کره جنوبی

کره جنوبی

کره جنوبی که با نام رسمی جمهوری کره نیز آن را می‌شناسند، کشوری است که در بخش جنوبی شبه جزیره کره در شرق آسیا واقع شده است. پایتخت این کشور شهر سئول است. کره جنوبی به منظور ارائه فرهنگ و هنر خود طی این سال‌ها هزینه‌های زیادی کرده است. این موضوع را به خوبی می‌توان از شهرت فیلم‌ها و سریال‌های این کشور و حضور گسترده گروه‌های پاپ کره‌ای در کشورهای مختلف جهان مشاهده کرد.

کره جنوبی در زمینه اقتصاد به رشد بسیار خوبی رسیده است و توانسته وضعیت مالیاتی را به طور دقیق و اصولی تنظیم نماید. تحقیقات در رابطه با کره جنوبی نشان می‌دهد که این کشور از نظر رفاه اجتماعی رتبه ۲۰ دنیا را به خودش اختصاص داده است و از نظر اقتصادی نیز چهارمین اقتصاد قدرتمند در قاره آسیا به شمار می‌رود. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی کشور کره جنوبی و معرفی یک راه مطمئن برای مهاجرت به کره جنوبی بپردازیم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

برگی از تاریخ کره جنوبی

به دنبال جنگ جهانی دوم، سربازان شوروی و آمریکا به ترتیب بخش‌های شمالی و جنوبی کره جنوبی را به کنترل خود درآوردند. با وجود به رسمیت شناختن اولیه کره متحد در اعلامیه قاهره، تنش فزاینده دوران جنگ سرد، سرانجام منجر به تشکیل دو دولت جداگانه با ایدئولوژی‌های مخصوص به خود یعنی کره شمالی و جنوبی شد. در شمال، یک پارتیزان ضد ژاپن و فعال سابق کمونیست، کیم ایل سونگ و در جنوب هم یک رهبر سیاسی دست راستی و تبعیدی، یعنی سینگمان ری به عنوان رئیس جمهور به قدرت رسیدند. در ۲۵ ژوئن سال ۱۹۵۰ کره شمالی با حمله به کره جنوبی، جنگ کره را آغاز کرد. سرانجام و بعد از پیشرفت‌های زیاد از هر دو طرف، جنگ به بن‌بست رسید.

پایتخت کره جنوبی

پایتخت کشور کره جنوبی را بهتر بشناسید

همانطور که اشاره کردیم، سئول پایتخت کشور کره جنوبی است. سئول، شهری مدرن، بزرگ و صنعتی به شمار می‌آید که از سال ۱۹۴۸ میلادی پایتخت این کشور بوده است. جمعیت این شهر در حدود ۱۰ میلیون نفر است. به همین دلیل هم سئول، نه تنها بزرگ‌ترین شهر کره جنوبی، بلکه لقب یکی از بزرگ‌ترین شهرهای دنیا را نیز به خود اختصاص داده است.

محدوده پایتخت کره جنوبی ( سئول به همراه محدوده وابسته به آن) دومین محدوده متروپولیتن در دنیا به حساب می‌آید. شهر سئول قدمتی قدیمی بالغ بر ۲۰۰۰ سال دارد و تقریبا یک چهارم کل جمعیت کشور کره جنوبی در این شهر مشغول به زندگی هستند.

نظام سیاسی حاکم بر کره جنوبی

حکومت کشور کره جنوبی، دموکراتیک است و قوه مقننه در این کشور مجلس ملی با ۲۳۱ عضو دارد که برای یک دوره شش ساله تشکیل شده است. این کشور تقسیم‌بندی دوگانه ریاستی و پارلمانی را دارا میباشد. رئیس جمهور بر اساس قوانین این کشور، با رای مستقیم مردم به مدت ۵ سال انتخاب می‌شود و در راس قدرت قرار دارد. انتخابات در این کشور هر ۵ سال یکبار برگزار می‌شود و رئیس جمهور نمی‌تواند در انتخابات دور بعدی نامزد شود. بیشتر تصمیمات مهم سیاسی و اقتصادی در کره جنوبی توسط رئیس جمهور اتخاد می‌شود. انتخاب نخست وزیر هم به پیشنهاد رئیس جمهور بوده و تصویب آن در مجلس ملی کره است.

نخست وزیر به همراه کابینه در این کشور در مورد امور مختلف تصمیم‌گیری می‌کنند. زمانی که رئیس جمهور نباشد، نخست وزیر ریاست کابینه را بر عهده می‌گیرد. کابینه دولت در کشور کره جنوبی از ۱۸وزیر تشکیل شده است که علاوه بر آن ۳ مشاور عالی، ۹ مشاور ریاست جمهوری و ۴۰ دستیار در امور مختلف کشور دیده می‌شود. طبق قانون اساسی، نمایندگان پارلمان برای اظهار نظرات خود آزاد هستند و به دلیل اظهارات خود، مورد پیگرد قانونی قرار نمی‌گیرند.

جایگاه اقتصادی کره جنوبی در جهان

در کره جنوبی، از سال 1963 میلادی و تنها در ظرف 40 سال، درآمد سرانه بر حسب قدرت خرید، چیزی نزدیک به 14 برابر افزایش یافت. دست یافتن به چنین نتیجه‌ای برای بریتانیا بیش از دو سده و برای ایالات متحده آمریکا، حدود یک و نیم سده طول کشید. پیشرفت قابل توجهی که این کشور را در کمتر از نیم قرن به کشوری ثروتمند و پیشرفته تبدیل کرد. به همین دلیل نیز امروزه در مجامع بین‌المللی اقتصادی دنیا، به این کشور، لقب ببر آسیا را داده‌اند. کره جنوبی اکنون دارای اقتصاد توسعه‌یافته چندین هزار میلیارد دلاری است و به عنوان یکی از اعضای OECD شناخته می‌شود.

پروسه صنعتی‌سازی سریع اقتصاد کره از دهه ۶۰ میلادی

درست مانند آلمان غربی و ژاپن، پروسه صنعتی‌سازی سریع از دهه ۶۰ میلادی این کشور را به یکی از بزرگ‌ترین کشورهای صادرکننده در جهان تبدیل کرد. این کشور، هفتمین شریک بزرگ تجاری آمریکا است. در بین کشورهای توسعه‌یافته از نظر میزان ذخایر، کره جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است. همچنین این کشور رتبه ششم ذخایر ارزهای خارجی در دنیا را دارد. کشور کره جنوبی توانسته استراتژی‌های مناسب و تقسیم‌بندی‌های ایده‌آلی در زمینه زیرساخت‌های اقتصادی و همینطور نیروی انسانی خود داشته باشد. اینطور که مشخص شده، اهداف کلان اقتصادی در این کشور آسیایی به گونه‌ای پیش رفته است که می‌تواند منجر به ورود این کشور به بازارهای جهانی شود.

برنامه‌های ۵ ساله اقتصادی

آمارها نشان می‌دهند که ضریب رقابتی تولیدات صنعتی در کشور کره جنوبی بر اساس برنامه‌های توسعه‌محور ارزیابی شده است. برنامه‌های ۵ ساله اقتصادی در این کشور به نتیجه مطلوبی رسیده است و همین روند نیز باعث شده تا اقلام تجاری در این کشور، افزایش چشمگیری داشته باشند. این کشور صنعت و به طور کلی خدمات صنعتی را به شکل اصولی پیش برده است و مشخص است که در زمینه توسعه فناوری‌های جدید موفق شده تا خدمات‌رسانی مناسبی در این زمینه داشته باشد. کره جنوبی در بازار خودروسازی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

انرژی هسته‌ای، صنایع الکترونیک، ماشین‌آلات و ساخت و ساز

از دیگر راندمان‌های اقتصادی در کره جنوبی وسایل ارتباطی تلفن همراه است. این کشور چهارمین اقتصاد برتر قاره آسیا به شمار می‌آید و در زمینه اقتصاد، جایگاه ۴۵ام دنیا را از آن خود کرده است. کره در حال حاضر، پنجمین کشور بزرگ تولیدکننده صنایع مرتبط با انرژی هسته‌ای است و در سال‌های اخیر نیز پیشرفت‌های زیادی در زمینه کشتی‌سازی داشته است. تحقیقات نشان می‌دهند که این کشور بخشی یکی از قدرتمندترین کشورها در زمینه صنایع الکترونیک و همینطور ماشین‌آلات است.

کره جنوبی بخشی از اقتصاد خود را مدیون فعالیت‌های ساخت و ساز است که همین موضوع توانسته رشد ۲۹ درصدی را برای اقتصاد این کشور به همراه داشته باشد. نظرسنجی‌های اخیر نیز نشان از این دارند که کره جنوبی توانسته موفقیت بالایی در زمینه روابط تجاری با سایر کشورها داشته باشد.

جایگاه اقتصادی کره جنوبی در جهان

فرهنگ، هنر و ورزش از نگاه مردم کره جنوبی

مردم کره جنوبی یک زبان مشترک دارند که در زمان کار و تحصیل و حضور در اماکن از آن استفاده می‌کنند. این زبان از نظر ساختار و گرامر و واژگان، شباهت زیادی با زبان ژاپنی دارد. مردم این کشور خود را یک خانواده بزرگ می‌دانند و نسبت به یکدیگر تعصب زیادی دارند.

در کره جنوبی مردم در زمان احوالپرسی به هم تعظیم می‌کنند و گاهی نیز دست می‌دهند. سر تکان دادن نیز برای غریبه‌ها توسط مردم این کشور دیده شده است. شما در زمان ورود به منزل یک فرد کره‌ای باید کفش‌های خود را در بیاورید. در فرهنگ این سرزمین، سوالات زیادی در زمینه سن، شغل و تحصیلات وجود دارد. شغل پدر و مادر نیز به طور معمول توسط افراد پرسیده می‌شود. در فرهنگ این کشور، بیشتر کارها بر روی زمین انجام می‌شود. به همین دلیل نیز مردم توجه زیادی به نظافت زمین نشان می‌دهند. این موضوع نیز به توجه بالای مردم کره جنوبی به مقوله پاکیزگی و نظم برمی‌گردد.

هنر در کره جنوبی

مردم کره جنوبی علاقه زیادی به موسیقی‌های سنتی دارند. البته موسیقی سنتی در این کشور با سایر کشورها فرق دارد و بسیار تندتر و شاد نواخته می‌شود. در زمینه مجسمه‌سازی نیز رشد خوبی دیده می‌شود و به ویژه بانوان در این کشور تلاش می‌کنند تا در مجسمه‌سازی موفق شوند. دختران جوان در کره جنوبی علاقه زیادی به صنایع دستی و بافندگی دارند. فیلمنامه‌نویسی و تئاتر در این کشور به صورت کلی نقش بسیار مهمی دارد و از محبوبیت زیادی در بین جوانان کره جنوبی برخوردار است.

 فوتبال و بیس‌بال؛ از ورزش‌های محبوب در کره جنوبی

مردم کره جنوبی علاقه زیادی به بیس‌بال دارند. در این کشور از دستکش، چوب و توپ بیس‌بال به عنوان هدیه مورد علاقه جوانان یاد می‌شود. این ورزش برای نخستین بار در سال ۱۹۰۶ آغاز به کار کرد. اما در حال حاضر لیگ حرفه‌ای بیس‌بال این کشور با ۶ تیم، جایگاه مهمی در بیس‌بال دنیا دارد. کره، در المپیک سال‌های ۱۹۸۵، ۱۹۸۴ و ۲۰۱۴ موفق شد تا در زمینه بیس‌بال به مقام قهرمانی دنیا دست پیدا کند. برخی از بازیکنان کره‌ای هم به لیگ‌های معتبر آمریکایی ترانسفر می‌شوند.

دومین ورزش محبوب در کره، فوتبال است. کره‌ای ها علاقه زیادی به فوتبال نشان می‌دهند. لیگ حرفه‌ای فوتبال در کره جنوبی دارای دو دسته‌بندی با ۱۲ و ۱۱ تیم است. شهر سئول نیز میزبان بسیاری از باشگاه‌های ورزشی فوتبال در این کشور است. از دیگر ورزش‌های محبوب در کره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اسب‌دوانی

اسکیت

باورهای خرافی مردم کره جنوبی

در کره جنوبی مردم غرور بسیار زیادی دارند. اگر زمانی برسد که بخواهید از تاریخ این کشور بدگویی کنید، مردم این کشور سوگواری خواهند کرد و بر این باور هستند که کشورشان در خطر است. یکی از باورهای خرافی مرسوم در این کشور در زمان غذا خوردن است. در این کشور غذا خوردن به صورت مقطعی، به باور مردم یک نقشه شوم است و باید وعده نهار و شام همزمان با هم صرف شود. همچنین مردم بر این باور هستند که نباید در مناطق ممنوعه و بدشگون، نباید خانه‌ای خریداری کرد.

عادات خرید و مصرف مردم در کره جنوبی

استانداردهای زندگی مردم کره در طی سالیان اخیر بهبود یافته است. با افزایش سطح درآمدها و ورود طبقه متوسط به جامعه، تقضا برای محصولات داخلی و خارجی در این کشور در حال افزایش است. آداب، سنن و سبک زندگی مردم به سرعت در حال پیشروی به سمت فرهنگ کشورهای غربی است. این وضعیت نیز به ویژه در رفتار و باورهای نسل جدید به چشم می‌خورد. مردم کره به منظور خرید کالاها و تامین مایحتاج خود به این مراکز فروشگاهی عمدتا مراجعه می‌کنند:

 • فروشگاه‌های بزرگ فعال در سطح کشور
 • فروشگاه‌های منطقه‌ای
 • تجار سنتی و فروشگاه‌های محلی

در سال‌های اخیر، تجار سنتی و فروشگاه‌های محلی به سرعت جای خود را به فروشگاه‌های معتبر خارجی داده‌اند. با در نظر گرفتن درآمد سالیانه بالا، پایداری رشد اقتصادی و وجود مکانیزم بازار مطمئن برای موازنه میان عرضه و تقاضا، کشور کره بازار مطلوبی برای فروشندگان و تولیدکنندگان در افق میان‌مدت و بلند‌مدت خواهد بود.

تعطیلات رسمی در تقویم کره جنوبی

به طور کلی می‌توان گفت که در کشور کره جنوبی، مردم اهمیت زیادی برای مناسبت‌ها و تعطیلات رسمی قائل هستند. روزها و مناسب‌های مهم در این کشور عمدتا به دو گروه سیاسی-ملی و مناسبت‌های مذهبی تقسیم می‌شوند. این تعطیلات و مناسبت‌ها نیز به شرح زیر هستند:

 • روز استقلال در ۱۵ آگوست
 • روز اعلام موجودیت جمهوری کره در ۱۷ جولای
 • روز تحویل سال نو در ۱ ژانویه
 • روز یادبود در ۶ ژوئن
 • جشنواره نیمه پاییز در ۱۵ام ماه هشتم کره‌ای
 • روز ارتش در یک اکتبر
 • روز کریسمس در ۲۵ دسامبر
 • روز کودک در ۵ می
 • روز قانون اساسی در ۱۷ ژوئیه

مردم کره، چه نوع پوششی دارند

مردم کره، چه نوع پوششی دارند

مردم کره جنوبی به لباس‌های خود اهمیت زیادی می‌دهند. به طوری که دختران در روستاها نیز علاقه زیادی به فشن و مد دارند. استفاده از لباس‌های جین نیز در این کشور دیده شده است. همینطور کت و شلوارهای تیره و پیراهن‌های سفید در بین مردم این کشور محبوب هستند. آقایان به طور معمول در اماکن عمومی با لباس رسمی و کت و شلوار حضور پیدا می‌کنند و استفاده از لباس‌های بلند نیز در بین مردم مرسوم است.

پوشیدن لباس بدون آستین و یا جذب در این کشور چندان پسندیده نیست. اما در مجموع حجاب در کره جنوبی آزاد است و هیچ گونه اجباری در زمینه نوع پوشش افراد وجود ندارد. استفاده از لباس‌های رنگی و آستین‌های پفی نیز کمتر در بین مردم کره دیده شده است. بانوان در این کشور به رسم تاریخی علاقه زیادی دارند تا موهای خود را ببندند.

حضور پررنگ ادیان مختلف در کره جنوبی

اساسا دین در کره توسط تعداد زیادی از سنت‌های مختلف احاطه شده است. به تعبیری دیگر می‌توان گفت که در کره، گستره وسیعی از عقاید مذهبی از شامانسیم، کنفوسیونیسم، بودیسم، مسیحیت، ادیان بومی تا اسلام و سایر ادیان وجود دارد. آمارها نشان می‌دهند که در حدود ۴۳ درصد از مردم کره جنوبی، فاقد اعتقادات دینی و مذهبی هستند. از بین ۵۷ درصد دیگر، ۳۱ درصد مسیحی، ۲۴ درصد بودایی، ۲ درصد از پیروان کنفسیوس و ۱ درصد نیز معتقد به سایر مذاهب هستند.

اقلیت کوچکی از مردم کره ( حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار نفر بومی و حدود صد هزار نفر مهاجر) مسلمان هستند. بین گروه‌های مسیحی و بودائی رقابتی جدی وجود دارد. مطابق قانون اساسی این کشور، کره نظامی بر مبنای سکولاریسم دارد. اخیر اما توجه دولت نسبت به کلیساهای پروتستانی جلب شده که همین امر نیز نارضایتی سایر گروه‌های مذهبی را به دنبال داشته است.

سیستم آموزشی کره جنوبی

سیستم مدارس در کره جنوبی، شامل ۶ سال مقطع ابتدایی، ۳ سال دوره اول متوسطه و ۳ سال دوره دوم یا همان دبیرستان می‌باشد. دبیرستان‌ها به دو گروه مدارس هنر و علوم انسانی و همینطور فنی و حرفه‌ای تقسیم می‌شوند. در این کشور، ۹ سال ابتدایی آموزش رایگان و اجباری است.

سه سال آخر دبیرستان اختیاری بوده و هزینه آن باید از سوی خانواده‌ها تامین شود. در کره جنوبی میزان تحصیلات در تعیین طبقه اجتماعی، ارتقا در سیستم‌های اداری و سطح درآمد تاثیر فراوانی دارد. به همین دلیل هم خانواده‌ها برای ورود فرزندانشان به دانشگاه‌ها هزینه‌های زیادی می‌کنند.

آمارها نشان می‌دهند که حدود ۸۵ درصد از جوانان بعد از دوران دبیرستان وارد دانشگاه می‌شوند. کره جنوبی با حدود سه میلیون و سیصد هزار دانشجو، دارای یکی از بالاترین آمار دانشجویان در سراسر جهان است. کره جنوبی با حدود میانگین ده هزار دلار در سال، بعد از ایالات متحده آمریکا، دومین کشور گران قیمت از نظر هزینه‌های تحصیلی است.

 

وضعیت امنیت اجتماعی در کشور کره جنوبی

کشور کره جنوبی تنها چند ده کیلومتر با کره شمالی فاصله دارد. اما سئول پایتخت این کشور به عنوان یکی از امن‌ترین شهرهای جهان شناخته می‌شود. در این شهر خبری از تنش‌های سیاسی نیست و جرم و جنایت در وضعیت حداقلی خود قرار دارد. یکی از خطراتی که بنا به گزارشات ایرانیان ساکن، شما را تهدید می‌کند رانندگانی هستند که در شب چراغ قرمز را رد می‌کنند. در این زمینه اگر عابر هستید، بهتر است کمی بیشتر مراقب باشید. اما برای بانوان هیچ خطری در این کشور وجود ندارد. تعداد کیف قاپان در این کشور بسیار انگشت شمار است و همین موضوع نیز می‌دهد که کره جنوبی از بهترین کشورهایی است که به شما اجازه می‌دهد زندگی آرام داشته باشید.

مهاجرت از طریق کار به کره جنوبی

مهاجرت از طریق کار به کره جنوبی

به صورت کلی اقامت در کره جنوبی از طریق کار به 2 بخش جاب آفر و ویزاهای جست و جوی کار تقسیم می‌شود. ویزاهای جست و جوی کار عمدتا برای کشورهای حوزه Deutschland است که کشور کره این نوع ویزا را ندارد. افرادی که از این کشور پیشنهاد کار دارند و یا برای کار انتخاب شده‌اند چند نوع ویزای کاری را می‌توانند اخذ کنند که هر کدام از آن‌ها شرایط و موضوعات مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ویزای نوع E -1 (استاد ویزا)

ویزای نوع E -1 برای اساتیدی است که به دنبال سخنرانی و یا تحقیق در زمینه خود در مراکز آموزشی بالاتر از سطح کالج هستند. این ویزا، ویزای چند بار ورود به مدت یک سال معتبر است و می تواند در فواصل یک ساله تمدید شود.

ویزای نوع E-2 (مربی زبان خارجی)

ویزای نوع E-2، برای افرادی است که مایل به تدریس یک زبان خارجی در یک شرکت یا در مدارس ابتدایی و موسسات مشابه هستند، طراحی شده است. افرادی مانند دستیاران آموزش زبان های خارجی در مقطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان نیز برای این ویزا واجد شرایط می‌باشند.

ویزای E-3 (تحقیق)

ویزای E-3 برای آن دسته از افرادی است که توسط یک موسسه دولتی یا خصوصی برای انجام تحقیقات در زمینه‌های علوم طبیعی یا فناوری پیشرفته دعوت شده‌اند. این ویزا چند بار ورود به مدت یک سال معتبر است و می تواند در فواصل یک ساله تمدید شود. از دیگر انواع ویزاهای کاری می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ویزای نوع E-4 (راهنمای فنی)
 • ویزای نوع E-5 (حرفه ای ویژه)
 • ویزای نوع E-6 (فرهنگ و هنر)
 • ویزای نوع E-7 (فعالیتهای ویژه)
 • D-5

تحصیل در کشور کره

کره جنوبی دانشجویان بین‌المللی زیادی را در اختیار دارد و هم اکنون پایتخت آن یعنی شهر سئول در بین 10 شهر برتر دانشجویی جهان قرار دارد. سرمایه‌گذاری در آموزش و پژوهش سبب شده است تا این کشور به یازدهمین اقتصاد بزرگ دنیا و چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا تبدیل شود. این کشور با داشتن 370 موسسه آموزش عالی و دانشگاه، برنامه‌های متنوعی برای ارائه به دانشجویان دارد. در رتبه‌بندی دانشگاه‌های برتر آسیا که توسط QS در سال 2019 انجام شد، 57 دانشگاه از کره در این فهرست بودند که 6 دانشگاه از این کشور در بین 20 دانشگاه برتر دنیا قرار داشت.

یک نکته مهم درباره افرادی که قصد اقامت دائم کشور کره را دارند آن است که صرف تحصیل در این کشور، امکان اخذ اقامت دائم وجود ندارد. لذا دانشجویان محصل در این کشور برای تبدیل اقامت‌های تحصیلی به اقامت‌های کاری، باید بعد از تحصیل وارد بازار کار شوند تا با پیدا کردن کارفرما، قرارداد کاری منعقد کنند و بتوانند تایپ ویزا را از نوع تحصیلی (D2) به ویزای کاری تبدیل نمایند. اصولا با 3 سال کار در این کشور، امکان اخذ اقامت دائم برای متقاضی فراهم می‌شود.

 

مهاجرت بدون مدرک زبان

مهاجرت بدون مدرک زبان

مهاجرت بدون مدرک زبان از نیازهای افرادی است که قصد دارند به کشورهای خارجی سفر کنند؛ اما دارای مدرک زبان نیستند. اغلب دانش‌آموزان برای اهداف تحصیلی قصد نقل‌مکان از کشور خود به کشوری با شرایط و امکانات بهتر را دارند. جالب است بدانید هر دانشگاه، کالج، شرکت یا سازمانی شرایط متنوعی را برای پذیرش دانشجو به کار می‌گیرد.

سخن آخر

یکی دیگر از دلایلی که برای مهاجرت به شما کره جنوبی را توصیه می‌کنیم، رتبه بالای پاسپورت این کشور است. رتبه پاسپورت این کشور ۳ است و می‌توانید با آن به ۱۶۵ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. پروسه مهاجرت خصوصا به کشوری مانند کره جنوبی بسیار مهم است. زیرا افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، تمامی برنامه‌های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه‌ریزی می‌کنند. در نتیجه یافتن یک موسسه مهاجرتی که بتواند حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند، بسیار سخت است.

مجموعه هرمس اپلای متخصص در ارائه موقعیت‌های شغلی گوناگون در خارج از کشور و اخذ ویزای کار برای کارجویان عزیز می‌باشد. از دیگر خدمات مجموعه هرمس اپلای می‌توان به مهاجرت سرمایه‌گذاری ( یک روش مهاجرتی آسان در مقایسه با سایر روش‌ها)، اخذ ویزای کار و اقامت دائم اشاره کرد. مجموعه ما با چندین سال سابقه کار در زمینه مشاوره و اعزام نیروی کار و دانشجو به خارج از ایران، راهنمای شما در این مسیر است. با هرمس اپلای تنها کاری که باید انجام دهید این است که انتخاب کنید کجا دوست دارید زندگی کنید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
آیا کره جنوبی برای زندگی و مهاجرت گزینه مناسبی است؟
بله کره جنوبی یکی از بهترین کشورها برای زندگی و مهاجرت در قاره آسیا است.
مزایای زندگی در کشور کره جنوبی چیست؟
از مزایای زندگی در این کشور می‌توانیم به سفرهای ارزان، سیستم مراقبت پزشکی جذاب و سیستم حمل و نقل پیشرفته و امنیت بالا اشاره کرد.
آیا اخذ ویزای کاری از کشور کره جنوبی برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر است؟
به صورت کلی اخذ ویزای کاری از سوی این کشور، امکان‌پذیر است. به شریطی که بتوان از کارفرماهای این کشور پیشنهاد کار دریافت کرد. روند اخذ پیشنهاد کار باید از سوی موسسات کاریابی مورد ارزیابی قرار بگیرد و متقاضی باید رزومه خود را برای این موسسات ارسال کند تا بتواند از این راه پیشنهاد کار دریافت کند.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای