آوسبیلدونگ it در آلمان

آوسبیلدونگ it در آلمان

با شرکت­ کردن در دوره آوسبیلدونگ it در آلمان به طور حرفه‌ای در زمینه آی تی آموزش می‌بینید و می‌توانید مدرک بسیار معتبر این دوره را به ­راحتی دریافت کنید. از آنجا که فناوری اطلاعات یا IT یکی از مهم‌ترین فناوری‌ها در دنیای مدرن محسوب می‌شود، با دریافت مدرک مربوط به این دوره امکان کسب یک موقعیت شغلی بی‌نظیر در این کشور برای شما فراهم می‌شود. به طبع پس از کسب موقعیت شغلی مزبور می‌توانید پس از گذشت چند سال نسبت به دریافت اقامت دائم کشور آلمان نیز اقدام کنید. اگر شما نیز از متقاضیان شرکت در آوسبیلدونگ آی تی هستید و می‌خواهید اطلاعات بیش‌تری در این رابطه به دست بیاورید، ادامه متن را به­ هیچ ­وجه است دست ندهید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

مدت زمان دوره اوسبیلدونگ آی تی

دوره آوسبیلدونگ it در آلمان نیز همانند سایر رشته های آوسبیلدونگ المان حدوداً سه سال به طول می‌‌انجامد. در طول این سه سال به شما آموزش‌های مختلفی در حوزه‌های متنوعی ارائه می‌شود که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آشنایی با سیستم‌های شبکه‌های رایانه‌ای
  • آشنایی با نحوه فعالیت سیستم‌های رایانش ابری
  • آشنایی با نحوه آنالیز داده‌ها
  • آشنایی با نحوه آنالیز فرایند‌های شبکه‌ای

به­ طورکلی باید گفت که دو سال ابتدایی دوره اوسبیلدونگ بیشتر مربوط به شبکه‌های اینترنتی و نحوه کارکرد آن‌ها است. شما پس از پایان این دوسال به طور کامل در رابطه با این شبکه‌ها و همچنین نحوه کارکردشان اطلاعات مناسبی را به دست می‌آورید. دو مورد آخر به طور کامل در سال سوم تدریس می‌شوند. هدف از این دوره‌ها آشنایی متقاضی با نحوه تجزیه­ وتحلیل داده‌های به دست آمده از شبکه‌های رایانه‌ای است.

اگرچه دوره مذکور در یک بازه زمانی سه ساله برگزار می‌شود، اما امکان به اتمام رساندن آن در یک بازه دو ساله نیز وجود دارد. در واقع این استعداد و دانش شما است که تعیین می‌کند این دوره را در چه مدت زمانی به پایان می‌رسانید.

شرط سنی

دوره آوسبیلدونگ it در آلمان ازجمله دوره‌هایی محسوب می‌شود که برای شرکت در آن شرط سنی قرار داده‌اند. به این منظور باید گفت که برای شرکت در این دوره، متقاضی باید در رده سنی بین هفده الی سی سال قرار داشته باشد. درصورتی­که جزو این بازه سنی نیستید بهتر است به سراغ سایر دوره‌های اوسبیلدونگ بروید.

شرط سنی

مدرک زبان

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای شرکت در دوره آوسبیلدونگ it در آلمان به آن نیاز خواهید داشت، مدرک زبان آلمانی است. کلیه دروس مربوط به این دوره همانند سایر دوره‌های اوسبیلدونگ به زبان آلمانی ارائه مي‌شوند و به همین دلیل کلیه متقاضیان باید به­ صورت کامل با این زبان آشنایی داشته باشند.

شاید بپرسید که مدرک موردنیاز زبان برای این دوره چیست؟ باید بگوییم که شما حداقل باید مدرک B2 یا B1 زبان آلمانی را گرفته باشید. در این صورت هم امکان شرکت در دوره آی تی برای شما فراهم می‌شود و هم می‌‌توانید کلیه مباحث ارائه شده را به­خوبی درک کنید.

توجه کنید که اگرچه مدرک موردنیاز برای شرکت در این دوره آلمانی است، اما طیف عظیمی از کلمات به کار رفته در این دوره به­ صورت انگلیسی هستند؛ به همین منظور متقاضی باید دانش خوبی از زبان انگلیسی نیز داشته باشد.

درآمد مربوط به این دوره

دوره آوسبیلدونگ it در آلمان ازجمله دوره‌های اوسبیلدونگ با درآمد بسیار مناسب محسوب می‌شود. به­ طور­کلی می‌توان گفت که درآمد این دوره نسبت به درآمد سایر دوره‌های اوسبیلدونگ بالاتر است. یکی از مهم‌ترین دلایل مربوط به محبوبیت این دوره را می‌توان همین مورد دانست.

میزان درآمد شما در آوسبیلدونگ آی تی باتوجه ­به سال آموزش شما تعیین می‌شود. در واقع هرچه در دوره مذکور پیشرفت کنید و بتوانید به سال بعدی وارد شوید، میزان درآمد شما نیز افزایش می‌یابد. به­ عنوان ­مثال،‌ در سال اول باید انتظار دریافت مبلغی برابر با 1000 یورو را به­ صورت ماهانه داشته باشید.

پس از پایان سال اول و ورود به سال دوم، میزان درآمد شما به ­صورت ماهانه به هزار و صد یورو نیز می‌رسد. با ورود به سال سوم این مبلغ به هزار و دویست یورو افزایش می‌يابد که واقعاً رقم مناسبی برای یک کارآموز دوره آوسبیلدونگ it در آلمان محسوب می‌شود.

درآمد مربوط به این دوره

مهم‌ ترین مدارک موردنیاز برای شرکت­ کردن در دوره اوسبیلدونگ آی تی در آلمان

به­ منظور شرکت در دوره آوسبیلدونگ it در آلمان باید مدارک خاصی را ارائه دهید. اولین و مهم‌ترین مدرک در این زمینه، مدرک دیپلم شما است. در واقع حداقل مدرک موردنیاز جهت شرکت در کلیه دوره‌های اوسبیلدونگ، مدرک دیپلم محسوب می‌شود.

علاوه بر مدرک، باید پاسپورت معتبری نیز داشته باشید که حداقل شش ماه دیگر اعتبار داشته باشد. مدارک مربوط به تمکن مالی نیز ازجمله مدارک اصلی در این زمینه به شمار می‌آیند. ممکن است از شما خواسته شود که با پرداخت مبلغ مشخصی نسبت به دریافت بیمه سلامت کشور آلمان نیز اقدام کنید.

چنانچه کلیه مدارک خواسته شده به نحو احسن جمع آوری شوند، امکان کسب اجازه ورود به این دوره برای شما فراهم خواهد شد و می‌توانید در مدت زمان تعیین شده به کشور آلمان مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اگرچه این دوره دارای حقوق مناسبی است، اما برای پرداخت اکثر هزینه‌های خود باید از دارایی‌های شخصی خود استفاده کنید؛ به همین دلیل باید گفت که تمکن مالی یک امر بسیار مهم در این زمینه است.

مهم‌ ترین مدارک موردنیاز برای شرکت­ کردن در دوره اوسبیلدونگ آی تی در آلمان

استفاده از معتبرترین سایت آوسبیلدونگ آلمان برای شرکت در این دوره

معتبرترین سایت آوسبیلدونگ آلمان

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور پیشرفته و صنعتی آلمان، دریافت ویزای کاری این کشور از طریق دوره آوسبیلدونگ است. متقاضیان تحصیل و کارآموزی در دوره آوسبیلدونگ ویزای کاری کشور آلمان را دریافت می‌کنند و بعد از پنج سال می‌توانند اقامت دائم این کشور اروپایی را به دست آورند.

شرکت در آوسبیلدونگ IT آلمان به کمک هرمس اپلای

به علت اهمیت بسیار بالای فناوری اطلاعات در دنیای امروزه، دوره آوسبیلدونگ IT جزو رشته‌های مهم آوسبیلدونگ آلمان قرار گرفته است. شرکت در دوره آوسبیلدونگ it در آلمان حدوداً سه سال طول می‌کشد و مباحث مختلفی به شما عزیزان تدریس می‌شود. به­ طورکلی باید گفت که این دوره در بین دوره‌های اوسبیلدونگ یکی از بهترین گزینه‌ها برای جوانان به شمار می‌آيد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره آوسبیلدونگ آی تی با کارشناسان هرمس اپلای تماس بگیرید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
دوره اوسبیلدونگ آی تی شامل چه دوره هایی میشود؟
آشنایی با سیستم‌های شبکه‌های رایانه‌ای آشنایی با نحوه فعالیت سیستم‌های رایانش ابری آشنایی با نحوه آنالیز داده‌ها آشنایی با نحوه آنالیز فرایند‌های شبکه‌ای
برای شرکت در دوره آوسبیلدونگ it چه شرایطی باید داشته باشیم؟
شرایط سنی و مدرک زبان
میزان درآمد دوره های آوسبیلدونگ آی تی حدودا چقدر میباشد؟
پس از پایان سال اول و ورود به سال دوم، میزان درآمد شما به ­صورت ماهانه به هزار و صد یورو نیز می‌رسد. با ورود به سال سوم این مبلغ به هزار و دویست یورو افزایش می‌يابد که واقعاً رقم مناسبی برای یک کارآموز دوره آوسبیلدونگ it در آلمان محسوب می‌شود.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای