مهاجرت با مدرک لیسانس اتاق عمل

مزایا و محدودیت‌های مهاجرت به عنوان کارشناس اتاق عمل

مهاجرت به عنوان کارشناس اتاق عمل یکی از مسیرهای پرفراز و نشیب در جستجوی فرصت‌های شغلی و حرفه‌ای است. کارشناسان اتاق عمل، در حوزه پزشکی نقش بسیار حیاتی دارند و تخصص‌های فنی و علمی زیادی را به خود اختصاص داده‌اند. مهاجرت رشته اتاق عمل نیازمند تدریس حرفه‌ای، دانش فنی عالی، و تجربه عملی است. این مسیر ممکن است مستلزم اخذ مجوزها و گواهی‌های مربوطه در کشور مقصد باشد و نیازمندی‌های حرفه‌ای و قانونی خاص خود را دارد. انتخاب یک کشور مقصد با بازار کاری مناسب و شرایط مهاجرت با کارشناسی اتاق عمل قابل قبول می‌تواند موفقیت در این حرفه را تضمین کند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

نکاتی که باید درباره مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به هر کشوری بدانید

افرادی که در رشته اتاق عمل تحصیل کرده اند، ارتباط مستقیمی با بیماران دارند. از این رو، برای بسیاری از کشور ها تسلط کافی کارشناس اتاق عمل به زبان رسمی آن کشور یا زبان انگلیسی، اهمیت ویژه ای دارد، در نتیجه اگر به طور جدی قصد مهاجرت به سایر کشور ها را دارید، بهتر است برای یادگیری زبان انگلیسی یا زبان رسمی کشوری که می خواهید به آن مهاجرت کنید، برنامه ریزی دقیقی انجام دهید.

از آن جا که کارشناس اتاق عمل به نوعی با جان بیماران سر و کار دارد ، با وجود مدرک کارشناسی این رشته، لازم است که طبق قوانین کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، کلاس ها یا آزمون هایی را به صورت عملی یا تئوری بگذارید و همچنین مدرکتان را در کشور مورد نظر، معادل سازی کنید.

البته نا گفته نماند که تائید مدارک شما توسط سازمان مربوطه در کشور مورد نظر نیز، الزامی است و حتی به دلیل حساسیت بالای این شغل، شما مجبور به شرکت در دوره های کارورزی یا همان کارآموزی هستید که البته مدت زمان و همچنین شرایط این دوره کارآموزی در کشور های مختلف، متفاوت می باشد.

نکته دیگری که در پایان این بخش از مقاله باید به شما بگوییم، این است که اشباع نبودن بازار کار رشته اتاق عمل در کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید اهمیت ویژه ای دارد چرا که در صورت نبود نیاز به کارشناسان این رشته در کشور مورد نظر، شانس شما برای پیدا کردن کار در آن کشور بسیار کم می شود و در نتیجه درصد موفقیت شما از مهاجرت به آن کشور کاهش پیدا می کند.

نکاتی که باید درباره مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به هر کشوری بدانید

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به استرالیا

سال ها است که استرالیا از لحاظ اقتصادی و سطح کیفیت زندگی، دارای روند رو به رشدی می باشد، اما متاسفانه در سال های اخیر با کاهش نیروی کار در رشته هایی نظیر اتاق عمل، پرستاری، مامایی، بینایی سنجی و سایر رشته های پیراپزشکی رو به رو شده است و به همین دلیل در سال ۲۰۲۳، با روی باز به استقبال از مهاجرانی که با مدرک کارشناسی اتاق عمل یا سایر رشته های پیراپزشکی، به این کشور مهاجرت می کنند، می پردازد.

برای مهاجرت از طریق ویزای کاری یا تحصیلی با مدرک کارشناسی اتاق عمل به استرالیا، داشتن آیلتس امتیاز ویژه ای محسوب می شود، چرا که شما قبل از شروع کار ملزم به شرکت در آزمون های تئوری یا عملی و همچنین گذراندن دوره کارآموزی یا حتی چند واحد درسی در دانشگاه های این کشور می باشید.

لازم است بدانید، با وجود اینکه استرالیا نیازمند کارشناسان رشته های پیراپزشکی از سایر کشور ها می باشد، مهاجرت به استرالیا در حال حاضر کار ساده ای نیست و اخذ ویزای استرالیا برای مهاجران حالتی رقابت گونه پیدا کرده است و شروع روند دریافت ویزا و در نتیجه مهاجرت به استرالیا، نیازمند بازه زمانی نسبتا زیادی می باشد.

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به آلمان

آلمان نیز جز کشور هایی که سالانه درخواست زیادی ازسوی مهاجرانی که در یکی از شاخه های پیراپزشکی تحصیل کرده اند، دریافت می کند.

در حال حاضر با توجه به نیاز کشور آلمان در سال ۲۰۲۳ به پرستاران و البته متخصصان تحصیل کرده در سایر رشته های پیراپزشکی نظیر اتاق عمل، شما می توانید به سادگی به کشور آلمان مهاجرت کنید.

مهاجرت به آلمان با مدرک کارشناسی اتاق عمل به‌عنوان یک کارشناس اتاق عمل ممکن است به دلایل مختلفی صورت بگیرد. آلمان یکی از کشورهایی است که دارای سیستم پزشکی پیشرفته و فرصت‌های شغلی بسیار است. برای مهاجرت، ابتدا نیاز به زبان آلمانی به سطح مورد نیاز است. همچنین، ممکن است نیاز به ارائه مدارک تحصیلی، شرکت در آزمون‌های مربوطه و یا حتی اخذ مجوزهای مهاجرتی و کاری در آلمان باشد.

داشتن مدرک کارشناسی اتاق عمل باعث می شود بعد از گذراندن دوره های لازم در کشور آلمان، طبق قوانین این کشور، به عنوان یک کارشناس اتاق عمل مشغول کار شوید و جز افراد پردرآمد در کشور آلمان قرار بگیرید.

در اینجا لازم است که از طرف موسسه مهاجرتی هرمس اپلای، خبر ویژه ای به شما بدهیم. اکنون هزاران نفر از افرادی که در یکی از شاخه های پیراپزشکی تحصیل کرده اند در حال اقدام برای دریافت جاب آفر رشته های پیراپزشکی از سوی آلمان هستند و شما هم می توانید با استفاده مدارک تحصیلیتان برای مهاجرت به آلمان از این طریق اقدام کنید و پس از طی کردن مراحل قانونی به همراه خانواده تان از مزایای شهروند آلمان بودن، بهره مند شوید.

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به آلمان

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به دانمارک

به جرات می توان گفت، دانمارک یکی از مرفه ترین کشور های اروپایی است که ساکنین آن از هر لحاظ دارای شرایط عالی هستند. طبق اطلاعاتی که از شغل های مورد نیاز دانمارک در سال ۲۰۲۳ منتشر شده است، این کشور نیازمند متخصص و همچنین پرستار اتاق عمل، می باشد، از این رو شما می توانید با مدرک کارشناسی اتاق عمل به دانمارک نیز مهاجرت کنید.

نکته ای که برای مهاجرت کردن با مدرک کارشناسی اتاق عمل یا سایر رشته های پیراپزشکی به این کشور وجود دارد، الزام یادگیری زبان دانمارکی است.

پروسه مهاجرت به دانمارک با وجود نیازمندی این کشور به رشته های پیراپزشکی، برای متخصصان این رشته ها از جمله متخصص اتاق عمل، چند ماهی زمان می برد و البته لازم است بدانید که در حال حاضر اقدام برای مهاجرت به این کشور، با ریسک زیادی همراه است.

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به نروژ

نروژ، یکی از شادترین کشور های جهان است که دارای شرایط اقتصادی خوب نیز می باشد، از این رو هر ساله مقصد تعداد قابل توجهی از مهاجران است.

این کشور نیز مانند سایر کشور های گفته شده در سال های اخیر اعلام به کمبود نیروی فعال در حوزه رشته های پیراپزشکی چون اتاق عمل کرده است.

شرایط کار در نروژ برای ایرانیان تحصیل کرده در رشته های پیراپزشکی پروسه ای طولانی تر نسبت به سایر مهاجران دارد، چرا که باید تمامی مراحل اخذ مجوز کار در نروژ را طی کنند تا بتوانند در یکی از مراکز نروژ مشغول به کار شوند.

افرادی که به عنوان کارشناس اتاق عمل در کشور نروژ مشغول به کار می شوند، ماهانه درآمد قابل توجهی را دریافت می کنند که این موضوع باعث می شود سطح زندگی خوبی را در این کشور تجربه کنند.

لازم است بدانید نروژ هم به سطح زبان مهاجران با مدارک رشته های پیراپزشکی اهمیت ویژه ای می دهد و شما باید حداقل به زبان نروژی در سطح b۲ تسلط کافی داشته باشید.

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به نروژ

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به هلند

هلند نیز یکی از کشورهایی که با کمبود نیرو در رشته های پیراپزشکی مواجه است و پیش بینی کرده است که تا سال ۲۰۲۵ نیز، نیاز به متخصصان این رشته ها و اشتغال آن ها در کشور هلند رو به افزایش است.

یکی از الزامات مهاجرت با مدرک رشته های پیراپزشکی به این کشور مانند بسیاری از کشور های دیگر، یادگیری زبان رسمی این کشور می باشد و صادقانه اگر قصد مهاجرت به هلند با مدرک کارشناسی اتاق عمل یا سایر رشته های پیراپزشکی را دارید و به هیچ یک از زبان های انگلیسی و هلندی مسلط نیستید ، یافتن شغل در این کشور برای شما بسیار دشوار خواهد بود.

مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به سوئد

کشور سوئد، با وجود اینکه کشوری بسیار پیشرفته است و همچنین از لحاظ پزشکی، دارای جایگاه بسیار بالایی نسبت به سایر کشور ها می باشد، اما یکی از کشور هایی است که متخصصان کمی در حوزه اتاق عمل و سایر رشته های پیراپزشکی دارد و به همین دلیل سیاست دولت سوئد بر مبنای حمایت از کارشناسان اتاق عمل و همچنین جذب افراد محصل و فعال در این رشته از سایر کشور ها می باشد. در نتیجه، شما می توانید به راحتی با مدرک کارشناسی اتاق عمل، به کشور سوئد مهاجرت کنید.

از آن جا که کارشناسان اتاق عمل، جز اشخاص پردرآمد در کشور سوئد به شمار می روند، افرادی که مدرک کارشناسی اتاق عمل دارند و شروع به فعالیت در این حوزه می کنند، از مزایای شغلی بسیار خوبی نظیر حقوق و شرایط کاری عالی در سوئد، بهره مند می شوند.

با وجود کمبود نیروی متخصص اتاق عمل در کشور سوئد، کارشناسان اتاق عمل گزینه های متنوع و بسیار زیادی در مورد انتخاب محل کار خود، دارند و همچنین نا گفته نماند که این افراد از لحاظ جایگاه اجتماعی در میان مردم جامعه سوئد نیز، دارای مرتبه خوبی هستند.

شرایط مورد نیاز

اگر قصد مهاجرت به سوئد با مدرک کارشناسی اتاق عمل را دارید، فراموش نکنید که ارائه مدرک تحصیلیتان همراه با حداقل یک سال سابقه کار، می تواند امتیاز ویژه ای برای شما در خصوص مهاجرت به این کشور، ایجاد کند.

برای مهاجرت به سوئد با مدرک کارشناسی اتاق عمل، بعد از اینکه دوره های مورد نیاز را گذراندید، شما می توانید به دو روش مشغول کار شوید.

شرایط مورد نیاز

اولین روش کار برای مراکز دولتی و یا خصوصی این کشور است و دومین روش این است که خود شما مشغول به راه اندازی کاری شوید.

به طور مثال، یک مرکز تخصص کارشناس اتاق عمل یا سایر شغل هایی که مربوط به رشته تحصیلی و مدرکتان می شود را، راه اندازی کنید. البته، لازم است بدانید که آشنایی با زبان سوئدی حتی به میزان بسیار کم می توانند امتیازات بیشتری را برای شما چه در خصوص مهاجرتتان و چه در خصوص شرایط کاریتان در کشور سوئد، ایجاد کند.

مهاجرت پزشکان به امارات متحده عربی

مهاجرت پزشکان به امارات

مهاجرت کاری پزشکان به امارات فرصتی بی‌نظیر در اختیار علاقه‌مندان به زندگی در این کشور پیشرفته قرار خواهد داد.

سخن پایانی

شرایط مهاجرت به عنوان کارشناس اتاق عمل، فرصتی منحصر به فرد است که توانایی‌های فنی و تخصصی شما را در یک زمینه بسیار ارزشمند و پرفراز و نشیب از جامعه‌های مختلف به چالش می‌کشاند. با پشتوانه دانش و تجربه‌ای که در زمینه اتاق عمل دارید، این مهاجرت می‌تواند به گسترش دانش شما، افزایش فرصت‌های شغلی و به اشتراک گذاری دانش فنی و فرهنگی با محیط جدیدی که وارد آن می‌شوید، منجر شود. این تجربه می‌تواند فرصتی برای رشد شخصی و حرفه‌ای شما باشد و به غنی‌تر شدن فرهنگ شغلی و آموزشی جوامع مختلف نیز کمک کند. برای دریافت مشاوره درمورد مهاجرت کارشناس اتاق عمل میتوانید با کارشناسان هرمس اپلای مشاوره بگیرید.

 

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به استرالیا
برای مهاجرت از طریق ویزای کاری یا تحصیلی با مدرک کارشناسی اتاق عمل به استرالیا، داشتن آیلتس امتیاز ویژه ای محسوب می شود، چرا که شما قبل از شروع کار ملزم به شرکت در آزمون های تئوری یا عملی و همچنین گذراندن دوره کارآموزی یا حتی چند واحد درسی در دانشگاه های این کشور می باشید
مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به آلمان
در حال حاضر با توجه به نیاز کشور آلمان در سال ۲۰۲۳ به پرستاران و البته متخصصان تحصیل کرده در سایر رشته های پیراپزشکی نظیر اتاق عمل، شما می توانید به سادگی به کشور آلمان مهاجرت کنید
مهاجرت با مدرک کارشناسی اتاق عمل به دانمارک
نکته ای که برای مهاجرت کردن با مدرک کارشناسی اتاق عمل یا سایر رشته های پیراپزشکی به این کشور وجود دارد، الزام یادگیری زبان دانمارکی است. پروسه مهاجرت به دانمارک با وجود نیازمندی این کشور به رشته های پیراپزشکی، برای متخصصان این رشته ها از جمله متخصص اتاق عمل، چند ماهی زمان می برد و البته لازم است بدانید که در حال حاضر اقدام برای مهاجرت به این کشور، با ریسک زیادی همراه است.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

173 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سامیار
3 سال قبل

من 32سال سن دارم با مدرک کاردانی اتاق عمل و12سال سابقه کار، آیا شرایط مهاجرت دارم؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  سامیار
3 سال قبل

سلام برای رشته تحصیلیتون با مدرک کارشناسی میشه اقدام کنیم .

سامیار
3 سال قبل

سلام من کاردانی اتاق عمل دارم با 12سال سابقه ی کار و32سال سن آیا شرایط مهاجرت دارم؟

هرمس اپلای
پاسخ به  سامیار
3 سال قبل

سلام باید مدرک کارشناسی داشته باشید

سپهر
3 سال قبل

سلام
من دانشجوی سال اخر اتاق عمل ازاد تبریز هستم
بعد گذروندن ۲ سال طرح برابر با سربازی میتونم اقدام به مهاجرت شغلی کنم؟یعنی مدرک ما قابل قبول المان هست؟و اینکه تمام پروسه از اول تا کاریابی و شروع کار توسط موسسه ها مثلا شما انجام میشه؟
مدارکی که دارم
ایلتس ۷
المانی b2
معدل دیپلم و فوق دیپلم ۱۹
معدل کارشناسی ۱۷/۵

pegah hokmabadi
پاسخ به  سپهر
3 سال قبل

سلام بله طرحتون جزو سابقه کاریتون محسوب میشه و اگر کاریابی رو با ما انجام بدین بله صفر تا 100 پروسه کاریابی با ما هست .

پگاه
3 سال قبل

سلام ببخشید معادل سازی مدرک اتاق عمل چجوری انجام میشه ؟ اگه امتحان میگیرن از چه منابعی هست؟!

pegah hokmabadi
پاسخ به  پگاه
3 سال قبل

سلام خیر امتحانی صورت نمیگیره اما برای جاب آفر نیاز به سابقه کار هست

پگاه
3 سال قبل

سلام ببخشید برای مهاجرت با مدرک اتاق عمل چه آزمونی باید داد برای مدرک معادل اصلا ازمون دارن یا نه؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  پگاه
3 سال قبل

سلام نیازی به آرمون نیست برای جاب آفر مدرک کارشناسی و سابقه کار لازم هست .

Tahere
3 سال قبل

سلام خسته نباشید ۲۵ سال سنمه و طرحم تمومه کارشناس اتاق عملم میخواستم بدونم شرایط کاری و مهارجت برای رشته ی شما تو کشور کانادا چطوریه؟اونجاهم مدرک ما مورد تایید هست یا خیر؟و شرایط پذیرششون چیه

pegah hokmabadi
پاسخ به  Tahere
3 سال قبل

سلام با توجه به شرایط شما برای کشور آلمان میونیم اقدام کنیم .

میترا احمدی
3 سال قبل

سلام من ۲۶ سالمه و مدرک کارشناسی اتاق عمل دارم و تا ۳ماه اینده طرحم تموم میشه.میخواستم از طریق تحصیلی برای آلمان اقدام کنم.سوالم این هست که با همیه مدرک میتونم اقدام کنم یا به سابقه و مدرک بالاتری نیاز هست؟و این که زبان المانی رو تازه شروع کردم الان اقدام کنم یا صبر کنم زبان المانی رو مسلط بشم؟و این که چقدر هزینه لازم هست و اونجا درامد خوبی داره یا نه؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  میترا احمدی
3 سال قبل

سلام.
شرایط بسیار خوبی دارید.
سوالات متنوعی پرسیدی.
میتونیم اجرا کنیم.
توصیه میکنم جهت پاسخ تماس نمایید
22654650

مریم
پاسخ به  کارشناس مهاجرت 3
3 سال قبل

سلام وقت بخیر من ۳۲سالمه رشداتاق عمل دارم ۱۰ساله بعنوان مک راح قلب کارمیکنم میخواستم ببینم شرایط پذیرفتن برای کشورسوئد المانودارم

pegah hokmabadi
پاسخ به  مریم
3 سال قبل

سلام بله برای جاب افر المان میتونیم براتون اقدام کنیم .

مهسا
3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر من مدرک کارشناسی اتاق عمل دارم از دانشگاه آزاد و به تازگی فارغ التحصیل شدم 24 سالمه و مجرد هستم قصدم درخواست برای کشور آلمان هست به زبان انگیلیسی مسلط هستم و در زبان آلمانی b1.
سوالم این بود که به نظر شما بهتره اینجا برای ارشد اقدام کنم و بعد برای کار در آلمان درخواست بدم؟یا اینکه با همین مدرکم اقدام کنم ؟ با توجه به اینکه الان مدرک کارشناسی آزاد دارم ولی برای ارشد سراسری داشته باشم.
و اینکه چقدر سرمایه احتیاج هست با توجه به اینکه برای کار اقدام کنم نه ادامه تحصیل
و اینکه چه گرایش هایی بیشتر موقعیت شغلی براشون وجود داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  مهسا
3 سال قبل

سلام
سوالات متنوعی پرسیدید.
توصیه میشه با مدرک لیسانس اگر طرح گذروندید و یا تجربه کاری دارید با مدرک کارشناسسی برای ویزای کار اقدام کنیم.
به تمکن مالی حدود 5هزار یورو در 3ماه وقت ویزا حدودا 1سال دیگه نیاز دارید و همچنین هزینه تقریبی 4.5 هزار یارو که موسسه در چند قسط برای کاریابی و ویزای از شما دریافت خواهد کرد.
نیاز به این هست که با توجه به مدرک شما، اطلاعات شما برای کارفرمایان آلمان ارسال بشه تا اعلام کنیم به چه صورت هست.
ولی در مجموع، رشته پرستاری و پیراپزشکی مورد نیاز هست.

سما
3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر … من کارشناسی اتاق عمل هستم و 25 سال دارم و درحال گذراندن طرح هستم . میخواستم ارشد بخونم تو ایران و بعدا برای اپلای اقدام کنم نمیدونم در رشته ی اتاق عمل ارشد بگیرم برای مهاجرت بهتره یا شاخه های پرستاری مثل مراقبت های ویژه … شرایط سنی هم دارند؟ کشور هایی مثل دانمارک و سوئد و نروژ

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  سما
3 سال قبل

سلام روزبخیر
مشخص نکردید که برای تحصیل قصد دارید یا کار!؟
در مورد سوالتون ، رشته های پیراپزشکی در همه گرایش ها متقاضی دارند. بهتره علاقتون رو ادامه بدید.
با این حال بنظر میرسه برای مهاجرت مراقبت های ویژه درخئاست بیشتری داشته باشه.
سنتون بهتره زیر 40 باشه و اینکه در حال حاضر برای کشور آلمان اقدام میکنیم.

Ta
پاسخ به  کارشناس مهاجرت 3
3 سال قبل

سلام من کارشناس اتاق عمل هستم دوسال سابقه کار دارم و سابقه دستیار جراح ویژه در فیلد زیبایی دارم ۲۷ سالم هست و قصد کار کردن در کشور آلمان رو دارم.خواستم بپرسم چطور و از چه طریقی باید اقدام کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید

pegah hokmabadi
پاسخ به  Ta
3 سال قبل

سلام ، میتونیم برای جاب افر آلمان م براتون اقدام کنیم ، با توجه به شرایط پیشنهاد میشه اگر قصدتون جدی هست سریعتر اقدام بشه

dream
4 سال قبل

سلام. من دارای مدرک کارشناسی اتاق عمل و 23سال سن دارم. از نظر سابقه کار درحال گذراندن طرح اجباری دوساله( که معادل دوسال سابقه کار و بیمه است) هستم. قصد دارم برای مهاجرت در اینده اقدام کنم خواستم بدونم پیشنهاد شما کدوم کشوره و چقدر باید سرمایه اولیه داشته باشم؟ از طرفی کشور پیشنهادی شما در دوران کارورزی حقوقی پرداخت میکند؟
درمورد مدرک زبان هم بسته به پیشنهاد شما مدرک زبانشو خواهم گرفت.
مرسی

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  dream
3 سال قبل

سلام، سن بسیار مناسبی دارید.
با توجه به درخواست نیاز به نیروی کار در کشور آلمان و مطابق بودن تخصص شما. میتونیم برای شما جاب آفر اجرا کنیم که در ابتدای ورود به آلمان مشغول به کار بشید.
بعد از تشکیل پرونده توسط هرمس، تقریبا 1سال فرصت دارید مدرک زبان B1 آلمانی رو پاس کنید.

Sama
پاسخ به  کارشناس مهاجرت 3
3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر…من در حال گذروندن طرح هستم لیسانس اتاق عمل دارم وقصد مهاجرت دارم .برای مهاجرت ظاهرا ریز نمرات تخصصی باید بالای 17 باشه میخواستم بدونم اگرمعدل بالای 17باشه ولی ریز نمرات بعضی دروس نمرشون خیلی پایین باشه(بالای ده) مشکلی پیش میاد؟ و اینکه مهاجرت با مدرک لیسانس بهتر هستش یا فوق؟

هرمس اپلای
پاسخ به  Sama
3 سال قبل

سلام مدرک بالاتر حتما کمک خواهد کرد و نمراتتون و مدرک تحصیلی باید تطبیق داده بشه با کشور مورد نظرتون

عیسی
پاسخ به  کارشناس مهاجرت 3
3 سال قبل

سلام من کارشناسی اتاق عمل دارم میخونم تقریبا تیرماه فارغ‌التحصیل میشم میخواستم بدونم میشه طرح اجباری رو نرم و مهاجرت کنم و واس مهاجرت زبانم صفره و چه دوره نایب باید سپری بشه و چقدر طول می‌کشه تا کار های لازم برای مهاجرت انجام بشه و تقریبا چقدر کلا هزینه داره تا اونجا سرکار بشیم

هرمس اپلای
پاسخ به  عیسی
3 سال قبل

سلام طرح شما جزو سابقه کاریتون محسوب میشه و اگر زیر 25 سال هستین برای دوره های آوسبیلدونگ هم میشه اقدام کرد

1 2 3 8
کادر هرمس اپلای