ویزای قبرس شمالی

ویزای قبرس شمالی

به دلیل مقرون به صرفه بودن مخارج زندگی در قبرس شمالی، اخذ ویزای قبرس شمالی مورد توجه بسیاری از مهاجران ایرانی است. قبرس کشوری در شرق دریای مدیترانه می‌باشد و سومین جزیره پرجمعیت در این منطقه به حساب می‌آید. قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود؛ بخش شمالی قبرس تحت حاکمیت ترکیه و قسمت جنوبی تحت حاکمیت یونان می‌باشد. در طی سال‌های گذشته مهاجرت به قبرس شمالی هواداران زیادی پیدا کرده است. به دلیل این که قبرس جنوبی قسمتی از اتحادیه اروپا محسوب می‌شود، دریافت ویزای آن کمی سخت‌تر و اقامت در آن پرهزینه‌تر است و به همین سبب اغلب متقاضیان به دنبال فراهم کردن شرایط اخذ ویزای قبرس شمالی هستند. در این بخش به طور کامل به این موضوع می‌پردازیم و همچنین هزینه ویزای قبرس شمالی را برای تان شرح می دهیم.

 

 

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

مهاجرت به قبرس شمالی به چند صورت امکانپذیر است

قبرس شمالی هم همانند سایر کشورها برای مهاجرت قوانین مخصوص به خود را دارد. جهت مهاجرت به این کشور و دریافت پاسپورت راه‌های متعددی برای متقاضیان قرار گرفته شده است که در ادامه به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم.

ویزا کوتاه‌مدت

این نوع ویزا محبوب‌ترین ویزا قبرس شمالی می‌باشد و برای افرادی که تمایل به گردشگری و مسافرت کوتاه‌مدت به این کشور را دارند، صادر می‌شود و زمان اعتبار این نوع ویزا هم ۹۰ روز است.

ویزا توریستی

ویزای توریستی مخصوص افرادی است که تمایل به گردشگری در قبرس شمالی دارند. این ویزا از دسته ویزاهای اقامت کوتاه‌مدت حساب می‌شود. مدت زمان این ویزا یک ماه می‌باشد و درصورت نیاز به سه ماه افزایش پیدا خواهد کرد.

مهاجرت به قبرس شمالی به چند صورت امکانپذیر است

ویزا بازدید تجاری

اگر قصد تجارت با قبرس شمالی را دارید، قبل از هرچیز باید خود را جهت اخذ ویزا تجاری به سفارت این کشور ارائه کنید. برخی از مدارک مورد نیاز برای دریافت این ویزا شامل دعوتنامه شریک تجاری، اسناد مربوط به ثبت شرکت به علاوه اسناد مالی می‌باشد که جهت اخذ این ویزا ۹۰ روزه لازم می‌باشد.

ویزا اقامت طولانی‌ مدت

یکی دیگر از مدل‌های ویزای کشور قبرس شمالی، ویزا طولانی‌مدت می‌باشد. این ویزا اغلب به افرا این اجازه را می‌دهد که به دلایل مختلف به این کشور رفت و آمد کنند. به طور مثال متقاضیانی که به دنبال تحصیل، کار یا زندگی در قبرس می‌باشند، باید نسبت دریافت این ویزا اقدام کنند.

برخی کشورها مانند ایران جهت درخواست کار در قبرس قبل از هر چیز باید نسبت به درخواست ویزا ۳۰ روزه اقدام کنند. پس از طی این مدت متقاضیان می‌توانند درخواست اجازه اقامت خود را ارائه دهند.

ویزای حمل و نقل

از ویزاهایی که توسط دولت قبرس شمالی صادر می‌شود، ویزای حمل و نقل یا ویزای ترانزیتی می‌باشد. این ویزا به افراد مجوز عبور و مرور در منطقه بین‌المللی قبرس را می‌دهد.

ویزای توریستی قبرس

همانطور که قبل از این بیان شد، قبرس شمالی از قوانین ترکیه تبعیت می‌کند و به همین دلیل ایرانیان برای حضور کوتاه مدت در این کشور نیازی به دریافت ویزای توریستی ندارند. برخلاف همسایه شمالی خود که اگر قصد اخذ ویزای توریستی قبرس جنوبی را دارید، باید اقدام به دریافت وقت سفارت قبرس در تهران کنید و با تهیه مدارک مورد نیاز و پرداخت مخارج، ویزا را دریافت نمایید.

شرایط دریافت ویزای توریستی قبرس

با توجه اطلاعات درج شده در وب سایت سفارت جمهوری قبرس، درخواست ویزای توریستی قبرس جنوبی در ایران، به دو روش شخصی و یا گروهی و از سمت آژانس مسافرتی مورد تائید سفارت امکانپذیر است.
اگر قبل از اقدام برای دریافت ویزای قبرس جنوبی، مهر قبرس شمالی در پاسپورت شما درج شده باشد، امکان بوجود آمدن مشکل برای شما وجود دارد و ممکن است درخواست شما از سوی کارگزاری و سفارت قبرس رد شود.

ویزای توریستی قبرس

مدارک ویزای توریستی قبرس

بنابر مستندات موجود در وب سایت سفارت قبرس، مدارک مورد نیاز جهت ارائه توسط متقاضی باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد. برای آشنایی بیشتر در ادامه لیستی از مدارک مورد نیاز را شرح می‌دهیم:

• اصل پاسپورت دارای ۶ ماه اعتبار به همراه چند نسخه کپی از آن
• دو قطعه عکس رنگی جدید بیومتریک
• رزرو وقت سفارت
• ارائه ترجمه مدارک مالی و سندهای ملکی
• ارائه ویزاها و گذرنامه‌های قبلی برای چک وضعیت تراول هیستوری
• قبض پرداخت مخارج ویزا قبرس و انگشت‌نگاری
• رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
• رزرو هتل برای طول مدت سفر
• تهیه اصل و ترجمه مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی
• نامه تمکن مالی بانکی معتبر
• تکمیل فرم‌ها با امضا و درخواست ویزای توریستی

اگر نیت شما از دریافت ویزای توریستی قبرس، انجام کارهایی مانند شرکت در کنفرانس، تجارت و یا بازدید از اعضای خانواده باشد، دیگر به دریافت دعوتنامه نیازی نخواهید داشت.

اگر فرد متقاضی تمایل داشته باشد در قبرس از اعضای خانواده و دوستان خود دیدن کند، دیگر نیازی به ارائه مدارک رزرو هتل ندارد، بجای آن باید مدارکی از قبیل کپی پاسپورت و کارت شناسایی و شناسنامه فرد دعوت کننده را به سفارت ارائه کند و فرد دعوت کننده متعهد شود که مسئولیت تمام مخارج متقاضی را در طی مدت حضور در قبرس برعهده می‌گیرد.

ممکن است شما بخواهید به جهت حضور در یک سفارت خارجی قصد دریافت ویزای قبرس شمالی را داشته باشید، برای این منظور باید در کنار مدارکی که نام بردیم، مدارکی مانند وقت مصاحبه، رزرو زمان سفارت ثانویه و… به سفارت قبرس تحویل دهید.

آن دسته از افرادی که به جهت حضور در رویداد و یا همایشی را در این کشور تمایل به دریافت ویزای قبرس شمالی را دارند، باید تائیدیه حضور در کنفرانس و ریز برنامه‌های اجرایی کنفرانس را به زبان انگلیسی ارائه کنند. از طرفی اگر مدارکی مانند سند و یا قرارداد خرید ملک در قبرس دارید، باید به همراه ترجمه آن مدارک در زمان درخواست ویزا قبرس شمالی تحویل سفارت دهید.

هزینه اخذ ویزای توریستی قبرس

هم اکنون، مبلغ مورد نیاز برای دریافت ویزای قبرس شمالی یک بار ورود برابر با ۲۰ یورو و مبلغ مورد نیاز برای ویزای چند بار ورود ۶۰ یورو می‌باشد. متقاضی باید در زمان حضور در کارگزاری، مدارک خود را ارائه و هزینه سایر مراحل مانند انجام انگشت نگاری بیومتریک، را به صورت نقدی پرداخت کند.

اگر به هر دلیلی، تقاضای ویزای قبرس از سمت کنسولگری پذیرفته نشود، مبلغ پرداخت شده به متقاضی بازگشت داده نمی‌شود. امکان دارد با توجه به نظر مسئول سفارت، درخواست مدارک پشتیبان بیشتری شود و یا با فرد مصاحبه حضوری گرفته شود.

از شرایط دیگر این که سن متقاضی زیر ۱۸ سال باشد، نیازمند رضایت نامه والدین برای خروج از کشور است. معمولا مدت بررسی به پرونده و ارزیابی آن‌ها بین ۳ تا ۷ روز کاری طول ‌می‌کشد، پس باید به این نکته توجه داشته که در مورد زمانبندی برنامه سفر و تایم رزرو هتل و بلیط پرواز رفت و برگشت برنامه‌ ریزی منظمی کرده باشید.

هزینه اخذ ویزای توریستی قبرس

ویزای تحصیلی قبرس

توصیه ما برای متقاضیانی که تمایل به تحصیل در قبرس را دارند، انتخاب قبرس شمالی است، از این جهت که تحصیل در دانشگاه‌های قبرس شمالی مانند ترکیه، نیازمند دریافت ویزای تحصیلی نیستند و فقط کافیست نامه پذیرش تحصیلی، آزمون ورودی و ثبت نام در دانشگاه را تهیه کنید.

این مطلب که قبرس شمالی در سایر نقاط دنیا به رسمیت شناخته نمی‌شود درست است، اما به جهت ارتباط کامل سیستم آموزشی قبرس شمالی با دولت ترکیه، مدارک آموزشی این کشور دارای اعتبار بالایی می‌باشند، و می‌توانند دانشجویان بین المللی را به دانشگاه‌های اروپایی منتقل کنند.

همانطور که پیشتر در مورد اشاره کردیم، پایین بودن مخارج تحصیل در دانشگاه‌های قبرس شمالی در مقایسه با قبرس جنوبی و از طرف دیگر اینکه برای تحصیل در این کشور نیازی به دریافت ویزای تحصیلی نمی‌باشد از دلایل محبوبیت این کشور برای جهت تحصیل در مقایسه با همسایه جنوبی خود است.

معمولا، مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های قبرس به صورت زیر می‌باشد:

ویزای تحصیلی قبرس

• کپی پاسپورت متقاضی
• توصیه نامه اساتید دانشگاهی
• بیمه سلامت
• ارائه نامه تمکن مالی
• فرم درخواست پذیرش تکمیل شده
• دریافت مدارک زبان انگلیسی آیلتس یا تافل
• ترجمه مدارک اصلی مانند شناسنامه، پاسپورت و…
• ارائه ترجمه مدارک تحصیلی متقاضی به همراه دریافت اخرین ریز نمرات مدرک تحصیلی
• رسید پرداخت هزینه ادمیشن فی
• انگیزه نامه و برنامه تحصیلی دانشجو

در هر حال شما باید با رعایت زمان ارسال مدارک تحصیلی و مالی به دانشگاه، آنها را ارائه کرده و منتظر جواب ایمیل پذیرش پاشید. در صورتی که تقاضای شما پذیرفته شود، نامه پذیرش تحصیلی برای شما ارسال می‌شود، پس از آن شما باید از این نامه یک پرینت گرفته و با رجوع به سایت کارگزاری برای وقت سفارت قبرس تقاضا دهید تا روند درخواست ویزای قبرس شمالی شما پیش رود.

جهت درخواست ویزای تحصیلی قبرس باید با مراجعه به کنسولگری قبرس درتهران پرینت نامه پذیرش و قبض وقت سفارت را به همراه داشته و مدارک زیر را به مسئول پرونده تحویل دهید.

• مدارک ویزای تحصیلی قبرس
• گواهی عدم سوءپیشینه
• آزمایش مدیکال (در صورت درخواست سفارت)
• ارائه اصل و کپی پاسپورت متقاضی با یکسال اعتبار
• دو قطعه عکس رنگی جدید بیومتریک
• تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی و امضاء آن
• ترجمه مدارک تحصیلی و ریزنمرات دانشجو
• نامه تمکن مالی بانکی ۳ ماه گذشته
• انجام مصاحبه حضوری با افسر پرونده
• ترجمه رسمی مدارک هویتی مثل کارت ملی و شناسنامه
• مدرک زبان معتبر انگلیسی
• سوابق کاری مرتبط با زمینه تحصیلی
• ترجمه سوابق بیمه متقاضی
• رسید پرداخت مخارج درخواست ویزای تحصیلی

آموزش عالی در هر دو مؤسسات دولتی و خصوصی صورت می‌پذیرد.دانشگاه‌ های خصوصی قبرس شمالی عبارت‌اند از: دانشگاه بین‌ المللی قبرس، دانشگاه کارنیا و دانشگاه علوم قبرس، دانشگاه آمریکایی گیرنه، دانشگاه خاور نزدیک، دانشگاه راف دنکتاس و از دانشگاه‌های دولتی این کشور می‌توان به دانشگاه‌های مدیترانه شرقی و اروپایی لفکه اشاره کرد.

فوق‌ دیپلم در قبرس شمالی

مدرک فوق دیپلم پس از پایان موفقیت‌آمیز دو سال تحصیل در دانشگاه بصورت تمام‌وقت صادر می‌شود. مدارک کاردانی به‌طورکلی ماهیتی عملی دارند و دانشجویانی که با معدل قابل قبول فارغ‌ التحصیل می‌شوند، به مقطع کارشناسی راه پیدا خواهند کرد.

مقطع کارشناسی در قبرس شمالی

مدت دوره‌های کارشناسی چهار سال است. تحصیل در مقطع لیسانس به انگلیسی هم امکانپذیر است. نکته دیگر این که این که شما نیازی به دریافت مدرک زبان ندارید. تنها کافی است برای دانشگاه مورد نظر درخواست بدهید، سپس دوره زبان را در آنجا طی کنید.

مقطع کارشناسی ارشد در قبرس شمالی

دوره‌های کارشناسی ارشد اغلب دوساله می‌باشند و نیازمند پایان‌نامه هستند که باید در یک آزمون شفاهی از آن دفاع شود. متقاضیان برای فارغ‌التحصیلی باید حداقل نمره ۲٫۵ را دریافت کنند. اگرچه می‌توان بدون ارائه پایان‌ نامه مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرد. در این حالت فرد باید ترم‌های بیشتری را بگذراند و یک پروژه در رابطه با رشته تحصیلی خود آماده کند.

مقطع دکترا در قبرس شمالی

مدارک دکترا نیازمند نمره حداقل ۳٫۵ و ارائه و دفاع از پایان‌ نامه هستند. همچنین متقاضی باید پیش از شرکت در آزمون شفاهی، مقاله‌ای در رابطه با موضوع تحقیق خود در یک ژورنال بین‌ المللی داشته باشد. مخارح تحصیل مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در قبرس شمالی تقریبا بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو می‌باشد.

سیستم نمره دهی در قبرس شمالی

سیستم ارزیابی در قبرس شمالی از سیستم نمره دهی آمریکا پیروی می‌کند. در حالت کلی، دریافت معدل ۲ و بالاتر قبولی است. دانشجویی با معدل متوسط رو به بالا تقریبا ۳.۵ یک دانشجوی ممتاز بشمار می‌آید.

مخارج تحصیل در قبرس بادرنظر گرفتن دانشگاه و شهر موردنظر، تفاوت دارد. گرچه تمامی این مخارج در مقایسه با سایر کشورها اغلب ‌به‌صرفه‌تر است. میزان شهریه به نوع برنامه تحصیلی و مدت‌دوره آن بستگی دارد. به همین جهت، این موضوع که شما مستقیما از موسسه آموزش موردنظر خود جهت دریافت اطلاعات بیشتری درباره شهریه‌ها و پرس‌وجو از اهمیت بالایی برخوردار است.

سیستم نمره دهی در قبرس شمالی

هزینه تحصیل در قبرس شمالی

مخارج تحصیل در قبرس شمالی توسط دانشگاه‌ها مشخص می‌شود. مخارج سالانه تحصیل در دانشگاه‌های قبرس بطور میانگین برای مقاطع کارشناسی از حدود ۳۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ یورو متغیر است. اگر قصد دارید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل شوید، باید مبلغی بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو بپردازید. از سوی دیگر تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی، کمی پرخرج‌تر هستند و معمولا بین ۱۰۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ یورو برای شما هزینه خواهد داشت. در نهایت مخارج تحصیل در دوره دکترا در قبرس شمالی، بطور میانگین ۷۰۰۰ یورو یا بیشتر تخمین زده می‌شود. اگر قصد اخذ ویزای قبرس شمالی از نوع تحصیلی را دارید باید به نکته مذکور حتما توجه داشته باشید.

انواع مجوزهای کاری برای دریافت ویزای قبرس شمالی

در قبرس می‌توانید به دریافت مجوزهای مختلف اقدام به فعالیت و کسب و کار کنید که در ادامه به معرفی برخی از این مجوزها می‌پردازیم.

مجوز کسب و کار

مجوز کسب و کار مخصوص آن دسته از افرادی است که اجازه اقامت قانونی در کشور قبرس را دارند؛ به عنوان مثال فردی مالک خانه‌ای دراین کشور باشد يا با يک شهروند قبرسی ازواج کند، بصورت خودکار مجوز کسب و کار برای او صادر می‌شود.

مجوز کار استخدامی

متقاضیانی که شرايط مورد نیاز را برای دریافت قبرس دارند، می‌توانند به کمک قوانين حاکم وضع شده بر این کشور، مجوز کار استخدامی را دریافت کرده و شرایط استخدام در قبرس را برای خود فراهم کنند. این مدارک اغلب پس انجام آزمایش‌های پزشکی مورد نیاز صادر می‌گردند و پس از تایید تمامی موارد ویزای قبرس شمالی به متقاضی اعطا می‌شود.

انواع مجوزهای کاری برای دریافت ویزای قبرس شمالی

میزان حقوق در قبرس شمالی

حقوق پایه قانون کار در قبرس شمالی هرساله متغیر است، اما بر طبق آخرین تغییرات در سال ۲۰۱۸ بیشترین حقوق خالص دو هزار و پنجاه و هفت لیر و کمترین حقوق، دو هزار و سیصد و شصت و پنج لیر تنظیم شده است.

مزایای داشتن کار در قبرس شمالی

داشتن کار در قبرس مزایایی هم دارد به عنوان مثال:

• صادرات محصولات کشاورزی چون گندم، جو، سیب زمینی و مرکبات و…
• کمک‌های بازنشستگی
• فعالیت‌های موثر و مفید در کشور قبرس
• مشاغل مالی
• مشاغل و فروشگاه‌های توريستی
• آژانس مسافرتی
• ورزش‌های دریایی
• صرافی‌های بین المللی
• امکان واردات مواد مختلف مانند دام، نفت، مواد خوراکی و…
• مشاغل کشاورزی و دامداری
• ساخت و ساز مسکن
• پاداش‌های سالانه
• بیمه‌ی درمانی
• بیمه عمر
• مراکز تفریحی
• اجاره ماشین
• خرید و فروش املاک ترکیه در جمهوری ترکیه، قبرس شمالی
• شرکت‌های تجارتی
• املاک و مستغلات تجاری
• هتل داری
• رستوران

شرایط لازم برای شروع کسب و کار جهت دریافت ویزای قبرس شمالی

اگر در فکر راه‌اندازی یک کسب و کار در قبرس شمالی می‌باشید و یا می‌خواهید با کسب و کار فعلی خود به این کشور نقل مکان کنید و بدین طریق ویزای قبرس شمالی خود را دریافت کنید، باید گزینه‌های بسیاری را مدنظر قرار دهید. اطلاع قوانین مربوطه در آغاز ممکن است کمی گیج‌کننده باشد؛ اما به محض اینكه دانش کافی را در این مورد کسب کردید، می‌توان گفت از لحاظ اداره کسب و کار خود در قبرس شمالی، تقریبا با مشکلی مواجه نخواهید بود.

شرایط لازم برای شروع کسب و کار جهت دریافت ویزای قبرس شمالی

هزینه‌ های راه اندازی شرکت در قبرس شمالی

برای دریافت مجوز فعالیت باید در ادارات مالیات، تأمین اجتماعی و بازنشستگی ثبت نام کنید و از طرفی حقوق کارمندانی که برای شما کار می‌کنند، جزو مخارج جانبی بشمار می‌آید که باید علاوه بر مخارج اصلی، به آنها نیز توجه داشته کنید؛ البته این مبالغ با توجه به گردش مالی شرکت، متغیر می‌باشند.

با توجه به نوع شرکتی که قصد راه اندازی آن را دارید، قوانین گوناگونی وجود دارد؛ پس نمی‌توانید بدون یک وکیل خوب، کسب کار خود را آغاز کنید؛ چراکه وی برای تمامی مجوزهای مورد نیاز جهت تأیید کار درخواست خواهد داد و فعالیت شما را راحت‌تر می‌کند.

اگر به مدت زمان بیشتری جهت راه اندازی شرکت نیاز دارید می‌توانید به حساب بانکی که در قبرس شمالی وجود دارد، هزینه‌ای را واریز کنید تا مدرکی به عنوان تمکن مالی شما برای این مدت باشد؛ این صورت حساب، برای مواقعی که قصد دارید شرکت را بفروشید یا تعطیل کنید، و یا از ادامه فعالیت در قبرس منصرف پشیمان شوید و یا حتی رفع مسئولیت‌های خود در قبال شرکت، کاربرد دارد و مهم تلقی می‌شود.

نکته مهمی در مورد راه اندازی شرکت در قبرس شمالی

اگر حوزه فعالیت شرکت شما درباره ساخت و ساز، مستغلات و یا املاک باشد، باید به این شکل عمل کنید که شهروندان خارجی دارای ۴۹% سهام از شرکت و نماینده محلی دارای ۵۱% از سهام از شرکت باشند؛ اما در بعضی موارد امکان دارد الزامی به تعیین شریک در قبرس ترکیه، تحت عنوان سهامدار بالاتر نداشته باشید. این به شرطی است که در مراحل ثبت شرکت تمایل نداشته باشید از املاک غیر منقول به نام شرکت استفاده کنید.

تمام سهامداران و مدیران مورد نظر می‌‌توانند دارای تابعیت خارجی باشند. اشتغال در قبرس سرویسی است که نیازی به آزمون یا ثبت‌نام مخصوص ندارد. متقاضیان کار، همواره می‌توانند بدون محدودیت به دنبال فرصت‌های شغلی جدید بپردازند و شانس خود را برای دریافت ویزای قبرس شمالی امتحان کنند.
در ادامه به مواردی که باعث افزایش شانس استخدام در قبرس شمالی می‌شوند، می‌پردازیم.

• فراگیری زبان انگلیسی، ترکی و یونانی
• مهارت در رشته‌هایی چون مهندسی برق
• سرمایه گذاری بین المللی
• مهارت در IT و ارتباطات
• تحصیلات عالیه دانشگاهی
• ترجمه مدارک تحصيلی
• سوابق کاری موثق

تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس

قبرس کشوری زیبا، امن و کم هزینه است. آب و هوای بی نظیر و مناظر دیدنی قبرس همراه با سیستم آموزشی بسیار مدرن آن بدون شک برای ادامه تحصیل مناسب می‌باشد.

اخذ ویزای قبرس شمالی به کمک هرمس اپلای

اگر قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی یا هر نوع مهاجرت دیگر به قبرس شمالی را دارید، باید ابتدا شرایط اخذ ویزای قبرس شمالی را برای خود فراهم کنید. ما در این بخش به طور کامل به شرایط، مدارک و هزینه ویزای قبرس شمالی پرداختیم؛ می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگوی سوالات شما باشند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
هزینه تحصیل در قبرس شمالی چقدر است؟
دوره‌ی تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل شوید، باید مبلغی بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو میباشد.
مبلغ مورد نیاز برای دریافت ویزای قبرس شمالی یک بار ورود چقدر میباشد؟
۲۰ یورو و مبلغ مورد نیاز میباشد.
داشتن کار در قبرس شمالی چه مزایایی دارد؟
صادرات محصولات کشاورزی چون گندم، جو، سیب زمینی و مرکبات و… • کمک‌های بازنشستگی • فعالیت‌های موثر و مفید در کشور قبرس • مشاغل مالی • مشاغل و فروشگاه‌های توريستی • آژانس مسافرتی • ورزش‌های دریایی • صرافی‌های بین المللی • امکان واردات مواد مختلف مانند دام، نفت، مواد خوراکی و… • مشاغل کشاورزی و دامداری • ساخت و ساز مسکن • پاداش‌های سالانه • بیمه‌ی درمانی • بیمه عمر • مراکز تفریحی • اجاره ماشین • خرید و فروش املاک ترکیه در جمهوری ترکیه، قبرس شمالی • شرکت‌های تجارتی • املاک و مستغلات تجاری • هتل داری • رستوران
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای