ویزای مولتی شینگن

ویزای-مولتی-شینگن

ویزای مولتی شینگن نوعی از ویزای شینگن است که با نام ویزای شینگن نوع c شناخته می شود. برای آگاهی از شرایط دریافت ویزای مولتی شینگن و مزایای آن این مقاله را مطالعه کنید.

ویزای مولتی این امکان را به دارنده آن می دهد که در دوره اعتبار ویزای خود به دفعات و بدون محدودیت وارد کشورهای حوزه شینگن شده و تا زمان معینی در آنجا اقامت داشته باشد. مدت مجاز برای اقامت در حوزه شینگ با ویزای مولتی 90 روز در هر 6 ماه می باشد.

دارنده ویزای مولتی شینگن باید توجه داشته باشد که پس از اخذ ویزا در نخستین سفر خود حتما باید به کشور صادر کننده ویزا وارد شود و از آنجا به مقاصد بعدی سفر کند اما در سفرهای بعدی می تواند از هر کشوری در حوزه شینگن ورود داشته باشد.

شرایط لازم برای اخذ ویزای مولتی شینگن

افرادی که حداقل 2 یا بیشتر ویزای سینگل شینگن را در پاسپورت خود داشته باشند می توانند برای ویزای مالتیپل درخواست دهند.

توجه داشته باشید که داشتن ویزا در پاسپورت به تنهایی مهم نیست و شما باید حتما از ویزای صادر شده استفاده کرده باشید و ورود و خروج در حوزه شینگن را نیز در پاسپورت خود داشته باشید. ویزای مولتی شامل 3 ماهه، 6 ماهه، 1 ساله و 2 ساله می باشد. بدیهی است که متقاضی با داشتن 2 یا 3 ویزای سینگل (یک بار ورود) نمی تواند تقاضای ویزای 2 ساله مالتیپل را داشته باشد. ابتدا باید درخواست ویزای 3 ماهه ارائه دهد.

برای اینکه مراحل اخذ ویزای مولتی شینگن کوتاه تر شود بهتر است متقاضی ویزاهای شینگن خود را از یک کشور در حوزه شینگن درخواست نماید. یعنی اگر ویزای شینگن سینگل خود را از کشور فرانسه دریافت کرده برای اخذ ویزای مولتی شینگن نیز از سفارت فرانسه اقدام نماید.

ویزای شینگن یکی از ویزاهای قدرتمند و معتبر است و کسانی که به دفعات به اروپا سفر می کنند با داشتن ویزای مولتی علاوه بر اینکه در وقت و هزینه های خود برای گرفتن ویزای یک بار ورود صرفه جویی می کنند، شرایط لازم را نیز برای اخذ ویزای سایر کشورها از جمله کانادا برای خود آماده می کنند.

مقاله پیشنهادی : مهاجرت به اروپا

مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرهاد بیگوند

سلام وقت بخیر در مورد گرفتن ویزا مولتی میخواستم بپرسم
البته میدونم فعلا سفارتها تعطیله

هرمس اپلای

سلام ما از طریق کار و تحصیل فقط اقدام میکنیم

مقالات پیشنهادی :

تحصیل-دامپزشکی-در-ترکیه

تحصیل دامپزشکی در ترکیه

هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل دامپزشکی در ترکیه درخواست می‌دهند. دانشگاه‌های ترکیه برای رشته دامپزشکی یک سیستم آموزشی بسیار