بهترین بیزنس در کانادا

بهترین بیزنس در کانادا

بهترین بیزینس در کانادا مطلبی است که با در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم.  اقتصاد باثبات کشور کانادا و امکان سودآوری بالا در این کشور موجب شده است تا بسیاری از افراد روش خرید یک بیزینس یا راه‌اندازی یک بیزینس را در این کشور به‌عنوان روش مهاجرتی خود انتخاب کنند. برگزیدن بهترین بیزینس در کانادا باتوجه‌به تنوع بسیار بالای موجود در این زمینه کار دشواری محسوب می‌شود.

یکی از بهترین روش‌های موجود در این امر که به شما کمک شایانی خواهد کرد، شناخت کلیه بیزینس‌های پردرآمد این کشور محسوب می‌شود. این امر موجب خواهد شد تا بتوانید بادقت بیش‌تری مسیر سرمایه‌گذاری در کانادا و مهاجرت به این کشور فوق‌العاده را به پیش ببرید. پرسش‌های بسیار زیاد دررابطه‌با این موضوع حساس باعث شد تا تصمیم بگیریم در این متن به‌تمامی نکات موردنیاز در این زمینه بپردازیم. اگر شما نیز قصد خرید و یا راه‌اندازی یک بیزینس عالی در کانادا را دارید، توصیه می‌کنیم که ادامه متن را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

چرا کشور کانادا را انتخاب کنیم؟

پیش از بررسی بهترین بیزینس در کانادا بهتر است به این پرسش بپردازیم که چرا باید از بین گزینه‌های مختلف در زمینه سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار، کانادا را انتخاب کرد؟ به‌طورکلی باید گفت که از بین روش‌های متنوع کسب اقامت کشور کانادا، سرمایه‌گذاری را می‌توان سریع‌ترین و البته راحت‌ترین روش ممکن دانست.

بر اساس قوانین مهاجرتی این کشور، کلیه مهاجرین خارجی این امکان را دارند تا با خریداری یا راه‌اندازی یک بیزینس در این کشور، ویزایی با اعتبار یک الی دوساله را دریافت کنند. پس از گذشت سال اول شما می‌توانید درخواست خود را به‌منظور کسب اقامت دائم کانادا بسیار عالی ارائه کنید. جالب است بدانید که با کسب همین ویزا (یک الی دو‌ساله) می‌توانید همسر و فرزندان خود را نیز به کانادا منتقل کنید. در طول این مدت آن‌ها می‌توانند به تحصیل و یا کار تمام‌وقت در بیزینس شما مشغول شوند.

چرا کشور کانادا را انتخاب کنیم؟

راه‌ اندازی بیزینس یا خریداری آن

شما می‌توانید از بین خرید بیزینس و یا راه‌اندازی بیزینس در کشور کانادا یکی را انتخاب کنید. راه‌اندازی بیزینس معمولاً دارای ریسک بالاتری نسبت به خرید بیزینس است. علاوه بر این، میزان سرمایه‌گذاری موردنیاز برای این امر بسیار بیشتر خواهد بود. در هنگام اقدام برای خریداری بیزینس باید حداقل پنجاه‌درصد از بیزینس مربوطه را خریداری کنید تا بتوانید اقامت کشور کانادا را به دست بیاورید.

مورد دیگری که در زمینه انتخاب بهترین بیزینس در کانادا باید به آن اشاره کنیم، سود کسب شده از دو روش خرید یا راه­اندازی است. به طبع وقتی که خودتان بیزینس مربوطه را راه‌اندازی کرده‌اید، می‌توانید سود بیشتری را نسبت به خریداری تنها نیمی از بیزینس به دست بیاورید؛ به همین دلیل راه‌اندازی بیزینس به افرادی توصیه می‌شود که هدف اصلی آنها کسب سود بیشتر است.

راه‌ اندازی خرده‌ فروشی

اولین گزینه‌ای که در زمینه بهترین بیزینس در کانادا می‌توان به آن اشاره کرد، خرده‌فروشی است. منظور ما از خرده‌فروشی، retail storeها هستند. در این نوع کسب‌وکار شما محصولی تولید نخواهید کرد و فقط به فروش محصولات مختلف مشغول خواهید بود. این نوع بیزینس را می‌توان یک انتخاب عالی برای افرادی دانست که سابقه بالایی در زمینه ایجاد کسب‌وکار ندارند و قصدشان از خرید یا راه‌اندازی بیزینس در کانادا، اخذ اقامت این کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

جالب بوده بدانید که در سال‌های اخیر بیش از صد میلیارد دلار از کل اقتصاد کشور کانادا به این خرده‌فروشی‌ها اختصاص یافته است. این رقم در مقایسه با سایر بیزینس‌های موجود در کشور کانادا واقعاً مناسب به نظر می‌رسد و خود نشانه‌ای بر سودآوری بالای این نوع کسب‌وکار محسوب می‌شود. مهم‌ترین نکته‌ای که در زمینه راه‌اندازی و یا خرید این نوع بیزینس باید به آن توجه کنید، انتخاب مکان مناسب است.

به طبع تنها وقتی می‌توانید سود خوبی را تجربه کنید که خرده‌فروشی شما در محل مناسبی قرار گرفته باشد. خیابان‌های پررفت‌وآمد در مرکز شهر یک گزینه عالی در این زمینه به شمار می‌آیند، البته نباید فراموش کنید که قیمت اجاره مغازه در چنین اماکنی بالا خواهد بود.

راه‌ اندازی فست‌ فود

نمی‌توان از انتخاب بهترین بیزینس در کانادا صحبت کرد؛ اما از راه‌اندازی رستوران مخصوص فست‌فود نامی به میان نیاورد. امروزه در همه کشورهای جهان فست‌فودها یکی از سودآورترین مشاغل موجود محسوب می‌‌شوند. دلیل این امر را می‌توان علاقه شدید مردم به چنین موادی دانست. علاوه بر این، امروزه بسیاری از افراد نمی‌توانند به علت مشغله کاری غذای مدنظر خود را در خانه آماده کنند و به همین خاطر به رستوران‌های فست‌فود مراجعه می‌کنند.

شما می‌توانید برای راه‌اندازی رستوران فست‌فود خود دو گزینه را انتخاب کنید. گزینه اول آن است که نمایندگی یکی از رستورا‌ن‌های بزرگ مانند مک دانلدز یا چیپوتلی را برعهده بگیرید. در این حالت شما هزینه مربوط به راه‌اندازی رستوران را پرداخت می‌کنید و مشاوران این شرکت‌ها به شما در زمینه طراحی محیط کلی رستوران و همچنین آموزش به کارگرانتان یاری می‌رسانند. قاعدتاً وقتی بر روی سردر رستوران شما نام این شرکت‌ها دیده شود، تعداد مشتریان شما افزایش خواهد یافت.

علاوه بر این، شما می‌توانید رستوران فست‌فود با برند شخصی خود را افتتاح کنید. معمولاً در چنین شرایطی توصیه می‌شود که به‌جای خرید بیزینس، نسبت به ایجاد و راه­اندازی بیزینس اقدام کنید تا بتوانید در کلیه موارد مهم همچون نحوه طراحی رستوران، نحوه مدیریت و … کنترل کاملی داشته باشید.

سالن‌ های زیبایی

یکی دیگر از مواردی که می‌توان به افراد جویای بهترین بیزینس در کانادا پیشنهاد کرد، راه‌اندازی یا خرید سالن‌های زیبایی است. بهترین مزیت مربوط به این سالن‌ها را می‌توان سود بالای آن‌ها دانست. به‌طورکلی خدمات مربوط به زیبایی در کشور کانادا هزینه‌بر هستند و به همین دلیل می‌توانید انتظار سود بالایی را در این زمینه داشته باشید.

طراحی سالن زیبایی تحت مدیریت شما باید کاملاً متمایز باشد. این امر موجب می‌شود تا بتوانید در مدت کوتاهی پس از افتتاح بیزینس خود نسبت به جذب مشتریان بیشتر اقدام کنید. قاعدتاً با جذب مشتریان بیش‌تر، درآمد شما نیز افزایش می‌یابد. موردی دیگری که در این زمینه باید به آن اشاره کرد، انتخاب کارکنان کاملاً ماهر است؛ به همین دلیل باید گفت که پس از خرید بیزینس یا راه‌اندازی آن وظیفه مهم شما استخدام کارکنانی است که سابقه بسیار مناسبی در این زمینه داشته باشند.

اگر سری به سالن‌های زیبایی در کانادا بزنید، خیلی راحت متوجه خواهید شد که اکثر کارکنان این بیزینس‌ها، مهاجران تایلندی و فنلاندی هستند. دلیل این امر را می‌توان مهارت بالای آنان در این زمینه دانست. شما نیز می‌توانید با استخدام این افراد خیال راحتی از بابت افزایش محبوبیت سالن خود داشته باشید.

سالن‌ های زیبایی

تعمیرگاه‌های خودرو

بهترین بیزینس در کانادا برای افرادی که در زمینه مکانیک و سرویس خودرو مهارت و تجربه دارند، راه‌اندازی تعمیرگاه است. به‌طورکلی باید گفت که این نوع بیزینس یکی از پرتقاضاترین کسب‌وکارها در کشور کانادا محسوب می‌شود. کمبود نیروی متخصص در  این زمینه موجب شده است تا نیاز بالایی به راه‌اندازی تعمیرگاه‌های خودرو در این کشور وجود داشته باشد.

مهم‌ترین گزینه‌ای که در این زمینه باید به آن پرداخت، انتخاب محل مناسب است. قاعدتاً راه‌اندازی چنین کسب‌وکاری در شهرهای بسیار کوچک چندان سودآور نخواهد بود و ممکن است با ضرر مالی بالایی روبه‌رو شوید. این در حالی است که در شهرهای بزرگی همچون آنتاریو و تورنتو می‌توانید در همان ماه‌های اولیه شاهد بازگشت کلیه سرمایه‌های تزریق شده جهت راه‌اندازی یا خرید بیزینس خود باشید.

لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که این نوع کسب‌وکار، یک نوع کسب‌وکار کاملاً تخصصی محسوب می‌‌شود. بدون داشتن تجربه مناسب دراین‌رابطه قطعاً کسب‌وکار شما شکست خواهد خورد؛ به همین دلیل تنها اگر در این زمینه سابقه بسیار مناسبی دارید و یا تحصیلات شما دراین‌رابطه بوده است، توصیه می‌شود که به سراغ این نوع کسب‌وکار بروید.

خریدوفروش حیوانات خانگی

اگر به حیوانات خانگی علاقه دارید، بهترین بیزینس در کانادا برای شما، تأسیس یک pet shop خواهد بود. همان‌طور که از نام این نوع مغازه می‌توان فهمید، کل کسب‌وکار شما در این شرایط خریدوفروش انواع حیوانات خانگی همچون سگ، گربه، سنجاب و … است.

این بیزینس نیز از جمله بیزینس‌های کاملاً تخصصی محسوب می‌شود و متقاضی باید تجربه بسیار مناسبی در این زمینه داشته باشد. توجه کنید که این نوع بیزینس‌ها معمولاً تحت‌نظر شدید سازمان‌های حمایت از حقوق حیوانات هستند و به همین دلیل باید با قوانین و مقررات پیچیده مربوط به این موارد آشنایی داشته باشید.

شاید تصور کنید که این بیزینس پیچیدگی خاصی ندارد؛ اما باید بگوییم که این تصور، یک تصور کاملاً اشتباه است. به‌منظور فعالیت صحیح در این زمینه و سودآوری بالا، باید حیواناتی را برگزینید که در محل مدنظر شما علاقه‌مندان بیش‌تری دارند. علاوه بر این مواردی همچون تغذیه حیوانات، تهیه یک محیط مناسب برای نگهداری از آن‌ها و … دراین‌رابطه اهمیت بسیار بالایی دارند.

شرکت‌ های نظافتی

یک انتخاب مناسب در زمینه برگزیدن بهترین بیزینس در کانادا، راه‌اندازی شرکت‌های نظافتی است. حوزه فعالیت شما در این زمینه می‌تواند نظافت منازل و حتی نظافت فضاهای عمومی باشد. این نوع کسب‌وکار را می‌توان از نوع کسب‌وکارهایی دانست که باید به‌صورت مستقیم یا direct با مشتریان مربوطه ارتباط داشته باشید.

باید توجه داشته که انتخاب و ورود به این نوع بیزینس به معنای ورود به یک کسب‌وکار با رقبای بسیار است. امروزه در کشور کانادا شرکت‌های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند؛ به همین دلیل باید تمام سعی خود را در زمینه تبلیغات به کار گیرید تا بتوانید مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنید.

استفاده از مواردی همچون تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات اینترنتی در این زمینه اهمیت بسیار بالایی دارد. بحث دیگر،‌ بهره‌گیری از کارمندان متخصص در زمینه نظافت منزل است. انتخاب نام مناسب نیز می­تواند تأثیر بالایی بر شناخت شرکت شما داشته باشد. به‌طورکلی می‌توان گفت که این کسب­وکار نیز گزینه فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود.

شرکت‌ های نظافتی

فروش لوازم دستی،‌ فرش و نانوایی

باتوجه‌به جمعیت بسیار بالای ایرانیان در کشور کانادا، یکی دیگر از گزینه‌های مربوط به انتخاب بهترین بیزینس در کانادا، راه‌اندازی مغازه‌های مخصوص فروش لوازم خاص ایرانی است. حال شاید این پرسش برای شما به میان بیاید که منظور اصلی ما از این بیزینس‌ چه مواردی است؟

اولین گزینه‌ای که در این زمینه باید به آن پرداخت، نانوایی‌های خاصی همچون نانوایی بربری و یا سنگک است. این بیزینس‌ حتی در بحث کسب درآمد نیز گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. علاوه بر نانوایی‌ها، شیرینی‌فروشی یک بیزینس عالی دررابطه‌با این موضوع به شمار می‌آید. مغازه‌های مختص فروش ادویه هم از جمله مغازه‌هایی در کانادا به شمار می‌آیند که ایرانیان بسیاری به آن‌ها مراجعه می‌کنند و به همین دلیل می‌توان گفت که سود بسیار مناسبی دارند. علاوه بر ایرانیان، این نوع مغازه‌ها مشتریان هندی و عربی بسیاری را به خود جلب می‌کنند.

فروش صنایع‌دستی ایرانی نیز یک انتخاب عالی برای افرادی محسوب می‌شود که به دنبال بهترین بیزینس در کانادا هستند. شما می‌توانید در این نوع بیزینس به فروش موارد خاصی همچون تابلوهای قیمتی میناکاری، فروش فرش‌های ایرانی، فروش انواع خاتم‌کاری،‌ فروش انواع انگشتر‌های عقیق،‌ فروش گلیم و … بپردازید. خوشبختانه این نوع بیزینس نیاز به کسب دانش خاصی ندارد و تنها باید چند مجوز مربوط به واردات از ایران را دریافت کنید تا بتوانید محصولات مدنظر خود را به‌راحتی و با سرعت بالایی به دست مصرف‌کنندگان نهایی برسانید.

راه‌های مهاجرت به کانادا

راه‌های مهاجرت به کانادا

راه‌های مهاجرت به کانادا مطلبی است که ما در این مقاله به آن پرداخته ایم.کشور کانادا از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا است و سالانه افراد زیادی به آن مهاجرت می‌کنند

سخن آخر

کانادا با اقتصاد بی‌نظیرش یک انتخاب مسلم برای کلیه افرادی است که قصد دارند در یک کشور بی‌نظیر سرمایه‌گذاری کنند. به‌وسیله خرید و یا راه‌اندازی یک بیزینس پرسود حتی امکان مهاجرت و کسب اقامت این کشور را به دست خواهید ‌آورد.

به‌منظور انتخاب بهترین بیزینس در کانادا باید بیزینس‌هایی که در متن به آن‌ها اشاره کردیم را به‌دقت مورد بررسی قرار دهید و بیزینسی را برگزینید که با مهارت‌ها و تجربیات شما همخوانی دارد. درصورتی‌که قصد کسب آگاهی بیشتری دررابطه‌با این موضوع دارید، تنها کافی است با کارشناسان هرمس اپلای به نشانی https://www.hermesapply.com/ تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه به طور کامل راهنمایی کنند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
سریع ترین روش کسب اقامت کشور کانادا چه روشی میباشد؟
سرمایه‌گذاری را می‌توان سریع‌ترین و البته راحت‌ترین روش ممکن دانست.
آیا با خرید بیزینس میتوان اقامت کشور کانادا را کسب کرد؟
بله، برای کسب اقامت این کشور میبایست حداقل 50 درصد از بیزینس مربوطه را خریداری کرد.
بهترین گزینه ها برای خرید بیزینس چه گزینه ای میباشد؟
خرده‌فروشی فست‌فود سالن‌های زیبایی تعمیرگاه‌های خودرو خریدوفروش حیوانات خانگی شرکت‌های نظافتی فروش لوازم دستی،‌ فرش و نانوایی
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای