جاب آفر آتلانتیک کانادا

جاب آفر آتلانتیک کانادا

با دریافت ویزای جاب آفر آتلانتیک کانادا، می‌توانید مسیر زندگی معمولی خود را تغییر دهید و شانس خود را برای تجربه یک زندگی ایده‌آل امتحان کنید. منطقه آتلانتیک کانادا به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرت کاری به‌حساب می‌آید. این شهر به‌عنوان یک منطقه تجاری و فعال در زمینه انرژی‌های نوظهور خود مانند نفت و گاز شناخته می‌شود.

یکی از مهم‌ترین صنایع آتلانتیک کانادا، صنعت سفر و گردشگری است که این منطقه را به یکی از مناطق تجاری با موقعیت‌های شغلی فراوان تبدیل کرده است. بهتر است بدانید که آتلانتیک برای اقتصاد کانادا ضروری است؛ زیرا بیش از 55000 شغل در صنایع مختلف دریایی خود مانند ماهیگیری، گردشگری و نفت و گاز ایجاد کرده است.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

درباره ویزای جاب آفر چه می‌دانید؟

دریافت ویزای جاب آفر یا پیشنهاد شغلی یکی از چندین روش دریافت ویزا و اقامت در کشورهای خارجی است. الزامات هر کشور برای ارائه ویزا متفاوت است؛ اما چهار نوع ویزای توریستی، مهاجرتی، دانشجویی و کاری در کشور کانادا معتبر است. برخی کارفرماهای کانادایی سالانه هنگام استخدام در رده‌های شغلی مختلف شرکت، از کارمندها یا کارگران خارجی در کشور خود استفاده می‌کنند و شرکت‌های کاریابی این موقعیت‌های شغلی را به درخواست‌کنندگان معرفی می‌کنند.

در واقع جاب آفر آتلانتیک کانادا، سند یا نامه‌ای است که یک کارفرمای کانادایی در پی درخواست شغل، برای متقاضی ارسال می‌کند. در این نامه جزئیاتی از کار، حقوق، شرایط کاری، نقش متقاضی در شرکت یا سازمان و ساعات کاری درج شده است. با در دست داشتن این نامه می‌توانید با طی‌کردن مسیر قانونی، در کانادا مشغول به کار شوید و نهایتاً ویزای کاری کانادا را دریافت کنید.

درباره ویزای جاب آفر چه می‌دانید؟

آشنایی با آتلانتیک کانادا

کانادا که به‌عنوان دومین کشور بزرگ جهان بعد از روسیه شناخته می‌شود از پنج منطقه جغرافیایی تشکیل شده است. استان‌های اقیانوس اطلس که به‌عنوان آتلانتیک شناخته می‌شوند یکی از مناطق اصلی کانادا به‌حساب می‌آید. این منطقه استان‌های نیوبرانزویک، لابرادور، نیوفاندلند، نوا اسکوشیا و جزیره ادوارد را در دل خود جای‌ داده است. نرخ بیکاری در این استان‌ها نسبت به دیگر شهرهای کانادا کم است و به همین دلیل بهترین شهرها برای شروع به کار متقاضیان کار است.

ساحل شگفت‌انگیز آتلانتیک این منطقه را در زمینه ماهیگیری و غذاهای دریایی، معروف کرده است. صدف به‌عنوان یک افسانه در این منطقه شناخته می‌شود. در اقیانوس اطلس می‌توان از آب‌وهوای موجود لذت برد؛ زیرا آب‌وهوای معتدل در آتلانتیک برای هر سلیقه و شخصی مناسب است.

مزایای دریافت ویزای جاب آفر آتلانتیک

احتمالاً برای شما هم جالب است که بدانید چرا تعداد مهاجران این منطقه روزبه‌روز در حال افزایش است و مردم استان‌های آتلانتیک به‌عنوان شادترین مردم کانادا شناخته می‌شوند. محبوب بودن این منطقه بی‌دلیل نیست و مزایای مختلف این منطقه، دلیل اصلی توجه مهاجران به آتلانتیک است. قبل از تصمیم‌گیری درباره مهاجرت به هر کشور و منطقه‌، بهتر است بیشتر با آن آشنا شوید تا مهر تأییدی بر تصمیم خود بزنید.

مزایای دریافت ویزای جاب آفر آتلانتیک

زندگی در طبیعتی شگفت‌انگیز

ساحل آتلانتیک خیره‌کننده به نظر می‌رسد. دمای هوای مناسب در کنار هوای تازه و دلپذیر در این منطقه به طور مستقیم بر سلامت ساکنان تأثیرگذار است. آرامش حاکم در سواحل با وجود قایق‌های بادبانی، پرندگان خاص و هزاران تفریح دیگر در ساحل‌های شنی نیز باعث کاهش استرس در افراد خواهد شد. شما علاوه بر دریافت شغل و کسب درآمد در این منطقه، می‌توانید آرامش روحی خود را نیز فراهم کنید.

کارکردن در محیطی ایده‌آل

شما با دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا می‌توانید در محیط‌های کاری ایده‌آلی مشغول به کار شوید. یکی از مهم‌ترین اصل‌های اساسی در سازمان‌های آتلانتیک، اعتقاد به ایده‌ها و پیگیری آنهاست. صداقت و همکاری در کار، آتلانتیک را به یک منطقه دوست‌داشتنی تبدیل کرده است. وجود موقعیت‌های شغلی متنوع باعث پرورش ایده‌های مختلف و به چالش کشیدن آنها خواهد شد. کارهای گروهی و تیمی نیز در منطقه آتلانتیک حرف اول را می‌زنند.

دریافت دستمزد بالا

باتوجه‌به اینکه دریافت حقوق به موقعیت شغلی، سازمان و تجارب کاری افراد بستگی دارد؛ اما به طور میانگین حقوق تخمینی سالانه در این منطقه، 100579 دلار تخمین زده می‌شود. مشاور عمومی در این منطقه به‌عنوان پردرآمدترین شغل با حقوق دریافتی 238078 دلار در سال، شناخته می‌شود. کمترین میزان درآمد نیز به دستیار مدیریت با دستمزد 45058 دلار، تعلق می‌گیرد.

هزینه زندگی کم در آتلانتیک

استان‌های آتلانتیک به‌عنوان ارزان‌ترین استان‌ها در کانادا شناخته می‌شوند؛ در واقع هزینه زندگی در آتلانتیک کانادا به طور متوسط 65 درصد از ایالات متحده آمریکا نیز پایین‌تر است. میزان نرخ اجاره کم و تسهیلات مختلف در این منطقه موقعیت مناسبی را برای شهروندان این منطقه فراهم کرده است.

پرتقاضاترین مشاغل آتلانتیک

موقعیت‌های شغلی زیادی در کانادا وجود دارد؛ بنابراین یافتن شغلی متناسب با مهارت و تجربه شما به‌ویژه با کمک مؤسسات مهاجرتی، کار سختی به نظر نمی‌رسد. مشاغل مختلفی در زمینه نیروی انسانی ماهر و نیروی اداری حرفه‌ای در آتلانتیک وجود دارند که شما می‌تواند با دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا، به‌عنوان یکی از افراد حرفه‌ای، جای خالی این رده‌های شغلی را پر کنید.

پرتقاضاترین مشاغل آتلانتیک

توسعه‌دهنده وب

توسعه‌دهنده وب به‌عنوان یک رده شغلی برای افراد متخصص در این زمینه مناسب است. تمام ارگان‌ها و سازمان‌های بزرگ و حتی کوچک در این زمینه به نیروهای متخصص نیاز دارند. میانگین حقوق این رده شغلی در کانادا 96305 دلار تخمین زده می‌شود. البته این میزان حقوق باتوجه‌به تجارب و مهارت‌های فرد افزایش خواهد یافت.

مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی نیز به‌عنوان یکی از مشاغل پرطرفدار در کانادا شناخته می‌شود. این شغل در سازمان‌های بزرگ بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد؛ به‌عبارت‌دیگر هر چه یک سازمان بزرگ‌تر باشد، این موقعیت شغلی نقش پررنگ‌تری در سازمان ایفا خواهد کرد. افراد شاغل در این زمینه، به طور میانگین می‌توانند حقوق 89003 دلاری را در سال تجربه کنند.

مهندس برق و الکترونیک

اقتصاد پیشرفته و رو به جلوی کانادا به مهندسین برق خبره نیاز دارد؛ بنابراین مهندسین برق می‌توانند نقش مهمی در اقتصاد آتلانتیک ایفا کنند. میانگین حقوق 97832 دلاری برای این افراد غیرقابل‌تصور نخواهد بود. این شغل به‌عنوان یکی از مشاغل پردرآمد در اقیانوس اطلس شناخته می‌شود.

مشاوره مالی

فعالیت در زمینه بازارهای مالی همیشه طرفداران خود را داشته است و از افراد متخصص در زمینه سرمایه‌گذاری و بازارهای مالی در همه کشورها استقبال می‌شود. مدیریت پول و سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف مالی از وظایف اصلی مشاوران مالی است. میانگین حقوق مشاوران مالی در منطقه آتلانتیک، 62271 دلار تخمین زده می‌شود؛ البته این میزان حقوق بدون درنظرگرفتن تشویقی محاسبه شده است.

دامپزشکی

ساکنین کانادا به‌ویژه منطقه آتلانتیک علاقه زیادی به حیوانات دارند؛ بااین‌وجود در حال حاضر شکاف کاری شدیدی در حوزه دامپزشکی در این کشور وجود دارد. کمبود شدید دامپزشک در کانادا، کارفرمایان را به استخدام نیروهای خارجی و متخصص در زمینه دامپزشکی، ترغیب کرده است. شما می‌توانید نسبت به دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا در این زمینه شغلی، امیدوار باشید.

معرفی فرصت‌های شغلی دیگر در کانادا

به‌طورکلی پرستاری، حسابداری، داروساز، مدیر فروش، مدرس دانشگاه، مدیر فروش، مهندس محیط‌زیست، مددکاری اجتماعی، روان‌شناسی و… به‌عنوان شغل‌های پرتقاضا در آتلانتیک کانادا شناخته می‌شوند. افراد باید باتوجه‌به مهارت‌ها و تجربه کاری خود، موقعیت شغلی را انتخاب کرده و برای دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا اقدام کنند.

شرایط دریافت ویزای کار آتلانتیک

فرایند دریافت ویزای کار بر اساس ملیت و مقصد هر شخص متفاوت است؛ اما معمولاً تلاش برای دریافت آن نتیجه خواهد داد. ویزای کار در واقع به‌عنوان مجوز کار و زندگی در کشوری دیگر شناخته می‌شود. یکی از مهم‌ترین شرایط دریافت ویزای کار، اخذ جاب آفر یا دریافت پیشنهاد شغلی است.

شما با دریافت مجوز کار می‌توانید به‌صورت موقت در آتلانتیک مشغول به کار شوید؛ اما نهایتاً شما برای کار و زندگی در مدتی طولانی‌تر به ویزای کار نیاز دارید. اگر در این مدت بتوانید تخصص خود را به کارفرما ثابت کنید، وی درخواست ویزای کاری شما را از طریق  وزارت کار کانادا پیگیری خواهد کرد و شما می‌توانید به دریافت ویزای کاری آتلانتیک امیدوار باشید.

فرایند دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا

دریافت پیشنهاد شغلی از کانادا، می‌تواند هدف بسیاری از مهاجرینی باشد که کارکردن در کشوری دیگر را ترجیح می‌دهند. یافتن شغل متناسب با مهارت‌ها و مدرک تحصیلی شما نیز نیازمند فرایندی است که باید با آن آشنا شوید. کانادا تنها زمانی استعدادهای خارجی را در کشور خود پذیرش می‌کند که تأثیر مثبتی بر بازارهای کار این کشور بگذارند. اگر شما هم فکر می‌کنید در زمینه‌های مختلف توانایی و رزومه ارزشمندی دارید، ادامه این مقاله را دنبال کنید.

فرایند دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا

نوشتن رزومه استاندارد

شما در اولین مرحله برای دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا، باید یک رزومه باتوجه‌به مهارت‌ها و سوابق کاری خود تهیه کنید. استاندارد رزومه‌نویسی در کشورهای مختلف، متفاوت است. شما باید بر اساس استاندارهای آتلانتیک کانادا، رزومه خود را بنویسید. برای آگاهی بیشتر از نمونه صحیح رزومه‌نویسی برای شرکت‌های کانادایی بهتر است با یک مؤسسه مهاجرتی معتبر که در این زمینه پرونده‌های موفقی را به ثبت رسانده مشورت کنید.

یک نامه پوششی بنویسید

بسیاری از کارفرمایان کانادایی از متقاضیان، نامه پوششی دریافت می‌کنند؛ به‌عبارت‌دیگر بهتر است هنگام ارسال رزومه یک نامه پوششی هم ضمیمه رزومه خود کنیم. این نامه خلاصه‌ای کوتاه از رزومه است. معمولاً نامه پوششی هنگام درخواست شغل ارسال نمی‌شود؛ اما این موضوع در بین برخی از سازمان‌های کانادایی رایج است.

برای مشاغل متناسب با حرفه خود درخواست دهید

بهتر است قبل از درخواست دادن و ارسال رزومه، به بررسی موقعیت‌های شغلی متفاوت بپردازید. این کار می‌تواند کمی پیچیده به نظر برسد؛ اما موسسه مهاجرتی و کاریابی همواره در این مسیر شما را همراهی خواهند کرد. پس از یافتن شغل مناسب خود، با ارسال رزومه حرفه‌ای‌تان یک‌قدم مثبت برای دریافت جاب آفر کانادا برمی‌دارید.

پس از تأیید رزومه، آماده مصاحبه شوید

اگر تخصص و مهارت شما متناسب با شغل درخواستی باشد و رزومه خود را به‌صورت حرفه‌ای نوشته باشید، احتمالاً رزومه شما تأیید شود و در این مرحله باید خود را برای مصاحبه آنلاین آماده کنید. برای پشت سر گذاشتن موفقیت‌آمیز این مصاحبه باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید. در این مصاحبه باید محکم و با صدای رسا پاسخگوی سؤالات مختلف کارفرما یا مسئول بخش گزینش سازمان باشید تا جاب آفر آتلانتیک کانادا را دریافت کنید.

نهایتاً پس از چند روز سازمان مربوطه به تأیید یا رد مصاحبه آنلاین می‌پردازد. درصورتی‌که مصاحبه شما تأیید شد باید وقت سفارت بگیرید تا مدارک موردنیاز مانند پاسپورت، نامه پیشنهاد شغلی، تمکن مالی، سابقه کیفری و … را به سفارت ارائه دهید. اگر سفارت کانادا در کشور ایران به دلیل برخی شرایط بسته بود، باید برخی مراحل را به‌صورت آنلاین طی کنید و نهایتاً به نزدیک‌ترین سفارت به کشور خود مراجعه کنید.

شرایط اخذ جاب آفر آتلانتیک

همان‌طور که پیش‌ازاین در مقاله اشاره شد، جاب آفر می‌تواند آغازکننده مسیر قانونی و قابل‌اطمینانی برای زندگی شما در آتلانتیک باشد. این منطقه از کانادا در بین مهاجرین شناخته‌شده و محبوب است. سؤال اصلی در اینجا، شرایط موردنیاز تأیید جاب آفر آتلانتیک است که در ادامه به مهم‌ترین آنها پرداخته‌ایم.

  • جاب آفر آتلانتیک کانادا باید تمام‌وقت باشد.
  • باید در طول سال شغل ثابت و حقوق منظمی داشته باشید.
  • حداقل مدت قرارداد کاری شما باید یک سال باشد.
  • پیشنهاد شغلی نباید از سمت مالک شرکتی باشد که وی همسر یا شریک قانونی شما باشد.
  • شغل اتخاذ شده باید در زمینه مهارت و سابقه کاری شما باشد.
کانادا یا آمریکا

کانادا یا آمریکا

کانادا یا آمریکا مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. قبل از بررسی و مقایسه کانادا و آمریکا از نظر مهاجرت و زندگی، باید گفت که این دو کشور، جزو کشورهایی هستند که مهاجران زیادی در آن زندگی می‌کنند، بنابراین بیشترین جمعیت این دو کشور از مهاجران تشکیل شده‌ است. افراد زیادی نیز علاقه مند به مهاجرت به این دو کشور هستند، اما ممکن است برخی افراد نتوانند در مورد کشور مقصد خود تصمیم بگیرند.

سخن آخر

آتلانتیک کانادا یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی و مهاجرت است. شما می‌توانید پس از مهاجرت به آتلانتیک، ترکیبی از مناظر زیبا، زندگی دریایی جذاب، مسکن و هزینه زندگی ارزان را تجربه کنید. یکی از اصلی‌ترین شروط دریافت ویزای کار این منطقه، اخذ جاب آفر آتلانتیک کانادا است.

پروسه دریافت جاب آفر آتلانتیک کانادا برای برخی افراد دشوار و گیج‌کننده به نظر می‌رسد؛ اما نگران نباشید مؤسسات مهاجرتی که حافظ منافع شما هستند و چندین پروسه مهاجرتی را با موفقیت همراهی کردند، می‌توانند در این مسیر شما را همراهی کنند. مجموعه هرمس اپلای با بیش از 10 سال تجربه و صدها پروژه موفق کنار شما خواهد بود.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
معتبرترین ویزاهای کانادا چه ویزایی میباشد؟
چهار نوع ویزای توریستی، مهاجرتی، دانشجویی و کاری در کشور کانادا معتبر است.
پرتقاضاترین مشاغل آتلانتیک چه مشاغلی هستند؟
توسعه‌دهنده وب، مدیریت منابع انسانی، مهندس برق و الکترونیک، مشاوره مالی، دامپزشکی، پرستاری، حسابداری، داروساز، مدیر فروش، مدرس دانشگاه، مدیر فروش، مهندس محیط‌زیست، مددکاری اجتماعی و روان‌شناسی از مشاغل پرتقاضای کانادا میباشند.
جاب آفر آتلانتیک چه شرایطی نیاز دارد؟
باید تمام‌وقت باشد، داشتن شغل ثابت و حقوق منظم، حداقل مدت قرارداد کاری یک سال پیشنهاد شغلی نباید از سمت همسر یا شریک قانونی باشد، شغل در زمینه مهارت و سابقه کاری
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای