شرایط مهاجرت به پرتغال و ویژگی‌های وکیل مهاجرت به پرتغال

وکیل مهاجرت به پرتغال

وکیل مهاجرت به پرتغال یکی از نیازهایی است که مهاجران به پرتغال به آن نیاز دارند؛ لذا در این مقاله به بررسی کشور پرتغال، ویژگی‌های یک وکیل مناسب و پس از آن شرایط مهاجرت به پرتقال می‌پردازیم. اگر شما نیز تمایل به مهاجرت به این کشور را دارید پس مقاله را تا انتها دنبال کنید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

آشنایی با کشور پرتغال

افرادی که قصد پیدا کردن وکیل مهاجرت به پرتغال را دارند علاقه دارند در مورد این کشور اطلاعاتی به دست آورند. پرتغال کشوری است که در امتداد ساحلی در اقیانوس اطلس شبه‌جزیره ایبری که در جنوب غربی اروپا است، قرار دارد.
این کشور دارای سواحل شمالی سرد و صخره‌های فراوان با آب‌وهوای کوهستانی است، اما جنوب این کشور گرم و حاصلخیز است؛ لذا باتوجه‌به آب‌وهوا و جاهای دیدنی این کشور افراد زیادی مایل به سفر به این کشور هستند. اگر شما نیز به دنبال مهاجرت به پرتغال هستید و در انتخاب وکیل سردرگم شده‌اید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و یک وکیل مهاجرت به پرتغال حرفه‌ای را برای خود برگزینید.

پرچم کشور پرتقال کشوری مهاجرپذیر

مهاجرت به پرتغال

پرتغال با داشتن آب‌وهوای گرم، غذای خوب و باکیفیت، مکانی برای انواع مهاجران است. در واقع بیش از 662000 نفر از جمعیت آن در خارج متولد شده‌اند. لازم است این نکته را بیان نماییم که 6.5% از کل جمعیت را اتباع خارجی تشکیل می‌دهند. افرادی که به پرتغال مهاجرت می‌کنند اغلب در شهر بزرگ مانند لیسبون، فارو، ستویال و پورتو زندگی می‌کنند. یکی از شهرهای پرتغال که برزیل است بیشترین جمعیت مهاجر را دارد.
از ویژگی‌های سیستم مهاجرتی پرتغال این است که این کشور نیز مانند کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. شهروندان اتحادیه اروپا این آزادی را دارند که به هر کشوری که دوست دارند مسافرت کنند. پرتغال قسمتی از منطقه شینگن است. افراد غیر اتحادیه اروپا با داشتن شرایط می‌توانند برای کار، تحصیل، ملحق شدن به خانواده یا بازنشستگی در صورت داشتن معیارها به این کشور نقل‌مکان کنند.

آشنایی با مؤسسه مهاجرت به پرتغال با وکلای با تجربه

مزایای داشتن وکیل مهاجرت به پرتغال چیست؟

وکیل مهاجرت به پرتغال در مهاجرت آسان فرد بسیار مؤثر است. اگر شما نیز تمایل دارید به پرتغال مهاجرت کنید و به دنبال یک وکیل حرفه‌ای هستید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. در زیر به مزایای داشتن یک وکیل می‌پردازیم.


• یک وکیل مهاجرت خوب از اشتباهات جلوگیری می‌کند.
• آن‌ها با داشتن تجربه برای شما مهاجرت را مثل یک چاشنی دلنشین می‌کنند.
• وکیل مهاجرت می‌تواند گزینه‌های مختلف را به شما نشان دهد و مهاجرت به پرتغال را برای شما آسان کند.
• داشتن یک وکیل مهاجرت می‌تواند شما را به‌عنوان یک مقیم دائم راهنمایی کند.
• یک وکیل خوب می‌تواند به شما در یافتن یک شغل مناسب در کشور پرتغال کمک نماید.
• دارا بودن یک وکیل مهاجرت این امکان را فراهم می‌کند که مسیر شهروند شدن در کشور پرتغال را برای شما هموار کند.

وکلای مهاجرت به پرتغال باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

وکیلی که برای مهاجرت انتخاب می‌کنید باید یک سری از ویژگی‌ها را داشته باشد تا مهاجرت را برای شما آسان و امکان‌پذیر نماید. در زیر به بیان این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

ویژگی های وکیل مهاجرت به پرتغال

• دارا بودن توانایی قضاوت خوب
• داشتن توانایی حل مسئله و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه
• مهارت‌های ارتباطی عالی با مشتریان
• دارا بودن توانایی صحبت در جمع
• شفقت و مهارت‌های ارتباطی خوب
اگر شما نیز به دنبال یک وکیل مهاجرت به پرتغال باتجربه هستید و قصد مهاجرت دارید می‌توانید با مشاوران ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید و یک وکیل حرفه‌ای برای مهاجرت به پرتغال برگزینید و یک مهاجرت آسان و رؤیایی با شرایط عالی را در پیش داشته باشید.

وکیل مهاجرت به پرتغال

نحوه انتخاب وکیل مناسب برای مهاجرت به پرتغال

احتمال دارد شما قبل از انتخاب یک وکیل برای وکالت، چند وکیل را ملاقات کنید تا یک وکیل مناسب را برای مهاجرت به پرتغال برگزینید. شما به دنبال فردی هستید که در نوع پرونده مهاجرتی شما باتجربه باشد. بسیاری از وکلا در این زمینه متخصص هستند، اما پیدا کردن یک وکیل باتجربه برای مهاجرت به پرتغال سخت است. به‌عنوان‌مثال در امور مهاجرت تجاری، اخراج یا پناهندگی و… شما نیازمند یک وکیل هستید. اگر شما نیز به دنبال یک وکیل حرفه‌ای و عالی هستید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

شرایط مهاجرت به پرتغال

شروع زندگی جدید در پرتغال تصمیمی بسیار مهم است. معمولاً افراد برای فرصت‌های اقتصادی و تجاری ممکن است به کشور پرتغال مهاجرت کنند. بااین‌حال بسیاری از اتباع خارجی ممکن است مهاجرت به پرتغال را به سایر کشورهای اتحادیه اروپا ترجیح دهند. گاهی تصمیم فرد به دلیل آب‌وهوای مناسب پرتغال است. از دیگر اهداف افراد برای مهاجرت به پرتغال اهداف بازنشستگی است.
از ویژگی‌های کشور پرتغال می‌توان به سواحل متعدد و آب‌وهوای معتدل اشاره کرد که برای نقل‌مکان مهاجرین از امور مهم است. صرف‌نظر از اینکه پرتغال جزء بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت است. همه افراد خارجی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید شرایط مهاجرت به این کشور را درک کنند. لازم است بدانید شرایط مهاجرت برای اتباع اتحادیه اروپا راحت‌تر از دیگر افراد است. بااین‌حال افراد برای مهاجرت به پرتغال نیازمند یک وکیل حرفه‌ای هستند.

کشور پرتغال با سواحل بی‌نظیر و آب‌وهوای مناسب

برخی شرایط اخذ اقامت در کشور پرتغال در زیر بیان می‌شود:
• کار در پرتغال
• سرمایه‌گذاری در پرتغال
• افتتاح یک کسب‌وکار در پرتغال
• تحصیل در پرتغال
• الحاق خانواده

برخی شرایط اخذ اقامت در کشور پرتغال

چرا باید به پرتغال مهاجرت کرد؟

پرتغال یک کشور کوچک است که در سراسر اقیانوس اطلس قرار دارد و با اسپانیا دارای مرز مشترک است. جمهوری پرتغال جمعیتی نزدیک به 11 میلیون نفر دارد. علی‌رغم وسعت کوچک آن، از نظر ویژگی‌های جغرافیایی کشوری با تنوع زیاد است. باتوجه‌به مذهب این کشور، 80 درصد مردم این کشور کاتولیک هستند. پایتخت پرتغال لیسبون است. مالیات در این کشور به‌وسیله دولت‌های منطقه‌ای و ملی اعمال می‌شود. افراد غیر مقیم با مالیات 20% درصد مواجه هستند.
مهاجرت به پرتغال نیازمند یک وکیل مهاجرت به پرتغال است. درصورتی‌که شما نیز به دنبال یک وکیل باتجربه هستید می‌توانید با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید و به‌طور کامل راهنمایی شوید.

وکلا درجه یک برای مهاجرت به پرتغال

ارائه‌دهندگان خدمات مهاجرت

اجازه اقامت در پرتغال به طرق مختلف امکان‌پذیر است. یکی از گزینه‌های اخذ مجوز اقامت، سرمایه‌گذاری در پرتغال و اخذ اقامت اتحادیه اروپا است. گزینه دیگر برای اینکه به دریافت مجوز اقامت موقت در پرتغال، پیدا کردن شغل در آن کشور یا ثبت‌نام در آن کشور برای تحصیل است. برای پیدا کردن راه‌حل مناسب می‌توانید با وکیل مهاجرت به پرتغال مؤسسه ما تماس بگیرید و بهترین راه‌حل را انتخاب کنید.

مهاجرت قانونی چیست؟

برای اینکه مهاجرت به پرتغال از نظر قانونی درست باشد، مهاجران باید موارد ضروری ارائه شده توسط سرویس مهاجرت مشخص شود و همچنین هدف فرد از این مهاجرت باید معلوم باشد. در زیر به بررسی جوانب گوناگون مهاجرت افراد شهروند یا عضو اتحادیه اروپا می‌پردازیم:
• شهروندان کشور شینگن می‌توانند بدون گذرنامه به یک کشور و یا کشورهای دیگر سفر نمایند.
• این افراد برای ورود به پرتغال تنها نیازمند مدرک شناسایی هستند.
• برای اجازه اقامت در این کشور باید از طریق کاریابی در پرتغال، ساخت شرکت، شروع تحصیل یا سرمایه‌گذاری اقدام کرد تا بتوان اجازه اقامت در این کشور را به دست آورد.

مدارک اصلی مهاجرت به پرتغال چیست؟

برای مهاجرت به پرتغال سه سند اصلی موردنیاز است که با داشتن آن‌ها فرد می‌تواند به پرتغال مهاجرت کند که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم، اما داشتن یک وکیل مهاجرت به پرتغال نیز بسیار لازم است:
• ویزا
• اجازه اقامت
• گذرنامه

گذرنامه چیست؟

گذرنامه یک سند هویتی است که اطلاعاتی در مورد یک شخص خاص ارائه می‌دهد. در زمینه مهاجرت و اقامت، گذرنامه این موضوع را ثابت می‌کند که یک فرد خاص تابعیت یک کشور را دارد. پاسپورت پرتغال یکی از قوی‌ترین پاسپورت‌ها در دنیا محسوب می‌شود. دارنده این پاسپورت این شرایط را دارد تا تقریباً به هر کشوری در جهان سفر کند.

سند اجازه اقامت چیست؟

اجازه اقامت سندی است که به فرد اجازه می‌دهد در آن کشور اقامت داشته باشد. از نمونه سندهای آن می‌توان به سندی اشاره کرد که فرد به‌صورت دائم با حق اقامه نامحدود می‌تواند در کشور پرتغال زندگی کند و یا مورد دیگر اقامت موقت است که فرد به‌صورت محدود و طی یک‌زمان کوتاه می‌تواند در کشور پرتغال اقامت داشته باشد. این سند شبیه کارت شناسایی یا گواهینامه است.

پاسپورت مهاجرت به پرتغال

ویزا چیست؟

ویزای پرتغال یک مدرک است که به افرادی که مقیم پرتقال نیستند اجازه ورود به این کشور را می‌دهد. از انواع این نوع ویزا می‌توان به ویزای ترانزیت فرودگاهی، ویزای کوتاه‌مدت و… اشاره کرد. در پرتغال 4 نوع اصلی ویزا وجود دارد.

نتیجه‌گیری

کشور پرتغال یکی از کشورهای خوش‌آب‌وهوا و مهاجرپذیر است. آب‌وهوای این کشور معتدل است؛ زیرا سواحل بی‌شماری دارد. جمهوری پرتغال جمعیتی نزدیک به 11 میلیون نفر دارد. علی‌رغم وسعت کوچک آن از نظر ویژگی‌های جغرافیایی، کشوری با تنوع زیاد است.
برای اینکه به کشور پرتغال مهاجرت کنید و در آنجا زندگی تشکیل دهید به یک وکیل مهاجرت به پرتقال نیاز دارید که شما را در هر مرحله همراهی کند. داشتن یک وکیل مزایا بی‌شماری دارد که از مزایای آن می‌توان به جلوگیری از اشتباهات، کمک به داشتن یک مهاجرت بی‌دردسر و… اشاره کرد. وکیل خوب باید دارای ویژگی‌هایی مانند توانایی قضاوت خوب، داشتن توانایی حل مسئله و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه، مهارت‌های ارتباطی عالی با مشتریان و… باشد.
پیدا کردن یک وکیل باتجربه که شما را در همه امور یاری رساند خیلی مهم است. درصورتی‌که به دنبال یک وکیل مهاجرت به پرتغال باتجربه و عالی هستید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

• دارا بودن توانایی قضاوت خوب
• داشتن توانایی حل مسئله و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه
• مهارت‌های ارتباطی عالی با مشتریان
• دارا بودن توانایی صحبت در جمع
• شفقت و مهارت‌های ارتباطی خوب

• کار در پرتغال
• سرمایه‌گذاری در پرتغال
• افتتاح یک کسب‌وکار در پرتغال
• تحصیل در پرتغال
• الحاق خانواده

ویزا
اجازه اقامت
گذرنامه

افراد غیر مقیم با مالیات 20% درصد مواجه هستند.

6.5% از کل جمعیت را اتباع خارجی تشکیل می‌دهند.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

2 پاسخ

  1. سلام خسته نباشید
    وکیل مهاجرت به پرتغال 0 تا 100 کارهای مهاجرت رو انجام میده؟

    1. سلام بله از زمان شروع پروسه تا دریافت ویزای کشور مد نظر همراهیتون می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی :

پایتخت سوئیس

برن پایتخت سوئیس است که با جمعیتی حدود 144000 نفر به عنوان پنجمین شهر پرجمعیت این کشور شناخته می‌شود. این شهر در شمال غربی سوئیس و در ایالتی به نام برن واقع شده است. در

رایگان مشاوره بگیر

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن