معرفی کامل تحصیل در آکادمی ترکیه؛ آزمون کالج پوزا ترکیه

معرفی کامل تحصیل در آکادمی ترکیه؛ آزمون کالج پوزا ترکیه

امروزه تحصیل در ترکیه و مهاجرت تحصیلی به این کشور، انتخاب بسیاری از افراد از جمله ایرانیان می باشد. آکادمی پوزا در ترکیه عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن پرداخته ایم. یکی از دلایلی که دانشجویان و دانش آموزان برای تحصیل، کشور ترکیه را انتخاب می کنند، وجود هزینه های زندگی و تحصیلی پایین و همچنین سطح بالای آموزشی در این کشور می باشد. کالج پوزا ترکیه یکی از انتخاب های دانش آموزان برای ورود هر چه بهتر به دانشگاه های این کشور می باشد. به همین دلیل در این مقاله راهنمایی های لازم برای تحصیل در کالج پوزا را برای شما آورده ایم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

امتحاناتی که دانشجویان باید در آنها شرکت کنند

– YÖS  (بررسی دانشجوی خارجی)

– SAT (آزمون پذیرش تحصیلی)

– GRE (امتحان رکورد تحصیلات تکمیلی)

امتحاناتی که دانشجویان باید در آنها شرکت کنند

علاوه بر این، پوزا مکان مناسب و بسیار خوبی برای یادگیری زبان ترکی است. دفتر اصلی این موسسه در منطقه تجاری و سفارت آنکارا واقع شده است که در نزدیکی خیابان Tunalı است. دفاتر پوزا در استانبول، تبریز، ارومیه، مراغه و باکو (آذربایجان) واقع شده اند.

به طور کلی هدف از برنامه های دوره زبان ترکی ما کمک به دانشجویان بین المللی به منظور تطبیق تدریجی آنها با زندگی خود در فرهنگ ترکی و بهبود مهارت های زبانی می باشد. در این دوره، علاوه بر استفاده از زبان ترکی به عنوان یک زبان خارجی، برنامه های تعاملی از جمله نمونه هایی ارائه می شود که فرصتی برای صحبت دانشجویان فراهم می کند.

دانشجویان ما که در آزمون های آمادگی برای تحصیلات دانشگاهی مانند YÖS و ALES پذیرفته می شوند، می توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند که شامل مهارت های فنی مناسب می باشد. در آکادمی زبان Puza، دانش آموزان ما در کلاس های آموزشی با سطح بالا، دوره می بینند.

آنها می توانند ویزای تحصیلی و اجازه اقامت را در طول دوره آموزشی خود با پذیرش رسمی دوره خود دریافت کنند. دانش آموزان ما که در دوره آموزش خصوصی Puza تحصیل می کنند، حق دریافت مدرک پوزا دارند و همچنین اگر دانش آموزان گواهی در پایان سال تحصیلی بخواهند، می توانند  در امتحان دیپلم در دوره خود نیز شرکت کرده و مدرک دیپلم پوزا را که توسط وزارت آموزش و پرورش تایید شده است، دریافت کنند.

با کالج پوزا ترکیه بیشتر آشنا شوید

کالج پوزا به دانشجویان کمک می‌کند در یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور ترکیه پذیرفته شوند. این کالج، در حقیقت یک سازمان بین المللی است که در بسیاری از کشورهای دنیا شعبه دارد. کشور ترکیه هم یکی از کشورهایی است که یکی از شعبه‌های این کالج در سال ۲۰۰۷ در آن تاسیس شد. اگر دوست دارید به راحتی در دانشگاه‌های برتر ترکیه پذیرفته شوید، با کمک این کالج، خواسته شما دیگر تنها یک رویا نیست.

 

این کالج، یک هدف را دنبال می‌کند؛ هدفی که توسط کالج پوزا ترکیه دنبال می‌شود، این است که کشور ترکیه یکی از پایگاه‌های آموزشی قدرتمند در دنیا باشد. یکی از ویژگی‌هایی که این آکادامی دارد، این است که آموزش‌های سنتی را با فناوری‌های روز دنیا و متدهای آموزشی نو، ترکیب و به دانشجو کمک می‌کند در تحصیل و کار موفق شود.

 

آکادمی پوز ترکیه، همیشه بهترین روش‌های آموزشی دنیا را به کار می‌گیرد. همچنین برای آپدیت بودن روش‌های آموزشی، به طور مداوم هر تحول جدید در سیستم‌های آموزشی دنیا را پیگیری می‌کند. اگر هدفتان تحصیل در کشور ترکیه است، این کالج می‌تواند گزینه هوشمندانه‌ای برای شما باشد.

کالج پوزا ترکیه چطور عمل می‌کند؟

کالج پوزا کشور ترکیه، به این صورت عمل می‌کند که محیط آموزشی بسیار مناسبی برای دانشجویان فراهم می‌کند. وجود چنین محیطی، باعث می‌شود دانشجو روحیه و انگیزه بیشتری داشته باشد. در نتیجه اعتماد به نفس و اشتیاق او برای ادامه تحصیل بیشتر می‌شود. یکی از ویژگی‌های شیوه آموزش کالج پوزا ترکیه این است که برنامه‌های آموزشی به صورت هدفمند برگزار می‌شوند. معیار بسیار مهمی که برای چیدن برنامه‌های آموزشی در این کالج مدنظر قرار می‌گیرد، نیاز تحصیلی دانشجو است.

 

تمامی برنامه‌های آموزشی، طبق امتحانات پایانی انتخاب می‌شوند. در این آکادامی، دانشجویان کشورهای مختلف، با هم ارتباط برقرار می‌کنند و این‌که فعالیت‌های اجتماعی آن‌ها بیشتر خواهد شد. در نتیجه آشنایی با فرهنگ‌های مختلف، باعث می‌شود رشد اجتماعی بسیار خوبی داشته باشند.

 

لازم به ذکر است که در این کالج، احترام متقابل بین دانشجو و معلم برقرار شده و دانشجو از هر نظری به رشد می‌رسد. لازم به ذکر است که روند پیشرفت تحصیلی در این کالج به صورت دقیق توسط مشاورین کالج، پیگیری می‌شود. اگر دانش‌آموزی مشکل افت تحصیلی داشته باشد، مشاورین به او کمک خواهند کرد.

کالج پوزا ترکیه چطور عمل می‌کند؟

خدمات و موفقیت‌های کالج پوزا ترکیه

کالج پوزا کشور ترکیه هر ساله دانش‌آموزانی توانا و با سطح علمی بالا تحویل جامعه می‌دهد که اغلب آن‌ها وارد دانشگاه‌های برتر می‌شوند. ناگفته نماند که دانش‌آموزان با همین هدف از کشورهای مختلف برای تحصیل به این کالج می‌آیند. صدها دانش‌آموز هر ساله از آکادامی پوزا، به دانشگاه‌های برتر ترکیه راه پیدا می‌کنند و تحصیلات عالیه خود را ادامه می‌دهند. لازم به ذکر است که این کالج برای پذیرش دانش‌آموز، معیارهایی دارد. به عنوان مثال می‌توان به نمرات ۴ ساله دبیرستان فرد متقاضی اشاره کرد.

 

اگر دانش‌آموز سابقه علمی خوب و دارای جوایز باشد، شانس بیشتری برای پذیرش گرفتن از این کالج خواهد داشت. داشتن مدرک دوره‌های بین المللی هم از دیگر مولفه‌هایی است که می‌تواند روی پذیرش گرفتن متقاضی، موثر باشد. لازم به ذکر است که کالج پوزا ترکیه، همیشه درباره نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مختلف دنیا تحقیق می‌کند و از این مسئله اطلاعات زیادی دارد؛ در نتیجه می‌تواند به دانش‌آموز در این زمینه کمک زیادی کند و اطلاعات مفیدی در اختیارش قرار دهد.

کالج پوزا ترکیه دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟

ممکن است برای شما هم سوال پیش آمده باشد که این کالج، دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟ در ادامه لیستی از کارهای کالج پوزا در کشور ترکیه را ذکر کرده‌ایم:
• با توجه به زمینه مطالعاتی دانش‌آموز، برنامه مطالعاتی را مشخص می‌کند.
• با توجه به هدف تحصیلی دانش‌آموز و برنامه تحصیلی مدنظر او، لیست کشورها و دانشگاه‌های مناسب را تهیه می‌کند.
• با توجه به برنامه تحصیلی دانش‌آموز، آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های مناسب را معرفی و او را برای آزمون‌ها آماده می‌کند.
• یکی دیگر از کارهایی که کالج پوزا ترکیه انجام می‌دهد، این است که روند اخذ پذیرش از دانشگاه مقصد متقاضی را انجام می‌دهد.
• دانش‌آموز را برای شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه به خوبی آماده می‌کند.
• با توجه به نوع آزمون ورودی، برای دانش‌آموز آزمون‌های آزمایشی برگزار می‌کند تا به آمادگی لازم برسد.
• فوق برنامه و فعالیت‌های تابستانی مناسب برای دانش‌آموز برگزار می‌شود تا متقاضی موفق به نگارش مقالات برای دانشگاه مقصد شود.
لازم به ذکر است که کالج پوزا کشور ترکیه، به متقاضی کمک می‌کند تا به بهترین شکل روند اخذ پذیرش خود را پشت سر بگذارد و اهمیتی ندارد که متقاضی در چه مرحله‌ای از پذیرش قرار دارد.

کالج پوزا چه دوره‌هایی برگزار می‌کند؟

خیلی از متقاضیان سوال می‌کنند که این آکادامی چه دوره‌هایی برگزار می‌کند؟ دوره‌های پیش دانشگاهی یا PRE یکی از دوره‌هایی است که در این کالج برگزار می‌شود. در دوره، متقاضی آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه مقصد را کسب می‌کند. در ادامه جهت آشنایی بیشتر شما این آزمون‌های را معرفی کرده‌ایم:

کالج پوزا چه دوره‌هایی برگزار می‌کند؟

آزمون ACT

یکی از آزمون‌هایی که با شرکت در دوره PRE برای آن آماده می‌شوید، آزمون ACT است. این آزمون برای اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبر دنیا، ارزشمند است و در صورت کسب نمره لازم، می‌توانید وارد آن‌ها شوید. لازم به ذکر است که سوالات این آزمون، به صورت تستی یا ۴ گزینه‌ای طرح می‌شوند. هدف از برگزاری این آزمون، سنجش میزان دانش متقاضی در زمینه‌های نوشتن، خواندن، علوم، ریاضی و انگلیسی است.

آمادگی برای آزمون YOS

این آزمون هم یکی دیگر از آزمون‌هایی است که با شرکت در دوره PRE برای آن آمادگی کسب می‌کنید. در این آزمون، سطح سوالات خیلی سخت نیست. همچنین هدف از برگزاری آن، پذیرش دانشجو برای دانشگاه‌های ترکیه است. بنابراین کسانی باید در این آزمون شرکت کنند که می‌خواهند در ترکیه تحصیلات دانشگاه خود را بگذرانند. با توجه به برنامه‎ های آموزشی که این کالج برگزار می‌کند، به راحتی می‌توانید نمره خوبی در این آزمون کسب کرده و وارد دانشگاه‌های ترکیه شوید.

آزمون IMAT

این آزمون، ویژه رشته‌های پزشکی است که اگر متقاضی رشته‌های پزشکی باشید، باید نمره خوبی از آن کسب کنید. در کالج پوزا ترکیه، به دانش‌آموزان کمک می‌شود تا به راحتی از این آزمون نمره لازم را کسب کنند. این آزمون برای دانشگاه‌های ایتالیا است و اگر قصد ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را داشته باشید، این آزمون به شما کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است که آزمون IMAT آزمونی است که دانشجویان خارجی برای تحصیل در دانشگاه‌های پزشکی ایتالیا در آن شرکت می‌کنند.

آمادگی برای آزمون SAT

یکی دیگر از آزمو‌ن‌هایی که متقاضی با ثبت نام در کالج پوزا، می‌تواند برای آن آماده شود، آزمون SAT است. این آزمون هم یکی از آزمون‌های ورودی برای دانشگاه‌ها است. این آزمون، یک معیار بسیار مهم جهت پذیرش گرفتن است که سوالات آن به صورت 4 گزینه‌ای طرح می‌شوند. آزمون SAT یک آزمون استعداد تحصیلی است و برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه بسیار مهم است.

برگزاری دور‌ه‌های زبان در کالج پوزا ترکیه

در کالج پوزا ترکیه، دوره‌های آمادگی برای زبان هم برگزار می‌شوند. دوره‌های زبان این کالج، هم برای زبان انگلیسی و هم برای زبان ترکی هستند که در ادامه درباره آن‌ها توضیح داد‌ه‌ایم.

برگزاری دور‌ه‌های زبان در کالج پوزا ترکیه

دوره‌های آزمون IELTS

آزمون آیلتس یکی از آزمون‌های مهم و معتبر زبان انگلیسی است که با داشتن مدرک آن، می‌توانید به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های برتر دنیا بپردازید. این آزمون حتی در دانشگاه‌های خصوصی که سخت‌گیری کمتری برای پذیرش دانشجو دارند، هم اهمیت دارد. در کالج پوزا، این امکان فراهم شده است که متقاضی برای آزمون آیلتس آمادگی لازم را کسب کند.

دوره‌های تافل

از دیگر آزمون‌های بسیار مهمی زبان انگلیسی،آزمون تافل است که در تمامی دانشگاه‌های برتر دنیا مورد پذیرش قرار می‌گیرد. این کالج کمک می‌کند تا متقاضیان برای آزمون تافل آماده شوند. کلاس‌های آموزشی، آزمون‌های آزمایشی و غیره از جمله برنامه‌های آموزشی است که در این کالج برای متقاضیان برگزار می‌شوند. با داشتن مدرک تافل، می‌توانید در کالج‌ها، موسسات و مراکز آموزشی مختلف دنیا پذیرفته شوید.

دوره‌های زبان آموزشی زبان ترکی

متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه را داشته باشند، لازم است دانش کافی از زبان ترکی را هم به دست آورند. به همین منظور کالج پوزا ترکیه، کمک می‌کند تا متقاضیان آمادگی لازم جهت آزمون‌های زبان ترکی را هم به دست آورند. لازم به ذکر است که دوره‌های زبان ترکی، به صورت فشرده برگزار می‌شوند. کیفیت این دوره‌ها بسیار خوب بوده و دانشجو در دانشگاه به راحتی می‌تواند مفاهیم درسی را درک کند.

 

همچنین در محیط آموزشی دانشگاه با اساتید و سایر دانشجویان ارتباط برقرار کند. یکی دیگر از توانایی‌هایی که متقاضی کسب می‌کند، این است که تحقیقات دانشگاهی خود را به زبان ترکی انجام می‌دهد. هنگامی که متقاضی در دوره زبان ترکی کالج پوزا شرکت کند و با موفقیت آن را بگذارند، می‌تواند مدرک دیپلم ترکی خود را بگیرد.

دلایل انتخاب کالج پوزا ترکیه

– آموزش توسط روش یادگیری کاملا پیشرفته

– برنامه های ویژه برای دانش آموزان

– سیستم اطلاعات آنلاین که در آن نمرات امتحان هر دانش آموز , نظرات و تعداد دانشجویان را می توان با یک رمز عبور خصوصی مشاهده کرد .

– وجود کارشناسان متخصص و مجرب

– منابع بی شمار که توسط کارکنان حرفه ای آموزش پوزا تهیه و تایید شده  مانند (تست، بروشور تکالیف،  کارگاه آزمایشگاه و کتاب ها)

– مشاوره و راهنمایی برای انتخاب دانشگاه ها

– ارزیابی دائمی موفقیت دانش آموزان توسط متخصصین روانشناسی در بخش آموزشی و ایجاد ارتباط دائمی با والدین جهت افزایش سطح موفقیت.

– آماده سازی برنامه های آموزشی ویژه در طی تحصیل

– دفتر اصلی و شعبه های آموزش و پرورش پوزا در شهر های مرکزی و شهرستانها قرار دارد تا دانشجویان بتوانند در یک محیط آرام و راحت آموزش ببینند.

معرفی کالج های ترکیه

معرفی کالج های ترکیه

حقیقت این است که سوالات زیادی در مورد کالج های ترکیه به خصوص کالج k & k این کشور شده است به این ترتیب سعی کرده ایم در این مقاله اطلاعات خوبی در زمینه برترین کالج های ترکیه ارائه دهیم به این ترتیب انتخاب برای افراد آسانتر می شود.

خدمات موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

یکی از دلایلی که دانشجویان و دانش آموزان برای تحصیل، کشور ترکیه را انتخاب می کنند، وجود هزینه های زندگی و تحصیلی پایین و همچنین سطح بالای آموزشی در این کشور می باشد. تحصیل در آکادمی پوزا ترکیه  یکی از انتخاب های دانش آموزان برای ورود هر چه بهتر به دانشگاه های این کشور می باشد. به همین دلیل در این مقاله راهنمایی های لازم برای کالج پوزا ترکیه را برای شما آورده ایم. شما همراهان محترم میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آکادمی پوزا در ترکیه با کارشناسان هرمس اپلای تماس بگیرید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
امتحاناتی که دانشجویان دانشگاه پوزا باید دریافت کنند؟
Yos Sat Gre
چه دوره های زبانی در کالج پوزا ترکیه برگزار میشود؟
تافل – آیلتس – دوره‌های زبان آموزشی زبان ترکی
کالج پوزا چه دوره‌هایی برگزار می‌کند؟
آزمون ACT – آمادگی برای آزمون YOS – آزمون IMAT – آمادگی برای آزمون SAT
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای