اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به استرالیا

اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به استرالیا

اگر قصد مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت این کشور را دارید، بدون شک باید بدانید که مهاجرت کاری به استرالیا، یکی از متداول‌ترین شیوه‌های مهاجرتی به این کشور است. اساس دریافت ویزای کار استرالیا، بر پایه کسب امتیاز می‌باشد. یعنی شما زمانی می‌توانید موفق به اخذ ویزای کار استرالیا شوید و از طریق کار و تخصصان به این کشور مهاجرت کنید که حداقل امتیاز تعیین شده توسط دولت استرالیا که برابر ۶۵ است را داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات بیشتری از مهاجرت نیروی ماهر به استرالیا بپردازیم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

استرالیا در یک نگاه

قبل از مهاجرت به هر کشوری، لازم است که اطلاعاتی کلی در مورد آن کشور داشته باشید و به عبارتی دیگر در یک نگاه کلی اطلاعات جامعی از آن به دست آورید پس ما تصمیم گرفتیم ابتدا استرالیا را به طور کلی به شما معرفی کنیم تا به طور کلی با آب و هوا، موقعیت جغرافیایی، بهترین شهرها، سیستم آموزشی و همچنین قوی ترین صنعت استرالیا آشنا شوید.

استرالیا کشوری واقع در جنوب استوا، بین دو اقیانوس هند و آرام است که دارای آب و هوایی گرم و معتدل می‌باشد. البته با توجه به وسعت زیاد این کشور، هر نقطه از این کشور آب و هوای متفاوتی دارد که تا حد بسیار زیادی از جریانات اقیانوسی تاثیر می‌پذیرد.

به طور کلی در شمال این کشور فصل‌های بارانی و خشکی وجود دارد که نشان می‌دهد در این مناطق آب و هوای کاملا گرمسیری وجود دارد و در جنوب غربی آب و هوای مدیترانه‌ ای و در جنوب شرقی آب و هوای اقیانوسی و نیمه گرمسیری وجود دارد. لازم به ذکر است که اکثر مناطق استرالیا دارای ۴ فصل می‌باشند اما فصل‌ها در این کشور بر خلاف نیم‌ کره شمالی کره‌ زمین است و به عبارتی دیگر در استرالیا دسامبر تا فوریه تابستان، مارچ تا می پاییز، جون تا آگوست زمستان و سپتامبر تا نوامبر، بهار می‌باشد.

این کشور که ششمین کشور بزرگ دنیا است، از ۳ منطقه زمانی متفاوت برخوردار است و پایتخت ملی آن، کانبرا نام دارد. جالب است بدانید که این کشور دارای ۶ ایالت و دو قلمرو مختلف است که پایتخت قلمرو شمالی آن داروین نام دارد. اگر قصد مهاجرت به استرلیا را دارید بهتر است از کشور مقصد اطلاعات کامل به دست آورید لذا ما مقاله ی درباره ی کشور استرالیا را به همین منظور برایتان آماده کرده ایم.

استرالیا در یک نگاه
کشور استرالیا

دو مورد از بهترین شهر‌های کشور استرالیا سیدنی و ملبورن هستند که سیدنی قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شهر این کشور است که پایتخت ایالت نیوساث ولز می‌باشد. دومین شهر بزرگ استرالیا، ملبورن است که پایتخت ایالت ویکتوریا محسوب می‌شود. به طور کلی کشور استرالیا با دارا بودن جمعیتی برابر ۵/۲۵ میلیون نفر، کشوری با تنوع فرهنگی بالا است که به راحتی می‌توانید سبک‌های مختلفی از زندگی را در این کشور مشاهده کنید و از مهاجرت کاری به استرالیا نهایت لذت را ببرید.

جالب است بدانید که سیستم آموزشی هر ایالت در استرالیا قوانین مربوط به خود را دارد و از این رو هنگام انتخاب ایالتی که قصد مهاجرت به آن را دارید، باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید. در هر ایالت تعداد بسیار زیادی دانشگاه و مرکز آموزشی قرار دارد که تقریبا همه آن‌ها پذیرای دانشجویان خارجی هستند. لازم است بدانید که تعداد قابل توجهی از دانشگاه‌های استرالیایی در بین ۲۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند.

یکی از صنعت‌های قوی این کشور که از رونق اقتصادی بسیار خوبی برخوردار می‌باشد، صنعت توریسم است چرا که هر ساله گردشگران بسیاری به واسطه دیدنی‌های جذاب استرالیا و عجایب طبیعی عصر امروز، به این کشور سفر می‌کنند، از این رو اگر در رشته گردشگری و سایر رشته‌ های مرتبط به این صنعت تحصیل کرده‌اید، بازار کار استرالیا برای شما یکی از بهترین‌ها می‌باشد.

مهاجرت کاری به استرالیا

همانطور که گفته شد، یکی از متداول ترین شیوه‌های مهاجرت به استرالیا، مهاجرت کاری است. چرا که این کشور از بازار کار خوبی برخوردار است و متقاضیانی که با استفاده از این شیوه مهاجرتی به استرالیا مهاجرت می‌کنند، در نهایت می‌توانند اقامت دائم استرالیا را به دست آورند. اگر اخذ اقامت دائم استرالیا برایتان اهمیت دارید بهتر است در ابتدا مقاله ی اقامت دائم استرالیا را مطالعه کنید تا از ۰ تا ۱۰۰ و بهترین روش آن مطلع شوید.

دولت استرالیا انواع مختلفی از ویزاهای کاری را ایجاد کرده‌است تا متقاضیان با توجه به شرایط و مدارکی که دارند بتوانند با استفاده از یکی از آن‌ها به واسطه کار و تخصص خود به این کشور مهاجرت کنند.

در واقع دولت استرالیا با استفاده از این برنامه مهاجرتی، بر کمبود نیروی کار موجود در این کشور غلبه می‌کند و از این رو، این برنامه مهاجرتی را بر پایه سیستم امتیاز بندی بنا کرده‌است تا افرادی که از مهارت‌ ها و توانایی‌ های بهتری برخوردار هستند بیش‌تر به این کشور وارد شوند.

از آنجا که کشور استرالیا هر ساله تعداد مشخصی مهاجر در مشاغلی که در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور قرار دارند، می‌پذیرد لازم است که در مورد مشاغل مورد نیاز استرالیا، اطلاعات جامعی قبل از اقدام به مهاجرت برای کار در استرالیا، داشته باشید که ما در ادامه اطلاعات کلی در مورد مشاغل مورد نیاز استرالیا به شما ارائه می‌دهیم.

چرا از طریق مهاجرت کاری به استرالیا مهاجرت کنیم؟

با توجه به شرایط اقتصادی و رفاهی کشور استرالیا، این کشور یکی از مقاصد محبوب و پر طرفدار مهاجران است. اما چرا بهترین روش مهاجرت به این کشور، مهاجرت کاری به استرالیا است؟

ما در اینجامهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایل مهاجرت از طریق کار به استرالیا را با شما در میان می‌گذاریم:

 • با استفاده از این برنامه مهاجرتی استرالیا، امکان اخذ اقامت دائم این کشور و در نهایت تابعیت استرالیا وجود دارد.
 • این برنامه مهاجرتی، در مقایسه با سایر برنامه‌های مهاجرتی بسیار مقرون به صرفه‌تر است.
 • با استفاده از مهاجرت کاری به استرالیا، امکان استفاده از مزایای شهروندی این کشور از بدو ورود به خاک استرالیا برای شما وجود دارد.
 • نرخ بیکاری در این کشور کم است و این به معنی این است که شما می‌توانید به سادگی در این کشور مشغول کار شوید و زندگی بسیار عالی برای خود بسازید.

ویزای کار استرالیا به عنوان یکی از راه‌های مهاجرت نیروی ماهر به این کشور، فرصتی است که متخصصان با مهارت‌ها و توانایی‌های خود به استرالیا مهاجرت کنند. مهاجرت کاری استرالیا، چالش های مختلفی دارد و افراد باید شرایط و معیارهای دقیقی را برای کار در استرالیا، داشته باشند. مهاجرت نیروی ماهر به استرالیا، پلی برای میان نیروی خارجی متخصص و بازار کار این کشور است.

ویزا کاری استرالیا

دولت استرالیا برای اینکه بتواند مهاجران توانمند و با استعداد را به کشور خود جذب کند تا به کمبود نیرو کار ماهر خود غلبه کند، سیاست‌های مختلفی را در پیش گرفته‌است که یکی از آن‌ها ایجاد ساب کلس‌های مختلف برای ویزا کاری این کشور می‌باشد.

از آنجا که هر یک از ساب کلس‌های ویزا کاری استرالیا، دارای شرایط و امکانات به خصوصی هستند و متقاضیان باید با توجه به شرایط خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. ما در ادامه قصد داریم شما را با انواع این ساب کلس‌ها آشنا کنیم.

انواع ویزای کاری کشور استرالیا

به طور کلی اگر قصد مهاجرت کاری به استرالیا را دارید، باید بدانید که ویزای کار استرالیا با توجه به نوع اقامت به طور کلی به دو گروه تقسیم می‌شوند:

 • ویزا‌های کاری استرالیا که دارای اقامت موقت هستند. (ساب کلس‌های ۴۰۰، ۴۷۶، ۴۸۵ و ۴۹۱)
 • ویزاهای کاری استرالیا که دارای اقامت دائم هستند. (ساب کلس‌های ۱۸۶، ۱۸۷، ۱۸۹ و ۱۹۰)

اولین قدم برای آشنایی با انواع ویزاهای کاری این کشور، این است که بدانید هر یک از آن‌ها مناسب چه گروه از افراد هستند.

انواع ویزای کاری کشور استرالیا
ویزای کاری کشور استرالیا چه انواعی دارد؟
شماره ساب کلس افرادی که امکان استفاده از آن را دارند.
ساب کلس ۴۰۰ متخصصین و کارکنان ماهر
ساب کلس ۴۷۶ افراد فارغ التحصیل شده از دانشگاه های خاص
ساب کلس ۴۸۵ فارغ التحصیلان بین المللی در دانشگاه های استرالیا
ساب کلس ۴۹۱ افرادی که قصد مهاجرت به مناطق کم جمعیت استرالیا را دارند و دارای اسپانسر هستند.
ساب کلس ۱۸۶ افرادی که دارای اسپانسر شغلی در استرالیا هستند.
ساب کلس ۱۸۷ *این ساب کلس به منظور حمایت کارفرمایان از کارکنان در مناطق کم جمعیت استرالیا ایجاد شده است.
ساب کلس ۱۸۹ متخصصین و افراد ماهر
ساب کلس ۱۹۰ متخصصین و افراد ماهر که دارای اسپانسر ایالتی هستند.

حال که قدم اول نسبت به شناخت انواع ویزا های کاری استرالیا را برداشتید، وقت آن رسیده که اطلاعات مهم در مورد آن ها را به دست آورید.

“اگر مایل به دریافت مشاوره و اطلاعات تخصصی در این حوزه می باشید، می توانید با شماره های درج شده در سایت هرمس تماس حاصل فرمایید تا با کارشناسان مربوطه در این زمینه صحبت کنید.”

زیر گروه ۴۰۰ ویزا استرالیا ( ساب کلس ۴۰۰)

بدون شک اگر می‌خواهید به صورت بسیار تخصصی به مدت حداقل ۳ ماه در استرالیا به کار بپردازید یا مشغول به کار شوید و فعالیتی انجام دهید که در مرکز توجه کشور استرالیا قرار دارد و یا از طرف یکی از سازمان‌های استرالیایی دعوت شده‌اید تا در فعالیتی اجتماعی و فرهنگی شرکت کنید، باید از ویزا ساب کلس ۴۰۰ استرالیا استفاده کنید.

برای اینکه موفق به اخذ این ویزا شوید باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشید:

 • دارای دانش، مهارت یا تخصصی باشید و یا حتی تجربه ای داشته باشید که برای تجارت استرالیا مفید باشد.
 • حضور شما در استرالیا، به دلیل شرایط استثنایی باشد و حضورتان در این کشور اهمیت ملی داشته باشد.
 • برای شرکت در رویدادی توسط سازمانی واقع در کشور استرالیا، دعوت شده باشید.

اگر قصد اخذ ویزا کار زیر گروه ۴۰۰ استرالیا را دارید، لازم است که به دولت استرالیا ثابت کنید:

 • پشتوانه مالی کافی دارید.
 • تنها در مدت زمانی کوتاهی در استرالیا حاضر می‌شوید.
 • مشغول به تحصیل در استرالیا برای اخذ مدرک رسمی نمی‌شوید.
 • به حضور فیزیکی شما در کشور استرالیا برای بازه زمانی مورد نظر، واقعا نیاز است.

زیر گروه ۴۷۶ ویزا کاری استرالیا

این زیر گروه با هدف جذب افراد متخصص، ماهر و همچنین افراد با استعداد ایجاده شده است. به همین علت افرادی می‌توانند این ویزا را به دست آورند که از دانشگاه‌ های خاص فارغ التحصیل شده باشند.

اداره مهاجرت کشور استرالیا، نام ۳۶ دانشگاه‌ را به عنوان دانشگاه‌های خاص سراسر جهان منتشر کرده‌است که دو تا از آن‌ها در ایران قرار دارند و از این روفارغ التحصیلان دو دانشگاه امیرکبیر و تهران می‌توانند نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. لازم به ذکر است که امکان اخذ این ساب کلس برای فارغ التحصیلان رشته‌های مهندسی بیش‌تر وجود دارد. بنابراین مهاجرت کاری به استرالیا مختص این افراد است.

اگر شرط اول برای دریافت این ویزا را دارید، تنها در صورتی می توانید موفق به اخذ این ویزا شوید که:

 • سنتان کمتر از ۳۱ سال باشد.
 • فارغ التحصیل رشته‌های مهندسی از این دو دانشگاه باشید.
 • حداکثر ۲ سال از فارغ التحصیلی شما گذشته باشد.

با کسب این ویزا اجازه اقامت ۱۸ ماهه در استرالیا به شما داده می‌شود و شما در طی این مدت می‌توانید به تحصیل و کار تمام وقت در این کشور بپردازید و سپس بعد از مهیا شدن شرایط لازم نسبت به اخذ اقامت دائم استرالیا اقدام فرمایید.

زیر گروه ۴۹۱ ویزا کاری استرالیا

بیش‌تر افرادی به سراغ اخذ ساب کلس ۴۹۱ می‌روند که نتوانسته باشند امتیاز مورد نیاز ویزاهای کاری ۱۸۹ و ۱۹۰ را کسب کنند. اما چرا؟

به دلیل اینکه ویزا کاری ساب کلس ۴۹۱ استرالیا، ویزایی با اقامت موقت برای مناطقی معین در کشور استرالیا است و افراد می‌توانند با دارا بودن ۵۰ امتیاز، با توجه به مهارت‌ها و سوابقشان و دارا بودن یک اسپانسر در مناطق معین یا فردی از اقوامشان که در آن مناطق استرالیا زندگی کند، این ویزا را به دست آورند و سپس بعد از ۳ سال زندگی و کار در ایالت تعیین شده نسبت به اخذ ویزایی با اقامت دائم مانند ویزا ساب کلس ۱۹۱ اقدام فرمایند. با کسب این ویزا شما می توانید به مدت۵ سال مهاجرت کاری به استرالیا را از آن خود کنید.

زیر گروه ۱۸۹ ویزا کاری استرالیا

این زیر گروه، در اکثر موارد بهترین ساب کلس برای مهاجرت کاری به استرالیا محسوب می‌شود چرا که افرادی که موفق به اخذ ویزا کار زیر گروه ۱۸۹ استرالیا می‌شوند از همان ابتدا در واقع اقامت دائم استرالیا را به دست آوردند.

اگر می‌خواهید با استفاده از این ویزا نسبت به مهاجرت کاری به استرالیا اقدام کنید لازم است حتما بدانید که ساب کلس ۱۸۹، ویزایی مستقل محسوب می‌شود چرا که شما برای اخذ این ویزا بدون در نظر گرفتن امتیاز اسپانسر و کارفرما، نیاز به ۶۵ امتیاز دارید و به عبارتی دیگر حداقل امتیاز تعیین شده را تنها با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌های خود به دست آورید.

با کسب این ویزا از مزایای زیر بهرمند می‌شوید:

 • از بدو ورود به استرالیا، اقامت دائم این کشور را به دست می‌آورید.
 • شما و خانواده‌تان می‌توانید به صورت تمام وقت مشغول کار شوید.
 • شما و خانواده‌تان می‌توانید به تحصیل در استرالیا بپردازید و مدرک رسمی دریافت کنید.
 • بعد از مهیا شدن شرایط لازم، شما می‌توانید شهروندی استرالیا را دریافت نمایید.
 • این امکان برای شما فراهم می‌شود که اسپانسر سایر اعضای خانواده خود شوید.
 • ودیگر مزایا و نحوه اخذ این ویزا را میتوانید به طور کامل در مقاله ویزای ۱۸۹ استرالیا مطالعه کنید.

زیر گروه ۱۹۰ ویزا کاری استرالیا

برای استفاده از این ساب کلس لازم است که یک اسپانسر ایالتی داشته باشید تا با کسب حداقل ۶۰ امتیاز با توجه به مهارت ها و سوابقتان بتوانید این ویزا را دریافت کنید. با دریافت این ویزا شما می توانید از خدمات درمانی و پزشکی استرالیا به طور رایگان استفاده نمایید و همچنین بدون هیچ گونه محدودیتی، در سراسر استرالیا زندگی کنید.

البته لازم به ذکر است که برای زندگی در هر جای استرالیا که می خواهید، شرط اخلاقی وجود دارد و آن هم زندگی به مدت ۲ سال در ایالت فرد اسپانسر کننده می باشد. مزایای اخذ ویزای کاری ساب کلس ۱۹۰ بسیار به ساب کلس ۱۸۹ نزدیک است و از آنجا که شما کمی قبل با مزایای این زیر گروه آشنا شدید، مجددا آن ها را تکرار نمی کنیم. البته علاوه بر تمامی ساب کلس های گفته شده دو ساب کلس دیگر تحت عنوان ساب کلس ۴۸۲ و ۴۰۸ نیز وجود دارند.

ویزا کار زیر گروه ۴۰۸ استرالیا، ویزای کاری موقتی است که به منظور ارتقا روابط بین المللی و تبادل تجربیات و پیشرفت افراد متخصص به وجود آمده است و از این رو به شما امکان شرکت در مسابقات ورزشی، کارهای تمام وقت مذهبی و خانگی را به شما می دهد.

البته نا گفته نماند که استفاده از این ویزا در توافق های تبادل نیرو، یعنی زمانی که یک کمپانی تصمیم به انتقال نیروی کاری خود می گیرد نیز، رایج است اما به طور کلی این ویزا توسط افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که می خواهند تحت عنوان خواننده، بازیگر و … به کار موقت در استرالیا بپردازند.

در خصوص این ویزا، شما زمانی موفق به کسب آن می شوید که:

 • توسط اسپانسری که مورد تائید اداره مهاجرت استرالیا می باشد، مورد حمایت قرار بگیرید. (توجه داشته باشید که این حمایت باید در مورد فعالیت معین شده ای باشد.)
 • دانش، تخصص و تجربه مربوط به فعالیت معین شده را داشته باشید.
 • ثابت کنید، دارای پشتوانه مالی کافی هستید.

در مورد ویزا ساب کلس ۴۰۸، لازم بدانید که، این ویزا با توجه به هدفی که دارد امکانات ویژه ای را حداکثر به مدت ۲ سال در اختیار شما می گذارد که مهم ترین آن ها عبارت اند از:

 • امکان ورود و خروج بدون محدودیت از کشور استرالیا تا مدت زمان اعتبار ویزا
 • امکان همراه داشتن اعضای خانواده (افرادی از خانواده که واجد شرایط هستند)
 • امکان شرکت در فیلم، برنامه های تلویزیونی و کنسرت های زنده حتی اگر نقشی در پشت صحنه آن ها داشته باشید.

زیر گروه ۴۸۲ ویزا کاری استرالیا

استفاده از این نوع ویزا بیش‌تر به افرادی پیشنهاد می‌شود که شرایط زیر را دارا باشند:

 • به زبان انگلیسی به اندازه‌ای که بتوانند نیاز خود در شغل و حرفه خود را بر طرف کنند تسلط داشته باشند.
 • اسپانسر شغلی شده باشند که در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا قرار دارد.
 • تخصصشان برای شغلی که قرار است در آن فعالیت کنند تائید شده باشد.
 • امکان ثبت و گرفتن گواهی برای شغل مورد نظر را داشته باشد.

توجه داشته باشید که امکان اخذ این ویزا برای افرادی که خواهان کار با شرکت‌های غیر استرالیایی هستند وجود دارد و دریافت ویزای کار شماره ۴۸۲ استرالیا به افرادی پیشنهاد می‌شود که حداکثر تا ۴ سال قصد کار در استرالیا را دارند.

اگر خواهان دریافت این ویزا استرالیا هستید باید سه مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید:

 • مرحله یک: اخذ تائیدیه از سوی اداره مهاجرت استرالیا برای کارفرما
 • مرحله دو: اخذ تائیدیه از سوی اداره مهاجرت استرالیا برای شغل مورد نظر
 • مرحله سه: اخذ تائیدیه اداره مهاجرت در مورد درخواست دریافت ویزا

پنج مرحله تا مهاجرت کاری به استرالیا

ارزیابی مدارک و جمع آوری امتیاز لازم

قبل از هر اقدامی شما باید مدارک مورد نیاز که برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار نیاز دارید جمع آوری کنید و روی آن ها ارزیابی انجام دهید تا به طور تخمینی معلوم شود که شما با ارسال این مدارک چه امتیازی به دست می آورید. بعد از مشخص شدن این موضوع، شما باید به فکر افزایش امتیاز های خود باشید، چرا که افرادی که امتیاز بیشتری دارند، در الویت بیشتری قرار می گیرند.

ارسال مدارک به سازمان مربوطه

بعد از عبور از مرحله اول، باید مدارک خود را به سازمان مربوطه که کمی قبل در موردشان صحبت کرده ایم، ارسال فرمایید. برای انجام این کار کافی است مدارک خود را اسکن کنید و به طور آنلاین برای آن ها ارسال فرماید.

ارسال مدارک به سازمان مربوطه
باید مدارک خود را به سازمان مربوطه ارسال کنید

تکمیل فرم EOI

فرم EOI استرالیا، فرمی است که شما مشخصات خود را در آن ثبت می کنید و برای سفارت استرالیا ارسال نمایید. با این کار شما در صف انتظار قرار می گیرید. توجه داشته باشید که در صورتی که این فرم را به صورت کامل تکمیل نمایید،رسیدی دریافت می کنید. این رسید نشان میدهد که در صف انتظار قرار گرفته اید.

تکمیل این فرم نیازمند این است که شما تخصص این کار را داشته باشید، اما پاسخ آن زمانی داده می شود، کلیه افرادی که این فرم را برای سفارت ارسال کرده اند، توسط سفارت بررسی شده باشد.

اقدام برای دریافت ویزا کاری استرالیا

با بررسی فرم ها و دریافت اجازه برای اقدام به دریافت ویزا استرالیا، زمان آن رسیده است که به همراه مدارک خود به سفارت استرالیا مراجعه فرمایید.

پرداخت هزینه خدمات مهاجرت کاری به استرالیا

بابت خدماتی که سفارت استرالیا برای دریافت ویزا به شما ارائه می دهد، شما باید مبلغی را بابت رسیدگی به درخواستتان و دریافت خدمات، پرداخت کنید. این مبلغ برای مهاجرت کاری به استرالیا یا کمی تغییر، حدودا ۷۵۵/۳ دلار استرالیا است.

هزینه زندگی در استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا

آگاهی از میزان هزینه زندگی در استرالیا در سال ۲۰۲۳ یکی از تأثیر گذارترین عوامل در مهاجرت به این کشور است.

مهاجرت کاری به استرالیا با هرمس اپلای

ما در این مقاله یکی از متداول ترین روش های مهاجرت به این کشور، مهاجرت کاری به استرالیا را با جزئیات توضیح دادیم. از چگونگی دریافت ویزای کار استرالیا، تا شرایط کار در این کشور را بررسی کردیم. اگر شما نیز قصد کار در استرالیا یا سوالات بیشتری در مورد مهاجرت نیروی کار ماهر به استرالیا دارید، میتوانید با پرکردن فرم ارزیابی داخل این مقاله از کارشناسان مجرب و موسسه مهاجرتی هرمس اپلای مشاوره رایگان دریافت کنید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
چرا بهترین روش مهاجرت به استرالیا، مهاجرت کاری است؟
-امکان اخذ اقامت دائم این کشور و در نهایت تابعیت استرالیا – بسیار مقرون به صرفه‌ است – امکان استفاده از مزایای شهروندی این کشور از بدو ورود به خاک استرالیا -نرخ بیکاری کم
انواع ویزای کاری کشور استرالیا چه ویزاهایی هستند؟
1.ویزا‌های کاری استرالیا که دارای اقامت موقت هستند. (ساب کلس‌های ۴۰۰، ۴۷۶، ۴۸۵ و ۴۹۱) 2.ویزاهای کاری استرالیا که دارای اقامت دائم هستند. (ساب کلس‌های ۱۸۶، ۱۸۷، ۱۸۹ و ۱۹۰)
مهاجرت کاری به استرالیا چه مراحلی دارند؟
1.ارزیابی مدارک و جمع آوری امتیاز لازم 2.ارسال مدارک به سازمان مربوطه 3.تکمیل فرم EOI 4.اقدام برای دریافت ویزا کاری استرالیا 5.پرداخت هزینه خدمات مهاجرت کاری به استرالیا
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
لطفا در مورد مالیات بر درآمد تو کشور استرالیا کمی توضیح بدید که دقیقا به چه شکل محاسبه میشه؟

کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

بعد از دریافت مبلغ اصلی، مبلغی معادل ده درصد پرداختی به آن اضافه می شود که هر شهروند موظف به پرداخت آن می باشد.

مهدی
2 سال قبل

سلام و دورد
من رشته دانشگاهی ام و کار فعلی ام تقریبا تناسبی با هم نداره …
و الان موندم که کدوم کد رشته رو انتخاب کنم که بیشترین امتیاز رو بیارم و بهترین شانس کاریابی رو داشته باشم که پرونده ام جواب بگیره و رد نشه…

لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.

کارشناس هرمس
در انتظار تایید
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به این که ما اطلاعی از رشته و سابقه کار شما نداریم نمیتونیم راهنماییتون کنیم .
برای ارزیابی دقیق شرایطتان لطفا با شماره 02191070170 تماس بگیرید .

مهدی
2 سال قبل

سلام و دورد بر شما و سایت خوبتون
یه سوال؟
اگر فارغ التحصیل دانشگاه تهران باشی ولی 32 ساله باشی هیج جوره نمیتونی برای ویزای 476 استرالیا اقدام کنی؟
من متولد 1368 شمسی هستم…

کارشناس هرمس
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
برای دریافت این ویزا باید کمتر از 32 سال باشید و بیش از 2 سال از زمان فارغ التحصیلی شما نگذشته باشه .

لقمان
3 سال قبل

بنده ليسانس مهندي كشاورزي رشته مكانيزاسيون دارم(ماشين آلات كشاورزي )
ميدونيد تو ايران كشاورزي به شكل سنتي هست به همين دليل سابقه كار رسمي ندارم ولي كشاورزي هم كردم
از طريق اسكيل وركر ميخوام اقدام كنم براي كشور كانادا يا استراليا
حقيقتش اونقدار هم از تمكن مالي هم برخوردار نيستم
چه راهي رو برام پيشنهاد ميكنيد؟ حد اقل چه مداركي رو بايد داشته باشم واس اقدام..؟
از توجهتون سپاسگزارم

کارشناس هرمس
در انتظار تایید
پاسخ به  لقمان
3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
برای اقدام به مهاجرت به کشور های کانادا و استرالیا باید سایر شرایطتون از قبیل سن ، جزئیات سابقه کار ،مدرک زبان و …. هم بررسی شوند . برای این کار با شماره 02191070170 با کارشناسان ما در
ارتباط باشید .

کادر هرمس اپلای