مهاجرت از ترکیه به اروپا

مهاجرت از ترکیه به اروپا

مهاجرت از ترکیه به اروپا مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. درصد بسیار زیادی از مردم ایران  زندگی در کشورهای اروپایی را رویایی دست نیافتنی می‌دانند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، باید نسبت به تغییر طرز فکر اشتباه خود اقدام نمایید. جالب است بدانید که دولت‌های کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا مسیرهای مشخصی برای پذیرش مهاجران طراحی کرده‌اند. در صورتی که شما هم در مسیر درستی قرار بگیرید و مراحل دریافت اقامت را به درستی انجام دهید، می‌توانید زندگی جدیدی در کشورهای برتر اروپایی شروع نمایید. در ادامه این مطلب قصد داریم روش‌ها و مزایای مهاجرت از ترکیه به اروپا را بررسی کنیم. اگر شما هم به تازگی وارد کشور ترکیه شده‌اید و قصد مهاجرت از ترکیه به اروپا را دارید، این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

مهاجرت از طریق ترکیه

در سال‌های اخیر تعداد نفرات زیادی از ایران با روش‌های گوناگون به کشور ترکیه مهاجرت کرده‌اند. عمده این افراد که با روش سرمایه‌گذاری به خاک ترکیه رسیده‌اند، قصد دارند که زندگی یا تحصیلات خود را کشورهای اروپایی ادامه دهند. ترکیه نیز به دلیل موقعیت خاص خود می‌تواند شرایط انجام این کار را ساده‌تر کند؛ زیرا ترکیه کشوری اوراسیایی است و درصدی از خاک آن در قاره اروپا قرار دارد. به همین دلیل ایرانیان مقیم این کشور برای مهاجرت به اروپا مسیر هموارتری پیش روی خود خواهند داشت.

مراحل دریافت پاسپورت ترکیه

اولین گام برای مهاجرت از ترکیه به اروپا دریافت پاسپورت ترکیه‌ای است. افرادی که در خاک ترکیه اقامت دارند، طبق ضوابط و قوانین خاصی موفق به دریافت پاسپورت رسمی این کشور خواهند شد. همچنین مدت زمان دریافت پاسپورت نیز کاملا به روش مهاجرت متقاضی و شرایط زندگی وی در ترکیه بستگی دارد. به طور کلی مدارک و مراحل دریافت پاسپورت ترکیه به شرح زیر است:

 • ✔ پاسپورت اصلی فرد متقاضی و خانواده وی در صورت مهاجرت خانوادگی
 • ✔ ارائه سند وضعیت تاهل
 • ✔ مدارک هویتی رسمی
 • ✔ گواهی عدم سوء سابقه
 • ✔ مدارک پزشکی و سلامت متقاضی
 • ✔ داشتن تسلط کافی به زبان ترکی
 • ✔ اثبات توانایی مالی جهت زندگی در خاک ترکیه
 • ✔ ارسال درخواست دریافت پاسپورت با توجه به شرایط پرونده متقاضی ( در این مرحله حتما از وکلای با تجربه کمک بگیرید )

توافق میان ترکیه و اتحادیه اروپا

از آنجایی که بخشی از خاک ترکیه در اروپا قرار دارد، این کشور جزو سایر ملت‌های اروپایی قرار می‌گیرد. به همین دلیل توافقی میان ترکیه و اتحادیه اروپا صورت گرفته تا مردم این کشور توانایی اخذ اقامت سایر کشورهای اروپایی را داشته باشند. مدت زمانی که پروسه دریافت اقامت سایر کشورهای اروپایی از طریق ترکیه انجام می‌شود کاملا به وضعیت متقاضی بستگی دارد. همچنین فرد قبل از ارسال این درخواست باید تابعیت کشور ترکیه را داشته باشد.

زمان لازم برای دریافت ویزای شینگن با پاسپورت ترکیه

مردم ترکیه و کلیه مهاجرانی که تابعیت کشور ترکیه را کسب کرده‌اند و قصد مهاجرت از ترکیه به اروپا را دارند می‌توانند برای دریافت ویزای شینگن اقدام نمایند. همچنین این افراد با استفاده از ویزای شینگن خود توانایی سفر و ورود به کشورهای اروپایی را خواهند داشت. کسانی که دارای پاسپورت شهروندی و عادی کشور ترکیه هستند، پس از مدت دو هفته موفق به دریافت ویزای شینگن خواهند شد. همچنین مذاکراتی انجام شده که در آینده شهروندان ترکیه بدون دریافت ویزا امکان سفر به ۲۶ کشور عضو منطقه شینگن را داشته باشند. یکی از محبوبترین این مسیرها، مهاجرت از ترکیه به آلمان است.

 

روش‌های مهاجرت از ترکیه به اروپا

همانطور که در بخش ابتدایی مطلب گفته شد، شهروندان و مقیمان کشور ترکیه می‌توانند برای دریافت تابعیت کشورهای اروپایی اقدام کنند. این اصلی‌ترین و ساده‌ترین راهی است که برای مهاجرت از ترکیه به اروپا وجود دارد. اما در شرایطی امکان دریافت تابعیت کشورهای اروپایی توسط مهاجران کشور ترکیه نیست و باید از روش‌های دیگری اقدامات لازم صورت بگیرد. به طور کلی روش‌های مناسب و تضمین شده برای مهاجرت به کشورهای اروپایی عبارتند از:

 • مهاجرت از طریق دریافت پذیرش دانشگاه‌ها
 • کسب اقامت با ویزای کاری
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • سایر روش‌های مهاجرتی مانند ازدواج و پناهندگی

متقاضیان برای اینکه از خاک ترکیه به کشورهای اروپایی راه پیدا کنند، می‌توانند از روش‌های بالا گزینه مناسب با توجه به شرایط خود را انتخاب نمایند. همچنین جهت موفقیت در هر یک از روش‌ها باید مسائل قانونی به درستی رعایت شوند. در قسمت بعدی مطلب قصد داریم بگوییم که جهت پیمودن هر یک از مسیرها باید چه اقداماتی را انجام  دهید.

مهاجرت کاری

یکی از بهترین روش‌های مهاجرتی، مهاجرت و اخذ اقامت با ویزای کاری است. اگر شما هم سابقه کاری درخشانی دارید یا در حرفه خاصی متخصص هستید، با استفاده از مهارت خود می‌توانید به کشورهای اروپایی مهاجرت کنید. اتحادیه اروپا نیز شرایط خاصی را برای دریافت متقاضیان ویزای کاری تدارک دیده که باید از آن اطلاع داشته باشید.

به طور کلی هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز کشورهای اروپایی اعلام می‌شود. افرادی که در مشاغل این لیست تخصص دارند، می‌توانند مدارک خود را برای دریافت ویزای کاری ارسال نمایند. همچنین در صورت وجود برخی عوامل، دریافت ویزا توسط متقاضی ساده‌تر خواهد شد. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • ✔ سابقه کار در شرکت‌های بین المللی
 • ✔ داشتن پیشنهاد کاری از کشورهای اروپایی
 • ✔ مدرک تحصیلی و زبان
 • ✔ تمکن مالی مناسب

روش‌های مهاجرت از ترکیه به اروپا

داشتن پیشنهاد کاری

برای مهاجرت از ترکیه به اروپا با ویزای کاری باید پیشنهاد کاری از کشور مقصد داشته باشید. با وجود پیشنهاد کاری مسیر دریافت ویزا هموار شده و حتی در مواردی کلیه مراحل صدور ویزا توسط شرکت مربوطه انجام خواهد شد. همچنین اگر در شرکت‌های بین المللی ترکیه‌ای سابقه کار دارید، برای کسب عنوان‌های شغلی مناسب در کشورهای اروپایی شانس بیشتری خواهید داشت. پس از دریافت پیشنهاد کار توسط کارفرما نیز باید باقی مراحل دریافت ویزای کاری را انجام دهید.

ارائه سابقه کار و مدارک تحصیلی

شرکت‌های اروپایی برای استخدام مهاجران معمولا سخت‌گیری زیادی می‌کنند. به همین دلیل باید تمامی اقدامات لازم را با دقت انجام دهید که برای استخدام شدن در شغل مورد نظرتان به هیچ مانعی برخورد نکنید. به طور کلی باید تمامی مدارک مربوط به سوابق کاری و رزومه خود را به صورت ترجمه شده در اختیار شرکت مورد نظر قرار دهید. همچنین کلیه مدارک تحصیلی، مدرک زبان کشور مورد نظر، مدارک هویتی و پزشکی باید در لیست مدارک شما حضور داشته باشند.

تسلط به زبان کشور مقصد

برای مهاجرت از ترکیه به اروپا باید به زبان کشور مقصد خود تسلط کافی داشته باشید. به خصوص جهت مهاجرت کاری که شرکت‌ها تاکید بسیار زیادی روی میزان مهارت کارمندان خود روی زبان رسمی کشور دارند؛ زیرا کارمندان خارجی نباید بابت مکالمات یا نامه نگاری‌های کاری خود مشکل خاصی داشته باشند. همچنین در برخی از شرکت‌های اروپایی بین المللی کارمندان علاوه بر زبان رسمی کشور باید به زبان‌های بین المللی نیز تسلط کافی داشته باشند. به همین دلیل اگر قصد مهاجرت مهاجرت از ترکیه به اروپا را دارید، باید به فکر دریافت مدرک زبان رسمی کشور مورد نظر خود باشید.

دریافت اقامت پس از ویزای کار

دقت کنید که ویزای کاری بسیاری از کشورهای دنیا به صورت موقت صادر می‌شود، اما در شرایطی می‌توان این ویزای موقت را به اقامت دائم تبدیل کرد. به همین دلیل است که بیشتر متقاضیان ویزای کاری اهداف بلند مدت برای کسب اقامت دائم کشور محل کارشان را دارند. به طور کلی اگر افراد طی مدت کارشان عملکرد خوبی از خود نشان دهند و از پس مخارج زندگی بر بیایند، امکان ارسال درخواست اقامت دائم را خواهند داشت.

کار در کشورهای برتر اروپایی می‌تواند امتیازات بزرگی برای متقاضیان این روش مهاجرتی داشته باشد. شما هنگام مهاجرت از ترکیه به اروپا با ویزای کاری می‌توانید با خانواده سفر کنید. همچنین فرزندانتان امکان تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های اروپایی را خواهند داشت. بدیهی است که چنین شرایطی بستر رشد و آرامش اعضای خانواده شما را فراهم خواهد کرد.

 

مهاجرت از ترکیه به اروپا با سرمایه‌گذاری

اگر شما هم دارای کسب و کار شخصی پر رونقی هستید و سرمایه زیادی در حساب‌های بانکی خود دارید، می‌توانید از طریق سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی راه پیدا کنید. همچنین در صورتی که سابقه کار بین المللی از طریق ترکیه یا دفاتر شرکت خود در این کشور را دارید، مسیر سرمایه گذاری در اقتصاد قدرتمند اروپا برای شما ساده‌تر خواهد شد.

اتحادیه اروپا طی چند سال اخیر شرایطی را فراهم کرده تا سرمایه گذاران بزرگ دنیا امکان تزریق سرمایه به کشورهای اروپایی را داشته باشند. با این اتفاق بخش زیادی از سرمایه مورد نیاز جهت توسعه بخش‌های مختلف وارد کشورهای می‌شود. همچنین با سرمایه‌گذاری افراد کار آفرین تعداد مشاغل برای مردمان این کشورها افزایش قابل توجهی پیدا می‌کند.

مهاجرت از ترکیه به اروپا با سرمایه‌گذاری

شرایط لازم برای مهاجرت سرمایه‌گذاری

اگر شما هم قصد مهاجرت از ترکیه به اروپا با سرمایه گذاری را دارید، باید نسبت به شرایط انجام این کار شناخت کافی داشته باشد. اول از همه افراد برای ورود سرمایه و دریافت ویزا باید تمکن مالی قابل قبولی داشته باشند. حتی در برخی از کشورهای اروپایی میزان سرمایه مورد نیاز فرد متقاضی به مبالغ میلیون یورویی می‌رسد. به طور کلی شرایط سرمایه‌گذاری در اروپا عبارتند از:

 • ✔ سابقه مدیریتی در رده‌های بالا به میزان کافی
 • ✔ سرمایه اولیه بالا و تضمین سود دهی کسب و کار
 • ✔ تضمین تزریق سرمایه به میزان قانونی
 • ✔ مالکیت حداقل ۵۱ درصد سهام کسب و کار مورد نظر

میزان سرمایه مورد نیاز و شرایط کسب و کار

میزان سرمایه‌ای که برای مهاجرت به کشورهای اروپایی نیاز دارید، کاملا به مقصد شما بستگی دارد. همچنین در برخی کشورها از فرد متقاضی تعهد گرفته می‌شود که درصد مشخصی از سرمایه اولیه در همان ابتدا به چرخه اقتصادی آن‌ها ورود پیدا کند. همچنین فرد متقاضی باید تعهد دهد که کسب و کارشان در بازه زمانی مشخص به سوددهی لازم خواهد رسید. پس از این که شرایط توسط سفارت و وزارت اقتصادی کشور تایید شد، متقاضی مجوز ورود به کشور و اقامت را می‌گیرد.

 

امتیازات بزرگ برای سرمایه‌گذاران

متقاضیان سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی در صورت موفقیت به امتیازات بسیار بزرگی دست پیدا می‌کنند. اول از همه کشورهای اروپایی بهترین مکان برای حفظ و رشد سرمایه این افراد هستند؛ زیرا اقتصاد قدرتمند و با ثباتی دارند که امنیت مالی را برای چنین افرادی تضمین خواهد کرد. همچنین علاوه بر رشد سرمایه، پروسه صدور ویزای دائم برای فرد متقاضی و همراهان وی به راحتی انجام می‌شود. زندگی در کشورهای اروپایی و دسترسی به بهترین امکانات نیز از دیگر امتیازاتی است که این افراد به دست می‌آورند.

مهاجرت از طریق تحصیل

بدون شک یکی از بهترین راه‌های برای مهاجرت از ترکیه به اروپا روش تحصیلی است. با کمک این روش متقاضیان تنها با اختیار داشتن نامه پذیرش دانشگاه‌های اروپایی می‌توانند برای دریافت ویزا اقدام کنند. همچنین اگر در دانشگاه‌های معتبر ترکی مشغول به تحصیل هستید، می‌توانید برای مقاطع تحصیلی خود در کشورهای اروپایی بورسیه بگیرید. در این بخش از مطلب قصد داریم مهاجرت تحصیلی به کشورهای اروپایی در مقاطع مختلف را برای شما شرح دهیم.

شرایط پذیرش در مقطع دکترا

دانشجویان سخت کوش بسیار زیادی هستند که قصد دارند به مدرک ارزشمند دکترا دست یابند. حال اگر مدرک توسط یک دانشگاه معتبر اروپایی صادر شده باشد، امنیت شغلی و آینده درخشان دانشجو تضمین خواهد شد. به طور کلی در دانشگاه‌های اروپایی مقطع دکترا یا همان PhD به صورت پروژه محور برگزار می‌شود. همچنین دانشجو توسط یک استاد راهنما مراحل تحصیلی را طی کرده و حتی از وی حقوق ماهیانه دریافت می‌کند. البته برای پذیرش در مقطع کارشناسی باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • ✔ سوابق تحصیلی مناسب در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • ✔ مدرک آیلتس و تافل با نمره بالا برای ورود به کشورهای انگلیسی زبان
 • ✔ سابقه حضور در پروژه‌های علمی پژوهشی

مدارک لازم جهت ثبت درخواست

مدارکی که برای مهاجرت تحصیلی به اروپا نیاز دارید، تقریبا بین بیشتر کشورهای این منطقه مشترک است. اول از همه باید کلیه سوابق تحصیلی خود به صورت ترجمه شده در اختیار داشته باشید. همچنین بسیاری از دانشگاه‌ها برای پذیرش دانشجویان مقطع دکترا نیاز به مدرک زبان بین المللی مخصوص خود را دارند. همچنین مدارکی مانند پرونده پزشکی، تمکن مالی و توصیه نامه اساتید برای ارسال درخواست نیاز است. اگر در دانشگاه‌های ترکیه‌ای نیز مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را گذرانده‌اید، برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های اروپایی شانس بیشتری خواهید داشت.

نحوه دریافت اقامت پس از تحصیل در مقطع دکترا

دانشجویانی که موفق به دریافت مدرک دکترا از دانشگاه‌های معتبر اروپایی می‌شوند، می‌توانند به راحتی اقامت دائم را کسب کنند. به همین دلیل است که برای مهاجرت از ترکیه به اروپا  افرادی زیادی این راه را انتخاب می‌نمایند.

 

بدیهی است که داشتن مدارک تحصیلی معتبر از دانشگاه‌های ترکیه و اروپا شما را برای کسب عنوان‌های شغلی ایده‌آل یاری می‌کند. همچنین در صورتی که بعد از اتمام تحصیل خود بتوانید در شغل خاصی مشغول به کار شوید، پس از مدتی امکان دریافت ویزای دائم را خواهید داشت؛ زیرا بسیاری از کشورهای اروپایی فرصت پیدا کردن شغل بعد از اتمام تحصیل را به شما می‌دهند.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های اروپایی

هر ساله عده زیادی از ایران برای تحصیل در مقطع کارشناسی به کشور ترکیه مهاجرت می‌کنند. همچنین درصد زیادی از همین افراد بعد فارغ التحصیلی و دریافت مدرک کارشناسی برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد اقدام خواهند کرد.

اگر شما هم جزو این افراد هستید، می‌توانید دانشگاه‌های اروپایی را برای ادامه تحصیل خود هدف بگیرید. دانشگاه‌های اروپایی نیز اعتبار زیادی برای دانشگاه‌های کشور ترکیه قائل هستند و راحت‌تر به شما پذیرش می‌دهند. به همین دلیل است که تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می‌تواند یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت از ترکیه به اروپا باشد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های اروپایی

شرایط لازم جهت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد

دانشگاه‌های اروپایی جهت پذیرش دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد قوانین خاصی را دارند. اول از همه دانشجو باید سوابق تحصیلی و ریز نمرات خود را در مقطع کارشناسی به کمیته آموزشی دانشگاه مورد نظر ارسال کند.

همچنین به همراه مدارک تحصیلی باید مانند وضعیت سلامت جسمانی، مالی و انگیزه نامه دانشجو برای تحصیل در آن دانشگاه وجود داشته باشد. بعد از اینکه شرایط دانشجو توسط دانشگاه تایید شد، نامه پذیرش صادر می‌شود. سپس فرد متقاضی با در دست داشتن این نامه می‌تواند برای دریافت ویزا از سفارت و انجام سفر خود اقدام نماید.

مزایای مهاجرت دانشجویی از ترکیه به اروپا

دانشجویانی که برای مهاجرت خود از ترکیه به کشورهای اروپایی روش تحصیلی را انتخاب می‌کنند، به امتیازهای ارزشمندی دست خواهند یافت. اولین امتیاز بزرگ این است که دانشجویان با انجام این کار می‌توانند مدارک تحصیلی بسیار ارزشمندی را به دست بیاورند. همچنین با داشتن مدرک تحصیلی معتبر برای ورود به بازار کار نیز مشکل خاصی نخواهند داشت.

کشورهای اروپایی نیز شرایطی را به وجود آورده‌اند که دانشجویان هنگام تحصیل و حتی پس از پایان آن فرصت کافی برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود را داشته باشند. همچنین اگر دانشجویان بتوانند عملکرد شغلی خوبی داشته باشند و هزینه‌های زندگی را بپردازند، امکان دریافت اقامت دائم را خواهند داشت. البته برای انجام این کار باید شرایط و قوانین کشور مورد نظر بررسی شود.

فرصت مناسب برای دانش آموزان مدارس ترکیه

خانواده‌های ایرانی زیادی در چند سال اخیر از طریق خرید ملک و سرمایه‌گذاری اقامت کشور ترکیه را دریافت کرده‌اند. چنین خانواده‌هایی که با فرزندان خود در کشور ترکیه اقامت دارند، فرزندانشان می‌توانند از یک راه مناسب برای مهاجرت از ترکیه به اروپا اقدام کنند. در صورتی که فرزندان در مدارس ترکیه تحصیل کرده باشند، به راحتی می‌توانند مقطع کارشناسی را در کشورهای اروپایی ادامه دهند. همچنین پس از اتمام تحصیل امکان دریافت ویزای دائمی را نیز خواهند داشت.

ادامه تحصیل در دانشگاه‌های اروپایی

خوشبختانه سیستم آموزش عالی کشورهای اروپایی شباهت زیادی به دانشگاه‌های ایران دارد. زمانی که دانش آموزان دوره دبیرستان را در کشور ترکیه به پایان می‌رسانند، می‌توانند برای تحصیل در مقطع کارشناسی به کشورهای اروپایی مهاجرت کنند. از آنجایی که قبل درخواست پذیرش تابعیت ترکیه را نیز دریافت کرده‌اند، برای  اخذ ویزا نیز با مشکل خاصی برخورد نخواهند کرد. همچنین پس از اتمام چهار سال مدرک کارشناسی از دانشگاه‌های اروپایی را دریافت می‌کنند.

 

دریافت مدرک دانشگاهی معتبر

مدرکی که دانشگاه‌های اروپایی به دانشجویان می‌دهند، بر اساس رده جهانی علمی دانشگاه دارای ارزش متفاوتی خواهد بود. البته به طور کلی مدارک دانشگاه‌های اروپایی دارای اعتبار زیادی هستند و می‌توانند به شما برای داشتن زندگی بهتر یاری کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر در حال تحصیل هستید و سن زیادی ندارید، برای مهاجرت از ترکیه به اروپا روش تحصیلی را انتخاب نمایید.

هزینه مهاجرت از ترکیه به اروپا

هزینه‌های مهاجرت به کشورهای اروپایی کاملا به روش و مقصد شما بستگی دارد. به طور کلی پر هزینه‌ترین راه برای مهاجرت به اروپا روش سرمایه‌گذاری است. اما روش‌هایی مانند دریافت پذیرش دانشگاه یا مهاجرت کاری هزینه نسبتا کمتری روی دوش متقاضیان می‌گذارد. همچنین توصیه می‌شود که داوطلبان قبل از شروع مراحل مهاجرت خود نسبت به ریز هزینه‌ها و تامین سرمایه لازم اقدام کنند.

نکات مهم برای شروع مسیر مهاجرت

در این بخش از مطلب قصد داریم نکاتی را معرفی کنیم که می‌توانند به موفقیت پرونده مهاجرتی شما کمک کنند. اگر قصد دارید که در آینده نزدیک برای مهاجرت از ترکیه به اروپا اقدام کنید، بهتر است که تمامی این نکات را در ذهن داشته باشید. با انجام این کار مراحل مهاجرت شما با سرعت و اطمینان خاطر بیشتری طی خواهد شد.

کسب اطلاعات لازم از روش‌های مهاجرتی

اولین قدم برای شروع درست انجام کارهای مهاجرتی این است که نسبت به قوانین روش مورد نظر خود تحقیق نمایید. برای مثال بدانید که روش مهاجرتی تحصیلی به کشور آلمان چه شرایطی دارد و چه میزان هزینه‌ای روی دوش شما خواهد گذاشت. همچنین باید تک تک موارد و قوانین را با شرایط خود مطابقت دهید تا هنگام انجام مراحل به بن بست بر نخورید.

انتخاب روش مناسب

انتخاب روش مناسب مهاجرت نیز از دیگر اقداماتی است که میزان موفقیت شما را مشخص خواهد کرد. به همین دلیل باید بدانید که کدام روش مهاجرت از ترکیه به اروپا با شرایط شما سازگارتر بوده و به موفقیت ختم خواهد شد. البته باید مسائل مالی و خانوادگی خود را نیز در این مرحله مورد بررسی قرار دهید.

کمک از وکلای امور مهاجرت و دریافت ویزا

اگر می‌خواهید که مراحل مهاجرت شما بدون دردسر و در کمترین زمان به نتیجه برسد، باید از وکلای مهاجرتی کمک بگیرید. این افراد با تجربه بالا و شناختی که نسبت به قوانین مهاجرت به کشورهای اروپایی دارند، پرونده شما را به بهترین شکل ممکن جلو می‌برند.

 

وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه به دلایل مختلفی و با مقاصد مختلفی انجام می‌شود. فرقی نمی‌کند که به دنبال گرفتن اقامت تحصیلی ترکیه هستید و یا به دنبال مهاجرت دائم به ترکیه باشد، داشتن یک وکیل مهاجرت به ترکیه فرآیند مهاجرت شما را تسریع می‌بخشد. از گذشته‌های دور تاکنون همواره افرادی برای بهبود شرایط زندگی، فرصت شغلی بهتر و دلایل مشابه اقدام به مهاجرت به ترکیه کرده‌اند.

سخن پایانی

موسسه هرمس اپلای به شما کمک می‌کند که به ساده‌ترین شکل ممکن مسیر ورود به خاک کشورهای اروپایی را پیدا کنید. کافیست پرونده خود را به تیم مشاورین مجموعه با بسپارید تا تمامی کارها طبق زمان بندی و قوانین به پایان برسد. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که نگران موضوع خاصی باشید و برای مهاجرت از ترکیه به اروپا آماده شوید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
مدت زمان دریافت پاسپورت ترکیه چقدر است؟
مدت زمان دریافت پاسپورت کاملا به روش مهاجرت متقاضی و شرایط زندگی وی در ترکیه بستگی دارد.
روش‌های مناسب و تضمین شده برای مهاجرت به کشورهای اروپایی کدامند؟
مهاجرت از طریق دریافت پذیرش دانشگاه‌ها – کسب اقامت با ویزای کاری – مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری – سایر روش‌های مهاجرتی مانند ازدواج و پناهندگی
هزینه مهاجرت از ترکیه به اروپا چقدر است؟
هزینه‌های مهاجرت به کشورهای اروپایی کاملا به روش و مقصد شما بستگی دارد. به طور کلی پر هزینه‌ترین راه برای مهاجرت به اروپا روش سرمایه‌گذاری است. اما روش‌هایی مانند دریافت پذیرش دانشگاه یا مهاجرت کاری هزینه نسبتا کمتری روی دوش متقاضیان می‌گذارد.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای