وقت سفارت

وقت سفارت

متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی و… قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد.

از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود از این رو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است.

مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشان دهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی و با مهر دارالترجمه باشند.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک برای متقاضیان عزیز می باشد.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی

2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری

3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد.

اخذ وقت سفارت

متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد.

شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف: با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارت ها، نحوه ترجمه مدارک عموما متفاوت می باشد برخی از سفارت ها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند

گروه هرمس اپلای مفتخر است به شما دانشجویان، مسافران و گردشگران عزیز در تعیین وقت سفارت، اخذ ویزای شینگن، اخذ ویزای توریستی، اخذ ویزای تجاری و … یاری دهد.

جهت دریافت مشاوره در زمینه تعیین وقت سفارت و مراحل دریافت ویزا با شماره درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

در پایان پیشنهاد میکنیم مقاله “اثر کرونا بر زمان بازگشایی سفارت خانه ها در ایران” را نیز مطالعه بفرمایید.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *