استرالیا

کار در استرالیا 2020

کار در استرالیا

استرالیا کشوری پهناور است که سالانه هزاران نفر را برای کار و رسیدن به زندگی بهتر به سمت خود جذب می کند. این کشور با دارا بودن منابع طبیعی و معدنی فراوان ْ شرکت های بین المللی بزرگ و گستره در سطح جهانی و همچنین منابع مالی فراوان به یکی از قطب های کاری دنیا مبدل شده است. هر ساله هزاران نفر از سرتاسر دنیا برای کار در استرالیا 2020 وارد کشور استرالیا می شوند. دولت استرالیا همواره با پشتیبانی خود از کسب و کار های چه کوچک و چه بزرگ الگویی برای دولت ها بوده است.

چرا دنبال شغل مناسب تو استرالیا باشم ؟

شرایط خاص زندگی در این کشور زیبا و درصد رفاه بالای کشور استرالیا همواره آن را به انتخاب اول کار برای بسیاری از کشورهای دنیا مبدل کرده است. بنابراین کار در استرالیا همواره مزیت های فراوانی را برای ادامه زندگی و در نهایت کسب اقامت استرالیا به همراه  دارد. به طور کلی مزیت های شغل در استرالیا به صورت زیر طبقه بندی می شود.

درآمد بالاتر خصوصا برای دانشجویان

اگر در استرالیا مشغول به کاری شوید که برای شما بدست آوردن پول را به همراه داشته باشد ( کارآموزی نباشد) یکی از مزایای ویژه آن می تواند درآمد بالاتر آن نسبت به بیشتر کشورها باشد. حتی در حالتی که فرد دانشجو هم باشد با توجه به امکان کار کردن آن در بخش های مختلف اداری و تفریحی کشور استرالیا  به صورت پاره وقت امکان کسب درآمد بیشتر وجود دارد.

اکثر دانشجویان مقیم استرالیا ساعاتی از روز خود را به کار کردن در بخش های مختلف اختصاص می دهند که معمولا در صنایع پذیرشی(رستوران ها و…) این امر صورت میگیرد. سایت های کاریابی فراوانی در استرالیا وجود دارد که فرآیند شما را در این مورد تسریع می بخشد. بهتر است قبل از اقدام برای تحصیل در استرالیا و کسب اقامت تحصیلی استرالیا نسبت به شرایط و نوع کار های ارائه شده در این مورد اطلاعات کسب کنید.

 

((( مقاله پیشنهادی: ویزای کار آلمان )))

 

تقویت زبان انگلیسی برای کار در محیط های بین المللی

شما یک صحبت کننده ی بومی نیستید. علاوه بر بودن در محیطی با آرامش بالا به شما این اجازه را می دهد که مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. این مساله در مراحل بعدی اقامت در استرالیا و کار تاثیرات بسزایی را خواهد داشت. طبیعتا شما در مراحل بعدی کار خود نیاز به ارتباط گرفتن با افراد دیگر آن هم به صورت تخصصی در حیطه ی کار خود دارید. یادگیری زبان و آماده سازی شما  برای کار در بخش مربوطه در آینده شغلی شما تاثیر فراوانی خواهد داشت پس  طبیعتا حضور هر چه سریعتر خصوصا برای کسانی که تمایل به کار در شرکت های چند ملیتی و بین المللی دارند پیشنهاد می شود.

تقویت رزومه

کشور استرالیا با دارا بودن شرکت های بسیار قوی در زمینه های گسترده همواره انتخاب مناسبی برای یادگیری کار در سطح بین المللی به شمار می رود. با پیدا کردن یک جایگاه حقوقی در استرالیا از داشتن یک مغازه گرفته تا کار برای یک شرکت چند ملیتی میتوانید از مزایای کار در محیطی که عمدتا تجربه و منطق اولویت های آن است استفاده کنید. این مهارت ها به دوسته تقسیم می شوند. یکی پیدا کردن تجربه و پیشرفت علمی در شغل و دیگری نحوه ی ارتباط با ارباب رجوع و افزایش توانایی فردی است. مورد دوم به عنوان مهارت های نرم شناخته می شود و برای کارکنان بالقوه بسیار مهم است.

موقعیت اجتماعی

استرالیا کشوری است که برای افرادی که تمایل به کار و پیشرفت زیادی دارند موقعیت مناسبی را فراهم میکند. به همین سبب افراد شاغل در پشتیبانی دولت را همیشه احساس میکنند. کار کردن چه به صورت پاره وقت و چه به صورت تمام وقت راهی برای حضور و انطباق بیشتر با جامعه ی استرالیا را فراهم می کند. قابل پیش بینی است که این ارتباط و انطباق برای مراحل بعدی مهاجرت به استرالیا ضروری خواهد بود.

در کل می توان گفت که استفاده از دانش و تجارب منوط به تلاش در کشوری است که کار کردن و پیشرفت در آن حدی ندارد. با کار در این کشور می توان با پیش بینی و برنامه ریزی صحیح ، آینده ای روشن در یکی از بهترین کشور های دنیا را تصاحب کرد.

گروه مشاورین هرمس اپلای مفتخر است که با استفاده از صد ها تجربه ی موفق در زمینه ی ویزای کار استرالیا و مهاجرت به استرالیا شما را در این راه یاری رساند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *