XHTML

بهترین مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت

بهترین مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت

امروزه یکی از راه های مهاجرت، استفاده از برنامه های مهاجرتی است که امکان اخذ آن ها با استفاده از مدارک فنی حرفه ای وجود دارد. شرایط مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای، برای هر کشور متفاوت می باشد و از این رو طبیعی است که بهترین مدرک فنی برای مهاجرت به هر کشوری، متفاوت باشد، به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله شما را با بهترین مدرک فنی و حرفه ای برای مهاجرت به برخی از کشورهای محبوب مهاجرین در سال 2021 آشنا کنیم.

اگر می خواهید بهترین مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به کانادا و استرالیا که بهترین کشور ها برای مهاجرت با استفاده از مدارک فنی و حرفه ای می باشند، را بدانید، با موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در این مقاله همراه باشید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

بهترین مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به استرالیا

طبق اطلاعات به دست آمده استرالیا از سال 2018 تا سال 2023، تصمیم دارد که میزبان بیش از 100000 مهاجر که از رشته های فنی و حرفه ای فارغ التحصیل شده اند، باشد.

جدولی که در ادامه مشاهده می کنید، برخی رشته های پر متقاضی در کشور استرالیا هستند که دارا بودن مدرک فنی و حرفه ای در آن حوزه ها، بهترین مدرک فنی و حرفه ای برای مهاجرت به استرالیا محسوب می شود.

زمینه رشته فنینام شغلیسقف اشتغال
خدماتحسابداری2746
کشاورزیکشاورز1000
کشاورزیمشاور کشاورزی
کشاورزیمهندس کشاورزی
کشاورزیتکنسین کشاورزی
کشاورزیباغبان
صنعتلوله کش 
صنعتجوشکار 
صنعتنجار8536
هنرنوازنده1000
هنرموسیقی دان
خدماتمعلم کودکان2294
خدماتمربی ورزش4071
صنعتمکانیکبیش از 6000
صنعتالکترونیک1313
هنرمعمار5060
هنر/ صنعتنقشه بردار1000
کشاورزیدامپرور5934

همانطور که مشاهده می کنید، زمینه کشاورزی، صنعت و خدمات بیشترین تقاضا شغلی را دارند، از این رو می توان نتیجه گیری کرد، بهترین مدرک فنی برای مهاجرت به استرالیا مدرکی فنی حرفه ای در یکی از حوزه های کشاورزی، صنعت و خدمات، می باشد.

لازم بدانید که برای اینکه بتوانید با استفاده از مدارک فنی و حرفه ای به استرالیا مهاجرت کنید، لازم است که مدارک شما ارزیابی شود و به منظور این ارزیابی شما باید در آزمون عملی شرکت فرمایید.

مقاله پیشنهادی :

بهترین مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به استرالیا

کدام کشور برای مهاجرت شما مناسب تر است؟

مشاوران ما با بررسی شرایط سنی، تحصیلی و کاری شما بهترین پیشنهاد را به شما مشاوره خواهند داد...

شرایط مهاجرت به استرالیا با استفاده از مدارک فنی و حرفه ای:

 • دارا بودن سابقه کار

  برای مهاجرت به استرالیا از طریق برنامه های مهاجرتی موجود برای فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای، لازم است که حداقل 5 سال سابقه کاری مرتبت با مدرکتان داشته باشید. البته این مدت با دارا بودن گواهینامه فنی حرفه ای کشور استرالیا، کاهش پیدا می کند و ممکن است این میزان به 3 سال تبدیل شود.

  پشت سر گذاشتن مصاحبه

  برای اینکه توانایی و شیوه کار شما ارزیابی شود، مصاحبه ای ترتیب داده می شود که شما باید در آن زمان بتوانید توانایی و شیوه کاری خود را به خوبی توضیح دهید.

عوامل تاثیر گذار در میزان امتیاز شما برای دریافت ویزا های مربوط به دارندگان مدارک فنی و حرفه ای:

 • سن
 • تجربه کاری
 • میزان تسلط به زبان
 • انگلیسی
 • داشتن تحصیلات در استرالیا
 • دارا بودن اسپانسر ایالتی یا
 • فامیلی

بهترین مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت به کانادا

مشاغل فنی در کشور کانادا، در حال رشد و شکوفایی هستند و این موضوع باعث شده است تا مشاغل بسیار خوبی در رشته های فنی برای مهاجرانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، به وجود بیاید و برنامه های مهاجرتی ویژه ای برای فارغ التحصیلان رشته های فنی به کانادا شکل بگیرد.

بهترین شغل های فنی برای مهاجران در کانادا:

شغل های فنیگروه شغلی در کانادا
شغل های صنعتی چون برق، ساخت و ساز و …کد noc سری  72
شغل های مربوط به تعمیر و نگهداری و بهره برداریکد noc سری 73
شغلی های مربوط به منابع طبیعی چون کشاورزی و …کد noc سری 82
شغل های مربوط به کنترل، تولید و پردازشکد noc سری 92
بهترین شغل های فنی برای مهاجران در کانادا

مقاله پیشنهادی :

شرایط مهاجرت به کانادا با استفاده از مدارک فنی و حرفه ای:

 • دارا بودن پیشنهاد شغلی

 • دارا بودن سابقه کار

  برای اینکه بتوانید با استفاده از مدارک فنی و حرفه و برنامه های مهاجرتی ویژه این مدارک به کانادا مهاجرت کنید، لازم است که سابقه کار مشخصی داشته باشید. اگر سابقه کار به صورت تمام وقت را دارید، باید این سابقه بین 2 الی 5 سال باشد و شما حداقل 30 ساعت در هفته مشغول به کار بوده باشید.

  در رابطه با سابقه کار های نیمه وقت این زمان برابر است و توجه داشته باشید که باید حداقل 15 ساعت در هفته مشغول کار بوده باشید.

  دارا بودن سطح مشخصی از زبان انگلیسی یا فرانسه

  برای اینکه بتوانید با استفاده از مدارک فنی و حرفه ای به کانادا مهاجرت کنید، لازم است که حداقل نمره ذکر شده زیر در بخش های مختلف آزمون آیلتس را داشته باشید:

  بخش خواندن: 4

  بخش نوشتن: 5/3

  بخش مکالمه و شنیدن: 5

  اگر به زبان فرانسه تسلط دارید، باید حداقل در مهارت مکالمه و شنیدن سطح clb5 و در مهارت های خواندن و نوشتن در سطح clb4 باشید تا بتوانید از برنامه مهاجرتی ویژه فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای استفاده کنید.

رویاهاتو بساز!

برای بررسی رایگان شرایط مهاجرتی خود به کانادا و دیگر کشور ها همین الان فرم زیر را پر کنید
فرم ارزیابی رایگان

سوالات متداول

حسابداری کشاورزی مشاور کشاورزی تکنسین کشاورزی باغبان لوله کش جوشکار نجار نوازنده موسیقی دان معلم کودکان مربی ورزش مکانیک الکترونیک معمار نقشه بردار دامپرور از محبوب ترین و پرمتقاضی ترین رشته های مورد نیاز مدرک فنی حرفه ای است

مشاغل فنی در کشور کانادا، در حال رشد و شکوفایی هستند و این موضوع باعث شده است تا مشاغل بسیار خوبی در رشته های فنی برای مهاجرانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، به وجود بیاید و برنامه های مهاجرتی ویژه ای برای فارغ التحصیلان رشته های فنی به کانادا شکل بگیرد

چهار امتیاز در بخش خواندن آیلتس، سه و نیم امتیاز برای نوشتن و 5 امتیاز برای مکالمه و شنیدن نیاز است

این سابقه بین 2 الی 5 سال باشد و شما حداقل 30 ساعت در هفته مشغول به کار بوده باشید

دارا بودن پیشنهاد شغلی
دارا بودن سابقه کار
دارا بودن سطح مشخصی از زبان انگلیسی یا فرانسه

بنر

322 پاسخ

 1. سلام
  در مورد مهاجرت به کانادا ممنون میشم راهنمایی کنید
  من مدرک تحصیلیم کاردانی الکترونیک هست ولی 2 سال سابقه کار توی کارگزاری بورس به عنوان تدوینگر ویدئو و تولید کننده ویدئو های موشن گرافیک دارم ( با بیمه ). هیچ مدرکی تو زمینه کاری ندارم و همه چیز رو خودم یاد گرفتم ولی میتونم خیلی راحت از مجتمع فنی تهران 3 تا مدرک مرتبط بگیرم. مجرد هستم و 30 سالمه و زبان انگلیسیم هم خوبه میتونم آیلتس 8 بگیرم و کارت پایان خدمت دارم. با این شرایط میتونم برای برنامه های فدرال اسکیلد ورکر یا برای فدرال اسکیل تریدز اقدام کنم ؟

  1. سلام وقتتون بخیر.
   خیر متاسفانه امتیاز کافی کسب نمیکنید . باید شانستون رو برای سایر روش ها یا سایر کشور ها امتحان کنید
   برای مثال روش هایی مثل سرمایه گذاری در کانادا

 2. درود و خسته نباشید
  من یه سوالی داشتم با مدرک فنی حرفه ای شیرینی بزی با ۳یا۴ سال سابقه کار میشه برای کشورهایی مثل انگلیس یا کانادا اقدام کرد؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه آفر کاری در زمینه این رشته ها ارائه نشده .

 3. سلام،وقتتون بخیر،من ۲۹ سالم هست و فارغ التحصیل ارشد مهندسی مواد از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم،دوسال گپ تخصیلی دارم و در این دوسال چهار مدرک فنی و حرفه ای مرتبط با رشتم رو گرفتم و همسرم هم ۳۱ سالشون ارشد سازه دانشگا اصفهان هستن پیمانکار ساختمان با توانایی بالا در زمینه جوشکاری،ولی سابقه بیمه نداریم،می خواستم بدونم برای جاب آفر و یا تحصیل میتونیم اقدام کنیم؟و یا کدوم بهتره؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   شرایط اولیه ای که فرمودید مناسبه برای جاب آفر اما لازمه که اطلاعات تکمیل تری از شما داشته باشیم . برای راهنمایی بهتر فرم ارزیابی را پر کنید تا کارشناسان ما به صورت دقیق شرایط شما را بررسی کنند

 4. سلام
  من 36 سالمه مدرک لیسانس حسابداری دارم متاهل هستم همسرم 45 سالشه یک فرزند یکسال و نیم هم دارم ،12 سال سابقه کار حسابداری دارم و همسرم 15 سال سابقه کار حسابداری داره با این توضیحات امکان مهاجرت برای من به کدوم کشور با خانواده وجود داره ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   پیشنهاد میکنیم از روش هایی مثل سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام کنید .

 5. سلام من ۲۹ سالمه ولیسانس حقوق دارم مدرک فنی و حرفه ای مرتبط با کیک پزی و شیرینی پزی دارم و فعلا در اموزشگاه کیک و شیرینی مشغول کار هستم شوهرمم ۳۳ سالشه و حدودا ۲۰ سال سابقه تجربی مکانیک داره ولی مدرک فنی و حرفه ای نداره ولی مسلط به زبان خارجه نیستیم دو تا هم بچه ۵ ساله و ۱۱ ساله دارم امکان مهاجرت داریم یا خیر

  1. سلام وقتتون بخیر .
   پیشنهاد ما این هست که همسرتون مدرک فنی حرفه ای بگیرند و به موازات پروسه مهاجرتشان زبان آلمانی هم بخوانند که بتوانیم برای ایشان از طریق جاب آفر اقدام کنیم .

 6. سن 29 سال. دیپلم مکانیک خودرو. سابقه کاری مرتبط با رشته ام ندارم. از برج 12 سال 1400 بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی دارم و کارهایی بنایی انجام میدهم. میخواستم بپرسم اگر رشته ای رو بخوام ادامه بدهم و فوق دیپلم بگیرم و مدرک دانشگاهی بگیرم مدرک دانشگاه دولتی معتبر تر است یا دانشگاه علمی کاربردی ؟ و چه رشته ای مناسب تر است ؟ کاردانی ایمنی محیط و کار HSE یا کاردانی رشته سرامیک؟ مکانیک ماشین افزار یا برق صنعتی؟ و کدام کشور برای مهاجرت راحت تر است و هزینه کمتری دارد؟ البته اینم بگم که بعد سابقه کار و بیمه رو در این رشته ها میتونم داشته باشم مدرک آیلتس هم اقدام میکنم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به کشوری که اقدام میکنید دارد . به طور کلی رشته های فنی مثل مکانیک و برق برای مهاجرت مناسب تر است .

 7. با سلام
  من ۳۴ ساله هستم ارشد آموزش محیط زیست با ده سال سابقه کار در بیمارستان البته با مدرک کارشناسیم (مهندسی بهداشت محیط)
  همسرمم ۳۴ ساله و با ۶ سال سابقه کار در اداره آب و فاضلاب با مدرک مهندسی بهداشت محیط ، هیچ کدوم مدرک زبان نداریم امکان مهاجرت برای ما هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر بهتون اقدام از طریق دوره های آوسبیلدونگ پرستاری آلمان رو پیشنهاد میکنیم .

 8. سلام وقت بخیر.سوال داشتم از خدمتتون من 26سالمه و دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی هستم-لیسانسم حسابداری بوده و 5ساله حسابدارم اما سابقه کار بیمه ای ندارم-مدارک فنی حرفه ای ارایشگریم دارم که ب صورت کاراموزی ارایشگری هم انجام میدم.همسرم 26سالشه و دیپلم فنی برق و مکانیک خودرو داره که یکساله شاغل در ارتش هستن.زبان انگلیسی هردومون متوسط و مشگل گرفتن مدرک نداریم-بنظرشما کدوم کشور و از چ نوع ویزایی بهتره اقدام کنیم؟ممنون از شما

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شما امکان اقدام از طریق ویزای تحصیلی رو دارید اما ویزای کاری در حال حاضرخیر . پس پیشنهاد میکنیم که از طریق تحصیل اقدام کنید

 9. سلام وقت بخیر من ۳۵ سال دارم مدرک مهندسی صنایع ماشین افزار تولیدی ده سال سابقه بیمه کارمندی دارم مدرک تعمیرات ایسیو خودرو از فنی حرفه ای میگیرم ایا با این مدرک و سوابق میتونم اقدام برای مهاجرت کنم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   فقط مدرک فنی حرفه ای کافی نیست شما باید در زمینه مدرکتون سابقه کار مرتبط هم داشته باشید.

 10. سلام 26 سالمه و دارای مدرک لیسانس معماری داری 2 سال سابقه کار در شرکت بین المل فرایند انرژی و بین الملل عمران سریر شرکت های ساختمانی هستم …مسلط به جوشکاری(تجربی) و مسلط به نقشه برداری می باشم آیا میتوانم اقدام کنم برای مهاجرت و پیشنهاد شما چیست برای مهاجرت راحتر

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر شما میتوانید برای مقطع ارشد اقدام کنید . اگر قصد مهاجرت کاری دارشته باشید پیشنهاد میکنیم روی حرفه جوشکاری بیشتر تمرکز کنید .

 11. سلام
  من ۳۸ سالمه کارشناس عمرانم ۱۰ سال سابقه کار در شهرداری گرگان دارم
  خانومم فوق لیسانس صنایع غذاییه و مدرک حرفه ای برای زیبایی پوست داره
  برای چه کشوزایی میتونم اقدام کنم و چه مدارک دیگه ای میتونم بگیرم از فنی حرفه ای که امتیاز خوبی برام داشته باشه

  1. سلام وقتتون بخیر .
   آلمان برای رشته شما مناسبه و پیشنهاد میکنیم برای این کشور اقدام کنید . اما این موضوع رو در نظر داشته باشید که باتوجه به شرایط سنیتون باید زودتر اقدام کنید .

 12. درود فراوان
  من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم و 31 سالمه .
  بصورت تجربی جوشکاری (9 سال) و رنگ آمیزی ساختمان (2 سال) و تعمیرات کولر گازی (1 سال) رو انجام میدم . راهی واسه مهاجرت هست ؟
  به مدت 4 سال اپراتور دستگاه چاپ بنر بودم و سابقه بیمه تقریبا 1 ساله دارم از این کار .
  ممنون میشم راهنماییم کنید .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر در زمینه جوشکاری مدرک فنی حرفه ای داشته باشید و مهارت کافی در این زمینه داشته باشید امکان کاریابی در آلمان برای شما وجود داره .

 13. درود و عرض ادب

  بنده سنم 41 سال هستش و حول و حوش 8 سال سابقه کار شرکتی در تایلند رو دارم . هیچ سابقه بیمه در ایران رو ندارم . مدارک بنده مهندسی نرم افزار – مدارک فنی و حرفه ای : کابینت – نصاب کابینت- جوشکاری درجه یک و دو – و مدرک نان حجیم و در ضمن گواهینامه پایه یک هم دارم و مسلط به زبان انگلیسی محاوره ای نیز هستم . برام فقط مهاجرت کاری مهم هستش و نوع کشور زیاد مهم نیست . میخواستم بدونم افر و شانسی برام وجود داره که بتونم در اسرع وقت کارهام رو برای مهاجرت انجام بدم .
  با سپاس

 14. سلام خسته نباشید من۳۷ سالمه لیسانس جغرافیای طبیعی از دانشگاه آزاد دارم با دیپلم فنی حرفه ای آرایشگری همسرم ۴۰ سالشه وشغلش در. زمینه ی تولید کفش چرم مردانه است و به همه ی مراحل کار تسلط کامل داره و حدود۲۵ سال سابقه کار داره ولی مدرک تحصیلیش زیر دیپلمه یه پسر ۹سالو نیمه هم دارم قصد مهاجرت به آلمان داریم اگر زبان یاد بگیریم میتونیم بریم ایا؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   از طریق کار متاسفانه آفری برای شما و همسرتون نداریم مگر در صورتی که برای سرمایه گذاری اقدام کنید .

   1. سلام وقت بخیر
    بنده ۳۳ سول دارم مدرک ارشد مدیریت it و کارشناسی مدیریت مالی دارم، حدود ۱۰ سال سابقه ی کاری در حوزه مالی دارم، در اینده ی نزدیک میخوام در دوره های نقاشی کودک ثبت نام کنم آیا با مدرک مربی گری نقاشی کودک شانسی برای مهاجرت خواهم داشت؟

 15. سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۳ ساله دارای مدرک لیسانس معماری از دانشگاه فنی حرفه ای دولتی هستم و دارای دو مدرک فنی حرفه ای بین المللی برق ساختمان و کامپیوتر و دارای رزومه کاری در صنعت برق ساختمان آیا برای کشور انگلیس یا آلمان شرایطشو دارم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر در زمینه برق حداق 3 سال سابقه کار داشته باشید ما کشور آلمان رو بهتون پیشنهاد میکنیم . البته با توجه به شرایط سنیتون آوسبیلدونگ آلمان هم براتون گزینه مناسبی خواهد داشت .

 16. سلام وقتتون بخیر من۲۳سالمه مدرک لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه دولتی اصفهان دارم و مدرک فنی حرفه ای ماساژور درمانی دارو و مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر دارم
  زبانم پیگیرش هستم
  برای جاب آفربه کدام کشور میتونم اقدام کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای جاب آفر باید بررسی کنیم که سابقه کارتون در چه زمینه ای بوده و به چه مدت .

  2. برای تخصص کامپیوتر با رشته فنی حرفه ای در چه کشوری می تونم ادامه تحصیل کنم ؟

   1. سلام وقتتون بخیر .
    برای ادامه تحصیل سن ، گپ تحصیلی و … باید بررسی بشه . برای این کار لطفا اطلاعات تماستون رو در فرم ارزیابی وارد کنید .

 17. سلام من 26 سالمه لیسانس عمران دارم 2 سال سابقه مدیریت پروژه با 3 سال سابقه بیمه مشاغل ازاد. مدرک فنی حرفه ای جوشکار الکترود سازه فلزی دارم و مسلط به زبان انگلیسی. برای مهارجت به کدام کشور مناسبه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایطی که فرمودید ما آلمان رو به شما پیشنهاد میکنیم .

   1. سلام بنده فوق دیپلم فوریت های پزشکی رو دارم و سابقه 6 سال کار در مرکز فوریت های پزشکی رو دارم و 34 سالمه بنظرتون میتونم بعنوان جاب آفر در هیچ کشوری اقدام کنم؟

    1. سلام وقتتون بخیر .
     پیشنهاد ما این هست که برای دوره های آوسبیلدونگ پرستاری آلمان اقدام کنید که پس از اون هم به عنوان پرستار بلافاصله بعد از اتمام دوره مشغول به کار شوید .

 18. سلام وقت بخیر من ۲۹ سالمه مدرکم فوق دیپلم برق قدرت هست و بالای سه سال سابقه کاری مرتبط با رشتم با بیمه دارم مدرک فنی و حرفه ای برق صنعتی هم دارم و آیلتس هم نمره ۷ گرفتم آیا امکان مهاجرت کاری برای من هست؟ چه کشورهایی؟
  ممنون میشم جوابم رو بدین

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله شرایط اولیه شما بسیار مناسبه . در وهله اول ما به شما آلمان رو پیشنهاد میکنیم و بعد از اون استرالیا .
   برای ارزیابی دقیقتر شرایطتون لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید .

 19. سلام وقت بخیر ببخشید وقتتون میگیرم من کاردانی برق صنعتی لیسانس برق قدرت دارم ۱۷ سال هم سابقه کار تو شرکت های صنعتی بابیمه دارم تو شرکت هم با دستگاه‌های شرکت ocme و smiایتالیا کار کردم و گواهینامه دارم.دارای مدارک فنی حرفه ای در رشته‌های (برق ساختمان، برقکار صنعتی،مونتاژ کار تابلوهای برق ،سیم پیچی موتور های الکتریکی) جمعا بمیزان ۱۷۰۰ ساعت و دوره مکاترونیک فنی حرفه ای ۹۰۰ ساعت دوره
  (plc وکاربراتوماسیون اداری و دوره icdl و نقشه کشی صنعتی سالید ورکس و اتوکد) تقریبا ۸۵۰ ساعت و دوره پنوماتیک شرکت فستو دارم.
  همسرم هم داری مدرک ارشد ریاضی ۱۶ سال دبیر آموزش پرورش هستن دو فرزند پسر هم (۲۵ ماهه و ۹ ماهه) دارم میخواستم بدونم اونجا برا من و همسر میشه دنبال شغل بود که برا زبان اقدام کنم. ممنون میشم راهنمائیم کنید. کدوم کشورها شرایط جاب آفر رو برای ما دارن؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شرایط شما برای مهاجرت به آلمان مناسب هست اگر سنتون هم کمتر از 40 سال باشه میتونید برای اخذ جاب آفر آلمان اقدام کنید و از بدو ورود شغل ، درآمد و شهری که کار میکنید کاملا مشخص باشد . همسرتون هم میتوانند به عنوان ویزای همراه به شما ملحق شوند و بعد از ورود به جست و جوی کار دراین کشور بپردازند .

 20. سلام
  من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی کشاورزی زراعت رو دارم الانم دانشجوی ترم آخر حقوق هستم در زمینه mdf هم کارآموزم، متاهل و یه فرزند ۶ ساله هم دارم همسرم فوق لیسانس حسابداری و کارمند هست سن نزدیک ۴۱؛
  شرایط مهاجرت به یکی از کشورهای سوئیس بلژیک آلمان کانادا یا استرالیا واسه ما به چه صورته؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   مهارت هایی که فرمودید خیلی از نظر محتوا از هم فاصله دارند . در خصوص سابقه کارتون هم نفرمودید که در چه زمینه ای سابقه کار دارید .
   اما ویزا های کاری که در حال حاضر اقدام میکنیم محدودیت سنی داره .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله چرا که نه . شرایط اولیه شما مناسبه و میتونید برای آلمان و استرالیا اقدام کنید .
   برای کسب اطلاعات کاملتر و بررسی شرایط شما لطفا فرم ارزیابی رو پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنماییتون کنند .

 21. سلام
  میخواستم بدونم رشته برق خودرو برای مهاجرت به کانادا میتونه خوب باشه؟
  و درآمدش میتونه چقدر باشه ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله رشته خوب و پردرآمدی هست اما باید شرایط دیگه شما هم بررسی بشه چرا که مهاجرت به کانادا بر اساس امتیازبندی هست و متقاضی با توجه به امتیازی که کسب میکنه مشخص میشه که امکان اقدام براشون وجود داره یا نه .

 22. سلام من 33 سال دارم لیسانس اقتصاد هستم و ارشد اقتصاد و تجارت الکترونیک 2 سال سابقه کار حسابداری دارم با بیمه میتونم برای کشوری کاری یا حصیلی اقدام کنم؟مقاله ندارم

  1. سلام وقت بخیر .
   باید گپ تحصیلیتون رو بررسی کنیم . درصورتی که مشکلی نباشه میتونید برای روش تحصیلی برای ارشد مجدد اقدام کنید .

 23. سلام من ۲۶ سالمه ۱۰ سال تجربه کافه و رستوران دارم تخصصم باریستا پروفشنال ، میکسولوژیست ، مسلط به فلیر ، اشپزی فرنگی( پخت انواع استیک پیتزا برگر ..)
  مدیر روابط عمومی، مشاور تبلیغاتی ، دستیار مدیر , گواهینامه cbv در رشته بارتندی هم دارم ممکنه توی امتیاز ها کمک کنه !؟
  تسلط به زبان انگلیسی متوسط
  افر مناسبی برای من هست
  ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر . پ
   در امتیاز دهی مدرک دانشگاهی و سابقه کار مرتبط با اون امتیاز داره .

 24. سلام من تعمیرکار موبایل هستم و مدرک فنی حرفه ای دارم کدام کشور برام مناسب هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   فقط درصورتی میتونیم براتون اقدام کنیم که در سایر زمینه های الکترونیک هم مهارت و سابقه داشته باشید و نه صرفا تعمیر موبایل .

 25. سلام من 23 سالمه مدرک تحصیلیم سیکله و میخواستم برای فنی حرفه ای رشته کامپیوتر اقدام کنم چون کمرم مشکل داره عمل کردم رشته سبک میتونم فقط میخواستم راهنمایی کنید هیچ راهی برای من وجود نداره؟ هر کشور اروپایی باشه ممنون میشم کمکم کنید.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بدون داشتن دیپلم برای هیچ روش مهاجرتی اقدام نمیکنیم .

 26. سلام،من ۳۳ سال دارم،کارشناسی گرافیک،همسرم ۳۳ سال کارشناسی ارشد عمران .بهترین مقصد و روش مهاجرتی برای ما کجاست؟ و اصلا شانس ما در چه حد هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   باید امتیازتون رو برای روش gsm استرالیا ارزیابی کنیم . درصورتی که امتیاز کافی کسب کنید میتونیم براتون اقدام کنید .

 27. سلام .من ۲۷ سالمه و مدرک لیسانس معماری و فنی حرفه ای bimدارم و سابقه کارم در حد ۱ سال هست .
  راهی برای مهاجرت هست؟.و کدام کشور رو پیشنهاد میدید .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به سابقه کاری که دارید امکان مهاجرت کاری براتون وجود نداره اما میتونید برای روش تحصیلی شرایطتون رو ارزیابی کنید .

 28. سلام وقت بخیر.
  بنده سی سالم هست. دارای مدرک فنی حرفه ای عمران هستم. همچنین دارای مدرک فنی حرفه ای تعمیرات تخصصی لوازم خانگی به خصوص لباسشویی و یخچال و… هستم.حدود ده سال هم هست تجربه کار دارم در این زمینه. امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید کدوم کشورها نیاز به تخصص من دارند؟ باتشکر سایت خوب و پرمحتوای شما

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایطی که فرمودید برای کشور آلمان میتونید اقدام کنید . برای ارزیابی دقیقتر با ما در تماس باشید .

 29. سلام بنده ۳ سال در زمینه تعمیرات سیستم های سرمایشی ( یخچال و کولر گازی) فعالیت میکنم و مدرک فنی هم دریافت کردم ، زبان انگلیسیم در حد بیسیک ، آیا گزینه خوبی برای مهاجرت کردن هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله اما شرایطتون برای کشور آلمان مناسب تر هست اما باید کارشناسان ما شرایطون رو دقیقتر بررسی کنند .

 30. سلام روزتون بخیر.
  بنده ۳۳ سال سن با مدرک دیپلم ریاضی (انصراف از رشته نرم افزار از دانشگاه) و ۵ سال سابقه کاری در حوزه برنامه نویسی با بیمه هستم به همراه سابقه تدریس و مدارک مربوط به برنامه نویسی وب سایت در مجتمع فنی هستم و میخواهم برای جاب آفر اقدام کنم. سطح زیانم هم خوب هست.
  به نظر شما برای چه کشوری میتونم اقدام کنم و اینکه مدارکی چون سازمان فنی حرفه ای متواند جایگزین خوبی برای تحصیلات دانشگاه شود؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شرایط اولیه شما برای مهاجرت به آلمان از طریق جاب آفر مناسب هست البته باید دقیقتر شرایطتون رو بررسی کنیم تا نظر قطعی رو بهتون اعلام کنیم .

 31. سلام من مدرس زبان انگلیسی هستم با ۱۰ سال سابقه و کاربری و مدیریت آموزشی آموزشگاه. ۲۸ سال سن دارم و متاهل هستم. میخواستم ببینم برای شخصی مثل من امکان مهاجرت کاری وجود داره یا خیر. و اگر بله از چه راهی میتونم اقدام به این کار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در حال حاضر آفر کاری در زمینه مهارت شما موجود نیست ، اما شما میتوانید امتیاز خود را برای اقدام از طریق درگاه gsm استرالیا ارزیابی کنید . همچنین درصورتی که شرایطتون از قبیل گپ تحصیلی و … مناسب باشه میتونید از طریق تحصیل اقدام کنید .

 32. خسته نباشید میشه از طریق فوق لیسانس روان شناسی دانشگاه ازاد و آیتلس 7 در کانادا شروع به کار کرد بعد ایا دانشگاه ازاد یا دولتی تاثیری در انتخاب شدن داره؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   باید امتیازتون برای روش اکسپرس اینتری ارزیابی بشه . اگر امتیاز کافی بدست بیارید امکان اقدام از روش های استانی براتون وجود داره .

 33. اگه کسی بخواد مهاجرت کاری داشته باشه
  واسه بحث مالی چطور هست حتمان باید یه پولی داشته باشه یا اونجا کسی ک بخواد بره رو ساپورت. میکنن چطوری هستش اینا

  1. سلام وقتتون بخیر .
   کارفرما ساپورت مالی نمیکنه اما ممکن هست که اسکان یا رفت و آمد شما رو متقبل شود .

 34. باسلام خدمت شما من می‌خوام مدرک icdlبگیرم عایا ب مدرک تحصیلی ربط داره یعنی باید لیسانس یا دکترا داشته باشیم یا فقط میشه با همون مدرک اصلی icdl هم مهاجرت کاری داشت؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به مهارت و سابقه کار متقاضی دارد . اما به صورت کلی بهتر هست که در زمینه کامپیوتر مدرک تحصیلی یا سایر مدارک فنی حرفه ای رو داشته باشید .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه دراین خصوص در حال حاضر آفری ارائه نشده است .

 35. سلام من ۳۶ سال دارم کارشناسی ارشد مکانیک دارم
  تخصص در زمینه تاسیسات دارم تعمیرات و نصب و سرویس اسپیلت ،پکیج ، آبگرمکن و تعمیرات استخر
  میخواستم بپرسم کدوم کشور راحتتر میتونم اقدام کنم واسه کار و مهاجرت
  زبان مدرک ندارم اما میتونم اقدام کنم و مدرک مورد نیاز بگیرم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   رشته و تخصص شما برای کشور آلمان کاملا مناسب هست و میتونید از طریق جاب آفر این کشور اقدام کنید .

 36. سلام .اگر بنده ارشد کامپیوتر از دانشگاه فنی بگیرم با کسی که مدرک ارشد کامپیوتر از دانشگاه دیگه داره(از طریق رشته ریاضی کامپیوتر خونده)برای مهاجرت تحصیلی متفاوته؟اون فرد راحت تر از من اپلی میکنه یا مثل هم هستیم؟ فقط میخام مهاجرتم تحصیلی باشه نه کاری و غیره

  1. سلام وقتتون بخیر .
   این مورد کاملا بستگی به دانشگاهتون داره . دانشگاه و رشته متقاضی باید بررسی بشه تا ببینینم مورد تایید کشور مقصد هست یا خیر .

 37. سلام.فوق لیسانس صنایع دستی هستم.مدرک چرم دوزی از فنی و حرفه ای و سابقه ی ۹سال بیمه دارم.مدرک زبان ندارم.برای کدوم کشور میتونم درخواست کار بدم و شرایطش چیه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در خصوص تخصص و مهارت شما در حال حاضر آفری ارائه نشده . شما میتوانید شرایطتون رو برای سایر روش های مهاجرتی ارزیابی کنید ، روش هایی مثل سرمایه گذاری .

 38. سلام وقتتون بخیر.
  من تو کار تعمیرات لوازم خانگی هستم. مدرک از شرکت سامسونگ دارم. در زمینه تعنیرات لباسشویی دیجیتال مدررک فنی دارم. جسارتا میشه راهنمایی کنید بنده رو که شرکت های خدماتی که خدکات پس از فروش لوازم خانگی دارند در اروپا میتونم کار کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای این که شما رو بهتر و دقیقتر راهنمایی کنیم لازم هست که اطلاعات دقیقتری از سابقه کارتون داشته باشیم .
   لطفا با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما شرایط شما را ارزیابی کنند .

 39. با سلام ببخشید طبق مطالبی که توضیح دید آیا با مدرک زبان تافل نمی توان بجای ایلتس استفاده کرد؟
  چون من در نظر داشتم مدرک تافل بگیرم و برنامه ام این بود
  باتشکر

  1. سلام وقتتون بخیر
   بستگی به قوانین کشور مقصد شما داره ، برای مثال برای کشور استرالیا میتوانید آزمون تافل را جایگزین آزمون آیلتس کنید .

 40. سلام من اهورام من می تونم بعد از کرفتن دیپلم فنی حرفه ای در المان تحصی کنم زود جوابم را بدهید

 41. سلام و ادب |
  24 ساله هستم و ترشد مدیریت صنعتی دارم مدرک فنی حرفه ای خیاطی و گلدوزی دارم و دوسال سابقه کار در زمینه حسابداری کارخانه های صنعتی مدرک معتبر زبان ندارم اما پیگیر هستم آیا روشی برای مهاجرت من وجود دارد ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   امکان مهاجرت کاری با توجه به مواردی که فرمودید ندارید ، از روش های تحصیلی و یا آوسبیلدونگ میتونید اقدام کنید .

 42. سلام من هجده سالمه و مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر دارم با معدل 18.5.فقط چهار ماه در داروخانه به عنوان کارآموز رفتم. مدرک زبان آموزشگاهی دارم. آیلتس ندارم. ولی با فیلم و خوندن کتاب های مختلف انگلیسیمو خیلی خوب کردم.میخواستم ببینم امکان داره من بتونم با این شرایط بورسیه آمریکا رو بگیرم در رشته IT?

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای آمریکا و اخذ بورسیه اقدامی انجام نمیدیم در حال حاضر ، اما با توجه به شرایطی که دارید میتوانید برای تحصیل در ترکیه ، انگلستان ، استرالیا و کانادا اقدام کنید . که در این بین کشور ترکیه از نظر هزینه مناسب تر خواهد بود .

 43. سلام همسر بنده ۳۴ سال سن دارن و تقریبا ۱۲ سال سابقه کار در زمینه تولید مبلمان اداری و کابینت دارن .مدرک فنی درودگری هم دارن چطوری میتونیم برای مهاجرت اقدام کنیم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در خصوص تخصص ایشون در حال حاضر آفری ارائه نمیکنیم . اما میتوانید برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کارتون در سایر کشور ها اقدام کنید .

 44. سلام. وقت بخیر.
  مدرک من کارشناسی ارشد پژوهش هنر است، مجوز کارآموزش فنی و حرفه ای فرش و گلیم دارم. مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه هم دارم. 42 ساله، مدرک زبان ندارم اما مشغولش هستم آیا امکانی برای مهاجرت وجود داره؟ مت
  متاهل و داری یک فرزند.

  1. سلام اگر خودتون قبول می کنید ریسکش رو میشه براتون اقدام کرد برای جاب افر. چون افراد بالای 40 سال ریسک پذیرش دارن. ولی پیشنهاد میکنم با مجموعه در تماس باشید تا بهترین راه مهاجرت برای شخص شما رو بهتون معرفی کنند.

 45. سلام وقت بخیر ۱۸ سالمه مدرک فنی حرفه ای مکانیک دارم با دیپلم
  قصدم ویزای کاری به کاناداست ایا امکان پذیره

  1. سلام برای ویزای کار کانادا نیاز به بالای 3 سال سابقه کاری به همراه بیمه مرتبط با مدرک فنیتون هست

 46. سلام وقت بخیر
  مدرک فنی و حرفه ای در رسته ی عکاسی دیجیتال دارم بهترین راهکار و‌کتد را برای مهاجرت به استرالیا یا اروپا میخوام بدونم

 47. سلام من ۱۹ سالمه رشته کامپیوتر بعد گرفتن مدرک کاردانی میشه ویزار گرفته و در ترکیه ادامه تحصیل بدم

 48. سلام من لیسانس تغذیه دارم و میخواستم یه دوره فنی حرفه ای مثل تکنسین داروخانه یا تکنسین دندانسازی یا دستیار دندانپزشک شرکت کنم ایا شانس اخذ ویزامو بالا میبره؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   پیشنهاد ما به شما این هست که به جای دریافت این مدارک در صورتی که شرایط سنی مناسبی دارید از طریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 49. سلام و خسته نباشید.من ۳۰ سالمه.مدرکم دیپلمه و گواهینامه بین المللی جوشکاری برق و جوشکاری میگ و جوشکاری آرگون رو دارم.مجردم.همچنین مدرک آیلتس رو هم گرفتم با نمرات نسبتا خوب.
  مهاجرت به استرالیا یا کانادا امکان پذیره؟
  البته کشورهای دیگه هست بفرمایین.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر حداقل 3 سال سابقه کار در زمینه جوشکاری داشته باشید ، پیشنهاد میکنیم شرایط خودتان را برای جاب آفر آلمان ارزیابی کنید .

 50. سلام من ۳۲ سالم دارای مدرک کاردانی کامپیوتر و دارای مدرک فنی حرفه ای تاورکرین و طلاسازی و زبانم در حد متوسط میخواستم بدونم با این مدارک میشه درخواست مهاجرت کاری به کانادا یا اروپا و هر جای دیگه ای داد.تا کامل شدن پرسه مهاجرت سطح زبان بهتر میشه

 51. سلام وقتتون بخیر ونیکی باشه همسر بنده مهندس میکانیک تکنسین هستن کارشون تعمیرات دستگاههای کوره بخار تولید نیشکر هست و سال ۹۱ بازنشست شد با سن چهل و خورده ای الان پنجاه و چهارسالشه و با پیشنهاد رییس کارخانه تولید شکر دوباره مشغول بکارشد مدرک فنی حرفه ای مشترک ایران وآلمان هم دارن میشه با مدرکش برا کار بره خارج ازکسور مثلا آلمان یا کشوری دیگه ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایط سنیشون خیر متاسفانه . اما در صورت تمایل و واجد شرایط بودن امکان اقدام از روش هایی مثل ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، خرید ملک و … را دارند .

 52. سلام من دارم روانشناسی میخونم و مدرک فنی حرفه ای باریستا هم دارم زبانمم خوبه داشتن مدرک فنی حرفه ای باریستا تاثیری تو مهاجرت به کانادا داره؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در حال حاضر در این زمینه افری ارائه نشده . ولی به صورت کلی خیر تاثیری ندارد

 53. سلام من ۳۲ سال دارم . مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی . منتهی کارم در زمینه طراحی و ماشین کاری دستگاه سی آن سی چوب هست و ۵ سال سابقه کار در این زمینه دارم آیا امکان مهاجرت برای بنده هست یا خیر

  1. سلام وقتتون بخیر .
   درصورتی که در زمینه سابقه کارتون مدرک فنی حرفه ای داشته باشید و شرایط سنیتون مناسب باشه ، امکان اقدام براتون وجود داره .

 54. سلام وقت بخیر
  من ۳۰ سالمه و درحال حاضر مشغول کار درزمینه سیستم های تهویه مطبوع هستم.لوازم سرمایسی و گرمایشی.و هشت ساله بصورت ازاد کار میکنم و مدارک فنیمو گرفتم و به زبان انگلیسی هم مسلط هستم.اما مدرک تحصیلیم دیپلم هست.ایا امکان داره برای مهاجرت اقدام کنم .بصورت مشخص کانادا مدنظرم هست.ممنون میشم پاسخ بدین?

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه برای کانادا واجد شرایط نیستید .

 55. سلام من 30 سالمه و سابقه کار توی نمایندگی خدمات ال جی دارم بمدت 7 سال مدرک تحصیلیم هم الکترونیک تعمیرات لوازم خانگی هستش (لباسشوی، ظرفشویی،کولر، سایدو…)

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای تخصص شما برای جاب آفر آلمان میتونیم اقدام کنیم . اما لازم هست که اطلاعات کاملتری از شرایط شما داشته باشیم . لطفا با ما در تماس باشید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند .

 56. سلام
  وقتتون بخیر
  ۳۸سالمه و کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی از دانشگاه یزد دارم.شغلم رو شاید بشه به رشتم ارتباط دادصنایع دستی (تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی) جواهرسازی هم انجام میدم.سابقم تو این ضمینه بالای ۷&۸ساله.بیمه نیستم
  تو زمینه مدرک تحصیلی اگه بیمه نخوان میتونم ۷&۸سال سابقه جور کنم
  مجرد هستم و در صورتی که بشه زبان رو تا سطح ۷ میارم
  مدارک فنی حرفه ای و صنایع دستی هم تو ضمینه ذکر شده دارم
  می خواستم ببینم با شرایطی که دارم کدوم کشور رو میتونم ویزا بگیرم
  البته خودم مشتاقم اگه بشه برم استرالیا
  ممنون از لطف و راهنماییتون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای استرالیا شرایطتتون قابل بررسی وارزیابی هست اما باید به صورت دقیق تر و با جزئیات بیشتر شرایطتون ارزیابی بشه . برای این کار میتوانید با شماره 02128111107 تماس بگیرید.

 57. من سنم زیر 18 سال هست . 16 سالمه . میخاستم بدونم چجوری باید تا 3 سال یا 4 سال دیگه شرایطم رو جور کنم که بتونم مهاجرت کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شرایط و قوانین مهاجرتی دچار تغییر میشن در نتیجه چیزی به صورت ثابت وجود ندارد .
   اما بهترین کار این هست که شروع به یادگیری زبان کشور مقصدتان کنید .

 58. سلام من ۲۳ سال سن دارم مدرک سیم بانی از سازمان ابو برق دارم و همینطور مدرک دوربین مداربسته تحت شبکه با سابقه ۳ سال ولی ازاد و تجربه برق ساختمان دارم ۲ سال و لیسانس برق قدرت با زبان انگلیسی متوسط برای مهاجرت میخوام اقدم کنم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   باید شرایطتون دقیقتر بررسی شود . اما ب توجه به شرایط سنیتون برای آوسبیلدونگ آلمان هم امکان اقدام دارید .

 59. سلام
  من فوق لیسانس مدیریت اجرایی خوندم. ۳۶ سالمه. ۶ سال سابقه کاری تو حوزه منابع انسانی دارم. میخواستم بدونم از چه راهی بهتره برای مهاجرت اقدام کنم و برای کدوم کشور؟ و اینکه اگه مدرک مربی مهد کودک بگیرم امکانش هست بتونم مربی مهد بشم تو خارج و از این راه اقدام کنم؟
  ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر به مربیگری مهد کودک علاقه مند باشید میتونید برای دوره های آوسبیلدونگ پرستاری کودک اقدام کنید .

 60. سلام
  من لیسانس رشته کامپیوتر دارم و در زمینه آرایشگری ۸ تا مدرک فنی حرفه ای دارم و سه سال سابقه کار دارم و تدریس هم میکنم با این اوصاف میتونم مهاجرت کنم ب کشوری مثل کانادا شرایطش چیه؟
  و چند تا سوال دیگه داشتم ک ممنون میشم جواب بدید
  ۱) اینکه سابقه کار ب چه صورت قابل احرازه(ینی چجوری سوابقی قابل قبوله)؟ حتما بایداز ی موسسه خاص باشه یا شرایط خاص داره؟
  ۲) آیا داشتن بیمه کاری تاثیری داره یا ن؟ چون بیمه ندارم اصلا
  ۳) شرایط قبول کردن مدرک فنی حرفه ای توسط کشورهای خوب چیه؟ نمره خاصی مدنظرشون هست و اگر هست برا کشورهایی مثل کانادا چنده

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در زمینه تخصص شما کشور استرالیا گزینه مناسبتری خواهد بود . برای کانادا امتیاز کافی را کسب نخواهید کرد .
   1) سابقه کار باید ترجیحا با بیمه باشد . اگر بیمه نداشته باشید با گواهی اشتغال به کار ، فیش حقوقی و … قابل اثبات است .
   در انتها این که داشتن مدرک فنی حرفه ای کفایت میکند و نمره خاصی مد نظر نیست .

 61. سلام من 18 سالمه و 12 برای مهاجرت به کشور های مثل المان یا کانادا مدرک فنی و حرفه ای بهتر است یا ریاضی؟

  1. سلام وقتتون بخیر . بستگی داره از چه روشی اقدام کنید .
   اما اگر دیپلمتون رو گرفتید میتونید برای تحصیل در آلمان و یا دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

  2. سلام وعرض ادب ۴۱ سالمه ۲۲سال سابقه ۱۶ سال سابقه بیمه کارفرمایی همه مدارکم ترجمه شده

   1. سلام وقتتون بخیر .
    متاسفانه پرونده هایی که موسسه ما میپذیرد محدودیت سنی دارد .

 62. سلام. بنده تعمیر کار تجهیرات برق صنعتی هستم. دوره تعمیرات برد و پی ال سی گذروندم. آیلتس ۷.۵ دارم. سه سال هم سابقه کار توی تعمیرات الکترونیک صنعتی. ۳۲ سالمه فوق دیپلم مدیریت بازرگانی هم دارم. با این شرایط میتونم به کانادا مهاجرت کاری داشته باشم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه امتیاز کافی برای کانادا کسب نمیکنید اما با این شرایط شانس بالایی برای کار در کشور آلمان و اخذ جاب آفر این کشور خواهید داشت .

 63. با سلام. من ۳۴ ساله مدرک کاردانی تعمیرات سخت افزار علمی کاربردی دارم . علاوه بر اون ۱۳ سال هم به عنوان اپراتور کامپیوتر و نسخه پیچ تو داروخانه کار کردم و حدودا ۱۰ سال هست بیمه هستم به تازگی هم دوره اسکین کر رو رفتم و مدرک موسسه را گرفتم و چند وقت دیگه امتحان فنی و حرفه ای این دوره رو میدم و حدودا تا ۷۰ الی ۸۰ میلیون هم پول دارم و دوره های پراکنده زبان رو هم گذروندم که اگر اوکی بشه ۶ الی ۸ ماه زبان هم آیلس خواهم گرفت آیا امکان مهاجرت کاری به کانادا رو دارم . ممنون راهنمایی بفرمائید

  1. سلام وقتتون بخیر . اگر قصد شرکت در برنامه اکسپرس اینتری کانادا را دارید ، خیر متاسفانه امتیاز کافی را کسب نمیکنید .

   1. با سلام. از روش های دیگر میشه اقدام کرد ؟ یا کاری کنیم که امتیاز بالاتر بره امکانش هست ؟

    1. برای دوره های کارآموزی آلمان شانس بیشتری خواهید داشت . برای این روش هم باید شرایطتتون به صورت کامل ارزیابی شود .

 64. سلام وقت بخیر
  من میخواستم بدونم برای اپلای چین چه رشته ای رو توصیه میکنیده حتما باید رشته های ریاضی و تجربی و انسانی باشه یا نه فنی حرفه ای رو هم میگیرن؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر در زمینه مهاجرت تحصیلی به چین اقدامی انجام نمیدیم .

 65. یا سلام.بنده مدرک مهندسی برق قدرت دارم مدرک فنی و حرفه ای برق صنعتی و ساختمانم دارم ۵ سالم سابقه کار بیمه ای دارم ۳ سال سابقه کار بدون بیمه ۳۷ سالمه و متاهلم زبان انگلیسیم نسبتا خوبه هم تو خوندن هم نوشتن هم مکالمه زبان آذری و استانبولیم تسلط دارم برای مهاجرت به استرالیا یا کانادا شرایط مناسبی دارم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای کانادا و استرالیا به دلیل امتیازبندی که وجود داره شانستون کمه . اما شرایطتون برای جاب آفر کشور آلمان مناسبه .

 66. سلام کارشناس محترم
  بنده ۴۵سال دارم تعمیرکار برق تخصصی خودرو هستم . تعمیرگاه دارم.مدارک مربوطه فنی را دارم سابقه کار بالا هم دارم.متاهل هستم.
  اما متأسفانه تحصیلاتم زیردیپلم هست.
  آیا شرایط مهاجرت را دارم ؟
  و اینکه چه کشوری به شرایط بنده نیاز دارد؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   برای مهاجرت کاری خیر متاسفانه چرا که محدودیت سنی وجود دارد .
   برای سرمایه گذاری در استرالیا میتونید شرایطتون رو بررسی کنید .

   1. سلام.من ۳۶ سالمه مدرک مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد دارم ولی متاسفانه معدلم کمه و سابقه کاری ۸ سال بیمه دارم در یک شرکت وابسته به یکی از بانک ها و کارم مرتبط با رشته ام نیست.مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری توی چندتا رشته دارم.همسرم هم همسن خودمه پیشنهادی برای ما دارید؟

    1. سلام وقتتون بخیر .
     باتوجه به مرتبط نبودن رشته و سابقه کارتون پیشنهاد ما اقدام از طریق دوره زبان و یا از طریق سرمایه گذاری هست

 67. سلام.‌با مدارک فنی و حرفه ای در رشته خیاطی حرفه ای و سابقه کار شخصی در این زمینه آیا امکان مهاجرت وجود داره ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر متاسفانه آفری در زمینه تخصص شما برای ارائه نداریم .

 68. موسسه مهاجرتی هرمس درود
  دوستی به من گفت میتونم با آموزش تعمیرات اسپیلت و پکیج میتونم به کشورهای خلیج‌فارس مهاجرت کنم اما نمی‌دونم موفق میشم یا نه راهنمایی میخام چ مدرکی و چ کشور راحتتر میشه اقدام کرد جهت مهاجرت؟

  1. سلام وقتتون بخیر . در حال حاضر برای کشور های حوزه خلیج فارس اقدام نمیکنیم متاسفانه .
   اما به صورت کلی برای رشته های فنی کشور آلمان گزینه مناسبی هست .

 69. سلام بنده 29 سالم هست مدرک بنای سفت کار درجه 1 ودرجه 2 دارم مدرک نقشه کشی ساختمان درجه 2 هم دارم دیپلم ساختمان سازی گرفتم
  سابقه کار بنا 5 ساله دارم ولی مدارک فنی ام را تازه گرفتم و سابقه کارم برا قبل هست مدرک زبان هم که فعلا ندارم مجرد هم هستم ولی میتونم مدرک زبان بگیرم وشرایط ازدواج هم دارم. میتوانید برای مهاجرت راهنماییم کنید که احتمال تا 80 درصد بتونم ویزا بگیرم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   شرایط شما باید دقیقتر بررسی شود . برای این کار لطفا با شماره 02128111107 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

   1. سلام وقت بخیر من شرایط رفتن به بلژیک رو دارم
    و اینو میخواستم بگم جوشکاری و لوله کشی به طوره حرفی بلدم عملیشو ولی مدرکی ندارم ایا اونجا مدرک واجب تره یا همین عملی کار کردن

 70. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای
  سلام وقت بخیر

  من دارای مدرک فنی حرف ای درجه ۲ درود گری هستم
  و ده سال سابقه کار و حرفه ای بودن در رویه کوبی مبلمان را دارم
  ولی خودم کارگاه داشتم و مدرکی برای سابقه کاری ام ندارم

  من ۲۳ سال سن دارم و تقریبا ۹۰ میلیون تومان پول دارم
  ازدواج کردم
  به زبان انگلیسی تقریبا تسلط دارم

  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر با توجه به شرایطی که فرمودین کشور آلمان گزینه مناسبی برای شما خواهد بود .
   میتوانید از طریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید.

 71. سلام برای دوره آرایشگری یا حسابداری ایلتس جنرال آیا لازم هست؟چه نمره ای ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به کشور مقصدتون داره اما برای کشور هایی مثل کانادا و استرالیا باید مدرک آیلتس جنرال را ارائه دهید .
   برای استرالیا حداقل آیلتس 7 لازم است .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در صورتی که حداقل آیلتس 7 ارائه دهید امکان اقدام برای کشور استرالیا برای شما وجود دارد .

  2. سلام من هنوز به سن قانونی نرسیدم و به مکانیکی علاقه مندم،میخواستم بدونم به علاوه ی مدرک فنی حرفه ای مکانیک،باید چه مدارکی رو داشته باشم که بیست سالگی در خاک کانادا باشم.
   مرسی

   1. سلام وقتتون بخیر .
    برای تحصیل در کانادا باید معدل دیپلم و ریز نمرات شما و سطح زبانتون کامل بررسی شود .

 72. با سلام میخواستم بدونم اگه شخصی مدرکش عمران یا شهرسازی باشه بعد مدرک فنی حرفه ای حسابداری یا کامپیوتر بگیره برای مهاجرت میتونه از مدارک فنی حرفه ایش استفاده کنه یا نه حتما باید مدرک دانشگاهی حسابداری یا کامپیوتر داشته باشه ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   امکان اقدام از طریق مدرک فنی حرفه ای وجود داره اما باید سابقه کارتون هم مرتبط با مدرکتون باشه .

 73. سلام من لیسانس اموزش زبان انگلیسی دارم
  مدرک خیاطی فنی حرفه ای و الانم دارم دوره کافی شاپ میبینم
  دوره ی ویندوز سون و اکتیو دایرکتوری ام دیدم
  ۳۰ سالمه
  سابقه ی کار خاصی ندارم میتونم برای مهاجرت کاری اقدام کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری باید سابقه کار مرتبط داشته باشید . اما با توجه به شرایط شما امکان اقدام از طریق دوره های آوسبیلدونگ پرستاری آلمان وجود دارد .

 74. سلام
  بنده متولد ۵۷،متاهل و دارای دو فرزند ۱۶ و ۵ سال.
  دارای مدرک فنی و حرفه ای درجه یک برق صنعتی،دیپلم آموزش و پرورش در رشته الکتروتکنیک(برق صنعتی)هستم.در ترم جاری نیز مدرک فوق دیپلم در رشته مربوطه را نیز اخذ خواهم کرد.
  بیش از بیست سال سابقه کار مرتبط دارم و پروژه های زیادی در صنایع مختلف را طراحی،اجرا و برنامه نویسی اتوماسیون کردم که عکس،فیلم،نقشه ها و سورس برنامه های نوشته شده جهت اثبات قابل ارائه میباشد.
  تصمیم به اخذ ویزای کار در کشور کانادا دارم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای کانادا خیر اما برای آلمان با پذیرش ریسک سنی امکان اقدام دارید .

 75. سلام من 31 سالمه و 5 سال دستیار دندانپزشک بودم و سابقه بیمه هم دارم اگه بتونم مدرک فنی حرفه ای بگیرم چقدر شانس مهاجرت دارم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایط شما بهتر هست از طریق دوره آوسبیلدونگ پرستاری اقدام کنید ، شانس بالایی هم خواهید داشت .

 76. سلام من مدرک فنی جوشکاری و برق ساختمان دارم چند سالی هم هست که کار میکنم ولی سابقه کاری در جای خاصی ندارم ایا میتونم واسه مهاجرت اقدام کنم یا باید سابقه کاری در موسسه یا کارگاهی داشته باشم

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در صورتی که بتوانید مدارکی برای اثبات سابقه کاری خودتون با توجه به معیار های کشور مقصد فراهم کنید بلامانع است .

 77. سلام من ۹ سال سابقه کار بانکی دارم زبانم متوسطه رشته تحصیلیم مدیریت صنعتیه حدود ۱۰۰ هزار دلار کانادا هم سرمایمه و در حال دیدن دوره نجاری هستم و ۳۵ سالمه امکان مهاجرت به کانادا دارم ؟

  1. سلام روزتون بخیر . بله امکان مهاجرت براتون وجود داره. ولی باید همه شرایطتون یکی یکی برای کشور های مختلف بررسی بشه تا بتونیم اعلام کنیم کجا شانستون بیشتره. مایل بودین فرم مشاوره پر کنید و یا با شرکت تماس بگیرید. تا کارشناسانمون با جزییات بیشتری بررسی کنند.

 78. سلام من ۲۹سالمه مدرک کارشناسی مهندسی صنایع دارم و مدرک فنی و حرفه ای آی سی دی ال و مدت ۵ساله در نمایندگی بیمه کار میکنم با این شرایط میتونم مهاجرت کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری باید سابقه کارتون مرتبط با مدرک تحصیلی و یا مدرک فنی حرفه ای شما باشد .

 79. سلام
  من مدرک نان و شیرینی پزی از فنی حرفه ای دارم ولی سابقه کار تو این زمینه فعلا ندارم زبانم خیلی خوبه و میخواستم بدونم امکان مهاجرت به کانادا با همسرم و فرزند 4 سال و دارم؟
  با تشکر از هرمس

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در زمینه تخصص شما جاب آفری وجود ندارد . اما درصورتی که شرایط سنیتون مناسب باشه میتوانید از طریق دوره های آموسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 80. سلام وقت بخیر ، من رشتم صنایع غذاییه ، ولی متاسفانه رشته خودم کار نکردم ، الان تویه شرکت کشاورزی کاربازرگانی انجام میدم . میخواستم ببینم شرایط جاب افر برای من هست یا خیر؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه برای دریافت جاب آفر باید سابقه کارتون مرتبط با مدرک تحصیلی و یا مدرک فنی حرفه ای شما باشد .

 81. سلام وقت بخیر
  مدرک ترجمه شده فنی حرفه ای ماساژ برای کشور سوئد مورد قبول هست؟
  این مدارک رو هم دارم
  ۱۰ سال بیمه خیاطی دارم
  دان ۳ دفاع شخصی و مربی گری درجه ۳ دفاع شخصی
  دان ۳ جودو و مربی گری درجه ۲ جودو
  با ترجمه این مدارک برای چه کشور هایی و از چه طریق میتونم اقدام کنم؟
  28 سالمه

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر در زمینه ورزشی اگر سابقه کار و مدرک معتبر داشته باشید شرایطتون برای کشور استرالیا قابل ارزیابی هست .

 82. سلام خانمی هستم با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل و دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی 10 سال با عنوان مدیر فروش و 37 ساله لطفا برای اعزام به خارج از کشور راهنمایی برفرمائید ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایط شما ( درصورت ارائه مدرک زبان با نمره بالا ) امکان اقدام از طریق روش های امتیازبندی وجود دارد . و یا این که از طریق دوره های آوسبیلدونگ پرستاری برای کشور آلمان اقدام کنید .

 83. سلام من 23 سالمه مدرک فنی حرفه ای لیزر پوست رو دارم و 2 سال سابقه کار دارم مدرک آیلتسم تا نمره 6 یا 7میتونم بگیرم با این شرایط میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟؟

 84. سلام من ۳۲ سالمه و مدرک دکوراتوری کیک و باریستا از سازمان فنی حرفه ای دارم. کارشناسی آی تی هم دارم تز دانشگاه علمی کاربردی. شرایط مهاجرت برای من به چه صورته؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای ارزیابی شرایطتون نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سابقه کاری ، مدرک زبان و…. هست .

  2. سلام.
   من 27 سالمه. کارشناسی مهندسی برق دارم و مدارک plc درجه دو و یک از فنی و حرفه ای. زبان انگلیسی در سطح متوسط هستم. میخواستم بدونم شرایط مهاجرت برای من فراهمه؟

   1. سلام وقتتون بخیر .
    اگر حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با برق داشته باشید میتوانید برای جاب آفر آلمان اقدام کنید .

 85. سلام 24 ساله هستم مدرک عمران اجرایی از دانشگاه فنی حرفه ای دارم.7 سال سابقه کار مرتبط با رشته م دارم که نزدیک به 3 سالشو بیمه دارم.مدرک فنی حرفه ای autocab,etabs,safe رو دارم زبانمم خوبه تا چند وقت دیگه آزمون آیلتس میدم.برای مهاجرت کاری به کانادا شرایطشو دارم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایط شما کشور استرالیا گزینه مناسبتری هست .

 86. سلام وقت بخیرخانمم و 40سال سن دارم با مدرک بین المللی آشپزی و فنی حرفه ای آرایشگری میتونم به کانادا مهاجرت کنم

 87. سلام وقتتون خوش.من ۳۵سالمه دیپلم ادبیات دارم .و مدرک فنی تعمیرگاه تخصصی موتورسیکلت.ایا میتونم با این مدرک مهاجرت کنم.

  1. اگر مدرک فنی معتبر دارید و بالای 2 سال سابقه کار به همراه بیمه مرتبط با مدرک فنیتون میتونید جاب افر اقدام کنید برای المان کانادا و استرالیا. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رو پر کنید تا کارشناسا باهاتون تماس بگیرن

 88. سلام خسته نباشید
  من 30 سالمه لیسانس مکانیک ماشین ابزار و مدرک نرم افزار CATIA وsolid را دارم و مسلط هستم
  فقط بیمه ۲سال بیشتر ندارم آیا با یادگیری زبان میتونم امیدی به مهاجرت داشته باشم

 89. سلام
  من ۲۷ سالمه
  گواهینامه رانندگی پایه یکم دارم
  به کدام کشور راحتتر میتونم مهاجرت کنم؟ اصلا مدرک رانندگی ایران رو قبول دارن؟

  1. صرف شغلتون نمیتونه تعیین کننده باشه عوامل دیگه مثله سن و سابقه کار و بیمه و مدرک تحصیلی و مدرک زبانتون مهمه .
   ولی بیشترین پذیرش در آتلانتیک کانادا بوده که با توجه به شرایط فعلی در حال حاضر خیلی مقدور نیست.

 90. سلام خسته نباشین من قصد مهاجرت از طریق ازدواج به سوئد رو دارم میخواستم بدونم چه کاری رو میتونم اینجا یاد بگیرم که بدرد مهاجرت بخوره تشکر

  1. سلام وقتتون بخیر
   سعی کنید در کلاس های فنی حرفه ای شرکت کنید تا یک مهارت را آموزش ببینید .

 91. سلام ۲۴ سالمه . مدرک کارشناسی اموزش ابتدایی دارم از دانشگاه آزاد . مدرک فنی حرفه ای مدیر مهدکودک و مربی مهد کودک ، و مربی گری دارم . و آیلتس …
  به نطرتون میتونم برای مهاجرت به عنوان معلم کودکان یا مربی مهدکودک اقدام کنم

  1. سلام وقتتون بخیر
   در حال حاضر در این زمینه جاب آفری موجود نیست اما این امکان را دارید تا از طریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 92. سلام خسته نباشید ۲۹ سالمه مدرک فنی حرفه‌ای برق صنعنی الکتروتکنیک دارم ۹ سال سابقه کار برق صنعتی دارم ولی فقط ۳ سال بیمه دارم. خاستم بدونم با شرایطی ک دارم به چه کشوری میتونم مهاجرت کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 93. سلام
  کارشناسی ارشد علوم محیط زیست
  کارشناسی میکروبیولوژی
  ۴۷ ساله
  ۱۹ سال تدریس رسمی درس علوم تجربی و زیست شناسی
  ۱۹ سال بیمه درمانی، ۱ سال بیمه تامین اجتماعی دارم
  هیچگونه سابقه کیفری هم ندارم
  در آزمایشگاه تشخیص طبی و شرکت مواد غذایی یک سال و نیم بوده ام،
  متاهلم قصد مهاجرت یا حتی پناهندگی، با دختر ۱۳ ساله ام با معدل ۱۹/۲۱ هفتم(که بیشتر بخاطر دخترم) ،به هر کشوری را دارم.
  چطور راهنماییم میکنید؟چه مدرک فنی حرفه ایی لازم دارم؟

  1. سلام وقت بخیر . متاسفانه مهاجرت کاری محدودیت سنی دارد و نمیتوانید اقدام کنید . ولی برای سرمایه گذاری شرایطتتون قابل بررسی هست .

 94. سلام
  27 سال دارم مربی رزمی کونگ فو دو چوب و نینجا رنجر هستم.
  مدرک فنی حرفه ای جوشکاری co2 و مدرک فنی حرفه ای تراشکاری و تراشکاری CNC دارم و 5 سال سابقه کار با CNC lezr GF و مدرک نقشه کشی Autodesk از سایت رسمی Autodesk دارم میخواستم ببینم ب کدوم کشور میتونم برای کار مهاجرت کنم مدرک تحصیلی دیپلم گرافیک میباشد

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به مدرک فنی حرفه ای و سابقه کاری که در زمینه CNC دارید میتوانید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام کنید .

  2. سلام.وقتتون بخیر. منظورتون از مدرک فنی حرفه ای همون دیپلمی هست که از دبیرستان میگیرن یا مدرکایی که فنی حرفه ای میده هم قبوله؟من مدرک فنی حرفه ای حسابداری دارم از اموزشگاه و ۷ سال سابقه کار دارم. زبانم هم خیلی خوبه ایا شرایط اقدام رو دارم؟

   1. سلام وقتتون بخیر .
    برای ارزیابی شرایطتون باید اطلاعات تکمیل تری درباره شرایطتون اعلام کنید .
    اما به صورت کلی در حال حاضر در زمینه رشته حسابداری کشور استرالیا جاب آفر ارائه داده است .

 95. سلام.دختر 22ساله هستم درسم تو رشته ی مدیریت کسب و کار در دانشگاه سراسری با معدل بالای 15ونیم تموم شد.میخوام مدرک فنی حرفه ای تو زمسنهی CRM و یا دیجیتال مارکتینگ بگیرم برای مهاجرت کاری به کانادا.به نظرتون کدومش بهتره؟ و آیا کاناده مدرک فنی حرفه ای قبول میکنه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   باید سایر شرایطتون هم بررسی بشه ولی به صورت کلی میتوانید برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان هم اقدام کنید .

 96. سلام وقت بخیر ۱۹سالمه معدل دیپلمم۱۹ هست و پرستاری میخونم خواستم بدونم چه گواهی هایی کمک بیشتری به مهاجرت میکنند ،مثلا مدرک MBA ،حسابداری یا طراحی سایت و….؟ میدونم زمینه شغلی برای پرستاری مناسبه اما میخوام گواهی های دیگه هم بگیرم و دوره های زیادی بصورت هدفمندتر بگذرونم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام وقتتون بخیر .
   مهارتی که بیش از همه به مهاجرت شما کمک میکند ، یادگیری زبان کشور مقصد است و البته شرکت در سمینار های مربوط به رشته پرستاری .

 97. سلام 25 سالمه ارشد مدیریت مالی دارم مدرک نرم افزار سپیدار.icdl.دیتیلینگ خودرو .کارشناسی رنگ ماشین دارم چه جوری میتونم از طریق این مدارکی که دارم مخصوصا مدرک ارشدم به یه کشور دیگه ای برم هر کشوری باشه فرق نداره فقط از طریق مدرکم بتونم برم؟ ممنون اگه راهنمایی کنین

    1. درصورتی که سابقه کارتون با رشته تحصیلیتون مرتبط باشه میتونیم شرایطتون رو بررسی کنیم .

     1. سلام من ٣٦ سالم هست و ١٠ سال سابقه كارحسابداري با مدرك فني با بيمه دارم
      مدرك فني گوهر تراشي و طلا سازي هم دارم حدود ٢ سال اما بيمه مرتبط ندارم
      همسرم ٣٩ ساله پروانه كسب شيشه بري از فني حرفه اي داره بدون بيمه حدود ٦ سال
      خودم انگليسي رو در حد صحبت كردن بلدم
      كدام كشور براي مهاجرت مناسب شرايط ما هست؟
      و چطور ميتونيم اقدام كنيم

     2. سلام وقتتون بخیر .
      در حال حاضر در زمینه رشته حسابداری آفر کاری در کشور استرالیا وجود دارد . اما حتما باید سطح زبان خود را ارتقا دهید .

  1. سلام مدرک کارشناسی نرم افزار دارم
   ۱۰ سال مدیریت موسسه خیریه و کار در ngo بر عهده داشتم
   ۴۰ سال دارم
   برای مهاجرت و پیدا کردن کار میتونم اقدام کنم
   متشکرم

   1. سلام وقتتون بخیر .
    برای جاب آفر خیر متاسفانه محدودیت سنی تا 40 سال وجود دارد . امکان اقدام از روش سرمایه گذاری برای شما وجود دارد .

 98. سلام وقتتون بخیر من لیسانس معماری دارم ۲۹سالمه گپ تحصیلی دارم تو این مدت ۶سال، ارایشگر بودم و با توجه به شغلمون بیمه خاصی نداریم و بیمه ندارم و گرفتن مدرک فنی و حرفه ای هم برام راحته چون واسه ماها فقط شرکت در امتحانه ولی مدرکمون مدرکیه که ب هنر جو داده میشه پیشنهادتون واسه مهاجرت با شرایط من چیه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای حرفه آرایشگری در حال حاضر استرالیا شرایط مطلوبی دارد . ولی سابقه کارتون باید حتما بعد از مدرک فنی حرفه ای شما باشه .

 99. سلام من ۱۵ سالمه میخوام رشته کامپیوتر برم فقط نمیدونم که از کدوم رشته برم که مهاجرت تحصیلی راحت تری به آلمان داشته باشم
  از ریاضی برم یا فنی
  البته خودم بیشتر فنی رو دوست دارم
  و برای مهاجرت تحصیلی چه مدارکی لازمه ؟؟
  و اینکه اگه مدرک فنی داشته باشم راحت تر میتونم مهاجرت کنم یا مدرک ریاضی ؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   دیپلم 12 ساله داشته باشید بهتر است . مدارک مورد نیاز : دیپلم + ریز نمرات + معدل +مدرک زبان و ….

   1. با سلام مشابه این سوال را من هم برای پسرم دارم و اینکه چندسالی هست که فنی حرفه ای هم بری دیپلم ۱۲ساله است مثل اولا نیست که فنی حرفه ای میرفتی ۱۱ساله بود با توجه به این مسئله الان مشکلی نیست که نظری باشی یا فنی؟؟؟

 100. سلام وقت بخیر با مدرک کاردانی مربی کودک و معدل ۱۵ و ۲۷ سال سن میشه مهاجرت کرد؟ کدام کشور مناسب است؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   مهاجرت کاری خیر . میتونید برای دوره های آوسبیلدونگ اقدام کنید .

  2. سلام خسته نباشید.۲۷سالمه و لیسانس صنایع غذایی دارم و متاسفانه تو رشته خودم شاغل نیستم و منشی هستم. یک مدرک برای کار هنری رزین دارم و رزین کار کردم نزدیک یکسال و نیم.میخواستم بدونم مدرک فنی حرفه ای کدوم شغل برای من خوبه که بتونم با مدرک فنی مهاجرت کنم؟

   1. سلام وقتتون بخیر .
    بستگی به سایر شرایط شما داره .
    ولی به صورت کلی با توجه به سنتون میتونید در دوره کارآموزی پرستاری در آلمان شرکت کنید .

   2. سلام..۱۵ سالمه رشتم طراحی دوخت هست با مدرک فنی حرفه ایی طراحی دوخت میتونم مهاجرت کنم استرالیا؟مسلط به زبان اینگیلیسی هم هستم…بورسیه میکنن؟

    1. سلام وقتتون بخیر .
     میتونید از روش های امتیاز بندی استرالیا اقدام کنید که نیاز به داشتن مدرک فنی حرفه ای ، سابقه کار ،مدرک زبان ، سن مناسب و …. است .

 101. با سلام و عرض ادب .
  بنده 26 سال سن دارم و فوق لیسانس رشته ی مکانیک بیوسیستم(انرژی های تجدید پذیر)(با 2تا مقاله isi و معدل الف)و حدود 8سال سابقه ی کار در زمینه ی برق (سیم پیچی الکتروموتور) را دارم. برای مهاجهرت به استرالیا کدام مسیر مطلوب تر است ؟کار یا تحصیل دکتری ؟

  1. سلام وقتتون بخیر ، شرایطتون برای کار در استرالیا مناسب هست . پیشنهاد ما به شما جاب آفر استرالیا هست .

 102. سلام وقتتون بخیر
  بنده 19 سال دارم و هم اکنون دانشجو کاردانی عمران دانشکده فنی منتظری مشهد هستم بنده سه سال سابقه کار در شرکت هایه ساختمانی داشتم و همچنین مدرک نقشه کش رویت و اتوکد هم دارم رو زبان انگلیسی هم مسلط هستم اما هنوز برای آزمون IELTS اقدامی نکردم و همچنین در رشته ورزشی کشتی هم چند عنوان قهرمانی دارم این پوینت + حساب میشه؟ و میخواستم بدونم شانس مهاجرتم برایه کشور استرالیا یا کانادا چقدره ممنون میشم از پاسخگوییتون.

 103. سلام خسته نباشی من الان 19 سال سن دارم و دارم برای لیسانس علوم مهندسی تاسیسات مکانیکی سیالات می خونم بعد گرفتن لیسانس می خوام تو نظام مهندسی شرکت کنم به نظر شما می تونم طی این مراحل کار در کشور های دیگر اقدام کنم

 104. سلام وقت بخیر
  ببخشید من همه شرایط رو دارم
  میخواستم بدونم بعد اینکه تحصیلم در اونجا تموم شد میتونم اقامت بگیرم چجوری باید این کارو کنم

  1. سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و الان میخوام کنکور بدم میخوام بدونم باید چه مسیری رو برم که بتونم مهاجرت کنم پ از طریق کار اقامت بگیرم زبانمم رو یه ۱سال دیگه تموم میکنم ممنون میشم کمکم کنید.

   1. سلام وقتتون بخیر . در حال حاضر بهترین روش برای شما شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان هست .

 105. سلام من ۲۷سال سن دارم و مدرک دیپلم و مدرک فنی حرفه ای نرم افزار اداری،و چندسال توی نمایندگی بیمه کار کردم،نوازندگی رو شروع کردم،الان میخوام از طریق مهارت مهاجرت کنم،شما کدوم کشور و چه مهارتی رو پیشنهاد میدید؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر بهترین کشور برای اقدام به مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای ، کشور آلمان و استرالیا هستند .

 106. سلام و عرض ادب
  من لیسانس حقوق دارم و درحال خوندن فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم ، خواستم ببینم عدم تطابق دو رشته در دو مدرک در سفارت ایراد نمیگیرند؟و اینکه اگر برای دکتری بخوام اقدام کنم بورسیه میشم یا خیر؟
  کشور های مورد نظرم کانادا، هلند ، فرانسه ، المان ، استرالیا هست

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه این مورد براتون مشکل بوجود میاره .
   تنها کشوری که میتونید اقدام کنید فرانسه هست ( البته بدون داشتن گپ تحصیلی ) .
   اگر برای فرانسه اقدام کنید ، با لیسانس وارد این کشور شده و بعد از گذراندن دوره زبان میتوانید برای فاند اقدام کنید .

 107. سلام خسته نباشید اخذ مدرک فنی حرفه ای نقاشی بهتره برای مهاجرت یا برنامه نویسی؟
  و اینکه از طریق رشته روانشناسی هم میشه اپلای کرد؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به کشور مقصد شما دارد . ولی به صورت کلی برنامه نویسی در اکثر کشور ها کاربرد بسیار بیشتری دارد .

 108. سلام من میخوام دوره فنی حرفه ای کار با cncبگذرونم برای مهاجرت به کانادا مناسبه؟ من 22 سال سن دارم و الان دانشجو عمران هستم ترم های اخرم و اینکه من تنیس هم بلدم ولی دوره مربیگری نرفتم به نظرتون مربیگری هم مناسبه؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر قصد شما ورود به کانادا از طریق اکسپرس اینتری هست ، شما نیاز به داشتن سابقه کار با بیمه دارید .
   ولی به صورت کلی بله گذراندن این دوره پوینت مثبت در رزومه شما خواهد بود .

 109. سلام
  ببخشید یه سوال دیگه دارم
  اگر معدلمون در رشته کامپیوتر فنی حرفه ای خوب باشه و همچنین آیلتس داشته باشیم، به راحتی میتونیم بورسیه رایگان کانادا یا استرالیا بگیریم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای چه مقطعی ؟
   اگر برای مقطع کارشناسی اقدام کنید خیر امکان دریافت بورسیه تحصیلی وجود ندارد .
   ولی برای مقطع ارشد و دکترا میتوانید اقدام کنید .

 110. سلام
  من دانشجوی پزشکی با ۹۲ واحد گذرونده از دانشگاه سراسری هستم
  لیسانس کاردرمانی (occupation therapy) دارم
  ایلتسمم ۶ هستش
  برای ارشد کاردرمانی برای کدوم کشور میتونم اقدام کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر بتونید آیلتس 6.5 به بالا بگیرید و از نظر هزینه ای مشکلی نداشته باشید میتونید برای کانادا اقدام کنید .
   اما اگر قصدتون تحصیل رایگان باشه ، فرانسه رو بهتون پیشنهاد میکنیم .

 111. سلام خسته نباشید
  من تازه ۱۶ سال سن دارم و میخوام یا حسابداری فنی حرفه ای و یا کامپیوتر فنی حرفه ای رو بخونم
  و تازه از امسال زبانم رو جدی بگیرم و ایلتس رو بگیرم
  میخواستم بدونم، با این رشته ها، میتونم رایگان و بورسیه توی استرالیا و یا کانادا تحصیل کنم؟

    1. سلام وقت بخیر
     من ۲۸ سالمه ،لیسانس تربیت بدنی گرایش مدیریت دارم، ۶ سال سابقه کار مربیگری بدنسازی دارم ،مدرک مربیگری فیتنس و امادگی جسمانی دارم ،سابقه بیمه مرتبط ندارم، سطح زبانم پری ایلتس هست، ایا امکان مهاجرت به کانادا یا استرالیا هست ؟
     ممنون میشم راهنمایی کنید

     1. سلام وقتتون بخیر .
      اگر شرایط دیگه شما مثل معدل ، تمکن مالی و … مناسب باشه میتوانید از طریق مهاجرت تحصیلی برای مقطع ارشد اقدام کنید .

 112. سلام من امسال دیپلم فنی حرفه ای نقاشیمو میگیرم و قصد دارم در فنی حرفه ای امتحان بدم تا مدرکم هم شخصی داشته باشم‌هم تحصیلی و اینکه سطح زبانم c2 هست فقط ایتلس ندادم درصورتیک من مدرک فنیمو با ایتلسم کامل کنم میتونم تو کالج کانادا یا اروپا تحصیل کنم ؟ شرط معدل چنده ؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله میتونید برای تحصیل در کانادا اقدام کنید . ( البته باید شرایطتون ارزیابی بشه )

 113. سلام من 18 سال دارم
  من سال 12رشته کامپیوتر در فنی حرفه ای هستم
  سطح زبانم متوسط
  و قصد دارم برای آیتلس بخونم
  من میتونم برای تحصیل به کشور کانادا مهاجرت کنم؟؟؟؟
  ممنونم میشم راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر قصدتون تحصیل در دانشگاه های کانادا باشه ، بله با داشتن مدرک زبان میتونید برای تحصیل در کانادا اقدام کنید .

 114. سلام من درحال حاضر18 سال دارم ودرپایه12تجربی تحصیل میکنم.مراحل عمومی زبان انگلیسی روبه پایان رسوندم وبرای ایلتس میخونم.اگه تاحدودا4سال دیگه بخوام مهاجرت کنم چه اقداماتی لازمه انجام بدم یا چه مدرک فنی بگیرم که بدون نیازبه سابقه زیادکار موردقبول باشه.متشکرم

  1. سلام وقتتون بخیر
   بستگی داره که شما چه کشوری مد نظرتون باشه ولی میتونید در این بازه زمانی مدرک فنی حرفه ای بگیرید که پرونده قوی داشته باشید ، ولی عموما باید سابقه کار داشته باشید

 115. سلام خسته نباشید.من دانشجو فنی مهندسی تاسیسات مکانیکی از دانشگاه مهاجر اصفهان هستم.چطور میتونم مهاجرت کنم؟به نظرتون مهاجرت کاری؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بهترین شیوه مهاجرت بنا به شرایط هر فرد متفاوت هست .
   باید شرایطتون کامل ارزیابی شود .
   لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 02128111107

 116. سلام وقتتون بخیر
  ۲۸ ساله هستم
  در حال حاضر پنج سال است کارمند بانکم
  ۱۰ سال سابقه بیمه دارم
  فوق دیپلم مدیریت کسب و کار
  و سطح زبان ضعیف که در حال خوندن هستم برای آیلتس
  شانس من برای مهاجرت چقدره؟
  اگه گواهینامه لیفتراک بگیرم میتونم واسه اقامت کاری اقدام کنم واسه کانادا؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله راننده لیفتراک جزو مشاغل مورد نیاز برخی از استان های کانادا است . ولی باید شرایطتون به صورت کلی ارزیابی بشه .

   1. سلام وقتتون بخیر
    من الان18سن دارم و امسال دیپلم ریاضی فیزیک و رو میگیرم سطح زبانم متوسط هست و می خوام مدرک فنی حرفیه طراحی لباسم رو بگیرم بعد از گرفتم مدرک و سابقه کار میتونم برای کار یا تحصیل به کانادا مهاجرت کنم؟

    1. سلام وقتتون بخیر .
     کاری خیر نمیتونید اقدام کنید.
     ولی برای تحصیلی باید شرایطتون ارزیابی بشه .

 117. سلام وقت بخیر من جوان ۲۷ ساله هستم که لیسانس حقوق دارم و ۶ ساله که در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی(دوربین مداربسته،دزدگیراماکن،کرکره برقی،جک دروازه)تخصص ۱۰۰٪ دارم مدرک فنی و جواز دارم، میتونم برای مهاجرت و ویزای کاری با همسرم اقدام کنم؟ چه کشوری میتونم بر اساس تخصص کاریم انتخاب کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   از اونجایی که رشته تخصصی شما جزو مشاغل فنی هست شرایطتون برای کار در کشور آلمان قابل بررسی هست .

 118. سلام من كارشناسي آموزش زبان انگليسي دارم و بمدت 14 ساله دبير آموزش و پرورش هستم و لي در خلال اين مدت بصورت آزاد(freelance) برنامه نويسي كامپيوتر هم انجام دادم و تجربه خوبي در زمينه آي تي دارم ولي سابقه بيمه من همون دبيري زبان انگليسيه. در حال حاضر 33 ساله هستم و متاهل. بنظر شما شانس من براي گرفتن ويزاي و پيشنهاد شغلي و بلو كارت در زمينه كاري IT چقدره؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر در زمینه رشته آی تی قصد مهاجرت داشته باشید باید در این زمینه سابقه کار و مدرک هم داشته باشید .

 119. با سلام و سپاس از پاسخگویی و وقتی که میزارید برای ما..
  من متولد سال 63 لیسانس ارتباطات و فوق لیسانس فمینیسم با سابقه 12 سال کار و همسرم نیز متولد 63 و دارای لیسانس مهندسی عمران و سابقه کار مرتبط و همچنین نقشه بردار .. یک فرزند یکساله داریم.. زبان فرانسه رو شروع کردیم چون برای مهاجرت کاری به کبک میخوایم اقدام کنیم.. میخواستم بدونم که برای مهاجرت به کبک چه مدرک فنی و حرفه ای کاربرد داره تا براش اقدام کنیم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   استان کبک شرایط خاصی داره . ولی به صورت کلی داشتن مدرک فنی حرفه ای امتیاز مثبت براتون به ارمغان می آورد.

 120. چنانچه تا ۲۰ سالگی کار کنم با توجه به سن کنونی من(۱۶) میتونم مهاجرت کاری داشته باشم؟
  و اینکه هزینه اش چقدره؟
  با تشکر

 121. سلام من چهار مدرک فنی حرفه ای هنر مثل نقاشی و رنگ روغن و… دارم ایا امکان مهاجرت وجود داره؟

 122. سلام خسته نباشید
  من زیر ۱۸ سال سن دارم و مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل دارم خواستم شرایط و هزینه و بهترین مقصد برای مهاجرت رو بدونم خیلی ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   سابقه کار ندارید و به همین دلیل مهاجرت کاری نمیتونه گزینه مناسب برای شما باشه . میتونید برای دوره های آوسبیلدونگ این رشته اقدام کنید .

 123. سلام وقت بخیر . من مدارک فنی حرفه ای شیرینی پزی . کیک پزی. دسر و… دارم
  برای کدام کشور اروپایی امکان مهاجرت و زمینه شغلی بیشتری وجود دارد؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه هیچ کشوری در زمینه مهارت شما اعلام آمادگی برای جذب نیرو نکرده است .

 124. سلام
  من ۳۰ سالمه و ده سال سابقه کار در تعمیرگاه ماشین رو دارم
  اگر مدرک فنی و حرفه ای مکانیکی بگیرم میتونم اقدام کنم.
  باتوجه به اینکه مدرک تحصیلی دیپلم ندارم.

 125. سلام خسته نباشید من رشتم مهندسی اجرایی عمران هست 21 سالم هست و برای دوره ایمنی HSE اقدام کردم آیا میشه بعد از گرفتن مدرکم به عنوان ویزای کار رفت؟ یا سابقه حتما باید داشته باشم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در حال حاضر رشته عمران جزو مشاغل مورد نیاز آلمان نیست.

  2. سلام لطفا منو راهنمایی کنید
   آیا میتونم با مدرک فنی حرفه ای دستیار دندون پزشکی برای مهاجرت اقدام کنم؟ یکسال سابقه کار دارم و ۲۵ سالمه

 126. با سلام لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید.
  من ۳۱ سالم هست و مدرک دیپلم و کارشناسیم فنی مهندسی هست.

  آیا با ارائه مدرک فنی و حرفه ای هم می توانم ویزای کار بگیرم؟و آیا تمراه هم می توانم به عنوان همسر دلشته باشم؟

  1. سلام وقت بخیر
   مدرک فنی حرفه ایی برای رشته برق تاسیسات ساختمان و جوشکاری و کار فنی برای جاب آفر میتونید اقدام کنید و جاب آفر شامل ویزای همراه هم میشود

  2. سلام وقتتون بخیر. دختر ۳۰ ساله هستم با مدرک کارشناسی مهندسی منابع طبیعی ( شیلات) .
   اما ۸ ساله که در زمینه skin care (مراقبت پوست و مو ) فعالیت میکنم ۶ سال توو یه شرکت فعالیت داشتم و دو ساله که خودم مستقلا مرکز تخصصی زدم . خواستم بدونم امکان تحصیل در رشته زیبا شناسی پوست تو دانشگاه های کانادا وجود داره ؟

   1. سلام وقتتون بخیر .
    برای تحصیل در دانشگاه های کانادا حداقل باید معدل بالای 15 داشته باشید و نمره آیلتس 6یا 6.5 .

 127. سلام من ترم دو کارشناسی تأسیسات حرارتی برودتی هستم با معدل 18 و دوره فنی در تعمیر و نگه داری چیلر های جذبی گذروندم و دوره نصب اسپیلت چقدر آیا امکان مهاجرت من وجود دارع؟؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر قصدتون مهاجرت کاری باشه باید سابقه کار مرتبط ارائه بدید . و یا اگر سنتون زیر 25 سال باشه میتونید برای آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 128. سلام من میخوام تازه شروع کنم یه رشته فنی و حرفه ای رو یاد بگیرم مثل شیرینی پزی ایا امکان داره با این رشته و داشتن مدرک فنی و حرفه ای مهاجرت کنم ایا حتما باید پیشنهاد کاری داشته باشم و سابقه کار باید بعد از مدرک باشه نمیشه همزمان باشه

  1. سلام باید سابقه کاری مرتبط داشته باشید و در مورد رشته بستگی به شرایط زمان مهاجرت داره که در کدام رشته اعلام نیاز بشه

   1. سلام
    من ۳۰ سالمه و ده سال سابقه کار در تعمیرگاه ماشین رو دارم
    اگر مدرک فنی و حرفه ای مکانیکی بگیرم میتونم اقدام کنم.
    باتوجه به اینکه مدرک تحصیلی دیپلم ندارم.

    1. سلام وقتتون بخیر .
     مهندسین مکانیک با مدرک تحصیلی و یا مدرک فنی حرفه ای و حداقل 2 سال سابقه کاری میتوانند برای مهاجرت به آلمان اقدام کنند .

  1. سلام اگر مدرک فنی حرفه ایی در بخش فنی ساختمان مثل تاسیسات و غیره دارید و مدرک دیپلم میشه براتون اقدام کرد که برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما صحبت بفرمایید

    1. سلام وقتتون بخیر باید دیپلم داشته باشید و محدوده سنی هم بین 17 تا 40 سال هست .

    2. با سلام خدمت شما
     من 25 سالم هست، لیسانس زیست شناسی،
     در حال حاضر معلم کلاس اول هستم به مدت 2سال سابقه با بیمه دارم
     مدرک هایی که دارم شامل
     مدرک دو زبانه دوره ی ازمایشگاه طبی تشخیصی
     دیپلم نقاشی از فنی و حرفه ای و اداره ارشاد
     مدرک فنی حرفه ای ویترای
     مدرک اموزش ابتدایی اول تا سوم از دانشگاه پیام نور
     کسب مقام در مسابقات نقاشی و هنری
     و همچنین سابقه 6 سال کار در اموزشگاه های دولتی و خصوصی هنری و هنرهای تجسمی و تدریس انلاین در رشته های(نقاشی،طراحی،خلاقیت،اینه کاری،نقاشی روی سفال،چوب،پارچه،شیشه،ماندالا،نقطه کوبی، و…) رو دارم
     و ۶ماه کارورزی در ازمایشگاه
     یک سال کار ورزی در مدرسه
     زبان رو هم تازه شروع به یادگیری کردم…
     امکانش هست بفرمایید
     از چه طریق اقدام به مهاجرت بشه بهتر هستش
     و پیشنهاد شما کدوم کشور هست؟!

     پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون🙏🙏

     1. سلام وقتتون بخیر .
      با توجه به کارورزی که در آزمایشگاه داشتید میتوانید برای آوسبیلدونگ پرستاری اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *