XHTML

شرایط دریافت ویزای کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای

شرایط دریافت ویزای کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای

اگر شما از فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای هستید که تمایل به زندگی و کار در آلمان را دارید، با ما در این مقاله همراه باشید تا آنچه که می خواهید در مورد مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای را بدانید، به دست آورید.

به طور کلی، کشور آلمان با توجه به شرایط اقتصادی و رفاهی که دارد، مقصد محبوبی برای بیشتر مهاجران محسوب می شود که در چند دهه گذشته به واسطه اخذ سیاست های مهاجرتی ساده تر و شرایط مهاجرتی آسان تر به این کشور، این محبوبیت افزایش چشم گیری داشته است.

از زمانی که کشور آلمان، با کمبود نیرو جوان و افزایش سن جمعیت رو برو شد، دولت آلمان تصمیم به تغییراتی در قوانین مهاجرت به آلمان گرفت و از این رو هم اکنون مهاجرت به آلمان با مدرک فنی حرفه ای نیز وجود دارد.

آنچه در این مطلب می خوانید

ابتدا پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر در رابطه با کار در آلمان با مدرک فنی حرفه ای را مشاهده نمایید:

ویزا کاری آلمان با مدرک فنی حرفه ای

در حال حاضر امکان اخذ ویزا کاری آلمان، از طریق ارائه مدارک فنی حرفه ای امکان پذیر است و دارندگان این مدرک می توانند طبق شرایطی به کار در آلمان بپردازند.

همانطور که می دانید، سیستم آموزشی هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است، این موضوع باعث شده است که آلمان برای ارزیابی میزان تسلط افراد و ارزیابی مدرک فنی حرفه ایشان، موسسه جداگانه ای تاسیس کند. در صورتی که این دفتر، صلاحیت شغلی و توانایی شما را تائید کند یا تشخیص بدهد که با گذراندن دوره های تکمیلی در آلمان می توانید به کار در این کشور مشغول شوید، شما می توانید ویزا کار آلمان را دریافت نمایید.

به طور کلی اخذ ویزا کار آلمان با استفاده از مدرک فنی حرفه ای، پروسه چندان طولانی و سختی را ندارد اما عواملی وجود دارد که در دریافت این ویزا کار این کشور با استفاده از این مدرک، بسیار تاثیر گذار است.

عوامل تاثیر گذار بر دریافت ویزای کاری آلمان با مدارک فنی و حرفه ای

 • سن زیر 40 سال
 • سابقه کاری خوب و متناسب با مهارت ها
 • گواهینامه تسلط به زبان آلمانی
 • مدرک فنی حرفه ای
 • توانایی اثبات توانایی مالی (ارائه گواهی تمکن مالی)
عوامل تاثیرگزار بر دریافت ویزای کاری آلمان با مدارک فنی و حرفه ای

در صورتی که موفق به مهاجرت با استفاده از مدرک فنی حرفه ای شوید، این مجوز به شما داده می شود که بعد از گذراندن دوره های تکمیلی در صورت نیاز، به 10 ساعت کار در هفته در سمت شغلی مربوط به مدارک و مهارت هایتان، مشغول به کار شوید. لازم است بدانید که در مواردی، علاوه بر گذراندن دوره های تکمیلی در کشور آلمان، لازم است که در آزمون های تشخیص مهارت این کشور نیز شرکت نمایید.

کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای

مدارک لازم برای دریافت ویزا کاری آلمان از طریق مدرک فنی حرفه ای

برای اینکه بتوانید از طریق مدارک فنی حرفه ای به آلمان مهاجرت کنید، لازم است که مدارک زیر را به سفارت آلمان در ایران ارائه دهید: (لازم توجه داشته باشید که این مدارک ممکن است با توجه به شرایط مختلفی، تغییر کند و از این رو بهتر است که برای اطلاعات دقیق تر در رابطه با این مدارک، با مشاوران مجرب هرمس اپلای تماس حاصل فرمایید برای مشاوره رایگان فرم ارزیابی را پر کنید.)

فرم درخواست

این فرم به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و حتی از طریق یک جستجو ساده می توانید آن را به دست آورید. در صورتی که نتوانستید آن را بیابید، با ارسال ایمیل به سفارت آلمان و درخواست دریافت این فرم، سفارت این فرم را برای شما ارسال خواهد کرد.

پاسپورت

قبل از درخواست نسبت به اخذ این نوع ویزا کاری آلمان، لازم است که پاسپورت شما حداقل یک صفحه خالی داشته باشد و همچنین حداقل به مدت 3 ماه بیشتر از مدت اقامت شما در آلمان، اعتبار داشته باشد.

عکس (3 عدد)

تمامی این عکس ها را باید حداکثر در سه ماه گذشته گرفته باشید. توجه داشته باشید که این عکس ها باید طبق معیار های تعیین شده از سوی آلمان و همچنین کاملا یکسان باشند.

ارائه مدارک و گواهینامه ها

لازم است که تمامی مدارک تحصیلی و تمامی گواهینامه هایی که با شرکت در دوره ها و آزمون های مختلف به دست آوردید را به سفارت آلمان برای اثبات توانایی و مهارت های خود ارائه دهید.

ارائه رزومه تحصیلی

شما باید گزارش کاملی از تحصیلات، مدارک و گواهینامه ای که دارید گردآوری کنید و آن ها را مطابق با استاندارد های تعیین شده به رزومه تحصیلی تبدیل کنید.

اثبات توانایی مالی

برای اینکه به دولت آلمان ثابت شود شما توانایی حمایت از خود و شرکت در دوره های تکمیلی در آلمان را دارید، باید مدارک مالی ارائه دهید که نشانگر میزان قدرت مالی شما باشد.

ارائه رزومه کاری

رزومه کاری نقش بسیار موثری در اخذ کسب ویزا آلمان با استفاده از مدارک فنی حرفه ای دارد و از این رو در صورت داشتن سابقه کاری، لازم است که رزومه کاملی از سوابق خود که شما مدت همکاری، دلیل عدم همکاری، سمت شغلی و … می شود، تهیه فرمایید.

شرکت در شناخت صلاحیت مهارت هایتان

همانطور که گفته شد مدارک شما باید از سوی دفتر تعیین شده کشور آلمان، تائید شود و یا به عبارتی دیگر ارزیابی شود.

اثبات تسلط به زبان آلمانی

برای مهاجرت و کار در آلمان، لازم است که حداقل به سطح پایه از زبان آلمانی تسلط داشته باشد و این میزان تسلط را به اثبات برسانید.

اثبات بیمه پزشکی

شما باید برای خود بیمه پزشکی تهیه کنید که در مدت اقامت شما در آلمان، به خوبی از لحاظ پزشکی شما را پوشش دهد.

اثبات توانایی مالی

برای اینکه به دولت آلمان ثابت شود شما توانایی حمایت از خود و شرکت در دوره های تکمیلی در آلمان را دارید، باید مدارک مالی ارائه دهید که نشانگر میزان قدرت مالی شما باشد.

ارائه ویزا های گذشته آلمان

اگر قبلا به آلمان رفته باشید، لازم است که گزارشی از آن ها ارائه دهید.

شما باید این مدارک را برای سفارت آلمان ارسال فرمایید، این سفارت بعد از بررسی مدارک شما ممکن است از شما بخواهد که در زمان مصاحبه مدارک تکمیل تر یا اضافه تری را ارائه دهید و از این رو بعد از ارسال مدارک، باید خود را برای مواجه شدن با چنین درخواستی آماده کنید.

هزینه دریافت ویزای کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای

با توجه به ثابت نبودن نرخ ارزها، این مبلغ به واحد پولی ما متغیر است، اما هزینه سفارت برای پذیرش و رسیدگی به درخواست شما و یا به عبارتی دیگر هزینه دریافت ویزا و مهاجرت به آلمان از طریق مدرک های فنی و حرفه ای، حدود 75 یورو می باشد.

سوالات متداول

برای مهاجرت و کار در آلمان، لازم است که حداقل به سطح پایه از زبان آلمانی تسلط داشته باشد و این میزان تسلط را به اثبات برسانید.
بله. رزومه کاری و تحصیلی نقش بسیار موثری در اخذ کسب ویزا آلمان با استفاده از مدارک فنی حرفه ای دارد.
سن زیر 40 سال شانس بیشتری برای گرفتن این ویزای کاری دارد.
بنر

136 پاسخ

 1. با سلام من دارای کارشناسی معماری با نمره الف و 26 سال سن
  دارای 6 مدرک فنی و حرفه ای: نقشه کش کارگاهی سازه های فولادی
  طراحی مسکن(ویلایی و آپارتمانی)
  متصدی متره و برآورد درجه 2
  متصدی تعیین صورت وضعیت
  طراحی معماری درجه 2
  نقشه کشی سازه
  و 6 سال سابقه کار در معاینه فنی خودرو می باشم امکانش هست من رو درخصوص اینک میتونم اقامت المان و یا جای دیگری رو بگیرم راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در خصوص خودرو اگر مدرک فنی حرفه ای داشته باشید امکان بررسی برای ویزای کاری شما وجود دارد .

 2. سلام من دارای مدرک فنی حرفه ای و مکانیک هستم و دست به آچارم خوبه و همچنین آشپز هم هستم و در کارهای برق کشی ساختمان هم کمو بیش بلدم آیا می توانم من هم اقامت بگیرم و برم و سنم ۳۶ سال

  1. سلام وقتتون بخیر .
   حرفه مکانیک و برق مورد نیاز آلمان هست اما فقط داشتن مدرک کافی نیست و باید به میزان لازم مهارت و سابقه کار هم داشته باشید .

 3. سلام ببخشیدمن مدرک فنی حرفه ای جوشکاری دارم ۱۳سال سابقه کارتعمیرموبایل وجواز تعمیرات موبایل دارم میخواستم ببینم میتونم ویزای کار بگیرم برای المان؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   درزمنینه تعمیرات موبایل در حال حاضر خدمات ارائه نمیدیم متاسفانه .

  2. سلام روزتون به خیر من مدرک فوق دیپلم نقشه کشی ساختمان معماری فنی حرفه ای را دارم با 4سال دوره کاری آیا می‌شود اقامت المان را بگیرم

 4. با سلام و احترام
  من مدرک فنی و حرفه ای نان های حجیم و نیمه حجیم و پخت شیرینی و کیک دارم و تغریبا 6 سالی هست این کار و بصورت حرفه ای انجام میدم ،مدرک بهداشت مدارس هم از دانشکده دختران فنی و حرفه ای دارم و میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزار برای آلمان دارم؟ممنونم از لطف شما

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر منظورتون دوره های آوسبیلدونگ آلمان هست باید بهتون اعلام کنیم که میزان تمکن مالی این دوره ها بستگی به کمک هزینه دریافتی در طول دوره دارد . هرچه کمک هزینه دریافتی بیشتر باشد، تمکن مالی که باید ارائه بدید کمتر خواهد بود .

 5. سلام خسته نباشید،بنده ۱۰سال سابقه ریگری دارم وار فنی و حرفه ای گواهی نامه دارم سن۳۷سال ومتاهلم وصاحب یه پسر۱۲ساله که فوتبالیسته،تحصیلاتم دیپلم ناقصه میخواستم ببینم شرایطم برا کاردر المان چطوره،ممنون میشم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در این زمینه فعلا آفری ارائه نشده همچنین تمام روش هایی که ما اقدام میکنیم حداقل دیپلم رو لازم دارن .

 6. سلام من امسال درسم به اتمام میرسه۲ ماه دیگ و دیپلم فنی حرفه ایی مکانیک خودرو میگیرم واینکه ۸ سال ثابقه کار دارم داخل برق خودرو الکترونیک ولی از نظر مالی ک گفتن تامین نیستم و سربازی نرفتم وایا میتونم برم واونجا مشغول شم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بدون این که سربازی رفته باشید یا معاف باشید امکانپذیر نیست .

 7. سلام.مدرک فنی حرفه ای مکانیک خودرو دارم.۵سال سابقه تعمیرات لیفتراک دوو درنمایندگی دارم و۵ساله برای خودم تعمبرگاه لیفتراک دارم.۳۹سالمه متاهل با۲فرزند.به خاطر سنم وقت زیادی ندارم.سریعترین راه واولین قدم برای ویزای کار درالمان چیه؟باسپاس

  1. سلام وقتتون بخیر .
   دقیقا درسته ، باید سریعتر برای انجام پروستون اقدام کنید . در مرحله اول لطفا فرم ارزیابی ما رو پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنماییتون کنند.

 8. از آلمان آفر و قرارداد کاری دارم اما مدرکم کاردانی کامپیوتر است و مورد تایید نیست. ولی بیشتر از ۱۰ سال سابقه کار مرتبط دارم که ۵ سالش با بیمه هست. مدرک زبان آلمانی ندارم اما آیلتس ۵.۵ دارم. آیا میتونم مستقیم برای بلو کارت اقدام کنم یا باید ابتدا با ویزای کاری برم؟ توضیح میفرمایید درمورد شرایط پیش روم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   باید ابتدا ویزای کار دریافت کنید . در خصوص شرایطتون هم پیشنهاد میکنیم اقدام کنید برای دریافت مدرک فنی حرفه ای در زمینه کامپیوتر و از این طریق اقدام کنید .

 9. سلام وقت بخیر
  من ۳۲ سال دادم وکارشناسی طراحی پوشاک خوندم.
  مربی کارهای هنری هستم و۱۵ مدرک فنی حرفه ای مرتبط با رشته ام دارم.
  همسرم هم لیسانس مکانیک وسیستم های حرارتی وبرودتی داره ودراین زمینه چند ترم سابقه تدریس داره.
  آیا اصلا رشته وهنر من وهمسرم مورد پذیرش اونجا هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   رشته همسرتون بله . اگر ایشون حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با رشتشون داشته باشند و سنشون کمتر از 40 سال باشه میتوانند برای اخذ جاب آفر آلمان اقدام کنند .

 10. سلام وقتتون بخیر آیا با مدرک دیپلم با نمره بالا هم می توان درخواست کرد که برای ادامه تحصیل به المان رفت؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله . اما پیش از اون باید در کنکور ایران شرکت کرده و در دانشگاه های مورد تایید آلمان قبول شوید .

 11. سلام من دانشجوی کاردانی برق قدرت یا الکتروتکنیک هستم آیادرسته که دانشجویان رشته برق به راحتی درخواست شون برای ادامه تحصیل تایید میشه؟ از طرف آلمان؟

   1. سلام روزتون بخیر همسر من مدرک فنی حرفه ای رشته برق صنعتی دارن و کلا همه کارای فنی رو بلدن الان
    Bms برق خودرو برق صنعتی هرچی زیر شاخه ی برق همسرم بلدن چطور میتونم درخواست بدم برا المان
    در حال حاضر تو کلینیک خودروهای خارجی کار میکنن کارشون اینترفیس ماشینای آلمانی
    به روز رسانی خودروهای آلمانی

    1. سلام وقتتون بخیر .
     برای اخذ جاب آفر در زمینه مهارت همسرتون، نیاز هست که ابتدا فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا کارشناسان مجموعه ما شما رو بهتر و دقیقتر راهنمایی کنند .

 12. سلام خسته نباشید من ۳۳سالمه مدرک کاردانی کامپیوتر دارم و دارای مدرک فنی حرفه ای جرثقیل ساختمانی هستم میخواستم بدونم از طریق مدرک فنی حرفه ای جرثقیل ساختمانی امکان مهاجرت به آلمان هست یا نه و حدودا چقدر هزینه داره منظورم هزینه وکیل مهاجرت و تمکن مالی.ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه ما در این خصوص آفری ارائه نمیکنیم . اما به صورت کلی اگر از طریق جاب آفر برای کشور آلمان اقدام کنید ، نیازی به ارائه سابقه کار نیست .

 13. سلام وقت بخیر دختر ۲۲ ساله هستم ۶ ماه هست با مدرک فنی حرفه ای مشغول به پاکسازی پوست در مطب دکتر هستم البته شهرستان میتونم با این مدرک به المان مهاجرت کنم؟

 14. سلام وقت بخیر. اقا هستم.مدرک کارشناسی پکیج شوفاژ دیواری دارم 5سال سابقه کار دارم کلیه امور تاسیساتی مهارت دارم زبانم ضعیف متاهل هستم 36سال سن دارم.امیدی برای مهاجرت هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله امکان اقدام دارید اما باید به موازات شروع پرونده زبان آلمانی رو بخونید تا بتونید با کارفرما مصاحبه کنید و جاب آفر را اخذ کنید .

 15. سلام من ۳۱ ساله هستم کارشناس معماری با ۷ سال سابقه کار.
  یک سال هم هست که کار پاکسازی پوست انجام میدم و مدرک فنی حرفه ای دارم. همسرم هم ۳۲ ساله و کارشناس نقشه برداری هستن و مدرک فوق لیسانس دارن. چطوری میتونیم اقدام کنیم واسه مهاجرت؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایطی که فرمودید بهتر هست که امتیاز شما را برای کشور استرالیا ارزیابی کنیم . برای این کار لطفا فرم ارزیابی رایگان سایت ما را پر کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند و راهنماییتون کنند .

 16. سلام وقت بخیر
  ۲۷سالمه.شغلمم مکانیک خودرو هست.جوازکسب دارم.فوق دیپلم برق هواپیما دارم.تسلط ب زبان المانی کلا ندارم.برای رفتن کاری.میشع رفت؟.کلا چقدرخرج داره؟ و پول لازم داری ک ببری اونجا.؟مجردم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله شرایط اولیه شما مناسب هست اما باید شما هم به موازات پرونده همکاری کنید در خواندن زبان آلمانی .
   در ارتباط با تعرفه ها باید ابتدا شرایط شما ارزیابی شود . لطفا فرم ارزیابی زایگان مجموعه ما را پر کنید تا کارشناسان ما جهت بررسی فایل شما با شما تماس بگیرند .

 17. وقت بخیر
  20 ساله هستم
  مدرک دیپلم تجربی و در حال حاضر کارشناسی میخونم
  مدرک زبان ندارم
  مدرک فنی حرفه ای هم ندارم
  سربازی نرفتم غایبی هم ندارم
  در حد صدتومن همین پشتیوانه مالی دیگه هم ندارم
  با ارزیابی من زبان چه کشوری جدی یاد بگیرم و با چه روشی مهاجرت کنم ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به این که شرایط سنیتون مناسب هست میتونید از طریق دوره آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید اما به شرط همکاری شما در خواندن زبان آلمانی .

  1. سلام . 8 تا 10 هزار یورو برای ویزای تحصیلی . کاری نیازی به تمکن مالی وجود نداره

 18. سلام بنده ۳۲ سالم هست و همسرم ۳۰ سال و یک پسر ۴ ساله دارم رشته تحصیلیم ساختمان هست ورسته همسرم برق خودم در پروژه ساخت تونل یکسال و نیم سابقه دارم و همچنین یکسال و نیم هم در شرکت بازرسی فعالیت دارم بعنوان بازرس.همسرم هم دریک بانک خصوصی ۵ سال هست که شاغل هستن.زبان انگلیسی بنده خوبه میشه راهنماییم کنید برای مهاجرت.ممنون

  1. سلام . شما میتونین برای ویرای کار آلمان کانادا یا استرالیا اقدام کنید و خانواده هم به همراتون برید .

   1. سلام من ۲۰ سالمه مدرک فنی حرفه ای دارم دیپلم مکانیک خودرو دارم میخام ببینم برای کشور المان میشه رفت؟

    1. سلام وقتتون بخیر .
     اگر برای کار در این کشور قصد اقدام داشته باشید باید 3 سال سابقه کار مرتبط با مکانیک داشته باشید اما خوشبختانه به دلیل شرایط سنیتون امکان اقدام برای آوسبیلدونگ این رشته را هم دارید .

     1. سلام وقتتون بخیر
      میخواستم بدونم با ۲۵ سال سن میشه برای اوسبیلدونگ اقدام کرد؟
      (لیسانس زیست شناسی گیاهی دارم اما سابقه کار ندارم)

     2. سلام وقتتون بخیر .
      در صورتی که مدرک زبان b2 شما الان آماده باشه بله امکان پذیره در غیر این صورت فقط برای رشته پرستاری امکان اقدام دارید .

 19. سلام 42 ساله هستم حرفه ام قالبسازی صنعتی‌ و سنبه ماتریس
  متاهل هستم برای اقامت و کار در آلمان چه کار باید انجام بدم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   پرونده های کاری که موسسه ما میپذیرد متاسفانه محدودیت سنی تا 40 سال دارد .

 20. سلام خسته نباشید خودم ۲۵ساله و تازه فارق التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری هستم
  همسرم ۳۰ساله با مدرک مهندسی تکنولوژی سازه های چوبی و مسلط به کارهای ساختمانی
  ایا ما میتونیم با ویزای کاری به آلمان مهاجرت کنیم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در خصوص شرایط شما ، پیشنهاد میکنیم امتیاز خودتان را برای روش های امتیازبندی استرالیا ارزیابی کنید .
   در ارتباط با کشور آلمان در حال حاضر آفری در زمینه تخصص شما ارائه نمیدیم .

 21. سلام من 18سالمه دیپلم تزئینات داخلی چوب رو دارم
  آیا امکان مهاجرت از طریق ویزای کاری به کشور آلمان رو دارم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه اما میتوانید برای دوره های کارآموزی یا آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 22. سلام من۱۸سالمه مدرک تحصیلی سیکل دارم من ارایشگر هستم و مدرک بین المللی ارایشگری رو دارم و مدرک زبان ایتلس B1 دارم چون تازه وارد ۱۸سال شدم سابقه کاری زیادی ندارم میخاستم بدونم برای من ویزا کاری گرفتن ممکنه؟

 23. سلام تمکن مالی چیست؟یعنی باید ثابت کنیم هزینه یکسال زندگی در کشور مورد نظر را داریم؟

 24. سلام‌ خسته نباشید
  تمکن مالی و باید چطور ثابت کنیم ،و هزینه ای که باید بکنیم چه مقداره

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای ویزای کاری آلمان نیازی به ارائه تمکان مالی نیست .
   برای اطلاع از هزینه های مهاجرتی شما میتوانید با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

 25. سلام
  وقت شمابخیر
  آقا هستم و 26 ساله
  دیپلم صنایع شیمیایی دارم .
  مجرد هستم .
  کار نجاری ، منتاژ و نصب کابینت ،کمد دیواری و مصنوعات چوبی مهارت دارم .
  جواز کسب هم دارم .
  5 سال هم هست که مغازه دار هستم و مشغول به کار هستم .
  به نظر شما شرایط مهاجرت رو میتونم داشته باشم ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای جاب آفر خیر متاسفانه . اما امکان اقدام از طریق دوره های کارآموزی آلمان را دارید .

 26. سلام
  بنده ۳۳ سالمه و لیسانس برق گرایش قدرت دارم، حدود ۳سال سابقه کاری در ضمینه شبکه های برق دارم و کارمند هستم میخواستم بدونم برای مهاجرت کاری به المان چ راهی پیشنهاد میدی و به چه شکل اقدام کنم ؟؟
  ممنونم…

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایطی که دارید امکان دریافت جاب آفر آلمان را دارید . البته به شرط همکاری شما در خواندن زبان آلمانی به موازات پروندتون .

   1. سلام وققتون بخیر بنده اقا هستم 33سال دارای مدارک فنی و حرفه ای شبکه آی تی و در حال حاضر هم دوره برنامه نویس فنی و حرفه و دارم میگذرونم
    همسرمم 30ساله مدرک فنی و حرفه ای پاکسازی پوست صورت رو داره که مدرکشون در 124کشور که آلمان و کانادا هم شاملش میشه اعتبار داره
    دارای دو فرزند پسر هستیم هفت ساله و سه ساله میباشم
    و در حال حاضر قصد به مهاجرت از طریق ویزای کاری به المان را داریم ایا امکانش هستش که ویزای کاری المان رو دریافت کنیم و خانوادگی با هم مهاجرت کنیم
    و ایا تمکن مالی نیازه داشته باشیم که اثبات برسونیم؟

    1. سلام وقتتون بخیر .
     اگر در زمینه آی تی حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشید امکان دریافت جاب آفر آلمان برای شما وجود داره .
     درصورتی که موفق به دریافت جاب آفر شوید نیازی به ارائه تمکن مالی نیست .

 27. سلام من ۳۶ سال سن دارم فوق لیسانس مدیریت منابع طبیعی محیط زیست و ۳ سال سابقه ی کار در این زمینه دارم و ۳ سال سابقه ی کار در اتاق بازرگانی و ۳ سال سابقه ی کار در املاک با مدرک فنی خرفه ای مشاور املاک و مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر و مدرک فنی حرفه ای آرایشگری دارم و همچنین فامیلی داریم که در آلمان فروشگاه مواد غذایی دارن نیاز به نیرو دارن که به من پیشنهاد کردن که به من ویزای کاری بدن آیا از این طریق میتونم اعزام بشم و ویزای کاری بگیرم چه اقداماتی باید انجام‌بدم من قدرت مالی ندارم سرمایه م ۱۰۰ ملیون است

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر متاسفانه در زمینه تخصص شما جاب آفری ارائه نشده برای کشور آلمان .

 28. سلام وقتتون بخیر من ۴۲ سال دارم و دارای مدرک مدیریت بازرگانی و همچنین دارای مدرک های کامپیوتر و حسابداری از فنی و حرفه ای . سابقه کاری هم ۴ سال در شرکتهای خصوصی دارم تمکن مالی هم دارم همسرم هم ۴۸ساله و مهندس برق و کارشناس انفورماتیک شرکت برق هستند و۶سال دیگه بازنشسته میشوند ایا امکان مهاجرت کاری برای ما وجود دارد.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   مهاجرت کاری محدودیت سنی داره متاسفانه .
   اما در صورت امکان میتوانید برای روش های سرمایه گذاری اقدام کنید .

 29. سلام خسته نباشین
  من ۲۷سالمه متاهل و دوتا فرزند هم دارم
  دیپلم ریاضی و مدرک فنی حرفه ای تراشکاری درجه ۲و۱ و کارور کتیا و سالید رو هم دارم مدارک فنی و حرفه ای از مراکز دولتی دارم
  از نظر مالی ۳۰۰دارم
  امکانش هست از طریق قانونی برم برا کار
  البته من از ۱۲سالگی تو کارگاه تراش پدرم مشغول به کار بودم تا الان
  ممنون میشم ک راهنماییم کنین

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله شرایط اولیه شما برای دریافت جاب آفر آلمان مناسبه . برای ارزیابی بیشتر میتونید با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

 30. سلام من ۳۶ سالمه و ۱۲سال سابقه صنایع چوب نجاری و کار کارخونه mdfسازی بمدت ۳سال دارم.تحصیلات کارشناسی دارم.شرایط کار در آلمان برام چجوریه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر برای تخصص شما کشور استرالیا گزینه مناسبتری هست . برای ارزیابی کامل شرایطتون میتونید با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

 31. سلام خسته نباشید
  همسر من دکتری تغذیه دام دارن و ۱۲ سال هم سابغه کاری.۳۳ ساله هست. برای ویزا کاری شرایط کافی دارن؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله امکان اقدام براشون وجود داره . اما اگر مقالات isi متعدد داشته باشند میتوانند با شانس بالاتری برای استرالیا اقدام کنند .

 32. سلام خسته نباشید . من 16 سالمه و رشته فنی حرفه ای شبکه و نرم افزار رایانه ای برداشتم یا همون کامپیوتر هدفمم برنامه نویسی هست زبان آلمانی و انگلیسی رو به حد کافی بلدم و شرایط مالی مناسبی هم دارم پیشنهادتون چیه؟ به نظرتون برای برنامه نویسی بهتره به ریاضی تغییر رشته بدم و به المان مهاجرت کنم یا با این فنی حرفه ای هم میتونم موفق بشم ؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به هدف شما از مهاجرتتون داره ، اگر قصدتون مهاجرت کاری باشه ، مدرک فنی حرفه ای مورد تایید هست . اگر قصدتون مهاجرت تحصیلی باشه باید تمامی شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود .
   اما بهتر است زمانی که قصد اپلای دارید استعلام بگیرید .

 33. سلام من ۲۷ سالمه و لیسانس حقوق دارم
  مدرک فنی حرفه ای هم در رابطه با جوشکاری دارم و اینکه ۱سال سابقه کار
  به چه طریقی میتونم اقدام کنم و اینکه هزینه رفتنم حدودا چقدر میشه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   مدرک فنی حرفه ای شما برای اقدام جاب آفر آلمان مناسب است اما سابقه کارتون کمه .
   امکان اقدام براتون وجود داره اما با گذراندن دوره کارآموزی .

 34. سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه میخواستم بدونم اگه مدرک itنرم افزار داشته باشم با۳سال سابقه کار میشه ماجرت کنم یانه؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر دیپلم داشته باشید امکان اقدام از طریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان را دارید .و این نکته رو در نظر داشته باشید که سابقه کار از 18 سالگی محاسبه میشود .

 35. سلام من ۱۷ سالمه
  و اتباع هستم ساکن ایران رشته ی فنی حرفه ای و شاخه تربیت کودک
  میخاستم ببینم ایا امکان این وجود داره ک مهاجرت کنم به المان برای ادامه تحصیل
  ممنون میشم جوابگو باشید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله اما ابتدا باید در ایران کنکور دهید و در دانشگاه های ایران قبول شوید ، همزمان هم روی زبان آلمانی کار کنید .

 36. سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه و دیپلم الکتروتکنیک با معدل ۱۵ دارم سربازیمم رفتم میخام مدرک آرایشگریمم بگیرم حدود ۱۵۰ ملیونم سرمایه دارم میتونم مهاجرت کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر . با توجه به شرایط شما ، بهترین گزینه برای شما اقدام از طریق دوره های آوسبیلدونگ کشور آلمان است .

 37. سلام من ۲۴ سالمه و کارشناسی برق قدرت از دانشگاه فنی حرفه ای دارم … سوالم اینه آیا مدرکم اونجا اعتبار داره ؟؟؟ و حدود ۳۰۰ ملیون هم میتونم سرمایه بذارم برای مهاجرت راه شما چیه که بتونم سریع و راحت تر اقدام کنم برای مهاجرت ؟ راستی خدمت سربازی هم معافیت پزشکی دارم مشکل ساز نیست ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله مدرکتون معتبر هست ولی برای دریافت جاب آفر باید سابقه کار هم داشته باشید .
   اگر حداقل 3 سال سابقه کار ندارید این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق دوره های کارآموزی کشور آلمان اقدام کنید .
   در ارتباط با معافیتتون هم مشکلی پیش نمیاد .

  2. سلام من افغانستانی هستم ولی در ایران زندگی میکنم ۱۷ سالمه و رشته کامپیوتر فنی حرفه ای هستم امسال سال آخر هستم و دیپلمم و میگیرم…وضعیت مالی خوبی هم برای مهاجرت ندارم…کم کم هم دارم روی زبان آلمانی کار میکنم که یاد بگیرم پیشنهادتون چیه?

   1. سلام وقتتون بخیر .
    اگر اقامت قانونی ایران رو داشته باشید و دیپلم خود را دریافت کنید امکان اقدام از طریق آوسبیلدونگ آلمان برای شما وجود دارد .

    1. بله اقامت قانونی ایران رو دارم میشه بپرسم چجوری باید از طریق اوسبیلدونگ آلمان اقدام کنم؟

     1. سلام وقتتون بخیر .
      بهتره که این کار رو به موسسات معتبر بسپارید تا صفر تا صد پروندتون رو به عهده بگیرند .
      در این زمینه میتوانید از کارشناسان مجرب مجموعه ما بهره مند شوید .02128111107

 38. سلام من 17ساله هستم محصل رشته الکتروتکنیک
  وضعیت مالیم زیاد خوب نیست
  میخواستم بدونم میشه کنار تحصیل کار هم کرد
  خیلی ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای شرایط شما شرکت در دوره آوسبیلدونگ پیشنهاد میشود . البته در صورتی که مدرک دیپلم را داشته باشید .

 39. با سلام من مدرك فني حرفه اي ارايش و بيرايش دارم كه بيست سال اين كار رو انجام دادم تحصيلاتم كارشناسي ارشد روانشناسي باليني ميباشد و سنم ٤٩ سال ايا ميتوانم اقدام كنم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه محدودیت سنی وجود دارد اما همچنان امکان اقدام از طریق سرمایه گذاری برای شما وجود دارد .

 40. سلام من هنوز ۱۸ سالم نشده و هنوز رشته انتخاب نکردم میخوام که رشته فنی حرفه ای رو انتخاب کنم لطفاً کمک کنید که چه رشته ای انتخاب کنم تا بتونم با اخذ مدرک اون رشته مهاجرت آلمان رو بگیرم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   رشته هایی مثل : مکانیکی ، برق ، تاسیسات ، جوشکاری و … در حال حاضر رشته های مناسبی برای مهاجرت کاری به کشور آلمان هستند .

 41. با سلام و احترام
  آقا ۳۶ ساله هستم و دیپلم کارودانش به همراه دو مدرک فنی و حرفه ای مکانیک و برق خودرو درجه ۲ دارم.مدت ۱۰ سال هم سابقه کار در صنعت چاپ افست دارم.چگونه میتوانم برای دریافت ویزای کار در آلمان اقدام کنم؟ و اینکه تمکن مالی چه شرایطی دارد؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری سابقه کارتون باید حتما مرتبط با مدرک تحصیلی و یا مدرک فنی حرفه ای شما باشد . در جواب سوال دوم شما : ویزای کاری در اکثر موارد نیازی به ارائه تمکن مالی ندارد .

 42. سلام من آقایی 43 ساله هستم 17 سال سابقه کار در پتروشیمی رو دارم دیپلم ادبیات و مدرک برق از فنی حرفه ای و درحال یادگیری زبان آلمانی هستنم برای مهاجرت به آلمان و گرفتن ویزای کار لطفا منو راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   جناب امیدواری برای ارزیابی شرایطتون لطفا با شماره 02128111107 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

 43. سلام خسته نباشید . من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته ( لیسانس ) دانشکده سراسری فنی حرفه ای شمسی پور تهران رشته فناوری اطلاعات ( it ) هستم( بهترین دانشکده سراسری ایران که به صورت با ازمون هست و معمولا رتبه های زیر 100 کنکور سراسری فنی حرفه ای رو میگیره )
  میخواستم بپرسم ایا میشه با مدرک رشته فناوری اطلاعات ( لیسانس ) برای دانشگاه های المان اپلای کرد ؟
  و دانشکده شمسی پور هم تو سایت انابین به صورت H-/+ هست . برای همین میخواستم بدونم که ایا مدرک من مورد قبول المان هست یا نه

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله میتونید برای تحصیل در آلمان اقدام کنید . مدرکتون هم مورد قبول هست

 44. با سلام من 36 سال دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت امور فرهنگی , بدون سابقه کار , زبان آلمانی B1 و مدرک کاردانی مترجمی زبان انگلیسی . آیا برای مهاجرت به آلمان راهی برای من وجود دارد ؟ ویزای کار میدهند ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شما برای دوره آوسبیلدونگ پرستاری در کشور آلمان میتونید اقدام کنید .

 45. سلام وقت بخیر و خسته نباشد
  من ۲۳ساله هستم دیپلم خیاطی و دیپلم آرایشگری از فنی حرفه ای دارم سطح زبان المانیمم a1هستش با این مدارک میتونم برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به سنتون میتونید برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 46. سلام خانم هستم ۲۰ ساله، در رشته ی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه علامه طباطبائی مشغول به تحصیل هستم. به زبان انگلیسی مسلط هستم و در حال یادگیری آلمانی نیز میباشم. قصد مهاجرت به آلمان رو دارم. میخواستم بدونم برای ویزای کاری بهترین روش برای من چی هستش؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای دریافت ویزای کار باید سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و سابقه کار هم از سن 18 سالگی محاسبه میشود .
   در حال حاضر روش مناسب برای شما دوره های آوسبیلدونگ آلمان است .

 47. من ۳۰ ساله و‌متاهل هستم.
  لیسانس مهندسی عمران سازه با معدل ۱۷/۷۱ دارم و در کنارش مدرک فنی حرفه‌ای اتوکد و etabs & safe گرفتم.

  اما متاسفانه بدلیل کمبود شغل عمران، در زمینه حسابداری فعالیت کردم و ۵ سال سابقه بیمه در‌زمینه حسابداری دارم. ضمن اینکه ۲ مدرک فنی‌حرفه‌ای در زمینه حسابداری مقدماتی و صنعتی دارم.

  در حال حاضر در حال گذراندن دوره‌های زبان آلمانی تا سطح b1 هستم.
  میخواستم بدونم آیا در زمینه عمران با اینکه سابقه بیمه غیرمرتبط دارم میتونم اقدام کنم!؟
  ضمن اینکه شرایط برای گرفتن گواهی سابقه کار از کارفرما در زمینه عمران رو هم دارم.

  همینطور ممنون میشم نظرتون رو در مورد اقدام کردم در زمینه حسابداری رو هم بدونم. با اینکه مدرک دانشگاهیش رو ندارم ولی در عوض ۲تا مدرک فنی‌حرفه‌ای حسابداری و ۵ سال سابقه بیمه حسابداری دارم.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   درزمینه عمران نمیتونید اقدام کنید چرا که باید سابقه کارتون رو با بیمه ارائه دهید .
   در زمینه حسابداری میتونید برای آلمان و استرالیا برای دریافت جاب آفر اقدام کنید .

   1. ممنون از پاسختون.
    ولی یکی از شرکت‌های همکارتون گفته بودن در صورتی که سابقه بیمه نداشته باشید میتونید در صورت امکان گواهی کار مرتبط از یک کارفرما تهیه کنید.

    و اینکه گفته بودن چون مدرک دانشگاهی حسابداری ندارید، با مدرک فنی حرفه‌ای کارتون سخت میشه.

 48. سلام
  ۳۰ سالم هست و متاهلم. کارشناسی مهندسی عمران دارم.
  ولی در حال حاضر با ۲ مدرک حسابداری مقدماتی و حسابداری صنعتی فنی حرفه‌ای ۵ سال سابقه کار حسابداری با بیمه دارم.
  در حال حاضر در یک دوره آنلاین حسابداری مربوط به کشور آمریکا هم شرکت کردم.
  آموزش زبان آلمانی رو هم شروع کردم و تا سطح b1 میرم.
  آیا با این شرایط میتونم درخواست ویزا کار بدم!؟
  یکی از شرکت‌های مهاجرتی میگفت چون مدرک دانشگاهی معتبر نداری کارت بشدت سخت(تقریبا نشدنی) هست.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در زمینه رشته حسابداری آلمان و استرالیا گزینه های مناسبی برای شما هست .
   پیشنهاد ما به شما دریافت جاب آفر استرالیا در زمینه حسابداری هست .

 49. سلام
  من ۲۳ سالم هست و دیپلم تجربی دارم تحصیلات دانشگاهی ندارم ولی دوره داروشناسی و اورژانس و در جهاددانشگاهی گذروندم و مدرکم قابل ترجمه هست و ۲ سال در داروخانه کار کردم و در این رشته مسلط هستم
  همینطور مدرک گوته ب۱ و دارم
  شانسی برای کار در المان دارم؟
  ممنون

 50. سلام اقایی هستم ۳۰ ساله با مدرک لیسانس تاسیسات،۷ ساله کار تاسیسات انجام میدم ب شکل ازاددر زمینه لوله کشی سرد و گرم،گرمایشی،سرمایشی و نصب دستگاه های سرمایشی و گرمایشی ،مدرک فنی و حرفه ای لوله کشی درجه ۳ دارم با یک سال سابقه تامین اجتماعی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید بابت گرفتن ویزای کار در المان ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خوشبختانه رشته شما برای کار در آلمان مناسب هست و از نظر سنی هم موقعیت مناسبی دارید .
   برای ارزیابی کامل شرایطتان با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 021-28111107

 51. سلام من یه اهنگر ماشین سنگین و مونتاژ کار کارگاه ساخت ونصب اسکلت فلزی ساختمان و پل ماشین گذر ودرب وپنچره و۷سال سابقه تامین اجتماعی دارم ۱۳ ساله ها ولی چون بیممو کم میریختن ۷ سال در اومده ومدرک فنی وحرفه ایی برای پروانه کسبم دارم مدرک تحصیلیمم تا سوم راهنماییه سنمم ۳۰ هستش …ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه برای دریافت ویزای کار حتما باید حداقل مدرک دیپلم رو داشته باشید .

 52. سلام
  شريفي هستم ٣١ ساله ديپلم الكتروتكنيك دارم
  از سال ٩٠پمانكار ساختمان هستم بازسازي ميكنم برق ساختمان درجه ١/٢ -نصب و راه اندازي آسانسور -كابينت كاري-تزيينات داخلي-نقاشي ساختمان تخصص دارم به علاوه كارهاي نيمه تخصص ساختمان.
  ميخواستم راهنمايي كنين اگه براتون مقدور بود?

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای اقدام به دریافت ویزای کار کشور آلمان :
   در زمینه برق مدرک فنی حرفهای دارید ، اگر سابقه کار مرتبط هم داشته باشید شرایطتون قابل ارزیابی هست .

 53. سلام
  35 ساله هستم و دیپلم دارم
  مدرک فنی حرفه ای جوشکاری برق و ارگون و co2 دارم
  مدرک زبان المانی b2 هم دارم
  سه سال سابقه کار هم دارم
  میشه با مدرک دیپلم ویزای جاب سیکر گرفت؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنین
  تشکر

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شما به دلیل این که شرایط مناسبی برای کار در آلمان دارید و تخصصتون هم جزو تخصص های مورد نیاز آلمان هست انتخاب خیلی بهتری دارید و میتونید مستقیما برای جاب آفر آلمان اقدام کنید .

   1. با سلام
    خانمی هستم 30 ساله دارای مدرک لیسانس بازرگانی و مدرک فنی در زمینه ی کوتاهی مو، رنگ مو و شینیون مو با سابقه کاری در زمینه آرایشگری
    همسر بنده هم مربی آرایشگاه هستن مدرک فنی مربیگری و مدرک فنی آرایشگری مردانه را دارند آیا می‌توان برای ویزای کاری آلمان اقدام کنیم
    در حال یادگیری زبان آلمانی هم هستیم

    1. سلام وقتتون بخیر .
     برای کشور آلمان خیر ولی شرایط شما برای استرالیا قابل ارزیابی هست .

 54. سلام من ۲۳ سالمه و مدرک تحصیلیم دیپلمه مدرک درجه ۱و درجه ۲ رشته برق صنعتی و مدرک درجه ۱و درجه ۲ برق ساختمان رو از موسسه فنی حرفه ای دارم
  سه سال هم سابقه کار ازاد در رشته خودم رو دارم ببخشید خواستم بپرسم بهترین و راحت ترین روشی که میتونم اقامت بگیرم از طریق ویزای کار به چه صورته ؟ و ایا رزومه کافی دارم ؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   در حال حاضر بهترین کشور برای شما کشور آلمان هست و میتونید برای جاب آفر آلمان اقدام کنید .
   (توجه داشته باشید برای اقدام به جاب آفر آلمان باید حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط با رشتتون ارائه بدید .

 55. با سلام
  آقایی هستم 35 ساله دارای لیسانس صنایع دارای سابقه 2 سال و دارای مدرک لوله کشی ساختمان از فنی حرفه ای و دارای سابقه کار 2 سال می باشم دارای مهارت های فنی زیادی میباشم اما در آنها مدرک خاصی ندارم و تجربی است برای مثال نصب دوربینهای مدار بسته ، آشنایی به شبکه های کامپیوتری و تعمیرات برد های الکترونیکی و تعمیرات پکیج می باشم
  جهت مهاجرت به آلمان آیا شرایط لازم را دارم لطفا راهنماییم کنید؟

  1. سلام وقتتون بخیر ، برای جاب افر المان میتونیم براتون اقدام کنیم برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید ممنونم

  2. سلام اقای هستم ۳۷ ساله اتباع هستم بامدرک دیپلم برق ساختمان درجه یک ودو در کار خودم ۱۵ سال سابقه کار دارم مسلط به برق صنعتی هم هستم تا حدودی مسلط به لوله کشی ساختمان و سیستم گرمایشی با سابقه ۱۲ سال هستم متاهل هستم ایا متونم اقامت المان رابگیرم لطفا راهنمایی کنیدکمی به زبان انگیسی مسلطم در کارمعماری هم سابقه کاری دارم

   1. سلام وقتتون بخیر .
    اگر اقامت قانونی ایران را داشته باشید ، فایلتون قابل بررسی هست .

 56. وقتتون بخیر..خانمی ۳۵ ساله هستم میکاپ آرتیست ومدرک فنی و حرفه ای دارم. متاهل هستم و دو فرزند زیر ۷ سال دارم . در حال آموختن زبان آلمانی هستم و به زودی در آزمون گوته شرکت میکنم.قصد مهاجرت کاری به آلمان رو دارم مرتبت با رشته ام. بهترین و سریعترین راه اقدام رو راهنمایی میفرمایید.ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *