مهاجرت به کره جنوبی

مهاجرت به کره جنوبی

مهاجرت به کره جنوبی مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. کشور کره جنوبی را می‌توان یکی از بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت دانست. این کشور از نظر بسیاری از شاخصه‌های زندگی در سطح بالایی قرار دارد و بهترین شرکت‌های تکنولوژی مانند سامسونگ و ال‌جی در این کشور هستند. همچنین اقتصاد کره جنوبی از قدرتمندترین اقتصادها در دنیا است و پاسپورت این کشور نیز اعتبار بسیار زیادی دارد. به همین خاطر بسیاری از افراد علاقه‌مند به مهاجرت، به دنبال مهاجرت به کره جنوبی هستند. روش‌های مهاجرت به این کشور آسیای شرقی تنوع زیادی دارند و شما بسته به شرایط خود می‌توانید از طریق روش‌هایی مانند تحصیل، کار و ازدواج، به کشور کره جنوبی مهاجرت کنید.

باید گفت که برخلاف بسیاری از کشورهای آسیایی، امکان اخذ اقامت دائم و شهروندی کره جنوبی وجود دارد. البته شرایط اخذ شهروندی این کشور کمی پیچیده است اما شما می‌توانید با استفاده از مشاوره موسسات مهاجرتی معتبر، علاوه‌بر مهاجرت به این کشور، اقامت آن را نیز بعد از مدتی دریافت کنید. در این مطلب از هرمس اپلای، با مزایا و انواع روش‌های مهاجرت به کره جنوبی آشنا می‌شویم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

کره جنوبی؛ کشوری که گوی سبقت را از رقبایش ربود!

اگر اهل اخبار دنیای تکنولوژی باشید، به احتمال بسیار زیادی نام برندهای مانند سامسونگ، هیوندای، کیا، ال‌جی و … را شنیده‌اید. این برندها همگی شرکت‌هایی هستند که در کشور کره جنوبی قرار دارند و محصولات آن‌ها به سراسر دنیا صادر می‌شود. باید گفت که کشور کره جنوبی از ابتدا به پیشرفتگی امروز نبود و سیر تحول و رشد اقتصادی این کشور از دهه ۱۹۸۰ میلادی آغاز شد. در ابتدا این کشور رقیب اصلی ایران برای توسعه در آسیا به‌شمار می‌آمد اما به مرور زمان توانست گوی سبقت را از تمام رقبای خود از جمله ایران برباید و به یک قدرت اقتصادی بسیار مهم در آسیا تبدیل شود.

کشور کره جنوبی در قسمت جنوبی شبه‌جزیره کره در شرق آسیا قرار دارد. تنها همسایه خاکی این کشور، کره شمالی است که البته ارتباطی با آن ندارد. پایتخت کره جنوبی شهر سئول می‌باشد و جمعیتی در حدود ۱۰ میلیون نفر دارد. یکی از نکات بسیار جالب درباره کره جنوبی، مساحت بسیار کوچک آن است. درواقع کشوری که از نظر مساحت صد و سومین کشور جهان می‌باشد، توانسته اقتصادی بسیار بزرگ داشته باشد و محصولات کارخانه‌های خود را به بسیاری از کشورهای دنیا صادر کند. در حال حاضر جمعیت کره جنوبی چیزی در حدود ۵۳ میلیون نفر است و از این نظر در رتبه ۲۸امین کشور پرجمعیت دنیا قرار دارد.دلایل زیادی وجود دارد که افراد علاقه‌مند به مهاجرت، از جمله ایرانیان، کشور کره جنوبی را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. از جمله این دلایل می‌توان به اقتصاد قدرتمند و آزاد، آزادی‌های سیاسی و اجتماعی، خدمات رفاهی و اجتماعی بی‌نظیر و البته امکانات آموزشی بسیار مناسب اشاره کرد.

کره جنوبی؛ کشوری که گوی سبقت را از رقبایش ربود!

شرایط اقتصادی کره جنوبی برای مهاجرت چگونه است؟

همان‌طور که اشاره شد، در دهه ۸۰ میلادی بود که کره جنوبی وارد مسیر تحول اقتصادی شد. البته این مسیر در دهه ۶۰ میلادی پایه‌گذاری شده بود و به مرور زمان این کشور توانست یک رشد اقتصادی بی‌نظیر داشته باشد. باید اشاره کرد که کره جنوبی دومین رشد سریع اقتصادی دنیا در چهار دهه اخیر را داشته است. به عبارت دیگر اگر به دنبال مهاجرت به کره جنوبی هستید و می‌خواهید بدانید که شرایط اقتصادی این کشور چگونه است، باید به شما بگوییم که از نظر اقتصادی، کشور کره جنوبی در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد و شما می‌توانید با خیال راحت به این کشور مهاجرت کنید.

امکانات رفاهی و شرایط اجتماعی کره جنوبی

یکی از مهم‌ترین دلایلی که افراد علاقه‌مند به مهاجرت، کشور کره جنوبی را انتخاب می‌کنند این است که این کشور آسیایی، از نظر امکانات رفاهی و شرایط اجتماعی در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارد. کیفیت امکانات رفاهی در کره جنوبی از بسیاری از کشورهای اروپایی بهتر است و به همین خاطر شما در کره جنوبی اروپایی‌ها و آمریکایی‌های زیادی را می‌بینید که به این کشور مهاجرت کرده‌اند. آزادی‌های اجتماعی و سیاسی نیز در این کشور در سطح بالایی قرار دارد.

با مهاجرت به کره جنوبی، زندگی بهتری داشته باشید

همان‌طور که اشاره شد، مهاجرت به کره جنوبی می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای افرادی باشد که می‌خواهند به یک کشور آسیای شرقی مهاجرت کنند. مزایای مهاجرت به کشور کره جنوبی شامل مواردی مانند اقتصاد قدرتمند، خدمات آموزشی سطح بالا و هزینه‌ مناسب زندگی می‌شوند. بااین‌حال مهاجرت به کره جنوبی معایبی نیز دارد. برای مثال کشور کره جنوبی مساحت کمی دارد و به همین خاطر قیمت خانه در آن کمی بالا است.

از طرف دیگر این کشور زمستان‌های بسیار سردی دارد و نمی‌تواند از نظر آب‌وهوا گزینه‌ای ایده‌آل برای مهاجرت باشد. بااین‌حال مزایای مهاجرت به این کشور آن‌قدر زیاد است که می‌توان از این معایب صرف نظر کرد. با مهم‌ترین مزایای مهاجرت به کره جنوبی آشنا می‌شویم.

کره جنوبی اقتصاد بسیار قدرتمند و آزادی دارد

می‌توان گفت که مهم‌ترین مزیت مهاجرت به کره جنوبی، زندگی در کشوری است که اقتصاد بسیار قدرتمندی دارد. اقتصاد این کشور جزو اقتصادهای توسعه‌یافته به‌شمار می‌آید و یک اقتصاد چند هزار میلیاردی است. از طرف دیگر کره جنوبی اقتصادی آزاد دارد و شما به‌عنوان صاحب کسب‌وکار می‌توانید در این کشور با تمام کشورهای پیشرفته دنیا بدون هیچ‌گونه محدودیتی داد و ستد داشته باشید. با توجه به مناسب بودن شرایط اقتصادی کره جنوبی، ریسک سرمایه‌گذاری در این کشور بسیار پایین است و افرادی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کره جنوبی را دارند، می‌توانند با خیالی راحت به این کشور مهاجرت کنند.

باید اشاره کرد که نرخ بیکاری در کره جنوبی بسیار پایین است و شما می‌توانید به‌سرعت در این کشور مشغول به کار شوید. همچنین سطح درآمد افراد در این کشور بالا است و شما می‌توانید با یک شغل معمولی نیز هزینه‌های زندگی خود را پرداخت کنید. دقیقا به همین علت است که اختلاف طبقاتی در این کشور بسیار پایین می‌باشد و بسیاری از شهروندان کره جنوبی می‌توانند زندگی متوسط بسیار مناسبی داشته باشند.

مزایای مهاجرت به کره جنوبی

بسیاری از شرکت‌های فناوری و خودروسازی مشهور در کره جنوبی هستند

یکی دیگر از مزایای مهاجرت به کره جنوبی این است که بسیاری از شرکت‌های مشهور فناوری و خودروسازی در این کشور قرار دارند. این کارخانه‌ها و زنجیره تامین آن‌ها باعث می‌شود که فرصت‌های شغلی بی‌شماری برای شهروندان کره جنوبی وجود داشته باشد. به عبارت دیگر شما با مهاجرت به این کشور می‌توانید در بسیاری از این کارخانه‌ها یا شرکت‌های وابسته به آن‌ها مشغول به کار شوید.

خدمات آموزشی در کره جنوبی سطح بالایی دارند

مدارس و دانشگاه‌های کره جنوبی را می‌توان از بهترین مدارس و دانشگاه‌ها در میان کشورهای آسیایی دانست. چرا که سطح خدمات آموزشی در این کشور بسیار بالا است و کودکان و دانشجویان کره‌ای می‌توانند در بهترین شرایط تحصیل کنند. نتیجه این خدمات آموزشی باکیفیت، رشد اقتصادی بسیار مناسب در چهار دهه اخیر بوده است. اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی را دارید، باید به شما بگوییم که یکی از بهترین کشورها را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کرده‌اید.

هزینه‌های درمان در کره جنوبی مناسب است

برخلاف کشورهایی مانند آمریکا، هزینه درمان در کره جنوبی بسیار مناسب است و بسیاری از شهروندان تحت پوشش بیمه قرار دارند. این مولفه برای افراد علاقه‌مند به مهاجرت اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که افراد باید بتوانند در کنار بهره‌مندی از امکانات رفاهی مناسب و درآمد بالا، درمان خوبی نیز داشته باشند. شما در کره جنوبی دغدغه‌ای از بابت هزینه‌های درمان نخواهید داشت.

زندگی متوسط در کره جنوبی هزینه پایینی دارد

همان‌طور که اشاره شد، ضریب یا شاخص جینی در کشور کره جنوبی در سطح بسیار مناسبی قرار دارد. به عبارت دیگر اختلاف درآمدها در این کشور پایین است و طبقه متوسط در کره جنوبی زندگی بسیار ایده‌آلی دارند. این پارامتر برای مهاجران اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که تمام افرادی که به کشور کره جنوبی مهاجرت می‌کنند، در ابتدا درون طبقه متوسط قرار می‌گیرند. اما به مرور زمان و با افزایش درآمدهای خود می‌توانند جزو طبقه مرفه شوند.

انواع روش‌های مهاجرت به کره جنوبی را بشناسید

شما از طریق روش‌هایی مانند مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج و تولد به کره جنوبی مهاجرت کنید. هر یک از این روش‌های مهاجرتی مزایا و معایب خود را دارند و به همین خاطر شما می‌توانید بسته به شرایطتان، هر یک از این روش‌ها را انتخاب کنید. برای مثال مهاجرت از طریق ازدواج یکی از روش‌های بسیار آسان برای مهاجرت به کره جنوبی است اما برای افراد متاهل گزینه‌ای مناسب به‌شمار نمی‌آید. از طرف دیگر مهاجرت تحصیلی نیز هزینه نسبتا پایینی دارد اما تنها برای افراد دانشجو در دسترس است. به همین خاطر در ادامه با انواع روش‌های مهاجرت به کره جنوبی و مزایای هر کدام از آن‌ها آشنا می‌شویم.

مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی

تنها در سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۱۰۰ هزار دانشجوی بین‌المللی به کره جنوبی مهاجرت تحصیلی کردند. برخلاف بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی، هزینه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور بسیار مناسب است. برای مثال شما می‌توانید با پرداخت سالیانه حدود ۲ الی ۲۰ هزار دلار، در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه‌های کشور کره جنوبی تحصیل کنید. البته میزان شهریه سالانه دانشگاه‌های این کشور بسته به مقطع و رشته تحصیلی شما می‌تواند متفاوت باشد. هزینه سالانه تحصیل در دانشگاه‌های کره جنوبی به‌صورت حدودی به شرح زیر هستند:

  • تحصیل در مقطع کارشناسی: شما برای تحصیل در این مقطع باید بین ۴۳۰۰ الی ۵۸۰۰ دلار به‌صورت سالیانه پرداخت کنید
  • تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد: برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شما به پرداخت بین ۵۷۰۰ الی ۲۱ هزار دلار به‌صورت سالیانه نیاز دارید
  • تحصیل در مقطع دکتری: هزینه تحصیل در این مقطع در کره جنوبی بین ۱۰۰۰ الی ۲۱ هزار دلار است که بسته به دانشگاه و رشته تحصیلی شما می‌تواند متفاوت باشد

باید اشاره کرده که هزینه‌های تحصیل در دانشگاه‌های کره جنوبی به نوع پذیرش شما نیز بستگی دارد. شما برای مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی باید از دانشگاه‌های این کشور پذیرش دریافت کنید. به‌طور کلی دو نوع ویزای D4 و D2 برای تحصیل در این کشور صادر می‌شود.

انواع روش‌های مهاجرت به کره جنوبی را بشناسید

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

یکی دیگر از روش‌های مناسب برای مهاجرت به کره جنوبی، مهاجرت از طریق کار است. البته شما برای کار در این کشور، باید از کارفرمایی در کره جنوبی یک پیشنهاد شغلی (جاب آفر) دریافت کنید. با توجه به نرخ پایین بیکاری، احتمال دریافت جاب آفر برای مشاغل معمولی در کره جنوبی پایین است. اما شما می‌توانید برای مشاغل تخصصی به‌راحتی از کارفرمایان کره‌ای، پیشنهاد شغلی دریافت کنید. برای اخذ ویزای کاری کشور کره جنوبی، شما به مدارک زیر نیاز خواهید داشت:

  • دعوت‌نامه کارفرما
  • پاسپورت معتبر با حداقل شش ماه اعتبار
  • مدارک تحصیلی
  • رزومه کاری و بیمه

باید اشاره کرد که ویزاهای کاری کشور کره جنوبی تنوع بالایی دارند و دولت این کشور برای هر گروه از مشاغل، یک نوع ویزای خاص صادر می‌کند. برای مثال ویزای E2 که یکی از مشهورترین ویزاهای کاری کره جنوبی است برای معلمان زبان صادر می‌شود. عموما از این نوع ویزا بیشتر شهروندان آمریکایی یا انگلیسی استفاده می‌کنند تا در کشور کره جنوبی مشغول تدریس زبان انگلیسی شوند.

یکی دیگر از انواع ویزاهای کاری این کشور، ویزای D10 است که تحت عنوان ویزای کاریابی صادر می‌شود. این ویزا شش ماه اعتبار دارد و افراد می‌تواند در این مدت به دنبال کار در کشور کره جنوبی باشند. البته باید اشاره کرد که شما نمی‌توانید صرفا با ویزای D10 به این کشور مهاجرت کنید و این ویزا بیشتر برای افرادی صادر می‌شود که از کار قبلی خود خارج شده‌اند و به دنبال یک کار جدید در کره جنوبی می‌گردند.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کره جنوبی

در نگاه اول مهاجرت به کره جنوبی از طریق سرمایه‌گذاری بسیار ساده و ایده‌آل به نظر می‌رسد؛ اما باید گفت که سرمایه‌گذاری در کره جنوبی برای دریافت اقامت پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد. به‌طور کلی شما برای مهاجرت به کره جنوبی از طریق سرمایه‌گذاری به 90 الی 630 هزار دلار آمریکا نیاز دارید. بسته به نوع ویزای سرمایه‌گذاری، میزان سرمایه‌گذاری شما متفاوت است. برای مثال برای اخذ ویزای D8، شما تنها باید 90 هزار دلار در این کشور سرمایه‌گذاری کنید. این ویزا اعتباری دو ساله دارد و بعد از گذشت پنج سال زندگی در کره جنوبی، شما می‌توانید اعتبار آن را تمدید کنید.

همان‌طور که اشاره شد، ویزاهای سرمایه‌گذاری کره جنوبی تحت شرایط خاصی صادر می‌شوند. به عبارت دیگر شما تنها نمی‌توانید با پرداخت پول، به کره جنوبی مهاجرت کنید. برای مثال، برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات شما باید حداقل ۴۵۰ هزار دلار سرمایه‌گذاری کنید. مدت‌زمان اقامت این روش سرمایه‌گذاری پنج سال است و بعد از این مدت، متقاضی می‌تواند شانس خود برای دریافت اقامت دائم کره جنوبی را امتحان کند.

مهاجرت به کره جنوبی از طریق ازدواج و تولد

مهاجرت به کشورهای خارجی از طریق ازدواج و تولد همواره گزینه‌هایی ساده و بی‌دردسر بوده‌اند. البته این دو روش برای تمام افراد مناسب نیستند و پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارند. در کشور کره جنوبی امکان مهاجرت از طریق تولد فرزند وجود ندارد و تابعیت بر اساس اصل خون صادر می‌شود. به عبارت دیگر، کودکی که در کشور کره جنوبی متولد شود، تابعیت پدر و مادر خود را دریافت می‌کند.

مهاجرت به کره جنوبی از طریق ازدواج را می‌توان ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش مهاجرتی به این کشور دانست. چرا که شما می‌توانید تنها با ازدواج با یک شهروند کره‌ای، اقامت این کشور را با ویزای F6 دریافت کنید. همچنین بعد از مهاجرت به کره، می‌توانید مانند یک شهروند کره‌ای در این کشور مشغول به کار شوید و هیچ‌گونه محدودیتی از این نظر نخواهید داشت.

بهترین روش مهاجرت به کره جنوبی کدام است؟

با تمام روش‌های مهاجرت به کره جنوبی آشنا شدیم. انتخاب بهترین روش مهاجرت به کره جنوبی از میان این روش‌ها بسیار دشوار است. چرا که افراد متقاضی مهاجرت شرایط یکسانی ندارند و نمی‌توان به تمام آن‌ها یک روش را پیشنهاد کرد. برای مثال دانشجویان تمکن مالی لازم برای سرمایه‌گذاری در کره جنوبی را ندارند اما می‌توانند با دریافت پذیرش تحصیلی، به این کشور مهاجرت کنند. پس در پاسخ به سوال بهترین روش مهاجرت به کره جنوبی کدام است، باید بگوییم که بهترین روش مهاجرت به این کشور کاملا به شرایط شما بستگی دارد. اما می‌توان گفت که مهاجرت به این کشور از طریق ازدواج، آسان‌ترین روش مهاجرت به کره جنوبی به‌شمار می‌آید.

چگونه اقامت دائم و شهروندی کره جنوبی را دریافت کنیم؟

به‌طور کلی دریافت اقامت دائم و شهروندی دائم کشور کره جنوبی دشوار است اما متقاضیان می‌توانند با برخورداری از برخی شرایط، اقامت دائم و شهروندی این کشور را دریافت کنند. برای مثال با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ هزار دلار در یک کسب‌وکار کره‌ای و همچنین استخدام پنج نفر می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. از طرف دیگر ازدواج با یک شهروند کره‌ای نیز به شما اقامت دائم این کشور را خواهد داد. دانشجویان پس از پایان تحصیل خود و پیدا کردن کار، باید سه سال در این کشور زندگی کنند و درآمد سالانه بالاتری از سرانه درآمد ناخالص ملی داشته باشند. در این صورت می‌توانند اقامت دائم کره جنوبی را به دست آوردند. از جمله روش‌های دیگر برای اخذ اقامت دائم و شهروندی کره جنوبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دریافت مدرک دکتری در کره جنوبی و استخدام در شرکت‌های فناوری پیشرفته
  • راه‌اندازی یک کسب‌وکار با بیزینس پلن مشخص، با سرمایه ۲۵۵ هزار دلار و استخدام حداقل دو کارمند شهروند کره جنوبی
  • به رسمیت شناخته شدن نخبگی شما در زمینه‌های مختلف مانند ورزش یا هنر از طرف وزارت دادگستری کره جنوبی

پاسپورت کره جنوبی؛ دومین پاسپورت معتبر جهان!

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های کره جنوبی به‌عنوان یک مقصد مهاجرتی ایده‌آل، پاسپورت باارزش این کشور است. در حال حاضر پاسپورت کره جنوبی دومین پاسپورت معتبر در جهان می‌باشد که با دریافت آن می‌توانید به ۱۹۵ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. از جمله این کشورها می‌توان به آمریکا، کشورهای اتحادیه اروپا و چین اشاره کرد. برای دریافت پاسپورت این کشور شما در ابتدا باید اقامت دائم کره جنوبی را دریافت کرده و سپس به مدت پنج سال در این کشور زندگی کنید. البته باید در آزمون فرنگ، تاریخ و زبان کره نیز نمره مناسب را دریافت نمایید.

پاسپورت کره جنوبی؛ دومین پاسپورت معتبر جهان!

هزینه اقامت در کره جنوبی چقدر است؟

سوال بسیاری از افراد علاقه‌مند مهاجرت به کره جنوبی این است که هزینه اقامت یا زندگی در این کشور آسیایی چه مقدار می‌باشد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که به‌صورت میانگین، شهروندان کره جنوبی حدود ۲۱۰۰ دلار به‌صورت ماهیانه حقوق دریافت می‌کنند. از طرف دیگر هزینه ماهیانه یک نفر بدون هزینه اجاره خانه چیزی در حدود ۹۰۰ دلار است. برای اجاره خانه در این کشور نیز شما باید بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ دلار به‌صورت ماهیانه پرداخت کنید. به‌طور کلی می‌توان گفته که هزینه‌های زندگی برای یک نفر در کره جنوبی در سطح معقولی قرار دارد. در بررسی این هزینه‌ها باید امکانات رفاهی و خدماتی این کشور پیشرفته را نیز در نظر گرفت.

مهاجرت بدون مدرک زبان

مهاجرت بدون مدرک زبان

مهاجرت بدون مدرک زبان از نیازهای افرادی است که قصد دارند به کشورهای خارجی سفر کنند؛ اما دارای مدرک زبان نیستند. اغلب دانش‌آموزان برای اهداف تحصیلی قصد نقل‌مکان از کشور خود به کشوری با شرایط و امکانات بهتر را دارند. جالب است بدانید هر دانشگاه، کالج، شرکت یا سازمانی شرایط متنوعی را برای پذیرش دانشجو به کار می‌گیرد.

سخن آخر

در دهه ۷۰ شمسی، بسیاری از ایرانیان متقاضی کار به کر‌ه جنوبی مهاجر‌ت کاری موقت می‌کردند. چرا که این کشور در مسیر توسعه اقتصادی قرار داشت و در حال حاضر به یکی از کشورهای برتر از نظر بسیاری از شاخصه‌ها مانند اقتصاد تبدیل شده است. به همین خاطر بسیاری از متقاضیان مهاجرت، به دنبال مهاجر‌ت به کره جنو‌بی هستند. روش‌هایی مانند مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه‌گذاری برای مهاجرت به این کشور روش‌های مناسبی به‌شمار می‌آیند. از طرف دیگر شما می‌توانید از طریق ازدواج نیز به این کشور مهاجرت کرده و اقامت دائم آن را به دست آورید.

با توجه به پیچیدگی‌های مسیر مهاجرت به کره جنوبی، شما قطعا به مشاوره و کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه نیاز خواهید داشت. موسسه هرمس اپلای یکی از باسابقه‌ترین موسسات مهاجرتی در ایران است که می‌تواند به شما در مسیر مهاجرت به این کشور آسیای شرقی کمک کند. کارشناسان موسسه ما تجربه بسیار بالایی در این زمینه دارند و می‌توانند در تمام مسیر دشوار مهاجرت، در کنار شما باشند. برای دریافت مشاوره از کارشناسان هرمس اپلای، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
آیا می‌توان اقامت دائمی کره جنوبی را اخذ کرد؟
بله؛ شما می‌توانید با دریافت اقامت این کشور و زندگی به مدت پنج سال، اقامت دائم و پاسپورت این کشور را دریافت کنید.
بهترین راه برای مهاجرت به کره جنوبی کدام است؟
انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به کره جنوبی بسیار دشوار است. چرا که شرایط متقاضیان با یکدیگر متفاوت است. اما به‌طور کلی مهاجرت به کره جنوبی از طریق ازدواج ساده‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرت به این کشور به‌شمار می‌آید.
برای سرمایه‌گذاری در کره جنوبی به چقدر سرمایه نیاز است؟
بسته به نوع ویزای مورد نظرتان، شما باید بین ۹۰ الی ۶۳۰ هزار دلار در کشور کره جنو‌بی برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری و سپس مهاجر‌ت سرمایه‌گذاری کنید.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
V
11 ماه قبل

سلام
ممنون از سایت خوبتون
من اگر دیپلم رشته تجربی با معدل بالا و مدرک زبان کره ای رو داشته باشم می تونم برای تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی برای پزشکی اقدام کنم ؟

خانم میرخانی
پاسخ به  V
11 ماه قبل

سلام
در حال حاضر اقدام مستقیم برای کره جنوبی نداریم

کادر هرمس اپلای