اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت یکی از راه های مختلف برای دریافت اقامت آلمان است. یکی از جذاب ترین راه ها دریافت می باشد. توضیحات مفیدی درباره ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت از این طریق را توضیح داده ایم. برای توضیحات بیشتر می توانید تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

آشنایی با کشور آلمان

از جمله کشورهای پیشرفته و مهم قاره اروپا می‌توان به کشور آلمان اشاره کرد. این کشور دارای مساحتی در حدود ۳۶۰ هزار کیلومترمربع است و از مهم‌ ترین همسایه‌های این کشور می‌توان به سوئیس، لهستان، هلند، بلژیک، اتریش، دانمارک و فرانسه اشاره کرد. این کشور یکی از بهترین و قدرتمندترین کشورهای اروپایی است که دارای روابط دیپلماتیک مناسب، اقتصاد قدرتمند و سیستم آموزشی معتبر است. واحد رسمی پول این کشور یورو بوده و آلمان موفق شده در سال‌های اخیر رتبه اول اقتصاد اروپا را از آن خودش کند.

مردم کشور آلمان به زبان آلمانی صحبت می‌کنند اما در چند سال گذشته به دلیل مهاجرت‌های بسیار زیادی که به این کشور شده است، نزدیک به ۵۰ درصد از جمعیت آن، به زبان انگلیسی تسلط دارند. این کشور دارای جمعیتی در حدود ۸۵ میلیون نفر بوده و از مهم‌ترین شهرهای آن می‌توان به برلین، مونیخ، هامبورگ و فرانکفورت اشاره کرد. از آن جایی که این کشور دارای اقتصاد بسیار قدرتمندی است، می‌توان از آن به ‌عنوان مقصد مناسبی برای سرمایه‌ گذاری نام برد.

افراد زیادی هستند که به دنبال دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور هستند. دولت آلمان شرایطی را مهیا کرده است که طبق آن، سرمایه‌گذاران خارجی فرصت مناسبی را برای ثبت شرکت در این کشور داشته باشند. البته اگر شما هم جز متقاضیان این شیوه مهاجرتی هستید، بهتر است پیش از هر چیز با شرایط و قوانین آن آشنایی داشته باشید.

آیا اتباع خارجی می‌ توانند در کشور آلمان شرکتی را به ثبت برسانند؟

دولت آلمان شرایطی را مهیا کرده است تا سرمایه‌گذاران خارجی برای ثبت شرکت در این کشور بتوانند مسیر ساده‌تری را طی کنند. ازاین‌رو اتباع خارجی می‌توانند در کشور آلمان شرکت موردنظر خودشان را به ثبت برسانند. از مهم‌ترین دلایل این کار می‌توان به جذب سرمایه‌های خارجی و همچنین ایجاد شغل برای شهروندان آلمان اشاره کرد. از آگوست سال ۲۰۱۲ تغییراتی در قانون کشور آلمان به وجود آمد که در طی آن، می‌توان برای دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت اقدامات لازم را انجام داد.

البته آن دسته از افرادی که قصد ثبت یک شرکت در کشور آلمان را دارند، در ابتدا باید با انواع مختلف شرکت‌هایی که اجازه ثبت در آلمان را دارند، آشنا شوند. همچنین نیاز است تا در خصوص شرایط و قوانینی که برای این کار مدنظر دولت آلمان وجود دارد، توجه کرد. درصورتی‌که با مراحل مختلف ثبت شرکت در این کشور آشنا باشید، می‌توانید به‌ سادگی اقامت آلمان را دریافت کرده و بعد از گذشت چند سال، برای اخذ تابعیت این کشور نیز اقدام کنید.

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

افراد غیر اروپایی نیز می توانند از طریق ثبت شرکت را به راحتی اقامت آلمان را به دست بیاورند. باید توجه داشته باشیم که ثبت شرکت به تنهایی نمی تواند اقامت آلمان را به دست دهد. برای این منظور می بایست در مرحله نخست، طرح توجیهی شرکت به اداره بازرگانی آلمان فرستاده شده و برنامه کار ۳ سال آینده آن توضیح داده شود.

اگر اداره بازرگانی با هدف اقتصادی و طرح تجاری مطرح شده موافق باشند، و مدارک معتبر متقاضی به این ارگان ارسال و تأیید شود، متقاضی موفق به گرفتن اقامت آلمان  خواهد شد. برای ثبت شرکت در آلمان، به سرمایه ای در حدود 25هزار یورو نیاز است، که صرف خرید GMBH (سرمایه در حساب بانکی) و هزینه های ثبت می شود. اما با توجه به قدرت اقتصادی بالای آلمان، می توان از بازگشت این سرمایه در مدتی کوتاه اطمینان خاطر یافت.

به طور کلی، کسب اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری، راهی مطمئن و زودبازده است. در آلمان می توان اشکال مختلف شرکت را به ثبت رسانید، مانند: شرکت سهامی، شرکت های مدنی (۲نفر به بالا)، شرکت های خصوصی، شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شعبه، شعبه مستقل، شعبه وابسته، و دفتر نمایندگی. در این مسیر، دولت آلمان ابتدا اقامت موقت به شخص متقاضی اعطا می کند، و در صورت تأیید درخواست و موافقت با ثبت شرکت، اقامت دائم اعطا خواهد شد.

نکته مثبت اینجاست که ثبت شرکت در آلمان بدون توجه به ملیت و محل اقامت بوده، و در این راستا تفاوتی بین سرمایه گذاران خارجی و بومی وجود ندارد؛ و دولت آلمان تنها سود و بازدهی بالای شرکت و کسب و کار معرفی شده را مبنای تصمیم گیری خود در مورد رد یا پذیرش طرح تجاری مطرح شده قرار می دهد.

آشنایی با انواع شرکت‌ ها برای ثبت در آلمان

همان‌طور که در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم، برای اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور باید با انواع شرکت‌هایی که اجازه افتتاح در آلمان را دارند، آشنا شوید. ما در این قسمت قصد داریم تا به‌ صورت کامل در خصوص انواع شرکت‌ها در آلمان، قوانین، هزینه‌ها و شرایط ثبت آن‌ها صحبت کنیم.

آشنایی با انواع شرکت‌ها برای ثبت در آلمان

شرکت با مسئولیت محدود

یکی از رایج‌ ترین شرکت‌ ها برای ثبت در کشور آلمان، ثبت شرکت با مسئولیت محدود است. یکی از مهم‌ ترین مزایای ثبت چنین شرکتی آن است که سهام‌ داران شرکت، خود مسئول بدهی‌ های به وجود آمده برای این شرکت نیستند. از سوی دیگر تنها یک نفر نیز برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود در کشور آلمان نیز کفایت می‌کند. از شرایط مهم اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود، می‌توان به داشتن حداقل سرمایه ۲۵۰۰۰ یورویی اشاره کرد.

از مراحل مهم این ثبت نیز می‌توان به تنظیم یک قرارداد محضری بین سهام‌ داران اشاره کرد. البته باید به این نکته اشاره شود که وجه قانونی شرکت تنها زمانی به وجود خواهد آمد که شرکت با مسئولیت محدود خود را ثبت تجاری کنید. همچنین مشخص‌کردن یک نام به‌خصوص که برگرفته از هدف شرکت یا نام سهام‌داران آن است، از دیگر شرایط مهم ثبت چنین شرکتی در کشور آلمان است.

باید اشاره کرد که سهام یک شرکت با مسئولیت محدود در گواهینامه درج نخواهد شد و نمی‌توان اوراق آن را در بورس اوراق بهادار، عرضه کرد. اما این امکان وجود دارد که از طریق اسناد محضری امکان چنین انتقالی وجود داشته باشد. یک شرکت با مسئولیت محدود باید یک یا چند مدیرعامل داشته باشد و سهام‌داران آن شرکت نیز تنها افرادی هستند که حق نمایندگی شرکت را دارند.

شرکت سهامی خاص

اگر می‌خواهید اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت را تجربه کنید، می‌توانید ثبت شرکت سهامی خاص را در دستور کار خود قرار دهید. از مهم‌ترین شرایط برای ثبت چنین شرکتی می‌توان به وجود حداقل ۵ عضو و در اختیار داشتن ۵۰۰۰۰ یورو سرمایه اولیه اشاره کرد. سهام شرکت با سهامی خاص تنها شرکتی خواهد بود که می‌تواند در اوراق بهادار عرضه شود.

از دیگر شرایط مهم راه‌ اندازی این شرکت برای اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت می‌توان به تنظیم اساسنامه و سپس تأیید آن توسط دادگاه یا دفتر اسناد رسمی اشاره کرد. البته شما باید برای این شرکت خود یک نام به‌خصوص مدنظر داشته باشید که برآمده از هدف تأسیس شرکت باشد. یک شرکت با سهامی خاص باید دارای هیئت‌ مدیره باشد که اختیار تصمیم‌ گیری در مورد تمامی امور مربوط به کسب‌وکار و نظارت بر روند و پیشرفت شرکت را داشته باشند.

شرکت عمومی

از دیگر شرکت‌هایی که امکان ثبت آن در کشور آلمان وجود دارد، می‌توان به شرکت عمومی اشاره کرد. این مدل شرکت برخلاف شرکت با سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود، دارای مسئولیت نامحدود بوده و هرکدام از شرکا می‌توانند به‌صورت مستقیم در فرایند عملیاتی شرکت، دخالت کنند؛ مگر این که در قرارداد مشارکت خلاف این نکته ذکر شده باشد.

شرکت محدود

برای ثبت چنین شرکتی در آلمان حداقل به دو شریک نیاز است که هر کدام از آن‌ها دارای مسئولیت خاص خودشان هستند. یکی از آن‌ها به‌عنوان شریک ضامن بوده و دارای مسئولیت نامحدود به دارایی شخصی خودش است. دیگری نیز شریک با مسئولیت محدود است که فقط دارایی‌های اسمی او در شرکت وجود دارد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در آلمان

متقاضیان دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور لازم است تا اطلاعات کاملی در خصوص مدارک لازم برای انجام این کار در اختیار داشته باشند. درصورتی‌که در مدارک شما نقصان و یا کاستی وجود داشته باشد، فرایند ثبت شرکت در آلمان برای شما با مشکلات متعددی روبه‌رو خواهد شد. از سوی دیگر آشنایی داشتن با چنین مدارکی، می‌تواند مسیر مهاجرت شما به آلمان و ثبت شرکت در این کشور را بسیار هموارتر کند. از مهم‌ ترین مدارک لازم برای ثبت شرکت در آلمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ارائه فرم درخواست ثبت شرکت در کشور آلمان
• ارائه اساسنامه محضری شرکت
• سندی که در آن ساختار هیئت‌ مدیره شرکت به‌ صورت کامل مشخص شده است.
• ارائه گواهی مبنی بر واریز سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کشور آلمان
• ارائه رزومه که نشان‌ دهنده فعالیت اقتصادی شما در کشور مبدأ است.
• ارائه تمکن مالی لازم برای زندگی و ثبت شرکت در کشور آلمان
• ارائه مدارک اسکان در کشور آلمان

به یاد داشته باشید که تمامی مدارک شما باید پیش از ارسال، به‌ صورت کامل جمع‌ آوری و ترجمه شده باشند. همچنین لازم است تا برخی از این مدارک را اسکن کرده و کپی برابر با اصل آن‌ها را نیز در اختیار داشته باشید. در نهایت باید اشاره کرد که مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت باید به‌ صورت الکترونیکی به مراکز دولتی کشور آلمان ارائه شوند.

صفر تا صد ثبت شرکت در آلمان

تا بدین جای مقاله اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت به نکات بسیار مهمی در این مسیر اشاره کردیم. اما اکنون زمان آن رسیده است تا صفر تا صد ثبت شرکت در آلمان را به‌ صورت کامل به شما معرفی کنیم. بعدازاین که شما به این نتیجه رسیدید که قصد ثبت چه نوع شرکتی را در کشور آلمان دارید، باید یک نام به ‌خصوص و منحصربه‌فرد که پیش‌ازاین به ثبت نرسیده است را برای شرکت خودتان انتخاب کنید. پس از آن باید مدارک عنوان شده را برای ثبت شرکت به مراکز دولتی موردنظر، ارسال کنید.

متقاضیان اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور، بعد از ارائه مدارک باید درخواست مجوز تجاری را از اداره محلی تجارت دریافت کنند. البته باید عنوان داشت که نیاز به ثبت‌نام در اداره آمار که پرسش‌نامه‌ای را برای دریافت اطلاعات کامل شرکت از شما طلب می‌کنند، وجود دارد. بعدازاین مراحل نیز نیاز است تا به اداره صنعت و بازرگانی و اداره کار کشور آلمان مراجعه کرده و اساسنامه شرکت را در این اداره ثبت کنید.

اداره کار سپس یک شماره عملیات ۸ رقمی را برای شما صادر کرده که باید برای اهداف تأمین اجتماعی گزارش شود. بعدازاین مرحله، اتاق صنعت و بازرگانی باید درخواستی را برای مشخص‌ کردن وضعیت بیمه شما، به اداره بیمه فدرال ارسال کند. از سوی دیگر باید گزارشی برای اداره مالیات ارسال شده و این اداره را در جریان ثبت شرکت شما در کشور آلمان قرار داد.

آغاز رسمی فعالیت‌ های تجاری

بعد از طی‌کردن این مراحل، شرکت موردنظر شما می‌تواند فعالیت تجاری خودش را به‌ صورت رسمی آغاز کند. شما همچنین ممکن است به کارمندان آلمانی نیاز پیدا کرده و به دنبال استخدام آن‌ها باشید. برای این کار می‌توانید از آژانس‌های کاریابی کمک گرفته و یا موقعیت‌های شغلی موجود در شرکت خود را در وب‌ سایت‌های شغلی آلمان به ثبت برسانید.

اگر شما هم متقاضی دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان هستید، باید بدانید که شرکت شما موظف به رعایت قوانین حسابداری، تشکیل پرونده و حسابرسی محلی است. شرکت شما همچنین موظف است که صورت‌های مالی سالیانه، گزارش مدیریتی و سایر مستندات پشتیبان را ظرف سه ماه پس از پایان سال مالی، به ثبت برساند.

مزیت اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت:

اقامت آلمان ، از چند جهت دارای مزیت رقابتی است. اقتصاد پایدار آلمان، قطب اقتصاد اروپا بودن این کشور، زیرساخت های پیشرفته آلمان، و پایبندی این کشور به نوآوری موجب می شود تا آلمان از استعدادهای نوین استقبال کرده، عرصه را برای سرمایه گذاران ریسک پذیر باز گذاشته، و در جهت پیشرفت آلمان گام بردارد. سرمایه گذاری که شما برای ثبت شرکت انجام می دهید، به زودی چندبرابر شده و به شما بازخواهد گشت.

از سویی دیگر، شما با داشتن اقامت آلمان، از مزایای مالیاتی، بهره مندی از قوانین تجاری و گمرکی آزاد در اتحادیه اروپا، داشتن برند اروپایی، و دستیابی به نیروی کار حرفه ای در آلمان برخوردار خواهید شد.

شما می توانید بدون نیاز به شریک آلمانی یا غیر آلمانی، مالکیت کامل شرکت را در آلمان داشته باشید. نه تنها بدین طریق موفق به کسب اقامت آلمان خواهید شد، که حتی پس از آن نیز می توانید به راحتی برای کسب اقامت در سایر کشورهای اروپایی و امریکایی نیز اقدام نمایید. کسب اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت یکی از سریع ترین روش های مهاجرت است.

اقامت آلمان با روش ثبت شرکت، ۳سال پس از شروع به کار شرکت، به صورت اقامت دائم درخواهد آمد. بدین ترتیب که هر ساله با گزارش کاری شرکت و مقایسه آن با طرح تجاری اولیه، اقامت آلمان تمدید خواهد شد؛ و پس از ۳سال اقامت و مسجل شدن فعالیت تجاری مثبت، فرد متقاضی می تواند به همراه خانواده خود، اقامت دائم آلمان را به دست آورد.

موانع پیش روی اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

به ‌عنوان فردی که قصد دریافت اقامت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور را دارد، باید در کنار مزایای چنین کاری، با موانعی که بر سر راه وی وجود دارد نیز آشنا باشید. داشتن آگاهی نسبت به چنین موانعی می‌تواند دید شما را باز کرده و شما با دانش کاملی دست به انجام چنین کاری زده و بهترین نتیجه را دریافت کنید. از مهم‌ ترین موانعی که بر سر راه چنین شیوه مهاجرتی وجود دارد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• هزینه‌های اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت بسیار بالاتر از سایر شیوه‌ های مهاجرتی است.
• برای ثبت شرکت در این کشور نیاز است تا مدارکی دال بر داشتن سابقه فعالیت اقتصادی در کشور مبدأ را به دولت آلمان ارائه کنید.
• برای تمدید ویزای مهاجرتی خود، نیاز به پرداخت هزینه‌های مالیات سنگینی خواهید بود.
• نیاز به اثبات تمکن مالی زیاد برای افرادی که سن بیشتر از ۴۵ سال دارند، وجود دارد.
• درصورتی‌که مدرک دانشگاهی ندارید و یا مدرک شما زیر کارشناسی است، باید مدرک زبان آلمانی خودتان را ارائه کنید.
• درصورتی‌که برای دریافت ویزای همراهی اقدام می‌کنید، همسر و فرزندان بالای 16 سال شما باید دارای مدرک زبان آلمانی با حداقل سطح A1 باشند.

مراحل ثبت شرکت و کسب اقامت گرفتن آلمان از طریق ثبت شرکت

می توان شرایط و مراحل کسب اقامت را بدین ترتیب دسته بندی کرد:

*در صورتی که شخص تحصیلات دانشگاهی کمتر از مقطع لیسانس داشته باشد، یادگیری زبان آلمانی و ارائه مدرک معتبر زبان آلمان الزامی خواهد بود.

*ارائه مدارک، جواز کسب و سابقه کاری و تجاری شخص متقاضی.

*دریافت تأییدیه برای پذیرش پرونده.

*تنظیم قراردادی متناسب با نوع فعالیت شرکت و درخواست متقاضی اقامت.

*تشکیل پرونده در آلمان هرچند بدون حضور فیزیکی متقاضی در این کشور.

*اخذ ویزای شینگن برای رفت و آمد آسان در طی فرآیند ثبت شرکت و اخذ اقامت موقت.

*ارائه طرح تجاری شرکت به دولت آلمان.

*تعیین نوبت مصاحبه در سفارت آلمان واقع در کشور ایران، و اعطای ویزای شینگن به شخص متقاضی.

*سفر متقاضی به آلمان، تکمیل پرونده و ثبت شرکت و دریافت اقامت یکساله آلمان.

بدین ترتیب شرکتی ثبت خواهد شد که اجباری در استخدام کارمند ندارد. متقاضی و خانواده او نیز می توانند به راحتی اقامت آلمان را گرفت ، که پس از ۳سال فعالیت شرکت، به صورت دائمی درخواهد آمد.

بهترین شهرهای آلمان برای اقامت از طریق ثبت شرکت

درصورتی‌که قصد تأسیس یک شرکت را در کشور آلمان دارید، لازم است پیش از هر چیزی بدانید که می‌خواهید دفتر خودتان را در کدام یک از شهرهای این کشور بنا کنید. کشور آلمان شهرهای بسیار متنوع و مناسبی را برای ثبت شرکت در خود جای‌ داده است که می‌توانند مقصد مناسبی برای اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت باشند. از مهم‌ ترین این شهرهای پیشرفته آلمان برای ثبت شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین شهرهای آلمان برای اقامت از طریق ثبت شرکت

برلین

شهر برلین به‌عنوان پایتخت کشور آلمان شهری با کیفیت زندگی بالا و هزینه کم است که می‌تواند شبکه‌های قدرتمند و فرصت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در اختیار افراد خارجی قرار دهد. این شهر که دارای ۳.۶ میلیون نفر جمعیت است به‌عنوان گزینه‌ای بسیار مناسب برای ثبت شرکت در آلمان به نظر می‌رسد.

مونیخ

دومین شهری که می‌تواند انتخاب مناسبی برای ثبت شرکت در آلمان باشد، شهر مونیخ است. شرکت‌های بسیار بزرگی در این شهر وجود داشته و شما این فرصت را پیدا می‌کنید تا با اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این شهر، با شرکت‌های بزرگ دنیا در تماس باشید. شهر مونیخ همچنین ریسک سرمایه‌ گذاری بسیار پایینی داشته و وجود نیروهای کار جوان و خلاق از دیگر مزایای مهم این شهر به‌ حساب می‌آید

هامبورگ

جالب است بدانید که شهر هامبورگ در سال ۲۰۱۶ موفق شد تا بیشترین سرانه کارآفرینی را از آن خودش کند. این شهر منابع بسیار زیادی را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که قصد ثبت شرکت در آن را داشته باشند. همچنین باید بدانید که به دلیل مزایای زیادی که این شهر در اختیار سرمایه‌گذاران خارجی قرار می‌دهد، سالیانه چیزی در حدود ده‌هزار شرکت در آن به ثبت می‌رسد.

 

ویزای همراه آلمان

ویزای همراه آلمان

در این مقاله به بررسی ویزای همراه آلمان، مدارک لازم، استثنائات و نکات مهم ویزا همراه به صورت کامل می پردازیم. با هرمس اپلای همراه باشید.

سخن آخر

کشور آلمان همیشه به‌عنوان یکی از کشورهای بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در بین سرمایه‌گذاران خارجی شناخته می‌شده است. کشور آلمان از لحاظ اقتصادی جز برترین کشورهای جهان بوده و می‌تواند فرصت‌های سرمایه‌گذاری بسیار مناسبی را در اختیار سرمایه‌گذاران خارجی قرار دهد. ما در این مقاله به‌صورت کامل در خصوص اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت، شرایط و روند آن اشاره کردیم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
برای ثبت شرکت در آلمان چه مقدار سرمایه نیاز است؟
برای ثبت شرکت در آلمان، به سرمایه ای در حدود 25هزار یورو نیاز است، که صرف خرید GMBH (سرمایه در حساب بانکی) و هزینه های ثبت می شود.
انواع اشکال ثبت شرکت در آلمان ؟
شرکت سهامی، شرکت های مدنی (۲نفر به بالا)، شرکت های خصوصی، شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شعبه، شعبه مستقل، شعبه وابسته، و دفتر نمایندگی
اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان چه زمانی به اقامت دائم تبدیل می شود؟
اقامت آلمان با روش ثبت شرکت، ۳سال پس از شروع به کار شرکت، به صورت اقامت دائم درخواهد آمد.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی بیاتی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من سرمایه لازم برای ثبت شرکت در آلمان رو دارم میخواستم ببینم برای اینکار باید از کجا شروع کنم ؟

کارشناس هرمس
پاسخ به  علی بیاتی
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
در ابتدا باید با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند و رزومه شما رو بررسی کنند .

mohammadreza
2 سال قبل

سلام خسته نباشید
چه مدت پس از دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت میتونیم برای آوردن اقوام درجه یک به آلمان اقدام کنیم؟

کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  mohammadreza
2 سال قبل

نهایتا تا 6 ما میتونید برای همسرتون و فرزندان زیر 18 سالتون اقدام کنید

کادر هرمس اپلای