بررسی پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا در هرمس اپلای

پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا؛ خودمان اقدام کنیم یا از وکیل کمک بگیریم؟

در سال ۲۰۲۲ نزدیک به ۳۲۰۰۰ درخواست مهاجرت تحصیلی به کانادا از سمت کنسولگری این کشور رد شد. این آمار نشان‌دهنده حساسیت‌های اداره مهاجرت کانادا به منظور تایید درخواست ویزا و صدور مجوز به کشور به شمار می‌رود. هر چند که سیاست‌های مهاجرتی کانادا در سال‌های اخیر به منظور تسهیل فرایند مهاجرت چیده شده است؛ بااین‌حال همچنان حساسیت‌هایی منجر به ریجکت شدن پرونده می‌شود. این عوامل در کنار پیچیدگی‌های احتمالی در فرایند درخواست ویزا و چالش‌های احتمالی این مسر، پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا را به یک فرایند مهم و نیازمند بررسی دقیق روزانه تبدیل می‌کند. در این مقاله با بررسی نحوه پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا خودمان اقدام کنیم یا از وکیل کمک بگیریم.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

بررسی همه گزینه‌های موجود در مهاجرت؛ یکی از اولین اقدامات برای ورود به کانادا

امکان ورود به کانادا از طریق راه‌های متعددی از جمله اکسپرس انتری و برنامه‌های استانی مهاجرت به کانادا وجود دارد. هر برنامه مهاجرتی ملزم به داشتن شرایط خاصی است که در برخی موارد بسیار دشوار و زمان‌بر خواهد بود. انتخاب بهترین مسیر مهاجرت به کانادا بستگی بالایی به شرایط فرد دارد؛ در برخی موارد متقاضی مهاجرت می‌تواند از کشور مبدا برای دریافت ویزای کاری اقدام کند؛ در‌حالی‌که تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری در کانادا برای برخی از افراد مناسب‌تر است.

در نهایت انتخاب نوع مهاجرت با‌توجه‌به اهداف مهاجر مثل برآورده کردن شرایط اقامت در کانادا یا دریافت مدرک معتبر از دانشگاه‌هایی با رنکینگ برتر جهانی به شمار می‌رود. یک وکیل برای ارزیابی واجد شرایط بودن شما برای هر برنامه مصاحبه‌ای انجام می‌دهد و در مورد بهترین برنامه برای شرایط شما توصیه می‌کند.

انتخاب بهترین مسیر مهاجرت؛ یکی از کارهای قبل از آغاز فرایند مهاجرت

پیگیری فرآیندهای پیچیده حقوقی؛ یکی از اقدامات اساسی برای مهاجرت به کانادا

فرآیند مهاجرت در کانادا متنوع، پیچیده و ملزم به به بررسی تبصره‌های جدید قانونی است. موانع قانونی متعددی در مسیر مهاجرت به کانادا و پیگیری فرایندهای چالشی در ورود به کانادا وجود دارد. این محدودیت‌ها و موانع در برخی موارد باعث ایجاد دلهره و چشم‌انداز ناامیدانه از مسیر مهاجرت به کانادا می‌شود؛ ازاین‌رو پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا به‌تنهایی ممکن است بهترین راهکار در این مسیر به شمار نرود. پیشنهاد می‌کنیم تجربه و راهنمایی بهترین وکلای مهاجرت به کانادا را در مسیر ورود به کانادا در انواع مهاجرت تحصیلی و کاری، سرلوحه کار خود قرار دهید.

موانع قانونی؛ یکی از چالش‌های پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا

مهم‌ترین مزیت استفاده از خدمات وکیل مهاجرت چیست؟ افزایش شانس موفقیت

انجام کلیه کارهای مهاجرت ممکن است بهترین اقدام در مسیر ورود به کانادا نباشد؛ چالش‌های بسیاری بر‌اساس سیاست‌های قانونی و شرایط فرد در مسیر ورود به کانادا ایجاد خواهد شد؛ عبور از این چالش‌ها فقط با استفاده از تجربه وکیل مهاجرت با سال‌ها فعالیت در این حوزه انجام می‌شود؛ به‌خصوص اگر پرونده پیچیده‌ای دارید یا درخواست شما قبلا رد شده باشد. پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا از طریق وکیل مربوطه بهترین راهکار برای آشنایی با انواع دلیل ریجکت شدن ویزا است؛ بنابراین پیش از وقوع این فرایند، راهکارهای لازم برای جلوگیری از ریجکت شدن درخواست ایجاد می‌شود.

کاهش احتمال ریجکتی پرونده؛ یکی از مزایای پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا از طریق وکیل

تسریع فرایندهای مهاجرت به کانادا؛ یکی از مزیت‌های استفاده از مشاوره وکیل مهاجرتی

با کمک یک وکیل، از زحمت انجام همه کارها به‌تنهایی خودداری می‌کنید. کار کردن در یک شغل تمام وقت، تحصیل یا تشکیل خانواده در حین تلاش برای مهاجرت استرس‌زا است. تکمیل فرم‌های متعدد، جمع‌آوری اسناد و رعایت ضرب‌الاجل‌های سخت‌گیرانه نیز موکد این موضوع هستند. یک وکیل مهاجرت به درخواست شما از ارزیابی تا ارسال کمک می‌کند؛ ازاین‌رو نیازی به نگرانی در مورد گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا، محاسبه  مدت زمان بررسی پرونده مهاجرت به کانادا به‌منظور آمادگی برای مراحل بعدی مهاجرت نیست.

با استفاده از مشاوره وکیل در پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا، استرس کمتری دارید

انتخاب گزینه پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا به‌ةنهایی در اولین نگاه، انتخابی مقرون‌به‌صرفه به نظر می‌رسد؛ بااین‌حال با پیشروی در این مسیر و برخورد به چالش‌های مختلف بر اثر ناآگاهی، هزینه‌های سنگین‌تری نسبت به هزینه استخدام وکیل مهاجرت متحمل خواهید شد. این هزینه‌ها فقط مالی نیستند؛ گاهی ناآگاهی از قوانین ورود به کانادا پس از اخذ ویزا، محدودیت‌های زمان دریافت ویزا و موانع قانونی در این مسیر نیز باعث ایجاد زیان‌های ذهنی مثل استرس نیز می‌شود.

visa canada

ویزای کانادا

در کانادا ویزاهای مختلفی صادر می‌شوند که ازنظر دوره اعتبار به سه گروه ویزاهای مولتی، ویزاهای موقت و ویزاهای دائمی تقسیم می‌شوند. ویزاهای مولتی با اعتبارهای ۱۰ ساله صادر می‌شوند و هدف آن‌ها فقط توریستی و گردشگری است؛ درواقع با این نوع ویزا فرد می‌تواند به مدت ۱۰ سال به کشور کانادا مسافرت کند و به کشور خود بازگردد. در ادامه متن ما درباره انواع مختلف این ویزا صحبت می‌کنیم که هرکدام شرایط خاص خود را دارند.

پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا از طریق خدمات موسسه هرمس اپلای آسان‌تر است

کانادا فرصت‌های بسیار خوبی برای رشد و اشتغال ارائه می‌کند، اما مهاجرت آسان نیست و داشتن حمایت مناسب بسیار کمک خواهد کرد. تیم مهاجرتی هرمس اپلای یکی از بهترین راهکارها برای مهاجرت راحت به کانادا و سایر کشورها به شمار می‌رود. وکلای مهاجرت ما به خوبی با تجربه گسترده در قوانین مهاجرت کانادا و چک لیست مهاجرت به کانادا آشنا هستند و به بسیاری از مشتریان کمک کرده‌اند تا به رویای مهاجرت به کانادا برسند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا بعد از رد شدن پرونده چگونه انجام می‌شود؟
بهترین روش برای پیگیری پرونده مهاجرت به کانادا توجه به دلیل رد شدن این پرونده است. سپس با مشورت وکیل مهاجرتی بهترین راهکار را انتخاب کنید.
جواب ویزای کانادا چقدر طول می‌کشد؟
مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا بیشتر به کشور محل اقامت متقاضی بستگی دارد. معمولاً مجوز تحصیل کانادا در شرایط خاص پردازش می شود: مدت زمان جواب ویزای توریستی کانادا (در حالی که در کانادا هستید) : 4 هفته مدت زمان جواب ویزای توریستی
پیگیری وضعیت پرونده مهاجرت به کانادا به روش آفلاین چگونه انجام می‌شود؟
با مراجعه حضوری به سفارتی که از آن درخواست ویزا کرده‌اید می‌توانید از آخرین وضعیت ویزای خود باخبر شوید. حتی در بعضی مواقع می‌توانید کسی دیگر جز خودتان را برای پیگیری درخواست ویزا به سفارت بفرستید. توجه داشته باشید که با مراجعه حضوری به سفارت، فقط در مورد نتیجه پرونده ویزا پاسخ داده می‌شود و در مورد اینکه پرونده در چه مرحله‌ای قرار دارد اطلاعاتی در اختیار شما قرار نمی‌گیرد
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای