بررسی ویزای 491 استرالیا در بلاگ هرمس اپلای

ویزای 491 استرالیا؛ مراحل، هزینه‌ها، مدارک و شرایط ویزای 491 استرالیا

ویزای ۴۹۱ استرالیا به‌عنوان یکی از مسیرهای نوین مهاجرتی، طراحی شده تا فرصت‌های جدیدی را برای کار و زندگی در مناطق منطقه‌ای استرالیا ارائه دهد. این ویزا، با هدف تشویق مهاجرت به مناطق کمتر شناخته شده و حمایت از توسعه اقتصادی آنها، فرصت‌های جدیدی برای متقاضیان در اختیار قرار می‌دهد. در این مقاله، ما به بررسی جامع ویزای ۴۹۱ استرالیا، شرایط، فرایندهاو چالش‌های آن می‌پردازیم تا چشم‌انداز روشنی از این فرصت مهاجرتی به دست آوریم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

ویزای 491 استرالیا چیست؟

ویزای ۴۹۱ استرالیا، که با نام کامل “ویزای زیر منطقه‌ای اسکیل مستقل” شناخته می‌شود، یک برنامه مهاجرتی موقت است که توسط دولت استرالیا برای جذب نیروهای ماهر به مناطق منطقه‌ای یا کم جمعیت این کشور طراحی شده است. این ویزا در نوامبر ۲۰۱۹ به عنوان جایگزینی برای ویزای ۴۸۹ معرفی شد و به متقاضیان مهاهر اجازه می‌دهد تا به مدت ۵ سال در مناطق منطقه‌ای استرالیا زندگی و کار کنند.
برای اخذ این ویزا، متقاضیان باید از طریق یک فرآیند دعوتنامه و با دریافت جاب آفر استرالیا، که شامل کسب امتیازات کافی در سیستم امتیازبندی مهاجرتی استرالیا، ارائه مدارک مرتبط با تجربه کاری و تخصص مهارتی، و همچنین داشتن حمایت از یک دولت ایالتی یا منطقه‌ای یا اسپانسرشیپ از یک خویشاوند در منطقه مورد نظر است، اقدام کنند. موفقیت در این فرآیند به آنها اجازه می‌دهد تا برای اقامت دائم از طریق ویزای زیرکلاس ۱۹۱ (ویزای اقامت دائم منطقه‌ای) که در نوامبر ۲۰۲۲ معرفی شد، درخواست دهند، به شرط آنکه حداقل ۳ سال با ویزای ۴۹۱ در منطقه‌ای منطقه‌ای زندگی کرده و کار کرده و درآمد مشخصی داشته باشند. ویزای ۴۹۱ بخشی از تلاش‌های استرالیا برای توزیع یکنواخت جمعیت و رشد اقتصادی در سراسر کشور است و به ویژه برای تقویت جوامع منطقه‌ای از طریق جذب نیروهای ماهر و تخصصی طراحی شده است.
ویزای 491 استرالیا؛ مجوزی برای کار و زندگی در استرالیا

مزایای دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا؛ این ویزا چه مزیت‌هایی به همراه دارد؟

ویزای ۴۹۱ استرالیا، یا ویزای مهارتی منطقه‌ای (اقامت موقت)، طراحی شده است تا به افراد ماهر خارجی این امکان را بدهد تا در مناطق منطقه‌ای استرالیا زندگی و کار کنند. این ویژگی درست مانند مزایایی است که به دنبال ویزای 190 استرالیا دریافت می‌شود. این ویزا مزایای متعددی دارد که عبارتند از:
 • دسترسی به مناطق کمتر جمعیت‌دار: این ویزا به متقاضیان اجازه می‌دهد تا در مناطق منطقه‌ای یا کم جمعیت‌دار استرالیا زندگی و کار کنند، جایی که ممکن است فرصت‌های بیشتری برای کار و زندگی باشد.
 • مسیر اقامت دائم: این ویزا به دارندگان آن اجازه می‌دهد پس از کار در منطقه منطقه‌ای برای مدت سه سال، برای اقامت دائم از طریق ویزای ۱۹۱ (اقامت دائم (مهارتی منطقه‌ای)) اقدام کنند، به شرطی که شرایط خاصی را برآورده کنند.
 • دسترسی به بازار کار: با تمرکز بر مناطق منطقه‌ای، این ویزا فرصت‌های شغلی جدیدی را برای مهاجران فراهم می‌آورد، به ویژه در صنایعی که کمبود نیروی کار دارند.
 • حمایت از خانواده: دارندگان این ویزا می‌توانند اعضای خانواده خود را به عنوان همراه به استرالیا بیاورند.
 • دسترسی به خدمات و مزایا: دارندگان این ویزا ممکن است به برخی خدمات عمومی و برنامه‌های حمایتی دولت دسترسی داشته باشند.
 • تجربه زندگی در استرالیا: این فرصتی است برای تجربه زندگی در جوامع منطقه‌ای استرالیا، با فرهنگ و سبک زندگی منحصر به فرد.
ویزای ۴۹۱ برای تقویت توسعه اقتصادی و جمعیتی در مناطق کمتر توسعه‌یافته استرالیا طراحی شده است و به عنوان بخشی از برنامه مهاجرت مهارتی کشور به افراد ماهر کمک می‌کند تا فرصت‌های جدیدی را کشف کنند.

معایب ویزای 491 استرالیا

آیا میدانید معایب ویزای 491 استرالیا چیست و اصلاً چه محدودیت‌ها یا اشکالاتی را با خود دارد؟ همان‌طور که این ویزا مزیت‌های بسیاری دارد، مانند هر چیز دیگری دارای معایبی نیز است و بهتر است قبل از اقدام برای دریافت آن، از آن‌ها مطلع شد. به‌طورکلی همه روش‌های مهاجرت معایب و مزایایی دارند؛ بنابراین هنگام انتخاب مسیر مهاجرت به اولویت‌های فردی برای انتخاب بهترین راه دقت کنید. برای مثال برای افرادی بدون مدرک دانشگاهی مرتبط با کار، روش مهاجرت به استرالیا با مدرک فنی حرفه ای یک راهکار ایده‌آل است.
معایب ویزای 491 کشور استرالیا، عبارتند از:

 • موقت بودن ویزای ساب کلاس 491 استرالیا
 • محدودیت در انتخاب محل زندگی
 • دریافت حقوق و درآمد پایین

برخی از ویزاهای استرالیا جزو ویزاهای دائمی هستند؛ یعنی افرادی که بتوانند ویزاهایی مانند 190 و 889 استرالیا را دریافت کنند، اقامت دائم این کشور را به دست می‌آورند اما این موضوع در مورد ویزای 491 صدق نمی‌کند. ویزای ساب کلاس 491 استرالیا یک ویزای موقت است و برای دائمی کردن آن لازم است شرایطی را فراهم کرد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. با دریافت ویزای 491 استرالیا شما نمی‌توانید در همه شهرهای این کشور اقامت داشته باشید. این ویزا فقط به مناطق کم‌جمعیت و رجینال استرالیا ارائه می‌شود، بنابراین شما در شهرهای پرجمعیتی مثل ملبورن و سیدنی نمی‌توانید اقامت داشته باشید. محدود بودن انتخاب محل اقامت از نظر خیلی از افراد جزو معایب ویزای 491 به شمار می‌آید.

امتیاز بندی ویزای 491 استرالیا

سیستم امتیازدهی، اساسِ گزینش افراد واجد شرایط برای اخذ ویزای 491 استرالیا است. از بین افراد وجد شرایط، کسانی ساب کلاس 491 استرالیا را به دست می‌آورند که امتیاز بالایی دریافت کرده‌اند. در سیستم امتیازدهی آیتم‌هایی مانند سن، سطح زبان انگلیسی، سابقه کار و مدارک تحصیلی تاثیرگذار هستند. این امتیازها در نهایت یکی از فاکتورهای مهم برای تعیین حقوق کارگر و سایر شغل‌ها در استرالیا می‌شود. در ادامه سیستم امتیازبندی هر آیتم را به صورت جداگانه مطرح می‌کنیم.

سیستم امتیازدهی بر اساس سن به ترتیب زیر است:

سن امتیاز
18 تا 25 سال 25 امتیاز
25 تا 33 سال 30 امتیاز
33 تا 40 سال 25 امتیاز
40 تا 45 سال 15 امتیاز

بیشترین امتیاز به دست آمده از سن، متعلق به بازه سنی 25 تا 33 سال است.
سیستم امتیازدهی بر اساس سطح زبان انگلیسی به صورت زیر است:

سطح زبان انگلیسی امتیاز
آشنا به زبان انگلیسی 0 امتیاز
مسلط به زبان انگلیسی 10 امتیاز
تسلط بالا به زبان انگلیسی 20 امتیاز

جدول بالا نشان‌دهنده اهمیت سطح زبان انگلیسی برای دریافت ویزای 491 استرالیا است.
سیستم امتیازدهی بر اساس سابقه کار خارج از استرالیا به شرح زیر است:

سابقه کار خارج از استرالیا امتیاز
کمتر از 3 سال 0 امتیاز
3 تا 5 سال 5 امتیاز
5 تا 8 سال 10 امتیاز
بیشتر از 8 سال 15 امتیاز

هر چه سابقه کاری بیشتری داشته باشید، امتیاز بیشتری به دست خواهید آورد. به‌این‌ترتیب با داشتن سابقه کار بیشتر، مدرک زبان با نمره بالاتر و مهارت‌های بهتر، امکان اشتغال در لیست بهترین شغل برای خانم ها در استرالیا و برای آقایان فراهم خواهد شد.
سیستم امتیازدهی بر اساس سابقه کار داخل استرالیا عبارتند از:

سابقه کار داخل استرالیا امتیاز
کمتر از یک سال 0 امتیاز
1 تا 3 سال 5 امتیاز
3 تا 5 سال 10 امتیاز
5 تا 8 سال 15 امتیاز
بیشتر از 8 سال 20 امتیاز

اگر سابقه کاری کمتر از یک سال در کشور استرالیا را دارید، هیچ امتیازی نمی‌توانید به دست آورید اما در صورتی که سابقه کاری شما بالای یک سال و بیشتر باشد، می‌توانید امتیاز دریافت کنید.
سیستم امتیازدهی مدارک تحصیلی به شرح زیر است:

مدارک تحصیلی امتیاز
دکتری 20 امتیاز
لیسانس 15 امتیاز
مدرک دیپلم یا مدرک تجاری از یک موسسه آموزشی استرالیایی 10 امتیاز
کسب مدرک یا جایزه‌ای از مرجع ارزیابی مربوطه برای شغل ماهر 10 امتیاز

در صورتی که مدرک کارشناسی ارشد تحقیقاتی یا مدرک دکترا از یک موسسه آموزشی استرالیایی را داشته باشید، 10 امتیاز دریافت خواهید کرد.
آیتم‌های تحصیلات در استرالیا، سال حرفه‌ای در استرالیا و زبان جامعه معتبر هر کدام 5 امتیاز به امتیازهای شما اضافه خواهد کرد. همچنین مهارت‌های شریک شما نیز می‌توانید به امتیازهای شما بیفزاید. نامزدی یا حمایت مالی نیز 15 امتیاز به دنبال خواهد داشت.

مدرک تحصیلی؛ یکی از فاکتورهای موثر بر امتیاز بندی ویزای استرالیا

مراحل دریافت ویزای 491 استرالیا

دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا، یا ویزای مهارتی منطقه‌ای (اقامت موقت)، فرآیندی چند مرحله‌ای است که شامل ارزیابی مهارت‌ها، یافتن حامی و ارسال درخواست برای لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا است. در اینجا یک خلاصه از مراحل کلیدی آورده شده است:
 • ارزیابی مهارت‌ها: قبل از اقدام، باید مهارت‌های شما توسط یک ارگان ارزیابی مهارت‌ها مرتبط با حرفه‌تان ارزیابی شوند. این مرحله اطمینان می‌دهد که مهارت‌ها و تجربیات شما با استانداردهای مورد نیاز در استرالیا مطابقت دارند.
 • ارسال اظهارنامه از علاقه (EOI): باید در سیستم آنلاین SkillSelect یک اظهارنامه از علاقه (EOI) ارسال کنید. در EOI، جزئیاتی درباره مهارت‌ها، تجربه کاری، تحصیلات، سطح زبان انگلیسی و سایر عوامل مرتبط با ارائه می‌شود.
 • یافتن حامی یا نامزدی توسط یک دولت ایالتی یا منطقه‌ای: برای ویزای ۴۹۱، نیاز به حمایت یا نامزدی از طرف یک دولت ایالتی یا سازمان منطقه‌ای است. هر ایالت یا منطقه معیارهای خاص خود را برای نامزدی دارد.
 • دعوت به ارسال درخواست: اگر EOI شما پذیرفته شود و توسط یک ایالت یا منطقه نامزد شوید، دعوت به ارسال درخواست برای ویزا خواهید شد.
 • ارسال درخواست ویزا: پس از دریافت دعوت، باید در مدت زمان مشخصی درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین ارسال کنید. این شامل پر کردن فرم‌های درخواست، ارسال مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه‌های مربوطه است.
 • بررسی درخواست و صدور ویزا: پس از ارسال، درخواست شما برای اطمینان از انطباق با تمامی شرایط لازم بررسی خواهد شد. اگر درخواست شما موفقیت‌آمیز باشد، ویزای شما صادر می‌شود.
 • اقدام برای اقامت دائم: پس از زندگی و کار در منطقه منطقه‌ای به مدت سه سال با ویزای ۴۹۱، ممکن است واجد شرایط برای اقدام به دریافت ویزای اقامت دائم (subclass 191) باشید، به شرطی که تمامی شرایط لازم را برآورده کرده باشید.
این مراحل ممکن است بسته به شرایط خاص شما و تغییرات در قوانین مهاجرتی متفاوت باشند. همیشه توصیه می‌شود قبل از اقدام، از مشاوره حرفه‌ای مهاجرت استفاده کنید.
ارسال مدارک تحصیلی؛ یکی از مراحل درخواست ویزای 491 استرالیا

اقامت دائم با ویزای 491 کشور استرالیا

همان‌طور که در قسمت معایب ویزای ساب کلاس 491 استرالیا مطرح کردیم، ویزای 491 یک اقامت موقت را برای دریافت‌کنندگان به دنبال خواهد داشت. سوال پیش می‌آید که آیا می‌توان با ویزای 491 این کشور، اقامت دائم را دریافت کرد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که بله چنین امکانی با رعایت برخی شرایط وجود دارد.

سه شرط اصلی برای تبدیل اقامت موقت ویزای 491 به اقامت دائم استرالیا وجود دارد که عبارتند از:

 • سابقه کار 3 ساله
 • دریافت حداقل حقوق استرالیا
 • کسب حقوق به تنهایی

برای اقامت دائم در استرالیا شما باید همه این شرایط را داشته باشید، در غیر این صورت امکان تبدیل اقامت موقت به دائم وجود نخواهد داشت. در ادامه به تشریح این سه شرط می‌پردازیم.

شرایط دریافت ویزای 491 استرالیا چیست؟

آیا همه افراد می‌توانند ویزای 491 را دریافت کنند؟ در جواب این سوال باید بگوییم، خیر. همه افراد نمی‌توانند این ویزا را دریافت کنند، چراکه برای اخذ آن باید یک سری شرایط را دارا بود؛ در ادامه شرایط ویزای 491 استرالیا را بیان می‌کنیم:

 • حداقل 3 سال سابقه کار
 • سن زیر 45 سال
 • معیارهای سلامتی و شخصیتی (عدم سوءپیشینه و سابقه کیفری)
 • سطح زبانی مطلوب
 • داشتن ارزیابی مهارتی مثبت توسط یک سازمان واجد شرایط
 • حرفه فرد متقاضی در بین لیست مشاغل موردنیاز باشد
 • داشتن اسپانسری از طرف فامیل یا یک ایالت کم‌جمعیت استرالیا
 • کسب حداقل 50 امتیاز خالص (با 15 امتیاز کمکی می‌شود 65 امتیاز) در سیستم امتیازبندی استرالیا

ابتدا باید تائید ‌شود فرد متقاضی، دارای تمامی شرایط بالا است. سپس به او اجازه اقامت موقت به مدت پنج سال در مناطق کم‌جمعیت کشور استرالیا داده می‌شود. فرد باید حداقل سه سال از این پنج سال را در این مناطق کار کند. همچنین باید شغلش برای او سالانه حداقل 53,900 دلار کانادایی درآمد داشته باشد. بعد از گذشت این مرحله، فرد می‌تواند نسبت به اخذ اقامت دائم اقدام کند.

مدارم لازم برای دریافت ویزای 491 استرالیا

مدارک لازم برای دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا ممکن است بر اساس شرایط فردی و الزامات دقیق دولت استرالیا متفاوت باشد. با این حال، در اینجا یک لیست عمومی از مدارکی که معمولاً نیاز است ارائه شود، آورده شده است:
پاسپورت معتبر: کپی اسکن شده از صفحات مهم پاسپورت شما که شامل اطلاعات شخصی، تاریخ انقضا، و تصویر شماست.
مدارک هویت: شامل گواهی تولد، ازدواج، و هرگونه مدارک رسمی دیگر که تغییر نام را نشان می‌دهند.
اثبات تسلط به زبان انگلیسی: مدارکی که سطح مهارت زبان انگلیسی شما را نشان می‌دهند، مانند نتایج آزمون IELTS یا TOEFL.
اثبات مهارت‌های شغلی: ارزیابی مهارت‌های حرفه‌ای توسط یک ارگان معتبر مرتبط با حرفه‌تان.
سوابق شغلی: اسنادی که سابقه کاری شما را نشان می‌دهند، مانند قراردادهای کاری، حکم کارگزینی، و گواهی‌های تجربه کاری.
مدارک تحصیلی: کپی مدرک تحصیلی و ریزنمرات، به همراه ترجمه‌های رسمی در صورت نیاز.
اثبات داشتن حمایت یا نامزدی: نامه‌ای از یک دولت ایالتی یا منطقه‌ای استرالیا که حمایت یا نامزدی شما برای ویزای ۴۹۱ را نشان می‌دهد.
گواهی پزشکی: اسناد پزشکی که نشان دهنده سلامتی شما است، بر اساس معایناتی که توسط پزشکان تایید شده توسط دولت استرالیا انجام شده است.
گواهی عدم سوء پیشینه: مدارکی که نشان می‌دهند شما و همراهان بالای ۱۶ سال سوء پیشینه ندارید.
مدارک مالی: اسنادی که توانایی مالی شما برای حمایت از خود و خانواده‌تان در استرالیا را نشان می‌دهد.
اظهارنامه حمایت از خانواده: اگر اعضای خانواده به عنوان همراه شما به استرالیا مهاجرت می‌کنند، ممکن است نیاز به ارائه اسناد مربوط به وضعیت آنها داشته باشید.
توجه داشته باشید که این لیست عمومی است و ممکن است الزامات اضافی بر اساس شرایط فردی یا تغییرات در قوانین مهاجرتی وجود داشته باشد. همیشه قبل از ارسال درخواست، توصیه می‌شود با یک مشاور مهاجرتی حرفه‌ای مشورت کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمامی مدارک مورد نیاز را ارائه داده‌اید. تغییرات در سیاست‌های مهاجرتی متفاوت باشد. به طور کلی، هزینه‌ها شامل هزینه اصلی درخواست برای متقاضی اصلی، هزینه اضافی برای اعضای خانواده که با درخواست‌کننده همراه هستند، و همچنین هزینه‌های اضافی مانند ارزیابی مهارت‌ها، امتحانات زبان انگلیسی، معاینات پزشکی و گواهی‌های پلیس می‌شود.

انواع ویزای 491 استرالیا

کشور استرالیا برای هر هدف و شرایط خاصی انواع مختلفی ویزا صادر می‌کند؛ در این بین با وجود انواع ویزای استرالیا، خود ویزای ساب کلاس 491 استرالیا هم دارای انواع است. در نتیجه قبل از هرگونه اقدام برای اخذ آن، باید با انواع ویزای 491 آشنا شوید، سپس بر اساس شرایط خود، تصمیم‌گیری و اقدام کنید. در ویزای استرالیا از نوع ایالتی فرد متقاضی از طرف یکی از مناطق‌ کم‌جمعیت استرالیا اسپانسر شود. فرد متقاضی اگر رشته‌اش توسط یکی از مناطق رجینال اسپانسر گردد و خودش حداقل امتیاز لازم را از سیستم امتیازبندی کسب کند، می‌تواند از این طریق به استرالیا مهاجرت کند؛ بنابراین انتخاب کد شغلی و رشته توسط فرد متقاضی، بسیار مهم و تعیین‌کننده است. باید توجه شود که هرکدام از ایالت‌ها در این بخش، ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشند.

مراحل دریافت ویزای ساب کلاس 491 استرالیا

برای دریافت ویزای 491 طی چه مراحلی ضروری است؟ برای دریافت ویزای 491 باید مراحلی را پشت سر بگذارید که عبارتند از:

 • بررسی لیست مشاغل و انتخاب کد شغلی: باید دقت شود که رشته و کد شغلی موردنظر، در لیست رشته‌های موردنیاز استرالیا و ایالت مربوطه موجود باشد. وگرنه حتی در صورت داشتن اقوام در این کشور و ارزیابی شغلی مثبت، فرد نمی‌تواند از این طریق به استرالیا مهاجرت کند؛ زیرا ایالتی خواهان رشته شغلی او نیست.
 • ارزیابی و معادل‌سازی مدارک: پس از به دست آوردن کد رشته موردنظر باید مدارک لازم را جمع‌آوری کرد. در این مرحله باید دانست که کدام سازمان ارزیابی در استرالیا کد رشته موردنظر را ارزیابی می‌کند. سپس باید مدارک لازم را به آن سازمان ارجاع داد.
 • کسب امتیاز کافی: فرد متقاضی باید با حداقل 50 امتیاز خالص و 15 امتیاز کمکی و اسپانسری را از سیستم امتیازبندی کسب کند. کسب حداقل نمره 6 آیلتس در هر مهارت زبانی توسط فرد متقاضی الزامی است. باید ذکر شود که اگرچه داشتن حداقل 50 امتیاز نیاز است، اما کافی نیست و باید امتیاز رقابتی را نیز در نظر گرفت. داشتن امتیاز رقابتی 70 از کل 85 امتیاز می‌تواند تا حدودی خیال فرد متقاضی را جهت قبولی درخواستش راحت کند.
 • دریافت دعوت‌نامه و ثبت برای ویزا: پس از دریافت دعوت‌نامه از سمت ایالت موردنظر، فرد دو ماه زمان دارد تا هزینه‌های ویزا را بپردازد و نسبت به اخذ ویزا اقدام کند.
 • دریافت ویزای 491 استرالیا: بعد از انجام تمامی مراحل، این ویزا به متقاضی، تعلق می‌گیرد. تمامی این مراحل به‌طور میانگین چیزی حدود شش ماه زمان می‌برند.

در نتیجه، تا رسیدن به ویزای 491 کشور استرالیا، باید حداقل 4 مرحله مختلف طی شده باشد.

هزینه و مدت زمان صدور ویزای 491 استرالیا

مدت زمان پردازش ویزای 491 استرالیا (Australia 491 visa)، با توجه به میزان درخواست‌های فرستاده شده به وزارت امور داخلی این کشور، متفاوت خواهد بود. به طور متوسط بین شش تا دوازده ماه طول می‌کشد تا درخواست این ویزا (ساب کلاس 491) بررسی شود. با این حال، در صورتی که وزارت امور داخلی این کشور، به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشد یا در صورت تاخیر در پردازش درخواست، این بازه زمانی طولانی‌تر می‌شود.

هزینه ویزای 491 استرالیا که به ساب کلاس 491 هم معروف است، برای متقاضی اصلی 4,640 دلار استرالیا معادل با 2,485 پوند است.
یادتان باشد که هزینه‌های اضافی برای وابستگان، به هزینه موجود در برنامه اعمال می‌شود.

انواع ویزای کاری کشور استرالیا

انواع ویزای استرالیا

آیا با انواع ویزاهای مهاجرتی استرالیا آشنایی دارید و می‌دانید که چند نوع ویزا دارد؟ آیا از شرایط دریافت انواع ویزای استرالیا آگاهی دارید؟ اگر پاسخ‌تان منفی است، این مقاله مناسب شما است.

اخذ ویزای ساب کلاس 491 استرالیا با موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

ویزای ۴۹۱ استرالیا نه تنها یک گزینه مهاجرتی نوین برای کسانی که به دنبال زندگی و کار در مناطق منطقه‌ای استرالیا هستند ارائه می‌دهد، بلکه نقش کلیدی در حمایت از توسعه اقتصادی و اجتماعی این مناطق دارد. از طریق تسهیل دسترسی به فرصت‌های جدید برای متقاضیان مهاجرت، این ویزا به تقویت جوامع منطقه‌ای و کمک به توازن جمعیتی در سراسر کشور کمک می‌کند. با در نظر گرفتن فواید، چالش‌ها و شرایط اخذ ویزای ۴۹۱، متقاضیان می‌توانند تصمیمات آگاهانه‌ای برای آینده خود و خانواده‌هایشان بگیرند. همانطور که استرالیا به دنبال رشد و توسعه پایدار است، ویزای ۴۹۱ نقش مهمی در جذب استعدادها و مهارت‌های مورد نیاز برای دستیابی به این اهداف ایفا می‌کند، و در نهایت به تقویت جامعه و اقتصاد استرالیا کمک می‌کند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
هزینه ویزای 491 استرالیا چقدر است؟
هزینه ویزای ساب کلاس 491 برای متقاضی اصلی 4240 دلار استرالیا است.
مدت زمان صدور ویزای 491 استرالیا چقدر است؟
بین شش تا دوازده ماه مدت زمان صدور ویزای 491 استرالیا طول می‌کشد.
مراحل دریافت ویزای 491 استرالیا چیست؟
مراحل دریافت ویزای 491 کشور استرالیا شامل: بررسی لیست مشاغل و انتخاب کد شغلی، ارزیابی و معادل‌ سازی مدارک، دریافت دعوت‌ نامه، کسب امتیاز کافی و در نهایت صدور این ویزا، می‌شود.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرزاد
1 سال قبل

سلام من ۳۲ سال سن دارم
متاهل
داری ۲ فرزند
در رشته جوشکاری تاسیسات لوله کشی گاز مسکونی تجاری فعالیت دارن
مدرک تحصیلی سیکل
دارای مدرک فنی حرفه‌ای به مدت ۳۰۰ ساعت درجه ۲ و۳
ودل ی جواز کسب از اتحادیه تاسیسات مکانیک استان تهران
من میتونم برای مهاجرت کاری از ویزای ۴۹۱ در شهر کم جمعیت اقدام کنم
ممنون میشم راهنمای کنید

کارشناس مهاجرت هرمس
پاسخ به  فرزاد
1 سال قبل

برای ارزیابی شرایط شما اطلاعات دقیق تری نسبت به موارد کلی اعلام شده نیاز است . ولی حداقل زمان گذراندن دوره 900 ساعت می باشد .

کادر هرمس اپلای