بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی باید ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مشاوره رایگان داشته باشد. از آنجایی که پروسه مهاجرت فرآیند پیچیده و پرپیچ‌وخمی دارد؛ بنابراین اقدام کردن از طریق موسسات مهاجرتی معتبر، درصد موفقیت افراد را چندین برابر افزایش می‌دهد. اما این سوال پیش می‌آید که بهترین موسسه برای مهاجرت کدام است؟ در ادامه این مقاله با جزییات به شاخص های بهترین موسسه مهاجرتی اشاره خواهیم داشت.

ابتدا توجه شما را به ویدئو زیر در مورد بهترین موسسه مهاجرتی جلب می نماییم.

نمایش ویدیو درباره بهترین موسسه مهاجرتی

ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی

برخورداری از تمامی مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در ایران

اولین معیار جهت انتخاب بهترین موسسه برای مهاجرت، مربوط به مجوزهای رسمی از مراجع ذیربط است. هرچقدر هم که یک موسسه مهاجرتی دارای سابقه طولانی و تجربه اما فاقد مجوز باشد، نمی‌توان آن را موسسه قابل اعتمادی برای مهاجرت دانست. یک موسسه مهاجرتی در صورتی معتبر و قانونی است که سه مجوز زیر را حتما داشته باشد:

در صورتی که موسسه موردنظر در حوزه مهاجرت تحصیلی فعالیت داشته باشد، باید مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم و تحقیقات را از مراجع ذی‌صلاح داشته باشد.

شرکت مهاجرتی معتبر حتما باید دارای شماره ثبت رسمی باشد.

چنانچه موسسه مهاجرتی در زمینه مهاجرت کاری و کاریابی فعالیت می‌کند، می‌بایست مجوز کاریابی خارجی را از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی دریافت کرده باشد.

برخورداری از تمامی مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در کشور مقصد

داشتن مجوز برای فعالیت در ایران کافی نیست. موسسات مهاجرتی معتبر می‌بایست در کشورهای مقصد هم مجوزهای رسمی را دریافت نمایند. به عنوان مثال، وکلای موسسه مهاجرتی که در زمینه مهاجرت به استرالیا فعالیت می‌کنند، باید نام آنها در سامانه مربوط به سازمان حفاظت از مرزهای استرالیا (MARA) ثبت شده باشد. در صورتی که نام این وکلا در سامانه ثبت نشده باشد، نمی‌توان به معتبر بودن و قانونی بودن موسسه مزبور اعتماد کرد.

داشتن شماره موبایل، خط تلفن ثابت و دفتر مرکزی ثابت

متقاضیان مهاجرت، اغلب سرمایه زیادی را برای رسیدن به هدف خود هزینه می‌کنند. بنابراین لازم است که این افراد در انتخاب بهترین موسسه برای مهاجرت بسیار دقت نمایند. موسسه مهاجرتی که خط ثابت و دفتر مرکزی حضوری نداشته باشد، نمی‌تواند گزینه خوبی برای این هدف باشد‌. شرکت مهاجرتی می‌بایست در هر حالتی، شرایط لازم برای ارائه مشاوره حضوری به متقاضیان را داشته باشد.

ارائه مشاوره رایگان

اگر موسسه مهاجرتی برای مشاوره، معرفی روش مهاجرت متناسب با شرایط متقاضی و امکان‌سنجی مبلغی دریافت کند، کلاهبردار به‌شمار می‌رود. گرفتن وجه برای زمانی که اصلا معلوم نیست که فرد شرایط مهاجرت را دارد یا نه، واقعاً بی معنی می‌باشد. بنابراین بهترین موسسه برای مهاجرت، موسسه‌ای است که بدون دریافت هیچ وجهی، مشاوره کامل و رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهد. این موسسه باید بهترین و مناسب‌ترین روش را برای مهاجرت به متقاضی معرفی کند.

پشتیبانی 24 ساعته

در حالت عادی، مهاجرت به هر کشوری فرآیند بسیار پر استرس و دلهره‌آوری است. حالا تصور کنید موسسه‌ای که مسئولیت انجام کارهای متقاضیان را برعهده گرفته است یا پاسخ نمی‌دهد یا پاسخگویی را با تاخیر انجام می‌دهد. در این حالت، قطعاً استرس متقاضیان چندین برابر می‌شود. بنابراین اولویت انتخاب بهترین موسسه برای مهاجرت با شرکت‌ها و آژانس‌هایی است که پاسخگویی 24 ساعته داشته باشند. همچنین می‌توان انتظار داشت در بدبینانه‌ترین حالت، حداکثر پس از یک روز کاری پاسخ متقاضیان را بدهند.

معرفی وکلای رسمی در کشور مقصد و ایران

مهاجرت به هر روشی که باشد، با چالش‌های حقوقی بسیار زیادی همراه می‌باشد. بنابراین بهترین موسسه برای مهاجرت، شرکتی است که دارای وکیل پایه یک دادگستری در ایران و همچنین وکیل رسمی در کشور مقصد باشد. به این ترتیب، فرآیند حقوقی مهاجرت بدون دخالت متقاضی و به سرعت طی می‌شود‌.

سوابق، تجربیات و حسن شهرت

چنانچه موسسه مهاجرتی در کنار ویژگی‌های ذکرشده بالا، حسن شهرت، سابقه طولانی و تجربه کافی هم داشته‌باشد، می‌تواند بهترین موسسه برای مهاجرت محسوب شود. البته شاید این مورد، جزء اولویت‌ها برای انتخاب بهترین موسسه نباشد. اما لازم است بدانید که این مورد کامل‌کننده موارد فوق‌الذکر خواهد بود و بهتر است که به آن نیز توجه شود.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

به جرأت می‌توان گفت موسسه مهاجرتی هرمس اپلای بهترین موسسه برای مهاجرت به شمار می‌رود. دلایل مختلفی را می‌توان برای این منظور عنوان کرد. موسسه مهاجرتی هرمس بیش از ده سال سابقه در انجام خدمات مهاجرتی و اخذ ویزا دارد. پرونده‌های موفق زیادی در کارنامه این موسسه وجود دارند که باعث می‌شوند هرمس اپلای به عنوان بهترین موسسه برای مهاجرت به کشور آلمان انتخاب گردد.

این موسسه در زمینه برنامه‌های مهاجرتی برای کشورهایی همچون آلمان، کانادا، استرالیا، ترکیه و غیره فعالیت می‌کند. لازم به ذکر است که بیش از 76 درصد پرونده‌های مهاجرتی مشتریان با موفقیت به سرانجام رسیده‌اند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این شرکت می‌توان به پشتیبانی دائمی آن نیز اشاره کرد. این پشتیبانی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته به مشتریان در رسیدن به اهدافشان کمک می‌کند.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

دلایل برتری موسسه

به ‌طور کلی ویژگی‌هایی که باعث می‌شوند هرمس اپلای بهترین موسسه برای مهاجرت محسوب شود، در زیر لیست شده‌اند:

 
 • بیش از ده سال سابقه در انجام انواع خدمات اخذ ویزا و خدمات مهاجرتی و صدها پرونده موفق
 • مجری صفر تا صد همه خدمات کاریابی خارجی، مهاجرتی و دریافت پیشنهاد کاری
 • برخورداری از وکلای رسمی در خارج و داخل کشور
 • انجام فرآیند مهاجرت طبق قوانین کشور مبدأ و مقصد

لازم به ذکر است که موسسه هرمس اپلای خدمات مهاجرت به آلمان را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. این موسسه همه امور مربوط به ثبت شرکت در آلمان، دوره های آوسبیلدونگ آلمان، جاب سیکر آلمان و کار در آلمان را به مشتریان ارائه می‌نماید.

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید بتواند خدمات متنوعی برای مهاجرت به این کشور مانند دریافت آوسبیلدونگ و ویزای تحصیلی را ارائه دهد. چرا که تنها در این صورت است که می‌توان این موسسه را بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان دانست. به‌طور کلی روش‌های زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد اما مهاجرت تحصیلی و اقدام از طریق آوسبیلدونگ بهترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش‌ مهاجرت به این کشور است.

از میان تمام مقصدهای مهاجرتی، همواره کشور آلمان انتخاب اول بسیاری از دانشجویان و کارجویان ایرانی بوده است. چرا که شرایط کار و زندگی در این کشور بسیار ایده‌آل می‌باشد و مهاجرین می‌توانند به‌راحتی اقامت دائم کشور آلمان را بعد از مدتی اقامت در این کشور دریافت کنند. شایان‌ذکر است که کشور آلمان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان به‌شمار می‌آید و به همین خاطر مهاجرین ایرانی می‌توانند به‌راحتی به این کشور مهاجرت کنند.


افراد علاقه‌مند به مهاجرت همواره به دنبال روش‌هایی آسان برای مهاجرت هستند. به همین خاطر بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید به‌صورت تخصصی خدمات باکیفیتی را در زمینه دو روش عنوان‌شده ارائه دهد. با بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به آلمان که جزو خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به این کشور هستند، آشنا می‌شویم.

مهاجرت به آلمان از طریق شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ (Ausbildung)

خیلی از افراد علاقه‌مند به مهاجرت به کشور آلمان، شرایط و یا علاقه ادامه تحصیل را ندارند و به همین خاطر مهاجرت به این کشور برای آن‌ها تبدیل به آرزو شده است. خبر خوب این می‌باشد که شما می‌توانید بدون تحصیل در دانشگاه‌های آلمان نیز می‌توانید به این کشور صنعتی مهاجرت کنید. برای این کار تنها کافی است در دوره‌های فنی کشور آلمان که تحت نام آوسبیلدونگ شرکت کنید.


آوسبیلدونگ آلمان


 در این دوره‌های کارآموزی افراد بسته به تخصص و تجربه کاری خود، در دوره‌های دو الی چهار ساله شرکت می‌کنند و دروس عملی و نظری را آموزش می‌بینند. برای شرکت در این دوره‌های فنی شما باید مدرک معتبر زبان آلمانی در سطح B2 داشته باشید. شایان‌ذکر است که شما با داشتن حداقل مدرک دیپلم نیز می‌توانید در دوره‌های آوسبیلدونگ شرکت نمایید. البته اگر مدرک تحصیلی شما در رشته کاری‌تان بالاتر باشد، به پذیرش سریع‌تر و حقوق دریافتی بالاتر کمک می‌کند.


افراد علاقه‌مند به مهاجرت برای شرکت در دوره‌های فنی آلمان باید در بازه سنی 18 الی 25 سال باشند. بعد از پایان دوره آوسبیلدونگ، شما می‌توانید در این کشور مشغول به کار شوید و بعد از گذشت پنج سال، در صورت برخورداری از شرایط لازم، اقامت بهترین کشور اروپا را دریافت نمایید. باتوجه به پیچیدگی‌های بسیار زیاد مهاجرت از طریق شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ، استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان می‌تواند شما را در این مسیر دشوار کمک کند. چرا که بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان، تجربه بالایی در این زمینه دارد و می‌تواند در تمام مراحل این روش مهاجرتی، به شما مشاوره دهد.


مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل؛ از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

همان‌طور که اشاره شد، یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور آلمان، مهاجرت تحصیلی است. چرا که در این روش دانشجویان به پرداخت هزینه‌های سنگین مهاجرت نیازی نخواهند داشت و می‌توانند در یکی از بهترین کشورهای دنیا از نظر سیستم آموزشی تحصیل کنند. باید اشاره کرد که مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد و به همین خاطر شما به مشاوره بهترین موسسه مهاجرتی آلمان در این زمینه نیاز خواهید داشت.


بهترین موسسه مهاجرت به آلمان


به‌طور کلی دانشجویان می‌توانند در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کشور آلمان تحصیل کنند. هرچند که شانس پذیرش تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در این کشور بسیار بیشتر است. دانشجویان به دو زبان انگلیسی و آلمانی می‌توانند در دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنند اما این امر به شرایط دانشگاه و رشته مورد نظر شما بستگی دارد. به‌طور کلی برای تحصیل در آلمان شما باید حداقل از مدرک B2 زبان آلمانی و یا مدرک آیلتس با نمره 6.5 برخوردار باشید.


مراحل تحصیل در آلمان در ظاهر بسیار ساده به نظر می‌رسد اما در باطن پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد. برای مهاجرت از طریق تحصیل در این کشور شما در ابتدا باید پذیرش یکی از دانشگاه‌های آلمان را دریافت کنید. در مرحله بعد به سراغ دریافت ویزای خود در سفارت آلمان می‌روید و در صورت دریافت ویزا، می‌توانید به این کشور برای تحصیل سفر کنید. شایان‌ذکر است که پس از پایان دوره تحصیل، در صورت پیدا کردن شغل مناسب شما می‌توانید به مدت پنج سال دیگر در آلمان اقامت داشته باشید. بعد از این مدت امکان دریافت اقامت دائم آلمان وجود دارد.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

 کشور کانادا یکی از محبوب‌ترین مقصد‌های مهاجرتی برای دانشجویان ایرانی است. چرا که شرایط زندگی در این کشور بسیار ایده‌آل می‌باشد و دانشجویان می‌توانند با کم‌ترین هزینه به این کشور پیشرفته مهاجرت کنند. به‌طور کلی روش‌های متعددی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که مهاجرت تحصیلی تنها یکی از آن‌ها است.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

اقدام از طریق سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری نیز یکی از همین روش‌ها به‌شمار می‌آید که دشواری‌های کم‌تری دارد. هرچند شما برای مهاجرت تحصیلی به این کشور به مشاوره حقوقی و خدمات یک وکیل مجرب نیاز دارید. بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا می‌تواند با بهترین کیفیت، این خدمات را در اختیار شما قرار دهد. شایان‌ذکر است که بدون دریافت مشاوره در این زمینه، اقدام برای مهاجرت به کشور کانادا توصیه نمی‌شود. چرا که شرایط پذیرش در دانشگاه‌های این کشور و دریافت ویزای تحصیلی کانادا پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد.

ارتباط برقرار کردن با دانشگاه یا کارفرمای کانادایی باید مطابق با اصولی خاص انجام شود تا شانس پذیرش کاری یا تحصیلی شما در این کشور افزایش پیدا کند. به همین خاطر وکلا و مشاورین بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا می‌توانند در این زمینه به شما بسیار کمک کنند. با دو خدمت اصلی و برتر بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا آشنا می‌شویم.

مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا

طی سال‌های اخیر کشور کانادا به مقصد اصلی مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان ایرانی تبدیل شده است. چرا که دانشگاه‌های این کشور در سطح بسیار بالایی قرار دارند و می‌توانند آینده تحصیلی و کار دانشجویان را تضمین کنند. همچنین سطح کیفی زندگی در این کشور بسیار بالا است و به همین خاطر دانشجویان دیگر دغدغه‌ای از بابت شرایط زندگی خود نخواهند داشت.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا خدمات متنوعی مانند مشاوره در زمینه دریافت پذیرش تحصیلی، دریافت وقت مصاحبه در سفارت و حتی رزرو هتل یا اجاره منزل در این کشور را ارائه می‌دهد. درواقع بهترین موسسه مهاجرتی به این کشور، در تمام مراحل مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا در کنار شما خواهد بود. دانشجویان می‌توانند در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در این کشور تحصیل کنند.

مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا

هرچند که تحصیل در دانشگاه‌های کشور کانادا رایگان نیست و دانشجویان باید تمکن مالی لازم برای تحصیل در این کشور را داشته باشند. دریافت ویزای تحصیلی کشور کانادا شروط خاصی مانند تسلط به زبان انگلیسی و اثبات تمکن مالی دارد. برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور شما در ابتدا باید پذیرش یکی از دانشگاه‌های کانادا را دریافت نمایید و سپس مراحل دیگر این فرایند را طی کنید. شایان‌ذکر است که فرایند دریافت پذیرش و در نهایت سفر به کانادا یک فرایند پیچیده و طولانی است و شما قطعا می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا استفاده کنید.

اکسپرس اینتری؛ سیستمی برای مهاجرت آسان به کانادا

یکی از جذاب‌ترین و بهترین روش‌های مهاجرت به کشور کانادا، اقدام از طریق سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری است. درواقع این سیستم برای آسان‌تر شدن فرایند مهاجرت به این کشور در سال 2015 توسط دولت کانادا معرفی شد. اگر قصد دریافت اقامت دائم این کشور را دارید، اقدام از طریق سیستم اکسپرس اینتری بهترین گزینه برای شما است.

باید اشاره کرد که اکسپرس اینتری یک برنامه مهاجرتی مانند مهاجرت کاری یا تحصیلی نیست. بلکه صرفا یک سیستم مهاجرتی برای ارسال آسان‌تر تقاضای مهاجرت به این کشور کاربرد دارد. هرمس اپلای به‌عنوان بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا، خدمات مشاوره‌ای بسیار خوبی را در این زمینه ارائه می‌دهد تا شما بتوانید به‌راحتی از طریق این سیستم تقاضای مهاجرت خود را برای دولت کانادا ارسال کنید. این سیستم به این شکل کار می‌کند که افراد متقاضی مهاجرت به کانادا درخواست خود را تحت عنوان اظهار تمایل برای دولت کانادا ارسال می‌کنند.

اکسپرس اینتری کانادا

این درخواست باید تحت برنامه مهاجرتی استانی و یا فدرال کشور کانادا باشد. در مرحله بعد یک سیستم امتیازدهی جامع، به متقاضیان و رزومه آن‌ها امتیاز می‌دهد و در نهایت در صورت واجد شرایط بودن، دعوت‌نامه ارسال تقاضای ویزای اقامت دائم این کشور برای آن‌ها ارسال می‌شود. متقاضیان 90 روز فرصت دارند تا مدارک خود را تکمیل و هزینه لازم برای صدور اقامت دائم را به دولت کانادا پرداخت. بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا می‌تواند در تمام فرایند مهاجرت به این کشور از طریق سیستم اکسپرس اینتری در کنار شما باشد تا شما بتوانید بدون دغدغه، مسیر مهاجرت و دریافت اقامت کانادا را طی کنید.

بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا

کشور استرالیا قبل از داغ شدن تب مهاجرت به کشورهای خارجی از بهترین مقصد‌های مهاجرت بود. چرا که شرایط اقتصادی در این کشور مناسب است و روش‌های بسیار متنوعی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان به مهاجرت کاری، تحصیل و سرمایه‌گذاری اشاره کرد. شرایط مهاجرت کاری به استرالیا به نسبت کشورهای مطرح اروپایی و حتی آمریکا آسان‌تر است. چرا که برای دریافت ویزای کاری از کشورهای اروپایی، هیچ جویای کاری در اتحادیه اروپا و در زمینه مورد نظر نباید وجود داشته باشد.

این امر شرایط موفقیت مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی را دشوار می‌کند. درصورتی‌که تقاضای نیروی کار خارجی در استرالیا بسیار بالا است و افراد علاقه‌مند به مهاجرت به‌راحتی می‌توانند به این کشور سفر کنند. بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا خدمات بسیار متنوعی را در زمینه انواع روش‌های مهاجرت به این کشور ارائه می‌دهد.

بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا

درواقع یک موسسه مهاجرتی برتر در تمام روش‌های مهاجرت به استرالیا متخصصینی دارد که می‌توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. چرا که مهاجرت به این کشور فرایندهای قانونی متعددی دارد و برای طی کردن این فرایند، شما به خدمات مشاوره‌ای بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا نیاز خواهید داشت. با برخی از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا در زمینه مهاجرت به این کشور آشنا می‌شویم.

کار در استرالیا برای مهاجرت به این کشور

دریافت ویزای کاری کشور استرالیا یکی از اصلی‌ترین خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا است. مشاورین و وکلای این موسسه باید بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن شما را در نگارش رزومه‌ای اصولی و مناسب کمک کنند. در ادامه شما می‌توانید با ارسال رزومه برای فرصت‌های شغلی مختلف در این کشور، پیشنهاد شغلی یا یک جاب آفر از کارفرمای استرالیایی دریافت کنید.

مراحل بعدی مهاجرت کاری به استرالیا با روش‌های دیگر مهاجرت به این کشور یکسان است. شما در ابتدا یک وقت مصاحبه از سفارت این کشور دریافت می‌کنید و در صورت قبول شدن در مصاحبه، می‌توانید ویزای کار موقت خود را دریافت نمایید. از اصلی‌ترین شروط دریافت جاب آفر و در نهایت مهاجرت کاری به استرالیا می‌توان به برخورداری از مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره شش و همچنین برخورداری از یک رزومه قوی اشاره کرد. چرا که کارفرمایان استرالیایی به دنبال نیروی کار متخصص هستند و می‌خواهند بهترین‌ها را استخدام کنند. به همین خاطر شما باید رزومه‌ای قوی داشته باشید.

مهاجرت از طریق تحصیل در استرالیا؛ از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا

بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا می‌تواند به شما در دریافت ویزای تحصیلی و تحصیل در دانشگاه‌های برتر این کشور نیز کمک کند. چرا که بسیاری از دانشجویان در نگارش انگیزه‌نامه مناسب موفق نیستند و نمی‌توانند مهارت‌های خود را به اساتید دانشگاه‌های استرالیا اثبات کنند. به همین خاطر استفاده از خدمات مشاوره‌ای بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا می‌تواند برای این دسته از دانشجویان بسیار مفید باشد.

مهاجرت از طریق تحصیل در استرالیا

برای تحصیل در کشور استرالیا در ابتدا شما باید مدرک حال حاضر خود را با مدارک تحصیلی این کشور تطبیق دهید. این کار نیز از خدمات منحصربه‌فرد بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا به‌شمار می‌آید. چرا که اطلاعات مدارک تحصیلی کشور استرالیا و سیستم امتیازبندی آن تنها در دسترس وکلای مجرب این موسسه است. از جمله مدارک لازم برای مهاجرت تحصیلی به کشور استرالیا می‌توان به گواهی تمکن مالی، انگیزه‌نامه، سوابق تحصیلی و ریز نمرات اشاره کرد.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری یا خرید ملک در استرالیا

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در استرالیا یا دیگر کشورهای خارجی فرایند حقوقی بسیار پیچیده‌ای دارد که تنها وکلای بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا از پس آن‌ها برمی‌آیند. برای مثال برخلاف بسیاری از کشورهای دیگر، افراد برای سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا در ابتدا باید برخی تاییدیه‌ها را از سازمان‌های تعیین‌شده کشور استرالیا دریافت کنند. برای مثال شما باید گردش مالی تجاری بیش از سالانه 750 هزار دلار در طی دو سال از چهار سال گذشته داشته باشید.

از طرف دیگر حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در این کشور بسته به نوع ویزا حدود پنج میلیون دلار است. البته در برخی از شاخه‌های ویزای سرمایه‌گذاری کشور استرالیا مانند شاخه کارآفرینی ساب کلاس 188E شما به مبلغی برای سرمایه‌گذاری نیاز نخواهید داشت.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در استرالیا

جمع‌بندی

مهاجرت به خارج طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. جهت کسب نتیجه بهتر و زودتر برای مهاجرت باید از بهترین موسسه مهاجرتی کشور برای مهاجرت کمک گرفت. مهم‌ترین ویژگی‌های یک موسسه معتبر برای مهاجرت شامل مجوزهای رسمی، وکلای حقوقی رسمی، پشتیبانی 24 ساعته، شماره تلفن و دفتر مرکزی ثابت و سابقه طولانی و تجربه کاری بالا است. 

سؤالات متداول

موسسات مهاجرتی معتبر میبایست از سازمان های مربوط به اعزام دانشجو و یا کاریابی مجوز ذی صلاح را داشته باشند و دارای شماره ثبت باشد.

بله، موسساتی معتبر هستند که علاوه بر داشتن مجوزات لازم شماره تلفن ثابت و دفتر حضوری برای مشاوره حضوری داشته باشد.

بنر

10 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله ، از طریق خرید ملک و ثبت شرکت میتوانید در ترکیه سرمایه گذاری کنید .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای اکثر کشور ها اقدام میکنیم ، باید ابتدا شرایط شما رو بررسی کنیم و با توجه به شرایطتون بهترین کشور رو بهتون پیشنهاد بدیم .

 1. سلام.
  من 43 سال دارم ارشد آی تی هستم متاهل برای دوره زبان آلمانی در کالج های مجارستان شانس ویزا دارم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   با توجه به شرایط سنیتون شانس بالایی ندارید متاسفانه .

  1. سلام وقتتون بخیر.
   در حال حاضر اعزام نیروی پرستار به کشور آلمان داریم فقط .

 2. سلام و درود
  لطفا در مورد بهترین موسسه مهاجرت به آلمان، بهترین موسسه مهاجرت به کانادا و همین طور بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا تو مقاله تون مطلب بزارین.
  تشکر از مقاله خوبِ بهترین موسسه مهاجرتی که راهنمای خوبی بود برای مهاجرت.

  1. سلام و عرض ادب
   مقاله آپدیت شد. ممنون از همراهی تک تک کاربران و مخاطبان عزیز هرمس اپلای.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *