقاله خواندید کالج سنکا در شهر تورنتو بوده و دارای برنامه های آموزشی متفاوت بوده و دانشجویان زیادی رو به خود جذب کرده است.ما در این مقاله لیست دانشکده کالج سنکا را برایتان معرفی کردیم و درباره خود کالج سنکا توضیحات تکمیلی ارائه کردیم.اگر شما نیز قصد مهاجرت به کانادا را از طریق تحصیلی دارید با پر کردن فرم مشاوره زیر میتوانید از کارشناسان مجرب ما در این حوزه مشاوره رایگان دریافت کنید.

مقاله پیشنهادی—> تحصیل در کانادا

سؤالات متداول

هزینه های مسکن در شهر تورنتو حدودا بین 600 الی 800 دلار میباشد.

شهریه های کالج سنکا به نسبت باقی کالج های شهر تورنتو مناسب تر است.

بله، شما برای تحصیل در دانشگاه های کانادا میبایست به یکی از زبان های فرانسه و یا انگلیسی تسلط داشته باشید و حداقل مدرک آیلتس و تافل داشته باشید.

مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *