همه چیز درباره ویزای ترکیه

همه چیز درباره ویزای ترکیه

ویزای ترکیه مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. در سال‌های اخیر شهروندان ایرانی بسیاری نسبت به مهاجرت و اخذ ویزا برای کشورها خارجی، مخصوصاً کشورهای اروپایی اقدام کرده‌اند. یکی از پرطرفدارترین و اصلی‌ترین مقاصدی که اکثر این افراد انتخاب می‌کنند، کشور ترکیه است. این گفته با توجه به آمارهای ثبت شده و همچنین میزان خریدوفروش ملک در این کشور توسط ایرانیان، بیان می‌شود؛ اما گذشته از افرادی که تابه‌حال اقدام کرده و موفق به اخذ ویزا شده‌اند، بسیاری نیز هستند که قصد مهاجرت دارند؛ اما با روند این کار، انواع مختلف ویزای ترکیه و شرایط اخذ آنها آشنایی ندارند. به همین سبب نیز با سردرگمی‌های بسیاری در این فرایند روبرو شده و در اغلب موارد نیز از این کار دلسرد می‌شوند.

بر همین اساس در این مقاله بر آن شدیم تا با ارائه اطلاعاتی جامع در مورد این موارد، راهی روشن و مسیری صحیح به این افراد نشان دهیم. با مطالعه این مقاله می‌توانید به هر آنچه در مورد ویزا و شرایط دریافت آن برای سفر به کشور ترکیه نیاز دارید را بیاموزید. با ما همراه باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

چرا گرفتن ویزای ترکیه برای مهاجران، ضروری است؟

هر کشوری برای پذیرش افراد از کشورهای دیگر، چه برای زندگی، چه گردش و … یک سری قوانین خاصی دارد. کشور ترکیه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای این که به افراد برای سفر به این کشور اجازه دهد، اقدام به بررسی شرایط این متقاضیان کرده و سپس در صورت تأیید شرایط این افراد به آنها ویزا ارائه می‌کند. با توجه به این که وضعیت زندگی در کشور ترکیه، باب میل بسیاری از ایرانیان بوده و این کشور به‌عنوان همسایه ایران، دارای فرهنگ مشابهی با ایران است به یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شده است.

از این رو شرایط اعطای ویزای ترکیه به اتباع ایرانی و اینکه آیا دریافت این اجازه برای ایرانیان نیز ضروری است یا خیر؟ از جمله سؤالاتی است که ذهن به بسیاری را به خود درگیر کرده است.

در جواب این دسته از افراد باید به این مسئله اشاره ای داشته باشیم که شهروندان برخی کشورها در صورت داشتن شرایط ویژه می‌توانند بدون این که ویزا دریافت کنند به ترکیه سفر نمایند. ایران نیز جزو همین کشورها به شمار می آید و ساکنین آن می‌توانند تنها با ارائه پاسپورت وارد این کشور شده و سفر کنند؛ اما مسئله مهم اینجا است که این سفر دارای یک سری شرایط خاص است. به این صورت که:

 • این افراد فقط می‌توانند به مدت ۹۰ روز در این کشور مانده و سفر کنند و بعدازاین مدت باید این کشور را ترک نمایند.
 • پاسپورت این افراد باید حداقل دارای شش ماه اعتبار باشد.
 • در این مدت زمان، این افراد نباید وارد کاری شده و یا اقدام به تحصیل کنند.
 • اهداف سفر در این حالت باید فقط توریستی و گردشگری باشد. در غیر این صورت نیاز است تا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند.

چرا گرفتن ویزای ترکیه برای مهاجران، ضروری است؟

روش‌های اخذ ویزای ترکیه کدم‌اند؟

کشور ترکیه با توجه به اهدافی که متقاضیان اقامت در این کشور دارند، انواع ویزای ترکیه را در نظر گرفته است. هر کدام از این ویزاها دارای شرایط خاصی بوده و متقاضیان آنها باید واجد شرایط تعیین شده باشند. در غیر این صورت مدارک و درخواست آنها مورد تأیید قرار نگرفته و نمی‌توانند به این کشور سفر کرده و در آنجا اقامت کنند.

با توجه به این گفته‌ها می‌توان انواع ویزای این کشور را در دسته‌های زیر تقسیم‌بندی کرد:

 • ویزای کار در ترکیه
 • ویزای اقامت دائم در ترکیه
 • ویزای توریستی / تجاری ترکیه
 • ویزای تحصیل در ترکیه

البته به‌جز این ویزاها، انواع دیگری از ویزا برای سفر به این کشور وجود دارد که شامل ویزای باربری، ویزا برای خانواده، ویزای دریانوردی، ویزای درمانی و … می‌شوند.

ویزای تحصیلی ترکیه برای چه کسانی صادر می‌شود؟

با توجه به این که در سال‌های اخیر سیستم آموزشی کشور ترکیه، پیشرفت‌های زیادی را شاهد بوده است، افراد زیادی برای تحصیل در این کشور مخصوصاً در رشته‌های پزشکی، اقدام به مهاجرت به این کشور می‌کنند. کشور ترکیه برای سهولت حضور این افراد در این کشور و تحصیل بی‌دردسر در رشته موردعلاقه خود، تدابیری اندیشیده و اقدام به ارائه ویزای تحصیلی ترکیه کرده است.

افراد متقاضی برای تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های این کشور می‌توانند از طریق قانونی اقدام کرده و با ارائه مدارک و گذراندن مراحل مختلف و اخذ ویزا، به ترکیه سفر کنند. به‌این‌ترتیب شرایط تحصیل آسان آنها در این کشور فراهم خواهد شد.

ویزای ترکیه از نوع تحصیلی دارای انواع مختلفی بوده و شرایط خاصی برای دریافت آن لازم است. در ادامه به منظور راهنمایی افراد متقاضی مهاجرت به ترکیه، تمامی اطلاعات لازم در زمینه ویزای تحصیلی این کشور را موردبررسی قرار داده‌ایم.

ویزای تحصیلی ترکیه

شرایط اخذ ویزای تحصیلی ترکیه چگونه است؟

افرادی که به قصد تحصیل در این کشور، اقدام به اخذ ویزای تحصیلی می‌کنند باید با روند این پروسه آشنا باشند. اخذ این مجوز دارای مراحل مختلفی است که باید از سوی فرد متقاضی طی شود. در اولین مرحله، متقاضی باید مؤسسه آموزشی مدنظر خود را انتخاب کرده و مدارک لازم را برای آنها ارسال کند. به‌این‌ترتیب آنها این مدارک را بررسی کرده و در صورت تأیید آنها، نامه‌ای به عنوان تأییدیه به شما ارائه می‌کنند. در ادامه این پروسه باید به کنسولگری کشور ترکیه در ایران مراجعه کنید. این کار باید به صورت حضوری انجام شود.

طی این مراجعه، پرونده‌ای برای شما تشکیل شده و شما باید مدارک شناسایی و مدارک لازم برای دریافت مجوز را به این مرکز تحویل دهید. پس پر کردن فرم درخواست ویزای ترکیه، پرونده شما تکمیل شده و برای بررسی به دست کارشناسان سپرده می‌شود. این بررسی در مدت زمان ۳ تا ۱۵ روز انجام شده و نتیجه به شما اعلام می‌شود. در صورتی که درخواست شما تأیید شده باشد می‌توانید نبست به دریافت ویزا اقدام کنید.

پس از دریافت ویزا و سفر به ترکیه باید به پلیس مهاجرت این کشور مراجعه کرده و ثبت نام کنید تا یک مدرک اقامت موقت به شما داده شود. معمولاً این ویزاها به صورت یک ساله هستند و با نزدیک شدن به پایان اعتبار آن باید اقدامات لازم جهت تمدید آن را انجام دهید.

چند نوع ویزای تحصیلی برای ترکیه وجود دارد؟

همان‌گونه که از نام ویزای تحصیلی برمی‌آید، هدف افراد در اقدام به دریافت آن، تحصیل در کشور ترکیه است؛ اما با توجه به این که سطح تحصیلی، مقطع تحصیلی و اهداف این آموزش‌ها با هم فرق دارد، انواع مختلفی از این نوع ویزا با توجه به هدف متقاضی، ارائه می‌شود. انواع ویزای تحصیلی برای تحصیل در کشور ترکیه به شرح زیر است:

 • ویزا برای تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های ترکیه
 • ویزا برای گذراندن کارآموزی
 • ویزا برای طی کردن کارآموزی AISEC
 • ویزا برای کارآموزی آراسموس
 • ویزا برای آموزش زبان ترکی
 • ویزا برای تحصیل در جمهوری ترکی قبرس شمالی
 • ویزای ترکیه برای گذراندن دوره‌های آموزش مختلف

چند نوع ویزای تحصیلی برای ترکیه وجود دارد؟

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه

به منظور دریافت ویزا برای تحصیل در کشور ترکیه، داشتن یک سری مدارک الزامی است. این مدارک و اسناد عبارت‌اند از:

 • پاسپورت اولین مدرکی است که باید داشته باشید. معتبر بودن پاسپورت از شرایط لازم برای اخذ این مجوز است.
 • بیمه مسافرتی نیز برای اخذ ویزا ضروری است. مدت این بیمه باید به‌قدری باشد که تمام مدت اقامت شما در آنجا را پوشش دهد.
 • ارائه نامه پذیرشی که مؤسسه آموزش موردنظرتان ارسال کرده است نیز ضروری است.
 • گواهی برای اثبات تمکن مالی خود در این کشور: ازآنجایی‌که متقاضیان دریافت ویزا برای تحصیل در ترکیه نمی‌توانند به صورت تمام‌وقت در این کشور کار کنند باید به‌اندازه‌ای از تمکن مالی برخوردار باشند که بتوانند هزینه‌های زندگی در این کشور را پرداخت کنند. این گواهی می‌تواند صورت‌حساب و اسناد گردش حساب‌های بانکی باشد.
 • باید مدارکی دال بر این که شما در ترکیه جایی برای زندگی دارید نیز ارائه کنید. این مدرک می‌تواند سند اجاره مسکن، گواهی پذیرش در خوابگاه‌های دانشجویی و … باشد.

ویزای توریستی یا تجاری ترکیه چیست؟

ترکیه یکی از همسایگان کشور ایران است که از گذشته‌های دور تا به امروز، روابط دوستانه‌ای با هم دارند. این دو کشور دوست به منظور تسهیل روند رفت‌وآمد شهروندان خود به خاک یکدیگر، قوانین راحتی را در نظر گرفته‌اند.

البته این در مواردی است که اهداف این سفر، گردشگری یا تجاری باشد. در این موارد باید افراد متقاضی دارای پاسپورت باشند. در این حالت این افراد می‌توانند وارد کشور ترکیه شده و برای مدت ۹۰ روز به راحتی در آن گردش کنند. به‌جز گردشگران، افرادی که قصد شرکت در جلسات کاری، کنفرانس، همایش و … داشته و یا به قصد تجارت و دادوستد وارد این کشور شده‌اند نیز می‌توانند از این ویزا استفاده کنند. ویزای توریستی یا تجارتی ترکیه برای این افراد صادر شده و آنها می‌توانند به راحتی به گردش و یا امور تجاری خود رسیدگی کنند.

لازم به توضیح است که اگر مدت اقامت شما کمتر از ۹۰ روز است نیازی به اخذ این ویزا ندارید و می‌توانید با همان پاسپورت خود وارد این کشور شوید. در این میان هستند افرادی که با این ویزا وارد این کشور شده و در این مدت اقدام به تحصیل و یا کار می‌کنند. در این صورت با این افراد برخورد شده و مجازات‌هایی چون اخراج از خاک ترکیه و جلوگیری از ورود دوباره آنها به این سرزمین برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

شرایط اخذ ویزای توریستی یا تجاری ترکیه چگونه است؟

برای اخذ ویزای توریستی و یا تجاری برای سفر به کشور ترکیه، لازم است تا یک سری شرایط را در نظر گرفته و مدارک لازم را ارائه کنید. از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن پاسپورت
 • پاسپورت شما باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.
 • در پایان موعد مقرر؛ یعنی ۹۰ روز، باید این کشور را ترک کنید.
 • با این نوع ویزا نمی‌توان اقدام به کار یا تحصیل در این کشور کرد.
 • تا ۴۸ ساعت قبل از سفر باید نسبت به دریافت این ویزا اقدام کنید.

چه افرادی مجاز به دریافت ویزای توریستی / تجاری ترکیه هستند؟

افرادی با اهداف زیر می‌توانند نسبت به دریافت ویزای ترکیه اقدام کنند:

 • سفر به منظور گردش در شهرهای ترکیه
 • حضور در ملاقات‌ها و جلسات کاری
 • حق عبور یک‌بار ورود
 • حق عبور دو بار ورود
 • حضور در سمینار، کنفرانس و نشست‌های مهم کاری
 • حضور در فستیوال‌ها، جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها
 • انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری
 • سفر به قصد ورود به جمهوری شمالی ترکیه

چه افرادی مجاز به دریافت ویزای توریستی / تجاری ترکیه هستند؟

ویزا اقامت ترکیه چه ویژگی‌هایی دارد؟

در صورتی که افراد متقاضی، خواهان حضور طولانی‌مدت در ترکیه باشند باید نسبت به اخذ ویزای اقامت در ترکیه اقدام کنند. برای دریافت این مجوز نیاز است تا مدارک خود را به کنسولگری ترکیه در ایران ارائه دهید. در صورتی که این مدارک تأیید شدند شما می‌توانید ویزای خود را دریافت کرده و در این کشور زندگی کنید. این ویزا دارای اعتبار مشخصی می‌باشد که در صورت اتمام آن باید نسبت به تمدید اعتبار آن اقدام کنید.

ویزای اقامت ترکیه را می‌توانید از طریق ازدواج، سرمایه‌گذاری و … دریافت نمایید. در ادامه به بررسی تمامی جوانب این ویزا خواهیم پرداخت.

شرایط دریافت ویزای اقامت ترکیه چگونه است؟

برای این که بتوانید اقامت در این کشور را دریافت کنید باید مراحل زیر را بگذرانید:

 • ابتدا باید درخواست خود مبنی بر اخذ اقامت در ترکیه را ارسال کنید.
 • مدارک و اسناد لازم برای زندگی در این کشور را باید تهیه و تکمیل نمایید.
 • این مدارک را باید به سفارت این کشور در ایران ارائه کنید.
 • در صورت تأیید مدارک، ویزای شما ارائه می‌شود.
 • با اخذ ویزای اقامت در ترکیه نمی‌توانید در آنجا مشغول به کار شوید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای اقامت ترکیه کدام‌اند؟

مدارکی که باید برای اخذ ویزای ترکیه برای اقامت در آنجا ارائه کنید شامل اسناد زیر است:

 • پاسپورت با اعتبار حداقل دوماهه
 • تکمیل و ارائه فرم ویزای ترکیه
 • دو قطعه عکس پاسپورتی
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • برخورداری از بیمه درمانی
 • مدارک لازم برای اثبات تمکن مالی
 • ارائه بلیط های رفت و برگشت

برای داشتن اطلاعات درست، کامل و مفید برای اخذ ویزای کار ترکیه پیشنهاد میکنیم در ابتدا ویدئو فوق را که به نحوه گرفتن این ویزا و یافتن کارفرما در ترکیه اشاره می کند مشاهده کنید.

ویزا کاری ترکیه چیست؟

با توجه به هزینه های زندگی در ترکیه و فرصت‌های شغلی متنوع، افراد و تحصیل‌کردگان بسیاری در ایران هستند که قصد مهاجرت به کشور ترکیه با هدف کار در آنجا را دارند. این افراد باید برای این که بتوانند بدون هیچ دردسری وارد این کشور شده و بازار کار خوبی پیدا کرده و آینده خود در این کشور را تضمین کنند باید ویزای کار ترکیه را اخذ نمایند. این ویزا دارای انواع مختلفی بوده و مدارک ویژه‌ای برای اخذ آن لازم است.

اگر شما هم جزو این افراد هستید باید از این موارد اطلاع کافی داشته باشید و با آگاهی کامل وارد بازار این کشور شوید. به همین منظور ادامه این مطلب را به بررسی انواع این ویزاها، مدارک لازم برای اخذ آنها و پروسه صدور این ویزا اختصاص داده‌ایم.

انواع ویزای کاری ترکیه کدم‌اند؟

افرادی که خواهان سفر به ترکیه و کار در آنجا هستند با اهداف مختلفی، این تصمیم را گرفته و هر کدام از آنها در زمینه خاصی قصد فعالیت دارند. به همین منظور نیز پلیس مهاجرت این کشور، ویزاهای مختلفی برای این افراد در نظر گرفته است که به شرح زیر می‌باشند:

 • ویزای مخصوص برای ورزشکاران
 • ویزای مخصوص برای هنرمندان
 • ویزای مخصوص برای افرادی که قصد استخدام در شرکت و یا اداره‌ای را دارند.
 • ویزا برای افراد آکادمیک
 • ویزا برای خبرنگاران
 • ویزا برای افراد خواستار کار در مناطق آزاد
 • ویزا برای تعمیرکاران

مراحل اخذ ویزای کاری ترکیه

برخی تصور می‌کنند همین که قصد کار در ترکیه را داشته باشند برای اخذ این ویزا، کافی است. این در حالی است که تصور این افراد بسیار اشتباه است و افراد متقاضی باید مراحل مختلفی را طی کنند تا بتوانند به راحتی پروسه اخذ ویزای ترکیه برای کار در این کشور را طی کنند.

اولین اقدامی که این افراد باید انجام دهند این است که کارفرمایی مطمئن و معتبر برای خود در ترکیه پیدا کنند. این کارفرما باید حاضر باشد تا اسناد لازم را به وزارت کار ترکیه ارائه دهد. در ضمن این کارفرما باید دعوت‌نامه‌ای برای شما ارسال کند.

در مرحله بعد باید به کنسولگری ترکیه در ایران رفته و مدارک لازم را ارائه کنید. کارفرمای موردنظرتان نیز باید نامه و مدارک لازم را به وزارت خانه کار ترکیه ارائه کند. این مدارک در وب‌سایت این مجموعه درج شده و مراحل اداری آن طی می‌شود.

پس‌ازاین کار، در مدت ۹۰ روز کاری، پرونده شما بررسی شده و در صورت تأیید مدارک ارائه شده، ویزای شما صادر می‌شود. البته باید هزینه‌های بررسی و صدور این مجوز را نیز پرداخت کنید. حال که ویزای خود را دریافت کرده و به ترکیه سفر کردید باید در یکی از شعب پلیس مهاجرت در این کشور ثبت نام کرده و اقامت موقت خود را دریافت کنید. برای این کار باید تا سی روز پس از سفر به این کشور، اقدام کنید.

شرایط و اسناد لازم برای دریافت ویزای کاری ترکیه

برای این که پروسه دریافت ویزای کاری را طی کنید باید مدارک زیر را داشته باشید:

 • پاسپورت
 • دو قطعه عکس
 • فرم درخواست ویزای ترکیه
 • معرفی‌نامه از سوی یک کارفرمای معتبر ترکیه‌ای
 • مدارک تحصیلی: این مدارک حداقل باید نشان دهد که شما دیپلم دارید.
 • اسناد تمکن مالی: این اسناد باید اثبات کنند که شما تمکن مالی کافی داشته و یا کار شما در ترکیه به گونه‌ای است که بتوانید ۵۰ یورو درآمد داشته باشید.
 • برخورداری از بیمه پزشکی: این بیمه باید به قدری اعتبار داشته باشد که مدت زمان اقامت شما در ترکیه را پوشش دهد.
 • بلیط برگشت به کشور
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • اسناد برخورداری از محل سکونت در ترکیه

شما حداقل باید برای دریافت ویزای کار در ترکیه، دو ماه قبل از سفر خود اقدام کنید. این ویزا و ویزای اقامت موقت شما دارای مدت اعتبار معینی است که برای ادامه کار و زندگی در این کشور، باید آن را تمدید کنید.

منظور از فرم راندو چیست؟

یکی از انواع فرم درخواست ویزای ترکیه، فرم راندو است. اغلب افرادی که قصد مهاجرت و یا سفر به ترکیه را دارند احتمالاً نام این فرم را شنیده باشند؛ اما ندانند که منظور از آن چیست؟ فرم راندو در صورتی باید پر شود که فرد متقاضی قصد دارد بیشتر از ۹۰ روز در ترکیه بماند یا به هر دلیل تمایل دارد و یا مجبور است بیشتر از اعتبار ویزای خود در این کشور بماند. در این صورت باید این فرم را پر کرده و نسبت به دریافت اقامت موقت در این کشور اقدام کند. در غیر این صورت ممکن است از سوی پلیس مهاجرت به عنوان فردی متخلف شناسایی شده و اقامت وی در این کشور به صورت غیرقانونی باشد. در این موارد، اغلب مجازاتی برای وی در نظر گرفته خواهد شد.

چگونه می‌توان فرم اخذ ویزای ترکیه را تهیه کرد؟

یکی از سؤالاتی که در زمینه اخذ ویزای ترکیه برای اتباع ایرانی وجود دارد این است که چگونه می‌توان فرم مخصوص برای اخذ این ویزا را تهیه کرد؟ برای تهیه این فرم می‌توانید به سایت وزارت خارجه ترکیه مراجعه کنید. در این سایت، این فرم به همراه تمامی مشخصات و مدارک لازم که باید ارائه کنید درج شده است.

پر کردن این فرم برای آن دسته از افراد متقاضی مهاجرت به ترکیه ضروری است که قصد کار یا اقامت در این کشور را دارند. فقط افرادی که قصد سفر به ترکیه با هدف گردشگری دارند می‌توانند بدون پر کردن این فرم، موفق به سفر به این کشور شوند.

هزینه دریافت ویزا ترکیه چقدر است؟

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله به آنها اشاره شد، افراد با اهداف مختلفی به کشور ترکیه سفر می‌کنند و برای هر کدام باید ویزای متفاوتی دریافت نمایند. گذشته از مراحلی که باید برای دریافت این مجوز طی کنید باید هزینه‌هایی نیز برای صدور آن پرداخت کنید. هزینه صدور این ویزا در موارد مختلف، متفاوت خواهد بود، زیرا این هزینه‌ها بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین شده و نحوه صدور، مدارک لازم، مدت زمان بررسی و اعتبار ویزای ترکیه در هر کدام از این موارد، مختلف است.

هزینه دریافت ویزا ترکیه چقدر است؟

بنر

همه چیز درباره تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای متقاضیان تحصیلی و راهی برای ادامه تحصیل در برخی از برترین دانشگاه‌های بین‌المللی است. شما در این روش پس از دریافت اپلای از یکی از دانشگاه‌های ترکیه می‌توانید برای دریافت ویزای تحصیلی ترکیه و سپس دریافت اقامت برای دوران تحصیل خود اقدام کنید.

سخن پایانی

با توجه به این که در سال‌های اخیر میزان تقاضا برای صدور ویزا جهت مهاجرت به ترکیه از سوی شهروندان ایرانی با افزایش چشمگیری روبرو شده است، در این مقاله سعی کردیم تا تمامی اطلاعاتی که در این زمینه برای متقاضیان لازم است را ارائه کنیم. با مطالعه این مقاله با انواع ویزای ترکیه، موارد استفاده از هر کدام از آنها، مدارک لازم برای تهیه آنها و همچنین شرایط اخذ این مجوزها، آشنا شدید.

حال می‌توانید با توجه به هدفی که از سفر به ترکیه دارید نوع ویزای موردنیاز را شناسایی کرده و با مراحل اخذ این ویزا و مدارک موردنیاز برای دریافت آن آشنا شوید و بدون هیچ دردسری، اقدام به اخذ ویزا نمایید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
انواع ویزای کشور ترکیه؟
ویزای کار در ترکیه ویزای اقامت دائم در ترکیه ویزای توریستی / تجاری ترکیه ویزای تحصیل در ترکیه
اعتبار ویزای توریستی در ترکیه؟
90 روز
در چه صورت برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا دارید؟
اقامت بیش از 90 روز – کار – تحصیل -اقامت دائم
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
alireza
2 سال قبل

درود
ممنون از مقالات مفیدتون . ممنون میشم بی زحمت راهنماییم کنید. من شرایط مناسبی برای گرفتن ویزای ترکیه از طریق تحصیل دارم . میخواستم بدونم با این شرایط میتونم خواهر و مادرم رو هم با خودم به ترکیه ببرم؟؟؟؟

کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  alireza
2 سال قبل

سلام خیر در ویزای تحصیلی امکان اقامت سایر خانواده وجود نداره مگر اینکه به صورت جدا درخواست ویزا بدن

خانم امیری
2 سال قبل

سلام . وقتتون بخیر . من میخواستم فورا ویزای ترکیه بگیرم . ممنون میشم یک راه ارتباطی سریع برام بفرستید. شماره تماس یا id واتساپ یا روشی که فورا باهم تماس بگیرید. ممنون از پیگیری خوبتون

کارشناس هرمس
در انتظار تایید
پاسخ به  خانم امیری
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
ترکیه نیازی به ویزا ندارد اما اگر قصد اقامت بیش از 90 روز را در این کشور دارید میتوانید با شماره 02191070170 تماس بگیرید .

fatemeh
2 سال قبل

سلام. مرسی از مقاله تون فقط ی سوال
من ۲۲ سالمه و رشته‌ رزمی‌ موی تای کار میکنم. ۳ سال پشت‌ هم تو وزن ۴۸ کیلو مدال طلا بانوان رو آوردم . می خواستم بدونم اول کدوم کشور برای مهاجرت من مناسبه؟ دوم اینکه میتونم با این‌شرایط ویزای ترکیه رو‌ بگیرم ؟؟

کارشناس هرمس اپلای
در انتظار تایید
پاسخ به  fatemeh
2 سال قبل

باید رزومتون برای ویزای وزشکاران در کشورهای مختلف بررسی بشه . پیشنهاد میکنیم با کارشناسانمون در ارتباط باشید 02191070170

کادر هرمس اپلای