ثبت شرکت در استارالیا؛ انواع روش ها و شرایط ثبت شرکت در استرالیا

تاسیس شرکت در استرالیا: مدارک و شرایط ثبت شرکت در استرالیا

ثبت شرکت در استرالیا، برای تمام افراد چه استرالیایی و چه مهاجر، امکان‌پذیر است اما برای این کار لازم است حداقل یکی از مدیران شرکت از افراد مقیم استرالیا انتخاب شود. ثبت شرکت در استرالیا (Australia) می‌تواند دریچه‌های بسیاری را به سوی رشد، توسعه و امنیت برای سرمایه‌گذاران و تجار باز کند. ثبت شرکت در این کشور با توجه به نیروی کاری زبده و خلاق آن، در کنار فراهم بودن بستر مناسب، برای صنایعی نظیر کشاورزی، می‌تواند سود بسیاری برای سرمایه ‌گذار داشته باشد.

ثبت شرکت در استرالیا یکی از روش‌هایی است که افراد صاحب سرمایه، برای مهاجرت به استرالیا و یا اخذ اقامت این کشور، از آن استفاده می‌کنند. تاسیس شرکت در استرالیا یکی از شیوه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور بوده و اغلب از لحاظ تجاری، سود بسیاری برای صاحبان بیزینس دارد. اگر شما هم به دنبال توسعه تجارت خود تا استرالیا هستید برای آشنایی با شرایط ثبت شرکت در استرالیا تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

مزایای ثبت شرکت در استرالیا

آیا از مزایای ثبت شرکت در کشور استرالیا با خبر هستید؟ افرادی که در فکر ثبت شرکت در کشورهای مختلف هستند، می‌خواهند با مزایای ثبت شرکت در آن کشور آشنا شوند.

سرمایه‌گذاران خارجی، استرالیا را به دلیل اقتصاد غنی و روابط بین‌المللی خوب با سایر کشورها، برای ثبت شرکت انتخاب می‌کنند. این کشور به ‌دلیل داشتن نقش فعال در سازمان اپک، سازمان تجارت جهانی و … دارای اقتصادی پویا و رو‌به‌رشد می‌باشد. استرالیا همچنین توانسته است با امضای توافق‌ نامه‌های تجاری گوناگون با کشورهایی که اقتصاد قوی دارند، جریان سرمایه‌گذاری و به‌تبع آن قدرت تجاری خود را بالا ببرد. افراد با مهاجرت کاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا یا هر بیزینس دیگری، درواقع باعث افزایش سطح کیفی زندگی خود می‌شوند. زیرا استرالیا کشوری پیشرفته است که اقتصادی قوی دارد.

ثبت شرکت در استرالیا با ارائه یک سری مزایای بسیار مهم و جذاب همراه است. یکی از اصلی‌ترین مزایای ثبت شرکت در این کشور، حقوق و محدودیت‌های حقوقی و مالی است که برای صاحبان کسب و کارها فراهم می‌شود.  شرایط ثبت شرکت‌های استرالیا به طور کلی از مزایای مالیاتی و حقوقی برخوردار هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به نرخ مالیات بسیار پایین در برخی موارد، محدودیت‌های مسئولیت مالی محدوده، و امکانات مالیاتی و حقوقی برای موقعیت‌های کسب و کاری خاص اشاره کرد. همچنین، ثبت شرکت در استرالیا اعتبار و قدرت اعتماد بخشی به کسب و کار شما نیز می‌تواند داشته باشد و از طریق این فرآیند، امکان دسترسی به بازارهای بین‌المللی و تعامل با شرکت‌ها و شرکای مختلف را فراهم می‌کند.

در ادامه به بررسی مفصل مزایای ثبت شرکت در استرالیا می‌پردازیم:

صنعتی و پیشرفته بودن کشور

به دلیل صنعتی و پیشرفته بودن کشور استرالیا، ثبت شرکت طرفداران بسیار زیادی دارد. افرادی که به ثبت شرکت در استرالیا می‌پردازند، در واقع در یک کشور صنعتی و پیشرفته سرمایه‌گذاری می‌کنند.

کوتاه بودن پروسه ثبت شرکت

پروسه ثبت شرکت در استرالیا بسیار کوتاه است و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت.

هزینه کم برای ثبت شرکت

نیازی نیست برای ثبت شرکت در کشور استرالیا هزینه هنگفتی را در نظر بگیرید.

تنوع مبلغ سرمایه اولیه

مبلغ سرمایه اولیه در کشور استرالیا بسته به نوع شرکت متفاوت خواهد بود.

بدون تعیین حداقل مبلغ

در کشور استرالیا مبلغ حداقلی برای ثبت شرکت وجود ندارد؛ به این معنی که شما با هر مبلغی می‌توانید ثبت شرکت انجام دهید.

وضعیت اقتصادی مطلوب استرالیا

وضعیت اقتصادی مطلوب و رو به رشد کشور استرالیا باعث شده است که افراد زیادی بخواهند در این کشور ثبت شرکت انجام دهند.

با مزایای ثبت شرکت در کشور استرالیا آشنا شدیم.

انواع روش‌ های ثبت شرکت در استرالیا

بیزینس و شرکت‌های بیزینسی در کشور استرالیا به چهار نوع تقسیم‌ بندی می‌شوند. بهتر است افراد قبل از اینکه اقدام به ثبت شرکت در استرالیا نمایند، از این تقسیم‌ بندی‌ها اطلاعات کافی داشته باشند. آگاهی از ویژگی‌ های این تقسیم‌ بندی‌ها باعث می‌شود که فرد برای ثبت شرکت، بهترین و مناسب‌ترین تقسیم‌ بندی را انتخاب کند. انتخاب دسته‌ بندی مناسب باعث کاهش تعهد های قانونی و کاهش هزینه‌های مالیاتی برای فرد می‌شود. چهار نوع تقسیم‌ بندی بیزینسی در استرالیا به شرح زیر می‌باشند:

انواع روش‌ های ثبت شرکت در استرالیا
بیزینس و شرکت‌های بیزینسی در کشور استرالیا به چهار نوع تقسیم‌ بندی می‌شوند

سول تریدر Soletrader یا روش شخص حقیقی

این ساختار ساده‌ ترین ساختار تجارت و بیزینس در استرالیا است که ساده و کم‌هزینه می‌باشد. مالک این نوع بیزینس ها فقط یک فرد است. تمامی مسئولیت‌های قانونی ثبت شرکت برای این نوع، بر عهده مالک این بیزینس ها می‌باشد. ثبت این نوع بیزینس به این صورت است که اول یک کد ABN گرفته می‌شود. سپس نام فرد یا شرکت انتخاب و وارد می‌گردد. در این نوع بیزینس، مالیات به‌صورت پلکانی است. مالیات پلکانی کاملاً با درآمد شرکت ارتباط مستقیم دارد یعنی با افزایش درآمد، مالیات نیز افزایش پیدا می‌کند.

ثبت شرکت‌ های با مسئولیت محدود یا ثبت company

این روش رایج‌ ترین روش ثبت شرکت در استرالیا است. در این روش فرد می‌تواند برای خود شریک انتخاب کند و بعد از به درآمد رسیدن آن را بفروشد. همان‌طور که از اسم این نوع بیزینس برمی‌آید، مسئولیت اعضا در این نوع بیزینس محدود و کم است. مالیات این شرکت‌ها پلکانی نیست و این خود یک مزیت محسوب می‌شود. مالیات شرکت‌های با مسئولیت محدود، ثابت و به میزان ۲۷.۵ درصد است.
در ثبت این نوع شرکت‌ها، باید یک نفر استرالیایی به‌عنوان حسابدار به امور شرکت رسیدگی کند. کار این فرد حسابدار به‌صورت کار پاره‌ وقت می‌باشد. بنابراین اگر فرد، شرکتی را به‌صورت مسئولیت محدود در استرالیا راه‌ اندازی کرده است، باید بر امور نظارت کافی داشته باشد.
این نوع بیزینس ها بیشتر به درد افرادی می‌خورد که ریسک بیزینس بالایی دارند. آن‌ها با این روش ثبت شرکت می‌توانند مسئولیت سهامداران و اعضا را به حداقل برسانند. سود در این نوع بیزینس بالا است و فرد می‌تواند برای خود شریک در نظر بگیرد.

پارتنرشیپ partnership یا ثبت شرکت مشارکتی یا صندوق مشارکتی

نام دیگر شرکت‌های پارتنرشیپ، ثبت شرکت مشارکتی یا صندوق مشارکتی است. در این حالت از بیزینس، تعداد شرکا می‌تواند به 20 نفر هم برسد. هرکدام از شرکا باید برای خود یک کد ABN مجزا داشته‌باشد تا مسئولیت مالی و قانونی خود را برعهده بگیرد. در این مدل از بیزینس، نیازی نیست که فرد اقدام به ثبت شرکت در استرالیا نماید. در این نوع، اداره امور توسط تمام شرکا انجام می‌شود و مسئولیت‌های قانونی شرکت هم بر عهده تمامی شرکا است. همچنین هرکدام از شرکا باید مالیات خود را پرداخت کند.

تراست Trust

در این نوع از بیزینس، افراد مال و دارایی‌هایشان را به شرکت تراست می‌سپارند. درواقع این نوع شرکت‌ها، نمایندگی محسوب می‌شوند. در روش تراست، درآمد حداکثر و مسئولیت حداقل می‌شود.

فرد می‌تواند پس از تعیین کردن بهترین و مناسب‌ترین نوع بیزینس برای خود، اقدام به ثبت شرکت در استرالیا و شروع کسب‌وکار خود کند.

مراحل ثبت شرکت در استرالیا

برای ثبت شرکت لازم است تا ۸ مرحله زیر را طی کنید. توضیحات لازم در مورد دریافت کد و نام و غیره در ادامه به‌ صورت مفصل توضیح داده‌ شده است. در ابتدا بهتر است با کلیه مراحل کار در استرالیا آشنا شوید تا با قواعد و شرایط کلی کشور استرالیا با کار آشنا شوید.

دریافت کد ACN

برای دریافت کد 9 رقمی ACN به صورت کاملا رایگان از ASIC فرم 201 را دریافت کنید. در ادامه توضیحات کامل‌تری درباره این کد ارائه شده است.

انتخاب نام شرکت

نام شرکت را انتخاب کنید. نام شرکت را انتخاب کنید. توضیحات جامع‌تر درزمینهٔ انتخاب نام شرکت در ادامه داده خواهد شد. به‌طور خلاصه نام باید منحصربه‌فرد باشد ، قبلاً در کشور استرالیا ثبت‌نشده باشد و پسوندهایی مانند pty یا pty.lit  نشان‌دهنده محدوده کاری اعضای شرکت است در نام شرکت لحاظ شود. انتخاب نام برای شرکت در این مرحله از ثبت شرکت در استرالیا اجباری نیست و فرد می‌تواند از کد ACN استفاده کند. باید توجه داشت که نام شرکتی که انتخاب می‌کنید، برند شما را شامل نمی‌شود. این به این معنی است که باید به‌صورت جداگانه اقدام به ثبت برند خود نیز نمایید.

  قوانین شرکت را تنظیم کنید

قوانینی که در شرکت‌ها وضع می‌گردد به‌صورت زیر هستند:

 1. قوانین اختصاصی هر شرکت
 2. قوانین کلی که برای همه شرکت‌ها استفاده می‌شود
 3. ترکیبی از هر دو

قبل از راه‌اندازی یک شرکت شما باید تصمیم بگیرید که کدام قوانین برای اداره شرکت استفاده می‌شود.

سهامداران و مدیران خود را انتخاب کنید.

باید تصمیم بگیرید که سهامداران و مدیران شرکت چه کسانی خواهند بود. مدیران شرکت افرادی هستند که این شرکت را کنترل می‌کنند. برای ثبت شرکت در استرالیا باید حداقل یک مدیر استرالیایی داشته باشید و هر مدیر باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد. اگر فردی را به‌عنوان مدیر استرالیایی نمی‌شناسید بهتر است که یک فرد حسابدار را به‌عنوان نماینده قانونی خود انتخاب کنید.  این حسابدار باید استرالیایی و نماینده شما برای ثبت شرکت در استرالیا باشد.

ساختار سهام شرکت را مشخص کنید

پس از اینکه سهامداران انتخاب شدند، باید تصمیم بگیرید که کدام سرمایه دار  به چه میزان سهام دارند و عمده سهام شرکت دست چه کسی است.

منطقه و ایالت شرکت باید مشخص شود

شرکت می تواند در هر ایالت یا بخش استرالیا ثبت شود. شما باید شرکت را در یکی از ایالت ها یا مناطق استرالیا ثبت کنید و محدوده ثبت شرکت را مشخص کنید.

دفتر کار شرکت را انتخاب کنید

یک شرکت باید محل اصلی کسب‌وکار و دفتر اصلی داشته باشد. محلی که قرار است شرکت در آن راه‌اندازی شود، باید ثبت قانونی شده باشد. اگر محل دفتر شرکت را ثبت نکنید باید از تمامی اعضا، رضایت شخصی گرفته شود.

فرم‌ های آنلاین را پر کنید

پس از فراهم‌ نمودن مراحل بالا، لازم است تمامی فرم‌های مربوط به شرکت بر اساس اطلاعات ۷ گام پیشین تکمیل و ارسال شود.

هزینه ثبت شرکت در استرالیا چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت در استرالیا (Australia) منوط به اینکه چه روشی برای ثبت آن اتخاذ شده است و اینکه در چه حوزه‌ای قصد فعالیت دارد، می‌تواند دستکم بین 330 دلار تا 1000 دلار آمریکا، خرج داشته باشد. مخارج تاسیس شرکت در این کشور، به کمیسیون سرمایه‌گذاری استرالیا که به اختصار ASIC نوشته می‌شود، پرداخت می‌‌شود. این هزینه برای انواع مختلف شرکت‌ها فرق دارد، به‌عنوان مثال برای شرکت‌های سهامی(Corporation)، هزینه پرداختی به ASIC معادل 576 دلار اسپانیا است در حالی که این هزینه برای شرکت‌های ابزاری با هدف خاص 474 دلار برآورد می‌شود.

هزینه ثبت شرکت در استرالیا چقدر است؟
باتوجه به روشی که برای ثبت شرکت انتخاب میشود هزینه ها متغییر هستند

هزینه ثبت شرکت در استرالیا ممکن است متغیر و متنوع باشد و بسته به چندین عامل از جمله نوع  ثبت شرکت در استرالیا، مکان، وضعیت حقوقی، و خدمات مورد نیاز متفاوت باشد. به طور کلی، هزینه و شرایط ثبت شرکت شامل هزینه‌های مربوط به ثبت نام، هزینه‌های حقوقی، هزینه‌های مشاوره، و هزینه‌های مرتبط با مدارک و اجرای فرآیند ثبت است.

مالیات ثبت شرکت در استرالیا

مالیات ثبت شرکت در استرالیا به نسبت کشورهای دیگر کمی بالاتر است. این مورد جزو معایب ثبت شرکت در کشور استرالیا محسوب می‌شود. حال می‌خواهیم در مورد جنبه‌های پیچیده مالیات ثبت شرکت در استرالیا با شما صحبت کنیم.

مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده برای شرکت‌هایی شامل می‌شود که گردش مالی سالیانه آن‌ها بیشتر از ۷۵ هزار دلار باشد. مبلغ مالیات بر ارزش افزوده برای اکثر خدمات و کالاها در کشور استرالیا ۱۰ درصد است. شرکت‌هایی که بیش از ۷۵ هزار دلار در سال درآمد دارند، باید برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کنند.

شناسه کسب و کار استرالیا

شرکت‌ها باید به دریافت شناسه تجاری استرالیا که به آن ABI گفته می‌شوند، اقدام کنند. این شناسه به ساده‌سازی تعامل با ارگان‌های دولتی می‌پردازد و برای اهداف مالیاتی نیز کاربرد دارد. شناسه کسب و کار استرالیا در معاملات تجاری مثل صورتحساب، مطالبه اعتبار و مالیات بر ارزش افزوده نقش مهمی را ایفا می‌کند.

شماره شناسایی مالیاتی

به شماره شناسایی مالیاتی، TIN نیز گفته می‌شود. شرکت‌هایی که ثبت شده‌اند، باید یک شماره شناسایی مالیاتی دریافت کنند. این شماره شناسایی مالیات به ردیابی تعهدات مالی شرکت می‌پردازد و از رعایت قوانین مالیاتی شرکت اطمینان حاصل می‌کند.

مالیات بر درآمد شرکت

همه شرکت‌هایی که در کشور استرالیا ثبت می‌شوند، مشمول مالیات بر درآمد خواهند بود. این مالیات بر سود آن‌ها اعمال خواهد شد.

شرکت‌ها باید به صورت سالانه اظهارنامه مالیاتی را به اداره مالیات ارائه دهند که این اظهارنامه باید نشان دهنده درآمدها، کسورات و جبران مالیات احتمالی آن‌ها باشد. نرخ مالیات بر درآمد شرکت‌ها در حال حاضر حدود ۳۰ درصد است اما برای شرکت‌های کوچک، قوانین کاهش قیمت وجود دارد.

نگهداری سوابق مالی

همه شرکت‌های ثبت شده در کشور استرالیا باید سوابق درآمد هزینه و معاملات مالی خود را برای همیشه داشته باشند تا فرایندهای حسابرسی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی و … را آسان‌تر کنند.

اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت

مهم‌ترین دغدغه ذهنی افرادی که قصد ثبت شرکت در کشور استرالیا را دارند، این است که آیا با ثبت شرکت می‌توانم اقامت استرالیا را دریافت کنم؟ اگر به دنبال یک جواب واضح برای این سوال هستید، باید بگوییم که خیر، در حال حاضر روش ثبت شرکت در استرالیا برای دریافت اقامت کاربرد چندانی ندارد، اما در گذشته افراد زیادی توانسته بودند از طریق ثبت شرکت در استرالیا به کشور استرالیا مهاجرت کنند.

اگر هدف شما از ثبت شرکت در استرالیا، اخذ اقامت این کشور است باید بگوییم که فایده چندانی ندارد و بهتر است از طریق ویزای کارآفرینی و یا سرمایه‌گذاری اقامت این کشور را دریافت کنید.

آیا انتخاب نام شرکت برای ثبت شرکت در استرالیا اجباری است؟

بهتر است نام منحصر به فردی را برای شرکت خود بیابید اما به یاد داشته باشید که در کشور استرالیا پس از ثبت شرکت توسط ASIC کدی خاص (Australian Company Number) یا ACN به شما داده می‌شود که همان شناسه شرکت است و از همین کد می‌توان به عنوان نام شرکت استفاده کرد.

آیا انتخاب نام شرکت برای ثبت شرکت در استرالیا اجباری است؟
داشتن نامی منحصر به فرد

یک شرکت اختصاصی باید از کلمه ” Proprietary” به اختصار “” Pty در نام خود استفاده کند. همچنین باید مسئولیت اعضا نیز در این نام بازگو شود؛ مثلا:

 • شرکت با مسئولیت محدود با کلمه(Proprietary Limited)
 • اگر مسئولیت اعضای نامحدود باشد، نام شرکت با کلمه (Proprietary)  پایان می یابد.

اگر تصمیم به استفاده از یک نام خاص برای شرکت داشته باشید، لازم است این نام بازتاب دهنده وضعیت حقوقی شرکت شما باشد.

محدودیت نامگذاری هنگام ثبت نام شرکت در استرالیا

در زمان ثبت شرکت در استرالیا نام‌ گذاری شرکت باید طبق قوانین و ضوابط صورت گیرد. برخی از این قوانین نام‌ گذاری شرکت‌ها به‌صورت زیر است:

 1. نام باید منحصربه‌فرد باشد و قبلاً توسط کسی در کشور استرالیا ثبت‌نشده باشد.
 2. الزامات قرارگیری کلماتی که نشان‌ دهنده مسئولیت افراد است در آن وجود داشته باشد. یعنی همان‌طور که در بخش بالا
 3. اشاره شد، باید تعیین‌شود که مسئولیت افراد در این شرکت محدود است یا نامحدود. همچنین این امر باید در نام گنجانده شود.
 4. باید نام کسب‌وکاری که انجام می‌دهد در اسم گنجانده شود.
 5. نام تجاری شما از مالکیت معنوی یا برند شما محافظت نمی‌کند و شما نیاز دارید که برندتان را نیز ثبت کنید. درک تفاوت
 6. بین یک نام تجاری و یک علامت تجاری قبل از تصمیم‌گیری در مورد ثبت یک علامت تجاری ضروری است.
 7. در انتخاب نام شرکت هنگام ثبت شرکت در استرالیا باید در انتخاب کلمات دقت شود. زیرا وجود برخی از کلمات در نام شرکت، فقط با تائید وزیر دولت امکان‌پذیر است.

برای رجیستر نام شرکت چه نکاتی مهم است؟

برای ثبت شرکت در استرالیا و ثبت نام می‌بایست در به بخش سرویس ثبت نام انواع کسب و کار بروید و فرم‌های مربوطه را تکمیل کنید. باید مشخص شود که کسب و کارهای جدید یک واحد مجزا است یا، سرمایه گذاری مشترک، یا صندوق مشارکتی که می توان برای هر کدام از این کسب‌ کارهای نام تجاری، شماره  ثبت شرکت و ثبت مالیات (ABN) اقدام کرد. شرکتی که ABN داشته باشد باید برای ثبت مالیات یا ورود به سیستم AUSkey درخواست دهند.

تعریف شماره کدهای ABN و ACN

هنگام ثبت شرکت در استرالیا در بسیاری از فرم‌ها و مراحل ثبت نامی، به‌عباراتی نظیر ACN و ABN برخورد می‌کنید. در این بخش به تعریف هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم:

کد ACN چیست؟

ACN مخفف (Australian Company Number) می‌باشد. این کد درواقع یک شماره کد 9 رقمی منحصربه‌فرد است که هر شرکتی در استرالیا باید آن را داشته باشد. کدهای ACN توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC)  صادر می‌شود.
اهمیت ACN هنگام ثبت شرکت در استرالیا چیست؟ اگر قصد ثبت شرکت در استرالیا دارید، داشتن این کد برای شما ضروری است و در موارد زیر به کار می‌رود:

 • مدارک حسابداری، مانند صورتحساب‌ ها
  • هر سندی که به ASIC ارائه می‌کنید
  • سفارش‌ها برای محصولات و خدمات
  • سربرگ‌ های کسب‌ و کار
  • اطلاعیه رسمی شرکت
  • فرم‌ های شرکت

در نتیجه برای ثبت شرکت در استرالیا موارد بالا حتما باید به کار برده شود.

کد ABN چیست؟

اگر شما نمی‌خواهید ثبت شرکت در استرالیا داشته باشید ولی درعین‌ حال مشتاق به راه‌اندازی یک بیزینس در این کشور هستید باید کد ABN دریافت کنید. ABN  مخفف Australian Business Number است که درواقع کدی 11 رقمی می‌باشد.  این کد به بیزینس‌ها تعلق می‌گیرد و مرجع شناسایی آن بیزینس محسوب می‌شود. هنگام گرفتن کد ABN فرد می‌تواند یک نام برای بیزینس خود نیز انتخاب کند که با آن شناسایی شود و دادوستد کند.

نکته‌ای که باید در ثبت شرکت به آن اشاره شود، این است که گاهی فرد برای شرکتش کد ABN نیز دریافت می‌کند. در این صورت، اگر برای شرکت جهت کد ABN اقدام کرده باشید، کد ACN شما بخشی از کد ABN خواهد بود. در این موارد، اگر بر روی اسناد شما ABN و نام شرکت ثبت‌شده باشد دیگر نیازی نیست که ACN را بر روی مدارک خود ثبت کنید و در کارها و کسب‌وکار روزمره تنها ارائه کد ABN کافی است.

روش های اخذ ویزای استرالیا از طریق تخصص

ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا

سرمایه گذاری و دریافت ویزای سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به استرالیا میباشد که دارای انواع خاصی میباشد.

ثبت شرکت در استرالیا با هرمس اپلای

بسیاری از افراد با ثبت شرکت در استرالیا اقدام به مهاجرت به این کشور پهناور و زیبا می‌کنند. تاسیس شرکت در استرالیا از طریق چهار نوع بیزینس مختلف انجام شده و می‌تواند به ارتقا سطح زندگی مهاجران کمک کند. اگر شما به دنبال فراهم کردن شرایط ثبت شرکت در استرالیا هستید اما نمی‌دانید که از کجا شروع کنید، نگران نباشید؛ ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در کنار شما بوده و از مشاورین و متخصصینی خبره برای کمک به شما، استفاده می‌کنیم. کافیست فرم مشاوره را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان باشید؛ همچنین اگر سوال یا پیشنهادی درمورد هزینه ثبت شرکت در استرالیا دارید می‌توانید در قالب کامنت آن را با ما در میان گذاشته و منتظر پاسخ کارشناس باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
مزایای ثبت شرکت در کشور استرالیا چیست؟
• صنعتی و پیشرفته بودن کشور • کوتاه بودن پروسه ثبت شرکت • هزینه کم برای ثبت شرکت • تنوع مبلغ سرمایه اولیه • بدون تعیین حداقل مبلغ • وضعیت اقتصادی مطلوب استرالیا
مهم‌ترین معایب ثبت شرکت در استرالیا چیست؟
بالا بودن نرخ مالیات در کشور استرالیا.
آیا اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت امکان پذیر است؟
خیر، در حال حاضر کاربرد چندانی ندارد.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آقای فیضی
2 سال قبل

سلام چه مدت بعد از ثبت شرکت در استرالیا میتونم شهروندی استرالیا رو دریافت کنم؟

کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  آقای فیضی
2 سال قبل

بستگی به خیلی شرایط مختلف داره ولی به طور کلی زمانش خیلی کمتر از انواع ویزایهای دیگه استرالیا هست

مهدی
2 سال قبل

سلام به شما
مقاله ثبت شرکت تو استرالیا، راهنمای جامع و کاملی بود

کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

سلام دوست عزیز. خوشحالیم که تونستیم به سوالاتتون پاسخ بدیم

آرش فقیهی
2 سال قبل

سلام 32 سالمه با 8 سال سابقه مدیریت شرکت نرم افزاری. میتونم همین کارمو ثبت شرکت در استرالیا کنم و در از طریق ثبت شرکت در استرالیا مهاجرت کنم؟
چه میزان باید بودجه داشته باشم؟

کارشناس هرمس
پاسخ به  آرش فقیهی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
بله اما باید سایر شرایطتون از قبیل گردش حساب بانکی ، تمکن مالی و … هم ارزیابی شود . حداقل سرمایه ای که باید وارد خاک استرالیا کنید 200 هزار دلار استرالیا است .

کادر هرمس اپلای