تحصیل پزشکی در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

تحصیل پزشکی در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه که در سال ۱۹۵۸ تاسیس شده است به عنوان دومین دانشگاه برتر روسیه شهرت دارد. دانشگاه نووسیبیرسک درنزدیکی شهر نوسیبیرسک، از نظر فرهنگی و سبک زندگی دارای فضایی پیشرفته می باشد که این امر شهر نووسیبیرسک و به موجب آن دانشگاه نووسیبیرسک را به یکی از مقاصد ایده آل برای تحصیل در روسیه تبدیل کرده است. بر اساس لیست جدید وزارت بهداشت دانشگاه پزشکی نووسیبیرسک روسیه مورد تایید قرار گرفته است. بدین ترتیب ما در این مقاله شرایط و هزینه های تحصیل پزشکی در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه را تدارک دیده ایم. تا پایان با ما همراه باشید.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

آنچه در این مقاله میخوانید

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

این دانشگاه در فاصله بسیار کمی از شهر نووسیبیرسک قرار دارد که در حقیقت در جنوب سیبریا و در اصطلاح جهان مدرن تحقیقات واقع شده است که حدود ۷۰ آزمایشگاه تحقیقاتی و ۵۰ موسسه علمی تحقیقاتی را در خود جای داده است. همچنین طیف رشته های  ممکن جهت  تحصیل در علوم مختلف و ریاضیات برای اشخاص در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه وجود دارد. نکته قابل توجه اینکه دانشگاه نووسیبریسک فاقد دانشکده دندانپزشکی می باشد

موسسه مهاجرتی هِرمس اپلای مشاور و منتخب شما جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر جهان امکان پذیرش پزشکی و دیگر رشته ها در دانشگاه  نووسیبیرسک روسیه را فراهم آورده است. تحصیل پزشکی و دیگر علوم در روسیه فرصتی است مناسب برای افرادی که تمایل دارند با کمترین هزینه، مدرک تحصیلی معتبری از بهترین دانشگاه روسیه اخذ نمایند. تحصیل در روسیه این فرصت را برای دانشجو فراهم می آورد تا با بهره گیری از امکانات رفاهی بتواند مدرکی معتبر و هم سطح با مدرک دانشگاه های مطرح جهان را کسب کند با هزینه هایی به مراتب کمتر از دانشگاه های دیگر اروپا.

موقعیت جغرافیایی شهر نووسبیرسک :

شهر نووسبیرسک در منطقه سیبری، کشور روسیه و با فاصله ۳۴۰۰ کیلومتری از پایتخت (مسکو) قرار گرفته. پرواز مستقیم از مسکو در این مسیر ۳ ساعت و نیم طول خواهد کشید.

رتبه جهانی دانشگاه نووسبیرسک :

این دانشگاه رتبه یازدهم کشوری و رتبه 189 جهانی را کسب کرده است.

رتبه جهانی دانشگاه نووسبیرسک

آمار کلی دانشگاه نووسیبیرسک روسیه :

 • دارای ۹ دانشکده  و ۱۱۲ دپارتمان
 • ۲۸۰۰ دانشکده
 • ۱۰ برنامه تحصیل به زبان انگلیسی
 • ۲۸ برنامه تحقیقی در علوم مختلف برای دانشجویان بین المللی
 • ۲۹ برنامه  آموزشی بین المللی
 • ۷۰ آزمایشگاه  تحقیقاتی مجهز به تجهیزات روز
 • ۷۲ برنامه کارشناسی ارشد به زبان روسی
 • ۱۵ برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی
 • ۳ برنامه دکتری به زبان انگلیسی
 • ۲۸ برنامه کارآموزی برای دانشجویان بین المللی
 • ۲۹ برنامه بین المللی در همکاری با دیگر دانشگاه های معتبر دنیا و مراکر علمی
 • ۱۳۲ برنامه برای ۲۹ کشور

درباره دانشگاه دولتی نووسیبیرسک

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک Novosibirsk در Akademgorodok واقع شده است که به عنوان یک منطقه منحصر به فرد در نظر گرفته می شود که تمرکز اصلی آن بر علوم؛ آموزش و دانش تجاری می باشد. دانشجویان دانشگاه نووسیبیرسک قادر به شرکت در فعالیت های تحقیقاتی و کارهای تحقیقی مرتبط با موسسه علمی و آموزشی دانشگاه نووسیبیرسک نیز می باشند.

بخاطر داشته باشید که این موسسه به سال ۱۹۵۹ تاسیس شد. در حال حاضر دانشگاه  نووسیبیرسک از مدرسه عالی (مدرسه فیزیک و ریاضیات) و کالج برتر؛ ۱۳ ساختمان؛ دپارتمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد؛ مدرسه اساتید، موسسه فنی و حرفه ای و دپارتمان تحقیقاتی تشکیل شده است. موسسه مهاجرتی هِرمس اپلای مشاور و منتخب شما جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر جهان امکان پذیرش پزشکی و دیگر رشته ها در دانشگاه  نووسیبیرسک روسیه را فراهم آورده است جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

درباره دانشگاه دولتی نووسیبیرسک

زبان تحصیل:

امکان تحصیل پزشکی در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه به هر دوزبان روسی و انگلیسی وجود دارد. دانشجویان در صورت داشتن مدرک پادفک یا فاقد مدرک پادفک می توانند در آزمون ورودی شرکت کنند .

هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

بطور کلی شهریه سالیانه ۵ هزار دلار و هزینه زندگی حدودی ماهیانه ۳۰۰ دلار صرفا جهت تحصیل در رشته پزشکی برای دیگر رشته ها لطفا از مشاورین هِرمس اپلای راهنمایی بگیرید.

مدارک مورد نیاز (ترجمه به روسی) :

 • ۱-پاسپورت

 • ۲-اصل مدرک دیپلم

 • ۳- ریزنمرات دیپلم

 • ۴ اصل مدرک پیش دانشگاهی

 • ۵- ریزنمرات پیش دانشگاهی

 • ۶- گواهی سلامت پزشکی

موسسه مهاجرتی هِرمس اپلای مشاور و منتخب شما جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر جهان امکان پذیرش پزشکی در روسیه را فراهم آورده است. تحصیل پزشکی در روسیه فرصتی است مناسب برای افرادی که تمایل دارند با کمترین هزینه، مدرک تحصیلی معتبری از بهترین دانشگاه های روسیه اخذ نمایند. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه این فرصت را برای دانشجو فراهم می آورد تا با بهره گیری از امکانات رفاهی بتواند مدرکی معتبر و هم سطح با مدرک دانشگاه های مطرح جهان را کسب کند.

همین الان رایگان ارزیابی شو !

فرم ارزیابی رایگان
سوالات مهاجرتی خود را بپرسید

3 پاسخ

 1. بنام ایزدهستی – باسلام واحترام
  من حمیدرضاپورقلی پدر (ملیکاپورقلی – متولد 79/12/20)که درسال تحصیلی 97-98 موفق به اخذ دیپلم رشته علوم تجربی ازمدرسه فرزانگان رشت ( سمپاد) بامعدل کتبی 18/13 قبول شده ؛بدلیل شرایط روحی وافسردگی وتحت درمان پزشکان متخصص ومشاوران رشت ( صرفا” بدون هیچگونه آمادگی وکلاسهای آمادگی رایج کنکور ؛ درکنکور98 شرکت ورتبه تقریبی80000 راآورده که طبیعی است انتخاب واحد نکردند علاقه زیادی به رشته دندانپزشکی ویا روانشناسی دارند . اخیرا” به امیدخدا درشرایط روحی بهتری بسرمی برندوقسط تحصیل دررشته دندانپزشکی دریکی از دانشگاههای موردتائیدوزارت علوم ایران درخارج ازکشوروترجیحا” روسیه , هند, اوکراین و یاچین ( بدلیل هزینه های نسبتا” پایین ترتحصیلی وبازنشسته بودن پدر ) رادارند باهزینه تقریبی 6000دلاردرسال( کلیه هزینه های تحصیلی – خوابگاه و خوردوخوراک ) ضمن تشکر وسپاس خواهشمنداست درصورت امکان راهنمایی صادقانه و واقع بینانه ویا بامعرفی یکی ازموسسات معتبراعزام دانشجو به خارج باتوجه به شرایط اعلام شده دخترم بفرمائید .این خواهش برای اولین بار وبطوراتفاقی وحتی بدون اطلاع دخترم خدمت شما عرض می کنم

  1. سلام خدمت شما
   موسسه ما در این زمینه هم خدمات ارائه می دهد. لطف کنید فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید و اطلاعات تماستان را برای ما ارسال کنید. کارشناسنان موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
   پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *