اعزام دانشجو

اعزام دانشجو

بدون شک در هر فرهنگ و کشوری آموزش، تحصیل و کسب علم و دانش از جایگاه والایی برخوردار می باشد از این رو در تمامی کشورها در راستای پرورش نیروی متخصص در علوم مختلف اقدام   به تدوین دروه های آموزشی در بستر های مختلف در سطوح مختلف نموده اند.

در این میان کشورهایی با فراهم نمودن امکانات پیشرفته و شرایط مساعدتر جهت تحصیل (و یا ادامه تحصیل در سطوح عالی دانشگاهی) که عمدتاً از آنها بعنوان کشورهای پیشرفته یاد می شود، علاوه بر ایجاد بسترهای آموزشی و همچنین برنامه ریزی برای بکارگیری نیروهای فارغ التحصیل همواره از سوی دانش پژوهان و دانشجویان دیگر کشورهای کمتر توسعه یافته مقصد مناسبی جهت ادامه تحصیل و یا بستر مناسبی برای طی دوره های تخصصی و کسب مدارج عالی دانشگاهی مورد توجه بوده است.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

اعزام دانشجو به اروپا

گروه هرمس اپلای در راستای کمک و معرفی موقعیت های آموزشی و تحصیلی، در قالب گروهی متشکل از کارشناسان تحصیل کرده (در کشورهای مختلف) و دوره دیده جهت کمک به علاقمندان به تحصیل؛ اقدام به اعزام دانشجو و کسب پذیرش از دانشگاه های معتبر می نماید.

قابل ذکر است که مشاوره های تخصصی جهت اعزام دانشجو به کشورهای مختلف بصورت رایگان انجام می شود در صورت تمایل می توانید در فرم روبرو مشخصات خود را درج نمایید تا در ابتدا کارشناسان ما بصورت تلفنی در خدمت شما باشند.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

خدمات

  • مشاوره تحصیلی:

مشاوره های تحصیلی در گروه هرمس اپلای رایگان می باشد و مشاورین این موسسه دارای تحصیلات و تجربه زندگی در خارج از کشور هستند، به همین دلیل آگاهی کاملی از زندگی در خارج از کشور را دارند و می توانند شما را به درستی هدایت کنند.

  • اخذ پذیرش:

پذیرش تحصیلی و انتخاب موسسه آموزشی مناسب بر اساس رشته مورد نظر و معدل پیشین متقاضی انجام می پذیرد و مشاورین گروه هرمس اپلای متقاضیان را در مراحل نوشتن personal statement ، Resume و سایر مدارک مورد نیاز یاری می نمایند. مدت زمان دریافت پدیرش تحصیلی با توجه به شرایط متقاضی، کشور مقصدو دانشگاه متفاوت می باشد.

  • هماهنگی اسکان:

پس از دریافت روادید تحصیلی براساس درخواست دانشجو در نظر گرفتن نوع اسکان با مراکز آموزشی هماهنگی های لازم از سوی ما انجام شده و اطلاعات محل اقامت پیش از سفر در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

  • امور مربوط به ویزا:

گروه هرمس اپلای با بهره گیری از سوابق پرونده های موفق در خصوص اعزام دانشجو و بر حسب انجام وظیفه راهنمایی شماست تا در ارائه مدارک به سفارتخانه کشور مربوطه موفق عمل نمایید.

  • استقبال در فرودگاه:

پس از دریافت روادید تحصیلی با در اختیار گذاشتن اطلاعات پرواز متقاضی با موسسه، میتوانیم هماهنگی های لازم را جهت استقبال در فرودگاه به عمل آوریم. بدین صورت که نماینده کالج در فرودگاه با در دست داشتن اطلاعات متقاضی، ایشان را تا محل اسکان همراهی خواهد کرد.

مقاله پیشنهادی : ویزای تحصیلی چیست ؟

مزایای تحصیل در خارج از کشور

ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه

بی شک اگر قصد دارید در زندگی شخصی و آینده کاری خود تحول ایجاد کنید دور از ذهن نیست که مشتاق باشید در رشته مورد علاقه خود و بصورت هدفمند ادامه تحصیل بدهید. استفاده از فرصت های تحصیلی در دانشگاه های معتبر علاوه بر تنوع رشته ای، مزیت های دیگری دارند که می توانند برای شما جالب باشد و تا حد زیادی موفقیت شما را تضمین کند.

ارتقاع مهارت های زبان دوم

جذابیت آموزش دیدن در کشوری دیگر، فرصتی برای ارتقای مهارت‌های زبانی فراهم می‌کند. در سرتاسر جهان، تعداد زیادی از دوره‌های تحصیلی به ویژه در سطح تحصیلات تکمیلی، به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند. البته تسلط به زبان انگلیسی کاربردهای زیادی در موقعیت‌های مختلف دارد. با تمام این اوصاف، تسلط به هر زبانی به غیر از زبان مادری، نوعی ثروت محسوب می‌شود.

تحصیل در دانشگاه های برجسته

معمولا تحصیل در کشورها و دانشگاه هایی که قطب علمی و تخصصی رشته هایی از جمله علوم فنی و هنر هستند مقصد نهایی خیلی از علاقمندان کسب علم و دانش است. چرا که شیوه های تدریش و حضور اساتید برجسته و همچنین کارنامه علمی این دانشگاه ها خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. که این فرصت مزیتی گرانبهاست.

فرصت های کاری و مهاجرتی

یکی دیگر از مزیت های تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور فرصت های کاری و مهاجرتی می باشد که برای اکثریت علاقمندان به تحصیل در خارج از کشور دارای اهمیت می باشد. تحصیل در دانشگاه های معتبر خارجی می تواند فرصت های کاری بین المللی و به طبع آن مهاجرتی را برای شما تسهیل کند.

مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *