بهترین مقصدهای سرمایه‌گذاری ایرانیان؛ گزینه‌های برتر جهان

بهترین مقصدهای سرمایه‌گذاری ایرانیان؛ گزینه‌های برتر جهان

کشورهای مختلفی وجود دارند که می‌توانید برای سرمایه‌گذاری به سراغ آن‌ها بروید. از جمله این کشورها می‌توان به استرالیا، کانادا، ترکیه، اسپانیا و پرتغال اشاره کرد. هر یک از این کشورها دارای شرایط خاصی برای پذیرش سرمایه‌های شما هستند و مزایایی را در قبال این سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهند. تابه‌حال این سوال برای شما ایجاد شده است که چرا کشورهای خارجی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم؟ کدام کشور می‌تواند بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان باشد؟ آیا با سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر می‌توان اقامت آن‌ها را نیز به‌دست آورد؟ برای پاسخ به این سوالات، این مطلب را تا انتها بخوانید.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

دلایل انتخاب کشورهای خارجی برای سرمایه‌گذاری

بسیاری با خود می‌گویند که سرمایه‌گذاری را بهتر است در داخل کشور انجام داد. چرا که به‌راحتی می‌توانید به سرمایه خود دست پیدا کنید. اما در این میان باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب کشورهای خارجی مناسب برای سرمایه‌گذاری باعث می‌شود تا در یک بازه زمانی مشخص بتوانید درآمد مناسب‌تری را دریافت کنید. البته اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که در انتخاب کشور برای سرمایه‌گذاری باید نهایت دقت را به خرج دهید. چرا که با این کار، شما می‌‌توانید به سود مناسبی دست پیدا کنید. اما اگر کشور مناسبی را برای این کار انتخاب نکنید، ممکن است که در آینده سرمایه شما از بین برود.

امنیت مالی بیشتر

بسیاری از روش‌های سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی مانند ترکیه توسط دولت این کشورها پشتیبانی می‌شوند. ازاین‌رو، امکان سرقت سرمایه شما به حداقل می‌رسد. همین موضوع باعث می‌شود تا شما با خیال راحت‌تری بخواهید سرمایه‌گذاری کنید.

امنیت مالی

امکان دریافت اقامت با سرمایه گذاری در کشورهای دیگر

در بسیاری از کشورها به‌خصوص کشورهای در حال توسعه، زمانی که شما در آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنید، اقامت موقت یا دائمی آن کشور به شما اعطا خواهد شد. همین موضوع باعث می‌شود تا شما بتوانید از طریق سرمایه‌گذاری حتی برای مهاجرت نیز اقدام کنید.

معرفی بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان

کشورهای مختلفی وجود دارند که برای سرمایه‌گذاری در آن‌ها باید از شرایط خاصی برخوردار بود. در مقابل، به سرمایه‌گذاران هر کشور نیز امکاناتی اعطا می‌شود. از جمله بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری می‌‌توان به اسپانیا، پرتغال، مجارستان، ترکیه، استرالیا و کانادا اشاره کرد که در ادامه این بخش قصد داریم تا با آن‌ها آشنا شویم.

بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری

انتخاب اسپانیا برای سرمایه‌گذاری

افرادی که به دنبال بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان هستند، معمولا نیم‌نگاهی به اسپانیا دارند. کشور اسپانیا از جمله کشورهایی در جهان است که به شما این امکان را می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری در زمینه املاک آن نیز بتوانید اقامت موقتی و دائم این کشور را به‌دست بیاورید. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید با خرید املاک بالای ۱۰۰ هزار دلار در این کشور، اقامت موقتی و سپس دائمی آن را به‌دست بیاورید. اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در کشور اسپانیا بهتر است که ملکی با ارزش بیشتر از ۱۵۰ هزار دلار را خریداری کنید.

با خرید ملک با ارزشی بیش از ۱۵۰ هزار دلار در کشور اسپانیا، در ابتدا به شما اقامت یک ساله این کشور اعطا خواهد شد. در ادامه و پس از تمدید، اقامت موقتی دوساله به شما اعطا می‌شود. با طی کردن این روند تا پنج سال، شما می‌توانید در صورت برخورداری از شرایط مورد نیاز دولت این کشور، اقامت دائم آن را دریافت کنید.

بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری

چرا استرالیا بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان است

استرالیا از جمله دیگر کشورهایی است که برای سرمایه‌گذاری می‌توانید به سراغ آن بروید. در این کشور، سرمایه‌گذاری را می‌توان در زمینه‌های مختلفی انجام داد. بهترین کار برای سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا ایجاد کسب‌وکار و کارآفرینی است. این کار در استرالیا باعث می‌شود تا شما بتوانید ابتدا اقامت موقت و سپس اقامت دائم این کشور را به‌دست بیاورید.

باید در نظر داشته باشید که ازاین‌جهت می‌توان کشور استرالیا را به‌عنوان بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان معرفی کرد که در این کشور شما علاوه بر دریافت اقامت دائم، به سود مناسبی نیز دست پیدا می‌کنید. همین موضوع باعث می‌شود که پس از چند سال، زندگی شما رشدی چشمگیر پیدا کند.

دولت استرالیا انواع اقامت سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد که هر نوع با کد خاصی شناخته می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای سرمایه‌گذاری در این کشور، اقدام به دریافت ویزای ۱۸۸ کنید. این ویزا اقامتی موقتی با اعتبار ۴ سال و ۳ ماه است که نوع دائم آن کد ۸۸۸ می‌شود.

 

پرتغال؛ کشوری مناسب برای سرمایه گذاری ایرانیان

پرتغال را از جهاتی می‌توان بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان دانست. در این کشور، هفت روش برای سرمایه‌گذاری پیش روی شما قرار دارد که میان ایرانیان خرید ملک محبوب‌ترین آن‌ها است. چرا که با این کار، تمام افراد خانواده شما می‌توانند اقامت موقتی و سپس دائم را دریافت کنند. البته که این کار را باید در قالب ویزای طلایی این کشور انجام داد.

سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در کشور پرتغال به این صورت است که شما در ابتدا یک اقامت پنج ساله موقتی را برای خود و خانواده خود دریافت می‌کنید. پس از این مدت و در صورت برخورداری از شرایط لازم، این امکان به شما داده می‌شود تا بتوانید برای خود و خانواده اقامت دائم و پاسپورت پرتغال را دریافت کنید.

در سال ۲۰۱۲ قانونی در کشور پرتغال با عنوان ویزای طلایی وضع شد که افراد غیراروپایی می‌توانند از طریق آن به‌راحتی اقامت موقتی و سپس دائم کشور پرتغال را به‌دست بیاورند. انتقال سرمایه حداقل ۱ میلیون یورویی به این کشور، ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی برای تبعه پرتغالی، خرید املاک و مستغلات در این کشور به مبلغ حداقل ۵۰۰ هزار یورو و سرمایه‌‌گذاری ۵۰۰ هزار دلاری در امر کسب‌وکارهای کوچک و متوسط از جمله روش‌های دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال هستند.

بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری

کشور ترکیه؛ یکی از بهترین کشور ها برای سرمایه گذاری ایرانیان

کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که می‌توان برای سرمایه‌گذاری و همین‌طور دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور به سراغ آن رفت. در کشور ترکیه شما می‌توانید به‌راحتی با سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف هم سود مناسبی را کسب کرده و هم اقامت موقتی و دائم این کشور را به‌دست بیاورید.

در ترکیه سرمایه‌گذاری را می‌توان در دو زمینه ملکی و بانکی انجام داد. سرمایه‌گذاری ملکی در ترکیه به این صورت است که شما می‌توانید با خرید خانه اقامت موقت یا دائم این کشور را به‌دست بیاورید. همچنین پس از چند سال نیز ارزش ملک شما چندین برابر می‌شود که می‌تواند سوددهی مناسبی داشته باشد. اگر ملکی که قصد خرید آن را دارید، ارزشی کمتر از ۲۵۰ هزار دلار داشته باشد، به شما اقامت موقتی پنج ساله ترکیه ارائه می‌شود. در این مدت شما فرصت دارید تا با خرید املاک دیگر، مجموعه ارزش املاک خود را به بیش از ۲۵۰ هزار دلار برسانید تا بتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری

اگر از همان ابتدا ملکی را انتخاب و خریداری کنید که ارزشی بیشتر از ۲۵۰ هزار دلار دارد، در مدت یک ماه، اقامت دائم و تابعیت ترکیه به شما اعطا خواهد شد. البته لازم به ذکر است که پس از این کار، شما می‌توانید ملک خود را بفروشید یا بگذارید تا پس از چند سال و افزایش ارزش آن، سود مناسبی را کسب کنید. اما این تنها روش برای سرمایه‌گذاری در ترکیه نیست.

شما می‌توانید از طریق سپرده‌گذاری، خرید سهام یا خرید اوراق قرضه از طریق بانک در ترکیه، اقامت موقتی این کشور را به مدت سه سال و پس از آن تابعیت آن را به‌دست بیاورید. شایان ذکر است که پس از این مدت، اصل پول به همراه سود آن به شما بازگردانده خواهد شد. برای این کار نیز شما باید حداقل ۵۰۰ هزار دلار سرمایه داشته باشید.

دلایل انتخاب کانادا به‌عنوان بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان

کانادا به دلیل تنوع روش‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند به‌عنوان بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان شناخته شود. شما می‌توانید از طریق روش‌های استارتاپی، خرید ملک، ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه، فرانچایز و راه‌اندازی بیزینس در کانادا سرمایه‌گذاری کرده و پس از مدتی اقامت دائم این کشور را به‌دست بیاورید. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که برای ایرانیان خرید ملک می‌تواند پرسودترین و همین‌طور راحت‌ترین روش برای سرمایه‌گذاری در این کشور باشد.

روش های سرمایه گذاری در کانادا

نکته‌ای که درباره خرید ملک در کشور کانادا وجود دارد این است که در این کشور شما نمی‌توانید از طریق خرید ملک به اقامت آن دست پیدا کنید. ازاین‌رو، اگر به دنبال این کار هستید، پیشنهاد می‌کنیم روش‌های دیگر سرمایه‌گذاری در کانادا را انتخاب کنید.

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

در این مطلب به بررسی شرایط عمومی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و بهترین کشورها برای این نوع مهاجرت پرداخته شده است.

سودآوری بیشتر با شناخت بهترین کشور ها برای سرمایه گذاری ایرانیان

شناخت بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان شرط موفقیت در سرمایه‌گذاری و سودآوری است. کشورهای کانادا، مجارستان، ترکیه، استرالیا، کانادا، پرتغال و اسپانیا از جمله کشورهایی هستند که شما می‌توانید برای سرمایه‌گذاری با روش‌های مختلف آن‌ها را انتخاب کنید. هرکدام از این کشورها شرایط و روش‌های خاص خود را برای سرمایه‌گذاری دارند. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید با خرید املاک و مستغلاتی با ارزش بیش از ۲۵۰ هزار دلار در ترکیه، اقامت دائم این کشور را در مدت یک ماه به‌دست بیاورید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ایرانیان کدامند؟
از جمله این کشورها می‌توان به استرالیا، کانادا، ترکیه، اسپانیا و پرتغال اشاره کرد.
دلایل انتخاب کشورهای خارجی برای سرمایه‌گذاری چیست؟
امنیت مالی بیشتر امکان دریافت اقامت با سرمایه گذاری در کشورهای دیگر
از طریق چه روش هایی میشود در کانادا سرمایه گذاری کرد؟
شما می‌توانید از طریق روش‌های استارتاپی، خرید ملک، ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه، فرانچایز و راه‌اندازی بیزینس در کانادا سرمایه‌گذاری کنید
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای