لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند

لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند

لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. در چند سال اخیر به‌دلیل شیوع ویروس کرونا اقتصاد تمام کشورهای دنیا از جمله نیوزلند تحت تاثیر قرار گرفت. اما دولت نیوزلند با اتخاذ تصمیمات صحیح اقتصادی توانست از این بحران‌ها عبور کند. با این حال این کشور با مشکل کمبود نیروی کار ماهر در مشاغل مختلف مواجه شده و این بهترین فرصت را برای متقاضیان مهاجرت کاری فراهم کرده است. کشور نیوزلند با انتشار لیستی از مشاغل مورد نیاز خود، قصد دارد تا کمبود نیروی کار خود را جبران کند. با ما همراه باشید تا به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند و بازار کار این کشور بپردازیم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

مزایای کار و زندگی در کشور نیوزلند

هر کشوری با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی خود مزایای مختلفی برای کار و زندگی دارد. کشور نیوزلند که یکی از آرام‌ترین کشورهای دنیا با آب‌وهوای معتدل و عالی است، شرایط بسیار مناسبی برای کار و زندگی دارد. طبق رتبه‌بندی‌های جهانی، کشور نیوزلند در میان ۱۰ کشور برتر دنیا از نظر سطح کیفی زندگی به شمار می‌رود. این رتبه‌بندی بر اساس مولفه‌هایی مانند میزان امید به زندگی، ثبات اقتصادی، رفاه مادی، ثبات سیاسی، امنیت و نرخ بیکاری هر کشور انجام می‌شود. از جمله دیگر مزایای کار و زندگی در کشور نیوزلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نیوزلند در میان ۲۱ کشور برتر دنیا از نظر میانگین درآمد ماهانه قرار دارد
 • آب‌وهوای نیوزلند بسیار معتدل است؛ به طوری که نه سرمای شدید دارد و نه گرمای بیش از حد
 • امنیت شغلی و زندگی در نیوزلند بسیار بالا است
 • طبق رتبه‌بندی بانک جهانی، نیوزلند برترین کشور از نظر راه‌اندازی آسان کسب‌وکار است
 • نیوزلند یکی از کشورهایی است که میزان فساد اقتصادی بسیار پایینی دارد
 • نرخ مالیات در این کشور نسبت به میزان درآمد بسیار مناسب است

مزایای کار و زندگی در کشور نیوزلند

بازار کار و نرخ بیکاری کشور نیوزلند در چه شرایطی است؟

قبل از اینکه به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز کشور نیوزلند بپردازیم، لازم است که با وضعیت بازار کار و نرخ بیکاری در کشور نیوزلند آشنا شویم. ابتدا باید بدانید که از سال ۲۰۱۶ تا به امروز نرخ بیکاری کشور نیوزلند روند کاهشی داشته است. از همین رو بسیاری از متقاضیان برای کار به کشور نیوزلند مهاجرت می‌کنند. همین موضوع باعث شده تا نیروی کار متخصص در نیوزلند روند افزایشی داشته باشد.

باید بدانید که در حال حاضر نرخ بیکاری کشور نیوزلند ۳.۳ درصد ثبت شده است. این میزان نرخ بیکاری نشان می‌دهد که در کشور نیوزلند از هر ۱۰۰ نفر تنها سه نفر بیکار بوده و ۹۷ نفر مشغول به کار هستند. همچنین مشخص است که کشور نیوزلند شرایط کاری مناسبی داشته و افرادی که در این کشور مشغول به کار هستند از امنیت شغلی بالایی برخوردار هستند. افرادی که با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، می‌خواهند به این کشور مهاجرت کنند، طبق یک امتیازبندی می‌توانند مجوز کار نیوزلند را به دست آورند.

متوسط درآمد مشاغل در نیوزلند

اگر قصد مهاجرت کاری به نیوزلند را دارید، قبل از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، باید بدانید که متوسط درآمد در این کشور چقدر است. باید اشاره کرد که در چند سال گذشته، میزان درآمد مشاغل مختلف در کشور نیوزلند روند افزایشی داشته است. البته باید بدانید که میزان درآمد هر شغلی متفاوت است، اما میانگین کلی درآمد مشاغل در کشور نیوزلند چیزی در حدود ساعتی ۲۱ دلار نیوزلند برآورد شده است. به عبارتی دیگر با در نظر گرفتن میانگین درآمد ساعتی ۲۱ دلار، متوسط درآمد ماهانه چیزی در حدود ۳۷۰۰ دلار نیوزلند خواهد بود.

دسته‌بندی مشاغل مورد نیاز کشور نیوزلند

به دلیل فرصت‌های شغلی بسیار عالی در کشور نیوزلند، هر سال رقابت شدیدی میان متقاضیان مهاجرت به این کشور وجود دارد. متقاضیانی که مهارت کافی، سابقه کاری مفید و مدارک تحصیل مرتبط با شغل مورد نظر را دارند، شانس بیشتری برای اخذ ویزا و مجوزی کار در نیوزلند خواهند داشت. این افراد بسیار سریع‌تر می‌توانند فرایند مهاجرت کاری به نیوزلند را طی کنند. کشور نیوزلند لیست مشاغل مورد نیاز خود را بر اساس پیشنهاد وزارت تجارت، نوآوری و اشتغال، کارفرمایان نیوزلندی و اتحادیه کارگری مشخص می‌کند. باید بدانید که لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند در واقع شامل سه لیست مجزا می‌شود. سه لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند عبارتند از:

 • لیست مشاغل مورد نیاز بلندمدت
 • لیست مشاغل مورد نیاز منطقه‌ای
 • لیست مشاغل مرتبط با مهارت‌های ساخت‌وساز و زیرساخت‌ها

لیست مشاغل مورد نیاز ایسلند

لیست مشاغل بلندمدت مورد نیاز در نیوزلند

لیست مشاغل بلندمدت مورد نیاز نیوزلند به نام اختصاری LTSSL (Long Term Skill Shortage) معروف است. این مشاغل در واقع در تمام شهرهای نیوزلند به طور دائم با کمبود نیروی کار ماهر مواجه هستند. اگر متقاضی کار در نیوزلند شرایط لازم برای استخدام شدن در یکی از مشاغلی موجود در این لیست را داشته باشد، می‌تواند ویزای کاری دریافت کند. لازم به ذکر است متقاضیان واجد شرایطی که به نیوزلند مهاجرت کرده و استخدام می‎شوند، امکان اخذ اقامت دائم نیوزلند را دارند. این افراد پس از دو سال اقامت در نیوزلند می‌توانند برای اخذ اقامت دائم نیوزلند اقدام کنند.

مشاغل منطقه‌ای مورد نیاز در کشور نیوزلند

لیست مشاغل منطقه‌ای مورد نیاز نیوزلند با نام اختصاری RSSL (Regional Skill Shortage List) شناخته می‌شوند. این مشاغل در سال 2019 به‌جای لیست مشاغل مورد نیاز فوری نیوزلند قرار گرفتند. لیست مشاغل مورد نیاز فوری نیوزلند مربوط به مشاغلی می‌شد که فقط در شش منطقه از این کشور مشکل کمبود نیروی کار ماهر داشتند.

باید بدانید که لیست مشاغل منطقه‌ای مورد نیاز نیوزلند شامل مشاغلی می‌شود که در ۱۵ منطقه از نیوزلند با کمبود نیروی کار ماهر مواجه هستند. لازم به ذکر است که بیشتر مشاغل موجود در این لیست شغل‌های دائمی نیستند. متقاضیانی که واجد شرایط استخدام شدن در این شغل‌ها باشند، از سوی دولت نیوزلند ویزای کاری مهارت‌های ضروری این کشور را دریافت خواهند کرد.

لیست شغل‌های مرتبط با مهارت‌های ساخت‌وساز

مشاغل مربوط به ساخت‌وساز و زیرساخت‌ها در نیوزلند، به طور جدی با مشکل کمبود نیروی کار ماهر مواجه هستند. لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند که به ساخت‌وساز مربوط هستند، با نام CISSL (Construction and Infrastructure Skill Shortage) شناخته می‌شوند. این لیست در واقع برای جذب نیروی کار ماهر در صنعت ساخت‌وساز در نیوزلند تدوین شده است. در 15 منطقه از کشور نیوزلند مشاغل این لیست با کمبود نیرو کار ماهر روبه‌رو هستند. متقاضیان واجد شرایط برای انجام این مشاغل می‌توانند با اخذ ویزای مهارت‌های ضروری به نیوزلند مهاجرت کرده و مشغول به کار شوند.

اهمیت مهارت، مدرک تحصیلی و سابقه کار در مشاغل مورد نیاز نیوزلند

در بیشتر کشورهای پیشرفته، مخصوصا کشورهای اروپایی، برای استخدام نیروی کار یک فرایند چندماهه وجود دارد. به این معنی که ابتدا آگهی استخدامی مشاغل مورد نیاز به مدت سه ماه در داخل کشور منتشر می‌شود. اگر نیروی کار بومی واجد شرایط برای شغل مورد نظر پیدا نشود، کارفرما باید آگهی استخدامی را به مدت سه ماه دیگر در کشورهای اتحادیه اروپا منتشر کند. در صورتی که باز هم نیروی کار مناسب پیدا نشود، کارفرما می‌توانند از کشورهای دیگر نیروی کار جذب کند.

در بسیاری از کشورهای غیر اروپایی، کارفرما برای استخدام کردن نیروی کار خارجی باید ثابت کند که هیچ نیروی کار بومی واجد شرایطی برای شغل مورد نظر وجود ندارد. جالب است بدانید که هیچ‌کدام از این قوانین در کشور نیوزلند وجود ندارد. بنابراین تنها معیار استخدامی وجود نیروی کار واجد شرایط است؛ یعنی تابعیت متقاضی اهمیت ندارد. به این ترتیب داشتن مهارت کافی، سابقه کار مفید و مدارک تحصیلی معتبر برای استخدام شدن در کشور نیوزلند بیشترین اهمیت را دارند. بنابراین با داشتن سابقه کار، مدرک تحصیلی و مهارت در یکی از شغل‌های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، به راحتی می‌توانید در این کشور مشغول کار شوید.

اهمیت مهارت، مدرک تحصیلی و سابقه کار در مشاغل مورد نیاز نیوزلند

لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند در سال ۲۰۲۲

لیست سه‌گانه مشاغل مورد نیاز نیوزلند شامل شغل‌های بسیار زیادی می‌شود. این مشاغل بیشتر در زمینه صنعت و مشاغل مهندسی هستند. از جمله مشاغل مورد نیاز در نیوزلند می‌توان به مشاغل صنعت گردشگری اشاره کرد. همچنین در صنعت هنر و رسانه کشور نیوزلند، نیاز به نیروی کار ماهر به شدت حس می‌شود. بنابراین داشتن مهارت در چنین مشاغلی می‌تواند شانس شما را برای استخدام شدن افزایش دهد. از جمله شغل‌های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صنعت کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری
 • صنعت و معدن
 • ساخت‌وساز و زیرساخت‌ها
 • کسب‌وکار
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • آموزش‌وپرورش
 • علوم اجتماعی
 • حمل‌ونقل لجستیک
 • حفاظت از حیات وحش و مراقبت از حیوانات آن
 • امور مالی و ملکی

محبوب‌ترین شغل‌ها در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند

باید بدانید که برخی از شغل‌های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، نسبت به دیگر مشاغل محبوبیت بیشتری دارند. از همین رو تقاضا برای استخدامی در این مشاغل بیشتر است. از جمله این مشاغل می‌توان به شغل‌های ساخت‌وساز، تجزیه و تحلیل کسب‌وکار، توسعه وب، انیمیشن، پرستاری، مهندسی، بازاریابی، تدریس، لوله‌کشی و نجاری اشاره کرد. هر یک از این مشاغل میزان درآمد متفاوتی دارند، اما به طور کلی نسبت به هزینه‌های زندگی در نیوزلند، درآمد آن‌ها بسیار مناسب است.

مشاغل مربوط با ساخت‌وساز در نیوزلند

به دلیل رشد اقتصادی در نیوزلند و نیاز به ساخت‌وساز ساختمان‌های مسکونی و اداری بیشتر، دولت نیوزلند به دنبال جذب نیروی کار در این زمینه است. بنابراین افرادی که قدرت بدنی بالا، دانش ساختمانی و تجربه کار با ابزارآلات ساختمانی را دارند، فرصت‌های شغلی بسیاری در این زمینه خواهند داشت. از جمله این مشاغل می‌توان به گچ‌کاری، کاشی‌کاری، رانندگی کامیون و ماشین‌های دیگر در صنعت ساختمان‌سازی، برق‌کشی ساختمان و موارد دیگر اشاره کرد. گفتنی است که میانگین درآمد این مشاغل در نیوزلند حدودا بین ۴۴۰۰ دلار تا ۷۱۰۰ دلار نیوزلند خواهد بود.

تجزیه و تحلیل کسب‌وکارها در کشور نیوزلند

بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های موجود در کشور نیوزلند برای پیشبرد اهداف اقتصادی خود به افرادی نیاز دارند که بتوانند کسب‌وکار آن‌ها را تجزیه و تحلیل کنند. افرادی که توانایی تفکر خلاق، روابط عمومی قوی، درک کافی از ساختارهای اقتصادی و عملکرد سازمان‌ها دارند، واجد شرایط برای شغل تجزیه و تحلیل کسب‌وکارها هستند. به دلیل اهمیت این شغل و کمبود نیروی کار متخصص در آن، تجزیه و تحلیل کسب‌وکارها در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار گرفته است. باید بدانید افرادی که در نیوزلند مشغول به این کار هستند، به طور میانگین حدود ۹۰۰۰ دلار نیوزلند درآمد ماهانه دارند.

توسعه وب؛ یکی از مشاغل پرتقاضا در نیوزلند

فرصت‌های شغلی برای افرادی که در زمینه فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر سابقه کار مفید و مهارت کافی دارند، در کشور نیوزلند بسیار زیاد است. چرا که شغل‌های مربوط به علوم کامپیوتر در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار دارد. یکی از این مشاغل توسعه وب بوده که در کسب‌وکارهای نوین و اینترنتی به شدت مورد نیاز است. افرادی که در برنامه‌نویسی سابقه کار مفید داشته و با زبان‌های برنامه‌نویسی آشنایی کافی دارند، به راحتی می‌توانند در نیوزلند کار پیدا کنند.

از دیگر مهارت‌های مهم برای این شغل جزئی‌گرایی و آشنایی کامل با مبانی کامپیوتر هستند. باید بدانید که اکثر مشاغل در نیوزلند به توسعه‌دهنده وب نیاز دارند تا بتوانند کسب‌وکار خود را گسترش دهند. لازم به ذکر است که تقاضا برای این شغل در نیوزلند روند افزایشی دارد. به طور میانگین هر توسعه‌دهنده وب در نیوزلند ماهانه حدود ۶۰۰۰ دلار درآمد دارد.

ساخت انیمیشن؛ از مشاغل رشته علوم کامپیوتر در کشور نیوزلند

یکی از شغل‌های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، طراحی گرافیک و انیمیشن است که برای استخدامی در آن به تجربه کافی در این زمینه دارید. در صورتی که سابقه کاری مفید و مهارت کافی در زمینه طراحی گرافیک و تدوین ویدئو دارید، به راحتی می‌توانید در نیوزلند مشغول به کار شوید. چرا که فرصت‌های شغلی برای استخدامی در مشاغل مربوط به ساخت انیمیشن و طراحی گرافیک در نیوزلند بسیار زیاد هستند.

با استخدام شدن به عنوان طراح گرافیک و تدوینگر ویدئو در نیوزلند، آزادی عمل و فرصت حل مسایل را در این زمینه خواهید داشت. باید بدانید که میزان تقاضا برای استخدامی در مشاغل ساخت انیمیشن در کشور نیوزلند روزبه‌روز در حال افزایش است. از همین رو اگر واجد شرایط برای این شغل هستید، استخدامی در نیوزلند یک فرصت بسیار عالی برای شما خواهد بود. باید بدانید که میانگین درآمد ماهانه انیماتورها در نیوزلند حدود ۵۴۰۰ دلار نیوزلند است.

شغل پرستاری؛ یکی از مشاغل مورد نیاز حوزه پیراپزشکی در نیوزلند

یکی از مشاغل پرتقاضا در بیشتر کشورهای دنیا، شغل پرستاری است که معمولا درآمد بسیار خوبی هم دارد. پرستاری یکی از شغل‌های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند است؛ چرا که در این شغل کمبود نیروی کار ماهر وجود دارد. مهم‌ترین مولفه برای استخدامی به عنوان پرستار در نیوزلند، داشتن تجربه و سابقه کار مفید در این زمینه است. باید اشاره کرد که به دلیل کمبود نیروی کار ماهر در شغل پرستاری، کشور نیوزلند شرایط تحصیل در رشته پرستاری را نیز فراهم کرده است. به این ترتیب دولت نیوزلند سعی در جبران کمبود نیروی کار در شغل پرستاری دارد.

دلیل کمبود نیروی کار در شغل پرستاری بیشتر شیوع ویروس کرونا بوده است. چرا که بسیاری از پرستاران در همه‌گیری این ویروس جان خود را از دست دادند. بنابراین اگر در زمینه پرستاری تحصیل کرده و سابقه کاری در این شغل دارید، کشور نیوزلند یک مقصد عالی برای شما می‌تواند باشد. باید بدانید که به طور میانگین، هر پرستار در نیوزلند حدودا بین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار نیوزلند در ماه درآمد دارد.

مشاغل مهندسی موجود در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند

مشاغل حوزه مهندسی در بیشتر کشورهای دنیا مورد نیاز هستند؛ همچنین این شغل در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار دارد. به دلیل درآمد و امنیت شغلی بالا در نیوزلند، این کشور مقصدی بسیاری عالی برای اشتغال مهندسان به شمار می‌رود. افرادی که در یکی از رشته‌های مهندسی تحصیل کرده و سابقه کاری کافی در رشته خود دارند، به راحتی می‌توانند در نیوزلند مشغول به کار شوند. به طور کلی میانگین درآمد مهندسان در کشور نیوزلند در حدود ۸۲۰۰ دلار نیوزلند است. بنابراین اگر در مشاغل مهندسی مهارت، تحصیلات و تجربه کافی دارید، کشور نیوزلند می‌تواند مقصدی عالی برای شما باشد. از جمله مهارت‌های مهم برای اشتغال در مشاغل مهندسی کشور نیوزلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توانایی حل مساله
 • انجام کارهای تیمی
 • داشتن خلاقیت
 • دانش تخصصی در رشته مورد نظر
 • مدیریت بحران
 • تجزیه و تحلیل ساختاری

بازاریابی؛ حرفه‌ای مرتبط با بیشتر مشاغل مورد نیاز نیوزلند

به طور معمول بیشتر کسب‌وکارها به بازاریابی برای گسترش فعالیت‌های اقتصادی خود نیاز دارند. از همین رو بازاریابی در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار گرفته است. افرادی که در کار بازاریابی چه به صورت سنتی و چه دیجیتال تجربه دارند، به راحتی می‌توانند در هر نقطه از کشور نیوزلند استخدام شوند. متقاضیان استخدامی به عنوان بازاریاب در نیوزلند باید مهارت‌هایی مانند روابط عمومی قوی، در تبلیغ کسب‌وکارها و موارد دیگر مهارت داشته باشند. باید بدانید که میانگین درآمد یک بازاریاب در کشور نیوزلند در حدود ۵۰۰۰ هزار دلار تا ۱۱۰۰۰ دلار در ماه خواهد بود. میزان درآمد بازاریاب‌ها در نیوزلند به میزان تجربه و مهارت آن‌ها بستگی دارد.

مشاغل پرتقاضای حوزه آموزش‌وپرورش در نیوزلند

در کشور نیوزلند آموزش‌وپرورش اهمیت بسیار زیادی دارد. از همین رو سیستم آموزشی این کشور بر پایه سیستم آموزشی کشور انگلستان قرار گرفته است. به دلیل اهمیت آموزش‌وپرورش، شغل معلمی در لیست مشاغل مورد نیاز کشور نیوزلند قرار دارد. باید بدانید که فرصت شغلی برای معلمی در مقاطع دبستان و دبیرستان کشور نیوزلند بسیار زیاد است.

برخی از مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام به عنوان معلم مدرسه در نیوزلند شامل توانایی انتقال اطلاعات، داشتن فن بیان قوی و مدیریت کلاس هستند. اگر به شغل معلمی علاقه داشته و واجد شرایط برای استخدام در این شغل هستید، نیوزلند یکی از بهترین مقصدهای کاری برای شما خواهد بود. باید بدانید که میانگین درآمد ماهانه یک معلم مدرسه در نیوزلند حدود ۴۳۰۰ دلار نیوزلند است.

لوله‌کشی و نجاری؛ از مشاغل فنی و تاسیساتی مورد نیاز نیوزلند

لوله‌کشی و نجاری؛ از مشاغل فنی و تاسیساتی مورد نیاز نیوزلند

در بیشتر کشورهای جهان نیاز به نیروی کار ماهر در مشاغل فنی به شدت احساس می‌شود. از جمله این مشاغل فنی می‌توان لوله‌کشی و نجاری اشاره کرده که در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند قرار دارند. برای اینکه به عنوان لوله‌کش در نیوزلند کار کنید، هم می‌توانید کسب‌وکار خود را راه بیندازید و هم امکان استخدام شدن در شرکت‌های تاسیساتی را دارید. تنها مولفه مهم برای اشتغال به شغل لوله‌کشی در نیوزلند داشتن مهارت و سابقه کار مفید است. باید اشاره کرد که میانگین درآمد یک لوله‌کش در کشور نیوزلند چیزی در حدود ۵۲۰۰ دلار نیوزلند در ماه است.

شغل دیگری که مانند لوله‌کشی در نیوزلند بسیار مورد نیاز است، شغل نجاری بوده که تقاضا برای اشتغال به آن در نیوزلند روند افزایشی دارد. فرصت‌های شغلی برای نجارها در کشور نیوزلند بسیار زیاد است؛ این افراد می‌توانند به عنوان نجار در شرکت‌های دولتی و خصوصی استخدام شوند. نجارهای استخدام شده این امکان را دارند که از پروژه‌های کوچک و ساده تا پروژه‌های سازمانی بزرگ را انجام دهند. برخی از این پروژه‌ها ممکن است طی یک قرارداد چندساله انجام شوند. برخی از مهارت‌هایی که یک نجار برای استخدام شدن در کشور نیوزلند نیاز دارد شامل موارد زیر می‌شوند:

 • مهارت در زمینه طراحی
 • برنامه‌ریزی دقیق
 • مدیریت پروژه
 • توانایی حل مساله
 • داشتن خلاقیت
 • توانایی انجام کار تیمی

روش استخدام در مشاغل مورد نیاز نیوزلند

برای استخدام در هر یک از شغل‌های موجود در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند، بهترین راه مراجعه به سایت‌های کاریابی است. چرا که با مراجعه به این سایت‌ها می‌توانید اطلاعات تماس با کارفرمایان مختلف را به دست آورید و مستقیما با آن‌ها تماس بگیرید. شما باید رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده تا پس از تایید کارفرما بتوانید ویزای و مجوز کار در نیوزلند را دریافت کنید. از جمله روش‌های دیگر برای کاریابی در نیوزلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جستجوی کار در برخی از شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین
 • مراجعه به موسسات کاریابی بین‌المللی
 • بررسی روزنامه‌ها و مجلات کشور نیوزلند که آگهی‌های استخدامی را منتشر می‌کنند
مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص

مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص

نیوزلند کشور فرصت‌ها است که شاید کمتر برای مهاجرت موردتوجه قرار بگیرد. فارغ از زیبایی‌های طبیعی، این کشور از بهترین کشور‌های دنیا برای پیدا کردن شغل با درآمد مناسب است. مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص، می‌تواند فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار بدهد. حداقل میزان درآمد در این کشور به نسبت مخارج زندگی، عدد مناسبی است که همین موضوع آن را بهترین گزینه برای دریافت ویزای کاری می‌کند.

سخن آخر

مهم‌ترین اصل در مهاجرت کاری بررسی مشاغل مورد نیاز کشور مقصد است. چرا که چنین مشاغلی معمولا درآمد بیشتری نسبت مشاغل دیگر در کشور مقصد خواهند داشت. در لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند شغل‌هایی مانند معلمی، پرستاری، توسعه وب و مشاغل تاسیساتی مانند لوله‌کشی به چشم می‌خورند. داشتن مهارت کافی، سابقه کاری مفید و تحصیلات آکادمیک در زمینه مشاغل مورد نیاز نیوزلند مهم‌ترین مولفه‌ها برای استخدام در این کشور به شمار می‌روند.

اگر واجد شرایط برای استخدام شدن در هر یک از مشاغل مورد نیاز نیوزلند هستید، مهاجرت کاری به این کشور یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. چرا که در کشور نیوزلند امنیت شغلی و درآمد بالا خواهید داشته و می‌تواند با استانداردها و کیفیت بالا در این کشور زندگی کنید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
میانگین درآمد در کشور نیوزلند چقدر میباشد؟
در واقع بصورت کلی میانگین درآم در این کشور از ساعتی ۲۱ دلار میباشدو ماهانه حدود ۳۷۰۰ دلار میشود.
میزان نرخ بیکاری در کشور نیوزلند چگونه میباشد؟
میزان نرخ بیکاری در این کشور رو به کاهش میباشد اما بصورت کلی از هر ۱۰۰ نفر در این کشور ۳ نفر بیکار میباشند.
کار در کشور نیوزلند چه مزایایی دارد؟
کار و زندگی در این کشور مزایای بسیاری مانند امنیت شغلی، فساداقتصادی پایین، مالیات مناسب،درآمد خوب و آب و هوای معتدل را دارد.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Khalil
11 ماه قبل

سلام وقت بخیر من لوله کشی ساختمانی کار کردم با هفت سال سابقه کاری اما مدرک تحصیلی ندارم ولی مدرک زبان دارم

خانم میرخانی
پاسخ به  Khalil
11 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
اگر مدرک حداقل دیپلم 12 ساله داشته باشید میتونیم براتون اقدام کنیم.

شهلا باقری
1 سال قبل

سلام من یه خانم 51 ساله با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع با گرایش سیستم و بهره وری هستم و حدودا 25 سال سابقه کار در راه آهن دارم که حدود 10 سال به نوان رئیس گروه در پست سیستمها و فرآیندهای راه آهن به عهده داشتم مدرک کارشناسی ارشد رو در سال 97 با معدل 16 اخذ کردم و متقاضی مهاجرت در کشور نیوزلند هستم از طریق ویزای کاری و یا تحصیلی
میزان سرمایه ای که در حال حاضر دارم حدودا 5 میلیارد تومن هست
البته همسرم دیپلم دارند و 32 سال سن دارند و آرایشگر هستند به نظر شما امکان مهاجرت داریم یا خیر ؟
خواهش می کنم کمک کنید تا ما بتونیم مهاجرت کنیم سپاسگزارم

کارشناس مهاجرت هرمس
پاسخ به  شهلا باقری
1 سال قبل

سلام وقت بخیر. از روش هایی مثله سرمایه گذاری میتونید اقدام کنید یا خرید ملک

کادر هرمس اپلای