مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی
مهاجرت کاری

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی مطلبی است که در این مقاله درباهر آن صحبت میکنیم. همانطور که می دانید روش‌های متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارند. یکی از این روش‌ها، مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی می‌باشد. در این روش متقاضیان برای تشکیل پرونده، ابتدا می‌بایست از اداره‌ی مهاجرتی استانی که قصد مهاجرت و اقامت درآن را دارند، اقدام کنند. به طور کلی در همه‌ی روش‌های مهاجرتی از طریق کارآفرینی، متقاضیان می‌توانند برای خود و خانواده‌ی خود، اقامت کانادا را دریافت کنند.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

سرمایه مورد نیاز برای
کارآفرینی در کانادا

قبل از درخواست، شما باید از یک گروه سرمایه گذاری کانادایی یا صندوق سرمایه گذاری کانادایی برای سرمایه گذاری در ایده کسب و کارتان، مطمئن شوید. همچنین برای درخواست ویزای شروع کار، با یکی از این سازمان‌ها تماس گرفته و آن‌ها را متقاعد کنید که ایده کسب و کار شما ارزش سرمایه گذاری دارد. هنگامی که تعهد می‌کنید، می‌توانید به برنامه شهروندی و مهاجرت به کشور کانادا فکر کرده و در این راه قدم بگذارید .

علاوه بر گذراندن معیارهای بهداشتی و امنیتی استاندارد، شما باید توانایی خود را برای برقراری ارتباط در زبان انگلیسی یا فرانسوی نشان داده و نیز پول کافی برای زندگی و ایجاد کسب و کار در کانادا را داشته باشید. برای واجد شرایط بودن دراین برنامه به عنوان یک کارآفرین، متقاضی باید ارزش خالص حداقل 300،000 دلار داشته باشد و باید مایل باشد و بتواند در کشور کانادا سرمایه گذاری کرده و یا کسب و کار ایجاد کند و بتواند شغل را در کانادا حفظ کند.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی

حداقل دو سال تجربه را در رابطه با کسب و کار به دست آمده در طی پنج سال قبل از تاریخ درخواست شما، باید داشته باشید. این تجربه باید در قالب یک کسب و کار قانونی و سودآور باشد که به تنهایی آن را اداره کرده و این به عنوان درک واقعی و تمام وقت مسئولیت‌ها و وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل موارد مادی، مالی و منابع انسانی تعریف می‌شود.

ویزای کاری کانادا
سفر به کانادا

اگر شما برای یک برنامه کارآفرینی واجد شرایط هستید، خود و خانواده خود می‌توانید جهت مهاجرت به کانادا (اقامت دائم)  اقدام کنید. این برای متقاضیانی است که مایل به اقامت در هر کجای کانادا هستند، به جز کبک. برنامه کارآفرینان نیاز به ایجاد یا خرید حداقل 33.33٪  هزینه در یک کسب و کار با کیفیت در کانادا را دارد که باید بتواند به طور فعال آن را مدیریت کند. همچنین کسب و کار شما باید حداقل یک شغل جدید برای یک شهروند یا ساکن کانادایی را ایجاد کند.

از جمله مزایای کشور کانادا برای کارآفرینان مهاجر

تعالی در تحقیقات و نوآوری

 رشد قوی اقتصاد کشور کانادا

مالیات پایین و هزینه‌های پایین کسب و کار

بهترین سطح کیفیت زندگی

 اعطای اقامت سریع‌تر به کار آفرینان

دادن اعتبارات فدرالی و استانی برای سرمایه گذاری به کارآفرینان

نتیجه گیری

همان گونه که در مطالب این مقاله خدمتتان عرض شد ، مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی یکی از روش های مهاجرتی به این کشور میباشد که مهاجران میبایست از طریق برنامه استانی شهری که قصد اقامت در آن را دارند اقدام کنند.ما در این مقاله درباره سرمایه مورد نیاز، شرایط و مزایای آن برای دریافت اقامت کانادا از طریق کارآفرینی بحث کردیم .شما نیز میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق پرکردن فرم ارزیابی زیر از کارشناسان مجرب ما بخواهید تا پاسخگوی سوالات شما در این زمینه باشند.

مقاله پیشنهادی—>اقامت کاری کانادا

سؤالات متداول

میتوان گفت حداقل سرمایه برای یک شخص بعنوان کارآفرین در کانادا باید ارزش خالص حداقل مبلغ 300000 دلار را داشته باشد و بخواهد در کانادا سرمایه گذاری و یا کسب و کار ایجاد کند.

بله، شما پس از مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور میتوانید برای خانواده خود نیز اقامت دائم دریافت کنید.

بله، شما برای برقراری ارتباط باید زبان رسمی این کشور که انگلیسی و فرانسوی میباشد را بدانید.

مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

2 پاسخ

  1. سلام و وقت بخیر. من اینجا کارگاه تولیدی الیاف نانو دارم، چطور می تونم اقامت دائم بگیرم و در کانادا همین کار رو گسترش بدم.

    1. سلام. اگر سنتون زیر 40 سال هست و مدرک تحصیلی یا مدرک فنی مرتبط دارین با شغلتون و بالای 5 سال سابقه کار دارین به همراه بیمه میتونید برای جاب افر اقدام کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *