استرالیا

معرفی کالج های استرالیا

معرفی کالج های استرالیا

کالج های استرالیا همگی بر پایه آموزش حرفه ای طراحی شده اند و برای اشتغال و یا ورود ب تحصیلات آکادمیک گزینه خوبی می باشد. با شناسایی بهترین کالج های استرالیا شرایط به خوبی برای رسیدن به نتیجه عالی فراهم می شود.

 
کالج-های-استرالیا

ارزیابی بهترین کالج های استرالیا

مدارکی که کالج های این کشور در اختیار افراد قرار می دهد به این صورت است:

📌 مدرک گواهینامه اول که این گزینه با طول تحصیل 4 الی 6 ماه همراه است

📌 مدرک گواهینامه دوم با طول تحصیل 6 الی 8 ماه است که به نسبت گزینه اول کمی طولانی تر است. گواهینامه سوم با طول تحصیل یک ساله یک دوره کامل را شکل می دهد و مدرک گواهینامه 4 نیز برای طول تحصیل 12 الی 18 ماه ذکر شده است.

معرفی برترین کالج های استرالیا

کالج مریتایم استرالیا AMC

این کالج در زمینه آموزش و پرورش و تحقیقات دریایی طراحی شده است. برنامه های آموزشی این کالج بر اساس 7 عضو بنیانگذار انجمن بین المللی دانشگاه های دریایی فراهم شده است. این کالج به طور کلی دارای دو پردیس اصلی است که در 50 کیلومتری تازمانیا قرار دارد و یکی از پردیس ها دارای تسهیلات خوابگاهی می باشد.

کالج مریتایم کشور استرالیا از سه مرکز ملی تشکیل شده است که برای دوره های مهندسی دریایی و محیط دریا و همینطور حمل و نقل دریا فعالیت می کند در این کالج اساتید بسیار خبره و کاربلد برای تدریس دیده می شود.

آموزش های این کالج در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و همینطور دوره های آموزش و پرورش حرفه ای صنعتی نیز دنبال می شود و شامل دیپلم، دیپلم های پیشرفته و گواهینامه تا سطح 4 است.

 

کالج مارتین Martin

این کالج با قدمت 30 ساله خود در کشور استرالیا یک گزینه بسیار عالی محسوب می شود این کالج بزرگترین فراهم کننده آموزش های شغلی استرالیا محسوب می شود و تکنیک های آموزشی و همینطور پیشرفته ای که در این کالج برای دانشجویان فراهم شده است به میزان توانایی متقاضی بوده و قابل تغییر است به طوری که متقاضی حق انتخاب دوره های تحصیلی fast track

دارد. در این کالج ارزیابی بر پایه عملکرد صورت می گیرد و دوره های عملی نیز بر پایه توانایی افراد صورت می گیرد. در این کالج افرادی که قصد دارند ورود به بخش های طراحی گرافیک، مدیریت رویداد، بازاریابی و فناوری اطلاعات است می توانند آینده خوبی داشته باشند.  این کالج برای کسانی که قصد دارند ورود به بخش توریست و همینطور تجارت بین المللی داشته باشند نیز دوره های مشخصی را در نظر گرفته است.

کالج ANU

این کالج بخشی از دانشگاه ملی استرالیا بوده و فراهم کننده دوره های زبان انگلیسی و همینطور آکادمیک برای ورود به دانشگاه ملی است. این کالج در حدود ده دقیقه پیاده روی از محوطه تجاری مرکزی کانبرا دارد. این کالج دارای نقش اساسی در دانشگاه ملی است که برنامه های موفق آکادمیک را به دانشجویان ارائه می دهد و همینطور بخش دیگر آن برای آماده سازی دانشجویان به مقاطع بالاتر است. اینن کالج به نوبه خود توانسته برای دوره های ارشد و دکترا یک شروع عالی باشد.

برنامه های بنیادی این کالج شرایطی برای دانشجویان فراهم می سازد که به سادگی با هر پیش زمینه ای امکان ورود به دانشگاه ملی استرالیا را داشته باشند. دانشجویان در این کالج امکان اخذ دو ترم تحصیلی و یا یک دوره یک ساله بنیادی را دارند کالج ANU با داشتن اساتید با تجربه در تدریس با تمام دروسی که توسط اساتید ارائه می شود می تواند آینده ای درخشان را فراهم سازد.

در حدود 33 درصد از اساتید این کالج دارای مدرک Phd هستند. به میزان 46 درصد از اساتید دارای مدرک کارشناسی ارشد پیشرفته بوده و حدود 20 درصد از اساتید این کالج دارای مدارک تحصیلات عالیه می باشند.

در این کالج برنامه های زبان انگلیسی نیز به شکل اصولی پیش می رود یکی از دوره های زبان انگلیسی در این کالج EAP است که در وضعیت پیشرفته قرار دارد و همینطور انگلیسی عمومی GE نیز ارائه می شود. دوره های زبان انگلیسی گسترده دانشگاهی EUE نیز در نظر گرفته می شود. در این کالج برنامه های انگلیسی راهیابی به ANU نیز دیده می شود.

کالج تیلورز

این کالج یکی از مشهورترین کالج های استرالیا محسوب می شود و بسیار معتبر است، این کالج بیشتر در زمینه دروس علوم پایه فعالیت می کند گزینه عالی برای عموم افراد محسوب می شود

معرفی برترین کالج های استرالیا
سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *