آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان

آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان

از آن‌جایی که فیزیوتراپی از رشته‌های بسیار کاربردی به شمار می‌آید، آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان طرفداران زیادی دارد. این دوره یک دوره فوق‌العاده برای افرادی محسوب می‌شود که قصد دارند با دریافت یک مدرک بسیار معتبر نسبت به کسب موقعیت شغلی عالی در آلمان اقدام کنند. با شرکت در دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان علاوه بر کسب درآمد مناسب می‌توانید پس از پایان تحصیل خود، اقامت آلمان را نیز به دست بیاورید. برای شرکت در دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی باید با شرایط ثبت‌نام در این دوره آشنایی کاملی داشته باشید. در این متن قصد داریم اطلاعاتی در مورد شرایط آوسبیلدونگ فیزیوتراپی به شما عزیزان ارائه دهیم، پس ادامه متن را از دست ندهید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

شرط سن در آوسبیلدونگ

دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان یکی از دورهایی محسوب می‌شود که برای شرکت در آن با محدودیت سنی روبه‌رو می‌شوید. بر اساس قوانین مربوط به این دوره، کلیه متقاضیان باید بیش از هجده سال سن داشته باشند؛ بنابراین اگر سنتان کم‌تر از هجده سال است بهتر بوده به سراغ سایر روش‌های مهاجرت به کشور آلمان (مانند مهاجرت تحصیلی) باشید.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که دوره مذکور دارای محدودیت در زمینه حداکثر سن شرکت‌کنندگان است. افراد بالای سی سال نیز نمی‌توانند در این دوره شرکت کنند. در واقع بازه سنی برای این رشته از آوسبیلدونگ هجده الی سی سال است.

شرط سن در آوسبیلدونگ

حداقل تحصیلات در آوسبیلدونگ

دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان در زمینه تحصیلات مدنظر نیز دارای شرایط مختص به خود است. شما برای شرکت در این دوره باید حداقل مدرک پایان تحصیلات دوران دبیرستان یا همان دیپلم خود را به صورت ترجمه‌شده ارائه دهید؛ البته نیازی به ارسال ریز نمرات وجود ندارد.

افرادی که دارای مدارکی بیش از دیپلم هستند نیز می‌توانند به راحتی در این دوره‌ها شرکت کنند؛ هرچه توصیه می‌شود که افراد دارای تحصیلات عالیه به سراغ گزینه‌های بهتری همچون مهاجرت کاری یا جاب آفر و یا مهاجرت به وسیله سرمایه‌گذاری بروند.

مدرک زبان آوسبیلدونگ

یادگیری زبان آلمانی برای شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان یک امر کاملاً ضروری است. این دوره نیز مانند سایر دوره‌های آوسبیلدونگ تنها به زبان آلمانی ارائه می‌شود؛ به همین دلیل کلیه متقاضیان باید آشنایی مناسبی با زبان آلمانی داشته باشند. شاید بپرسید که مدرک مدنظر برای شرکت در این دوره چیست؟

برای شرکت در آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان، باید حداقل مدرک موسوم به b1 زبان آلمانی را داشته باشید تا بتوانید از مباحث مطرح‌شده در این دوره‌ها استفاده ببرید. لازم به ذکر است امکان استفاده از مدارک مربوط به زبان انگلیسی همچون تافل و یا آیلتس در این زمینه وجود ندارد؛ به همین علت توصیه می‌کنیم در صورت عدم آشنایی با زبان آلمانی، در اسرع وقت نسبت به یادگیری این زبان اقدام کنید.

مدرک زبان آوسبیلدونگ

مدت زمان برگزاری دوره فیزیوتراپی چقدر است؟

به‌طورکلی می‌توان گفت که مدت زمان مربوط به برگزاری دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان نیز همانند سایر دوره‌های آوسبیلدونگ است. شما باید برای دریافت مدرک فیزیوتراپی خود حدوداً‌ سه سال و نیم در آلمان حضور داشته باشید. در کل این دوره زمانی کلاس‌های تئوری و عملی برای شما برگزار می‌شوند. در طول دوره مزبور چندین آزمون مختلف نیز وجود دارد که باید آن‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارید.

شایان ذکر است که متقاضیان می‌توانند باتوجه‌به تلاش و علمکرد مناسب خود، دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان را در مدت زمان کم‌تری (به عنوان مثال دو سال) به پایان برسانند. در هر صورت طول این دوره بستگی به تلاش و همچنین علاقه کلی شما به فیزیوتراپی دارد.

موارد آموزشی در سال‌های مختلف دوره فیزیوتراپی

در هر یک از سال‌های تحصیل مربوط به دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان، موارد آموزشی معینی به شما ارائه می‌شود. به عنوان مثال، در سال اول بیشتر مباحث مدنظر در مورد آناتومی کلی بدن و همچنین کارکرد کلی فیزیوتراپی در دنیای امروزه است. در این دوره علاوه بر کلیه اطلاعات مربوط به اعضای مختلف بدن، باید نام‌های لاتین آن‌ها را نیز یاد بگیرید.

مباحث موجود در سال دوم بیشتر در مورد حوزه پاتولوژی هستند. این مباحث در مورد گزینه‌‌هایی همچون بیماری‌های مخصوص بخش‌های مختلف، نحوه درمان افراد دچار مشکلات عضلانی و… است. پس از پایان یافتن این دوره باید در سال سوم به یادگیری بحث فیزیوتراپی پیش‌گیرانه اقدام کنید. این حوزه بیش‌تر در زمینه فیزیوتراپی تخصصی در ورزش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

موارد آموزشی در سال‌های مختلف دوره فیزیوتراپی

مبلغ مربوط به دستمزد دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان

دستمزد شما در دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان باتوجه‌به سال آموزشی شما تعیین می‌شود. در واقع دستمزد شما با گذشت سال‌های تحصیلی افزایش می‌یابد. به‌عنوان‌مثال دستمزد یک متقاضی دوره آوسبیلدونگ در سال اول حدوداً نهصد یورو به صورت ماهانه خواهد بود.

این در حالی است که پس از سال دوم دستمزد شما به صورت ماهانه هزار یورو است. پس از پایان سال دوم و ورود به سال سوم از آموزش خود می‌توانید انتظار دریافت دستمزدی برابر با هزار و صد یورو را داشته باشید. البته باید به این نکته اشاره کنیم که میزان دستمزدتان علاوه بر سال تحصیلی به موسسه‌ای که در آن مشغول به یادگیری آوسبیلدونگ فیزیوتراپی هستید نیز ارتباط دارد. باتوجه‌به این موارد می‌توان گفت که این دوره یکی از دوره‌های پردرآمد آوسبیلدونگ محسوب می‌شود.

 

آوسبیلدونگ it در آلمان

آوسبیلدونگ it در آلمان

فناوری اطلاعات یا IT یکی از مهم‌ترین فناوری‌ها در دنیای مدرن محسوب می‌شود. با شرکت­ کردن در دوره آوسبیلدونگ it در آلمان به طور حرفه‌ای در این زمینه آموزش می‌بینید و می‌توانید مدرک بسیار معتبر این دوره را به ­راحتی دریافت کنید.

شرکت در آوسبیلدونگ فیزیوتراپی با کمک هرمس اپلای

دوره‌های آوسبیلدونگ که در حوزه‌های مختلفی برگزار می‌شوند، یک انتخاب عالی برای کلیه ایرانیانی محسوب می‌شوند که قصد دارند بدون پرداخت هزینه‌های بسیار بالا در آلمان یک مدرک مناسب را به دست بیاورند و سپس بلافاصله در همان کشور مشغول به کار شوند. با شرکت در دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان این امکان برای شما به وجود می‌آید که از کمک هزینه‌ تحصیلی بسیار مناسبی نیز برخوردار شوید. درصورتی‌که قصد دارید در مورد شرایط آوسبیلدونگ فیزیوتراپی آلمان اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، تنها کافی است با کارشناسان هرمس اپلای تماس بگیرید تا شما عزیزان را به طور کامل در این زمینه یاری کنند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
حداقل تحصیلات در آوسبیلدونگ چقدر میباشد؟
حداقل مدرک پایان تحصیلات دوران دبیرستان یا همان دیپلم میباشد.
برای شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان چه زبانی مورد نیاز میباشد؟
یادگیری زبان آلمانی برای شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان یک امر کاملاً ضروری است.
مبلغ مربوط به دستمزد دوره آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان چقدر میباشد؟
دستمزد یک متقاضی دوره آوسبیلدونگ در سال اول حدوداً نهصد یورو به صورت ماهانه خواهد بود. این در حالی است که پس از سال دوم دستمزد شما به صورت ماهانه هزار یورو است. پس از پایان سال دوم و ورود به سال سوم از آموزش خود می‌توانید انتظار دریافت دستمزدی برابر با هزار و صد یورو را داشته باشید.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای