بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی باید ویژگی‌ هایی مانند پشتیبانی ۲۴ ساعته و خدمات مشاوره رایگان داشته باشد. از آنجایی که پروسه مهاجرت فرآیند پیچیده و پرپیچ‌ و خمی دارد؛ بنابراین اقدام کردن از طریق موسسات مهاجرتی معتبر، درصد موفقیت افراد را چندین برابر افزایش می‌ دهد. اما این سوال پیش می‌ آید که بهترین موسسه برای مهاجرت کدام است؟ در ادامه این مقاله با جزییات به شاخص های بهترین موسسه مهاجرتی اشاره خواهیم داشت.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

ویژگی‌ های بهترین موسسه مهاجرتی

برخورداری از تمامی مجوزهای رسمی از سازمان‌ های مربوطه در ایران

اولین معیار جهت انتخاب بهترین موسسه برای مهاجرت، مربوط به مجوزهای رسمی از مراجع ذیربط است. هرچقدر هم که یک موسسه مهاجرتی دارای سابقه طولانی و تجربه اما فاقد مجوز باشد، نمی‌توان آن را موسسه قابل اعتمادی برای مهاجرت دانست. یک موسسه مهاجرتی در صورتی معتبر و قانونی است که سه مجوز زیر را حتما داشته باشد:

  • در صورتی که موسسه موردنظر در حوزه مهاجرت تحصیلی فعالیت داشته باشد، باید مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم و تحقیقات را از مراجع ذی‌ صلاح داشته باشد.
  • شرکت مهاجرتی معتبر حتما باید دارای شماره ثبت رسمی باشد.
  • چنانچه موسسه مهاجرتی در زمینه مهاجرت کاری و کاریابی فعالیت می‌ کند، می‌ بایست مجوز کاریابی خارجی را از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی دریافت کرده باشد.

برخورداری از تمامی مجوزهای رسمی از سازمان‌ های مربوطه در کشور مقصد

داشتن مجوز برای فعالیت در ایران کافی نیست. موسسات مهاجرتی معتبر می‌ بایست در کشورهای مقصد هم مجوزهای رسمی را دریافت نمایند. به عنوان مثال، وکلای موسسه مهاجرتی که در زمینه مهاجرت به استرالیا فعالیت می‌ کنند، باید نام آنها در سامانه مربوط به سازمان حفاظت از مرزهای استرالیا (MARA) ثبت شده باشد. در صورتی که نام این وکلا در سامانه ثبت نشده باشد، نمی‌ توان به معتبر بودن و قانونی بودن موسسه مزبور اعتماد کرد.

داشتن شماره موبایل ، خط تلفن ثابت و دفتر مرکزی ثابت

متقاضیان مهاجرت، اغلب سرمایه زیادی را برای رسیدن به هدف خود هزینه می‌ کنند. بنابراین لازم است که این افراد در انتخاب بهترین موسسه برای مهاجرت بسیار دقت نمایند. موسسه مهاجرتی که خط ثابت و دفتر مرکزی حضوری نداشته باشد، نمی‌ تواند گزینه خوبی برای این هدف باشد‌. شرکت مهاجرتی می‌ بایست در هر حالتی، شرایط لازم برای ارائه مشاوره حضوری به متقاضیان را داشته باشد.

ویژگی‌ های بهترین موسسه مهاجرتی

ارائه مشاوره رایگان

اگر موسسه مهاجرتی برای مشاوره، معرفی روش مهاجرت متناسب با شرایط متقاضی و امکان‌ سنجی مبلغی دریافت کند،  احتمالا کلاهبردار به‌شمار می‌ رود. گرفتن وجه برای زمانی که اصلا معلوم نیست که فرد شرایط مهاجرت را دارد یا نه، واقعاً بی معنی می‌ باشد. بنابراین بهترین موسسه برای مهاجرت، موسسه‌ ای است که بدون دریافت هیچ وجهی، مشاوره کامل و رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهد. این موسسه باید بهترین و مناسب‌ ترین روش را برای مهاجرت به متقاضی معرفی کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در حالت عادی، مهاجرت به هر کشوری فرآیند بسیار پر استرس و دلهره‌ آوری است. حالا تصور کنید موسسه‌ای که مسئولیت انجام کارهای متقاضیان را برعهده گرفته است یا پاسخ نمی‌دهد یا پاسخگویی را با تاخیر انجام می‌ دهد. در این حالت، قطعاً استرس متقاضیان چندین برابر می‌شود. بنابراین اولویت انتخاب بهترین موسسه برای مهاجرت با شرکت‌ ها و آژانس‌ هایی است که پاسخگویی ۲۴ ساعته داشته باشند. همچنین می‌توان انتظار داشت در بدبینانه‌ترین حالت، حداکثر پس از یک روز کاری پاسخ متقاضیان را بدهند.

معرفی وکلای رسمی در کشور مقصد و ایران

مهاجرت به هر روشی که باشد، با چالش‌های حقوقی بسیار زیادی همراه می‌باشد. بنابراین بهترین موسسه برای مهاجرت، شرکتی است که دارای وکیل پایه یک دادگستری در ایران و همچنین وکیل رسمی در کشور مقصد باشد. به این ترتیب، فرآیند حقوقی مهاجرت بدون دخالت متقاضی و به سرعت طی می‌شود‌.

سوابق ، تجربیات و حسن شهرت

چنانچه موسسه مهاجرتی در کنار ویژگی‌ های ذکرشده بالا، حسن شهرت، سابقه طولانی و تجربه کافی هم داشته‌ باشد، می‌تواند بهترین موسسه برای مهاجرت محسوب شود. البته شاید این مورد، جزء اولویت‌ها برای انتخاب بهترین موسسه نباشد. اما لازم است بدانید که این مورد کامل‌ کننده موارد فوق‌الذکر خواهد بود و بهتر است که به آن نیز توجه شود.

 

مهاجرت

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

به جرأت می‌توان گفت موسسه مهاجرتی هرمس اپلای بهترین موسسه برای مهاجرت به شمار می‌رود. دلایل مختلفی را می‌توان برای این منظور عنوان کرد. موسسه مهاجرتی هرمس بیش از ده سال سابقه در انجام خدمات مهاجرتی و اخذ ویزا دارد. پرونده‌ های موفق زیادی در کارنامه این موسسه وجود دارند که باعث می‌شوند هرمس اپلای به عنوان بهترین موسسه برای مهاجرت به کشور آلمان انتخاب گردد.

این موسسه در زمینه برنامه‌ های مهاجرتی برای کشورهایی همچون آلمان، کانادا، استرالیا، ترکیه و غیره فعالیت می‌کند. لازم به ذکر است که بیش از ۷۶ درصد پرونده‌های مهاجرتی مشتریان با موفقیت به سرانجام رسیده‌اند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این شرکت می‌توان به پشتیبانی دائمی آن نیز اشاره کرد. این پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته به مشتریان در رسیدن به اهدافشان کمک می‌کند.

دلایل برتری موسسه

به ‌طور کلی ویژگی‌هایی که باعث می‌شوند هرمس اپلای بهترین موسسه برای مهاجرت محسوب شود، در زیر لیست شده‌اند:

  • بیش از ده سال سابقه در انجام انواع خدمات اخذ ویزا و خدمات مهاجرتی و صدها پرونده موفق
  • خدمات مهاجرت به خارج از کشور
  • برخورداری از وکلای رسمی در خارج و داخل کشور
  • انجام فرآیند مهاجرت طبق قوانین کشور مبدأ و مقصد

 

لازم به ذکر است که موسسه هرمس اپلای خدمات مهاجرت به آلمان را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. این موسسه همه امور مربوط به ثبت شرکت در آلمان، دوره های آوسبیلدونگ آلمان، جاب سیکر آلمان و کار در آلمان را به مشتریان ارائه می‌نماید.

هرمس اپلای مرجع تخصصی مهاجرت به آلمان در ایران

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید بتواند خدمات متنوعی برای مهاجرت به این کشور مانند دریافت آوسبیلدونگ و ویزای تحصیلی را ارائه دهد. چرا که تنها در این صورت است که می‌توان این موسسه را بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان دانست. به‌طور کلی روش‌ های زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد اما مهاجرت تحصیلی و اقدام از طریق آوسبیلدونگ بهترین، سریع‌ ترین و ارزان‌ ترین روش‌ مهاجرت به این کشور است.

از میان تمام مقصدهای مهاجرتی، همواره کشور آلمان انتخاب اول بسیاری از دانشجویان و کارجویان ایرانی بوده است. چرا که شرایط کار و زندگی در این کشور بسیار ایده‌آل می‌باشد و مهاجرین می‌توانند به‌راحتی اقامت دائم کشور آلمان را بعد از مدتی اقامت در این کشور دریافت کنند. شایان‌ذکر است که کشور آلمان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان به‌شمار می‌آید و به همین خاطر مهاجرین ایرانی می‌توانند به‌راحتی به این کشور مهاجرت کنند.

افراد علاقه‌مند به مهاجرت همواره به دنبال روش‌ هایی آسان برای مهاجرت هستند. به همین خاطر بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید به‌صورت تخصصی خدمات باکیفیتی را در زمینه دو روش عنوان‌ شده ارائه دهد. با بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به آلمان که جزو خدمات بهترین راه و روش مهاجرتی به این کشور هستند، آشنا می‌شویم.

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ (Ausbildung)

خیلی از افراد علاقه‌مند به مهاجرت به کشور آلمان، شرایط و یا علاقه ادامه تحصیل را ندارند و به همین خاطر مهاجرت به این کشور برای آن‌ها تبدیل به آرزو شده است. خبر خوب این می‌باشد که شما می‌توانید بدون تحصیل در دانشگاه‌های آلمان نیز می‌توانید به این کشور صنعتی مهاجرت کنید. برای این کار تنها کافی است در دوره‌های فنی کشور آلمان که تحت نام آوسبیلدونگ شرکت کنید.

در این دوره‌ های کارآموزی افراد بسته به تخصص و تجربه کاری خود، در دوره‌ های دو الی چهار ساله شرکت می‌کنند و دروس عملی و نظری را آموزش می‌بینند. برای شرکت در این دوره‌های فنی شما باید مدرک معتبر زبان آلمانی در سطح B2 داشته باشید. شایان‌ذکر است که شما با داشتن حداقل مدرک دیپلم نیز می‌توانید در دوره‌های آوسبیلدونگ شرکت نمایید. البته اگر مدرک تحصیلی شما در رشته کاری‌تان بالاتر باشد، به پذیرش سریع‌تر و حقوق دریافتی بالاتر کمک می‌کند.

افراد علاقه‌مند به مهاجرت برای شرکت در دوره‌های فنی آلمان باید در بازه سنی ۱۸ الی ۲۵ سال باشند (در بعضی موارد خاص تا 40 سال). بعد از پایان دوره آوسبیلدونگ، شما می‌توانید در این کشور مشغول به کار شوید و بعد از گذشت پنج سال، در صورت برخورداری از شرایط لازم، اقامت بهترین کشور اروپا را دریافت نمایید. باتوجه به پیچیدگی‌های بسیار زیاد مهاجرت از طریق شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ، استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان می‌تواند شما را در این مسیر دشوار کمک کند. چرا که بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان، تجربه بالایی در این زمینه دارد و می‌تواند در تمام مراحل این روش مهاجرتی، به شما مشاوره دهد.

مشاوره تلفنی رایگان آوسبیلدونگ ☎️02191070170☎️

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل ؛ از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

همان‌طور که اشاره شد، یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور آلمان، مهاجرت تحصیلی است. چرا که در این روش دانشجویان به پرداخت هزینه‌های سنگین مهاجرت نیازی نخواهند داشت و می‌توانند در یکی از بهترین کشورهای دنیا از نظر سیستم آموزشی تحصیل کنند. باید اشاره کرد که مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد و به همین خاطر شما به مشاوره بهترین موسسه مهاجرتی آلمان در این زمینه نیاز خواهید داشت.

به‌طور کلی دانشجویان می‌توانند در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کشور آلمان تحصیل کنند. هرچند که شانس پذیرش تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در این کشور بسیار بیشتر است. دانشجویان به دو زبان انگلیسی و آلمانی می‌توانند در دانشگاه‌ های آلمان تحصیل کنند اما این امر به شرایط دانشگاه و رشته مورد نظر شما بستگی دارد. به‌طور کلی برای تحصیل در آلمان شما باید حداقل از مدرک B2 زبان آلمانی و یا مدرک آیلتس با نمره 6.5 برخوردار باشید.

مراحل تحصیل در آلمان در ظاهر بسیار ساده به نظر می‌رسد اما در باطن پیچیدگی‌ های بسیار زیادی دارد. برای مهاجرت از طریق تحصیل در این کشور شما در ابتدا باید پذیرش یکی از دانشگاه‌ های آلمان را دریافت کنید. در مرحله بعد به سراغ دریافت ویزای خود در سفارت آلمان می‌روید و در صورت دریافت ویزا، می‌توانید به این کشور برای تحصیل سفر کنید. شایان‌ ذکر است که پس از پایان دوره تحصیل، در صورت پیدا کردن شغل مناسب شما می‌توانید به مدت پنج سال دیگر در آلمان اقامت داشته باشید. بعد از این مدت امکان دریافت اقامت دائم آلمان وجود دارد.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

کشور کانادا یکی از محبوب‌ ترین مقصد‌های مهاجرتی برای دانشجویان ایرانی است. چرا که شرایط زندگی در این کشور بسیار ایده‌ آل می‌باشد و دانشجویان می‌توانند با کم‌ ترین هزینه به این کشور پیشرفته مهاجرت کنند. به‌طور کلی روش‌های متعددی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که مهاجرت تحصیلی تنها یکی از آن‌ها است.

اقدام از طریق سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری نیز یکی از همین روش‌ها به‌شمار می‌آید که دشواری‌ های کم‌ تری دارد. هرچند شما برای مهاجرت تحصیلی به این کشور به مشاوره حقوقی و خدمات یک وکیل مجرب نیاز دارید. بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا می‌تواند با بهترین کیفیت، این خدمات را در اختیار شما قرار دهد. شایان‌ذکر است که بدون دریافت مشاوره در این زمینه، اقدام برای مهاجرت به کشور کانادا توصیه نمی‌شود. چرا که شرایط پذیرش در دانشگاه‌ های این کشور و دریافت ویزای تحصیلی کانادا پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد.

ارتباط برقرار کردن با دانشگاه یا کارفرمای کانادایی باید مطابق با اصولی خاص انجام شود تا شانس پذیرش کاری یا تحصیلی شما در این کشور افزایش پیدا کند. به همین خاطر وکلا و مشاورین بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا می‌توانند در این زمینه به شما بسیار کمک کنند. با دو خدمت اصلی و برتر بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا آشنا می‌شویم.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

از یک موسسه مهاجرت به کانادا چه انتظاری می‌ رود؟

زمانی که قرار است یک موسسه مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید، باید به مواردی توجه نمایید. اگر به موفقیت از این مرحله عبور نمایید، به امتیازاتی می‌رسید که آینده درخشانی را برای پرونده مهاجرتی شما رقم خواهد زد. در این بخش از مطلب قصد داریم تا ویژگی‌ها و مزایای استفاده از موسسه‌های مهاجرتی ایده‌آل را بررسی کنیم و بگوییم که باید چه انتظارهایی از آن‌ها داشته باشید.

داشتن مشاوره اولیه رایگان

موسسه مهاجرت به کانادا که سوابق و عملکرد خوبی دارد و به مشتریان احترام می‌گذارد، برای مشاوره اولیه هزینه‌ای دریافت نخواهد کرد. به طوری که تنها با یک تماس تلفنی ساده می‌توانند اطلاعاتی مانند آخرین قوانین مهاجرتی، شرایط هر یک از روش‌های مهاجرت به کانادا، هزینه‌های مربوط به دریافت پرونده و حتی هزینه‌های مربوط به مهاجرت را به دست بیاورید.

به همین دلیل به دنبال انتخاب موسسه‌هایی باشید که همان ابتدا برخی از سوالات و ابهامات را در ذهنتان محو کند. سپس با بررسی اطلاعات و عملکرد مشاورین موسسه می‌توانید پرونده مهاجرتی و انجام سایر مراحل را به آن‌ها بسپارید.

دسترسی متقاضی به سایت رسمی و صفحات اجتماعی

موسسه‌های مهاجرتی معتبر تمام تلاش خود را می‌کنند تا متقاضیانشان به بهترین و جدیدترین اطلاعات ممکن دسترسی داشته باشند. به همین دلیل در شبکه‌های اجتماعی و صفحه و سایت رسمی خود اطلاعاتی را قرار می‌دهند تا افراد به راحتی اطلاعاتی راجع به وضعیت قوانین مهاجرتی به دست بیاورند.

حتی برخی موسسه‌ها در لایوهای اینستاگرامی وقتی را مختص به پاسخ دهی سوالات بازدید کنندگان قرار می‌گذارد. اگر شرکت یا موسسه مهاجرت به کانادای شما نیز چنین اقداماتی را در صفحه اجتماعی خود انجام می‌دهد و وب سایتی معتبر دارد، انتخاب مناسبی برای مهاجرت خود کرده‌اید.

رزومه کاری و پرونده‌ های مهاجرتی موفق

یک موسسه مهاجرتی کانادا خوب می‌تواند بیشتر پرونده‌ها را به دلیل عملکرد خوب به سرانجام برساند. به همین دلیل اگر قصد انتخاب یک موسسه برای انجام کارهای مهاجرتی خود را دارید، به سابقه آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.

همچنین داشتن سابقه کاری درخشان این تضمین را می‌دهد که موسسه از نظر عملکردی مناسب بوده و قرار نیست مشکلاتی را در آینده به وجود بیاورد. همچنین این اطمینان را دارید که سرمایه شما قرار نیست به دلیل اشتباهات موسسه از بین برود.

امکان مراجعه حضوری به دفتر موسسه

اگر شما واژه موسسه مهاجرت به کانادا را در گوگل جست و جو کنید، با انبوهی از سایت‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه مواجه خواهید شد. بیشتر شرکت‌های مهاجرتی که در این لیست حضور دارند، تنها به صورت مجازی فعالیت می‌کنند. به همین دلیل دارای دفتر حضوری نیستند و شاید افراد زیادی نتوانند به آن‌ها اعتماد داشته باشند.

اگر شما هم جزو همین دسته از افراد هستید، به دنبال شرکت‌هایی باشید که خدمات مورد نیازتان را به صورت حضوری نیز ارائه نمایند. همچنین با مراجعه حضوری به یک دفتر مهاجرتی مناسب و صحبت با مشاوران به صورت رو در رو می‌توانید اطلاعات بهتری نسبت به شرایط پرونده خود کسب نمایید.

سابقه کاری مشاوران

بدون شک مشاوران و وکلای یک موسسه مهاجرتی هستند که به آن اعتبار و ارزش می‌بخشند. همچنین پرونده مهاجرتی شما قرار است که به دست همین افراد پیگیری شود و به سرانجام برسد. به همین دلیل این انتظار وجود دارد که موسسه مورد نظر پرونده را به دست بهترین مشاوران خود بسپارد. البته که موسسه‌های مهاجرتی خوش سابقه نسبت به رزومه کاری وکلای خود حساس هستند و سعی می‌کنند که بهترین افراد را در موسسه برای مشاوره استخدام نمایند.

توجه به وضعیت متقاضی

زمانی که برای سپردن پرونده مهاجرتی به یک موسسه مراجعه می‌کنید، مشاور وظیفه دارد که تمامی شرایط شما را مورد بررسی قرار دهد. با بررسی همین شرایط مشاور شناخت خوبی به وضعیت فعلی داوطلب پیدا کرده و بهترین روش مهاجرتی را برای پرونده مورد نظر پیشنهاد خواهد داد. به طور کلی مواردی که باید در بررسی وضعیت متقاضی حضور داشته باشند به شرح زیر است:

✔ شرایط مالی و ثبت تمامی دارایی‌های نقد و غیرنقد متقاضی
✔ کنترل وضعیت تحصیلی و مدارک مورد نظر
✔ سطح زبان داوطلب ( برای متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا زبان انگلیسی و فرانسوی )
✔ بررسی سوابق کاری
✔ انتخاب روش مناسب در شرایطی که داوطلب اقوام درجه یک ساکن در خاک کانادا دارد

جالب است بدانید که بسیاری از موسسه‌های مهاجرتی معتبر برای بررسی این عوامل هزینه خاصی را دریافت نمی‌کنند. همچنین پس از بررسی اولیه پرونده و عقد قرار داد تمامی جزئیات لازم را طی یک یا چند جلسه مشاوره برای پیگیری مراحل و اطمینان بیشتر ثبت می‌کنند.

انتخاب روش مناسب برای مهاجرت کنندگان

متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا  می‌توانند از روش‌های متناسب با شرایط خود برای انجام این کار استفاده کنند. به عنوان مثال فردی که دارای شرایط مالی خوبی است و سوابق کاری رده بالا را دارد، نیازی نیست دردسرهای روش‌ مهاجرت تحصیلی را به دوش بکشد؛ زیرا با ویزای سرمایه گذاری خیلی راحت‌تر می‌تواند به خاک کانادا ورود پیدا کند. اگر شما نسبت به شرایط هر یک از روش‌های مهاجرتی ندارید، کار را به یک موسسه مهاجرت به کانادا بسپارید تا روش مناسبی را انتخاب نماید.

شناخت آخرین قوانین مهاجرتی کشور کانادا

بدون شک یکی از بزرگترین نکات برای رسیدن به موفقیت در مسیر مهاجرت شناخت قوانین است. افرادی که قصد ورود به خاک کشور کانادا را دارند، باید نسبت به قوانین مهاجرتی جدید این کشور شناخت خوبی داشته باشند. موسسه‌های مهاجرتی با تجربه و ایده‌آل همواره سعی می‌کنند که خود را با قوانین بروز نگاه دارند تا پرونده مشتریان موکلان آن‌ها با مشکل خاصی مواجه نشوند. به همین دلیل نیز چنین موسسه‌هایی رزومه کاری و تعداد پرنده موفق بهتری دارند.

اطلاع رسانی وضعیت پرونده به داوطلب

زمانی که شما پرنده خود را به یک موسسه مهاجرت به کانادای با تجربه و عالی می‌سپارید، دیگر نیازی نیست که وضعیت مراحل را پیگیری کنید؛ زیرا این موسسات هر تغییری که در وضعیت پرونده ایجاد شود را به اطلاع موکلان خود می‌رسانند. همچنین در صورتی که نیاز باشد که پرونده از مسیر دیگری طی شود، تایید و نظر مشتری نیز لحاظ خواهد شد. البته که با این امتیاز متوجه می‌شوید که مبلغ پرداختی شما بابت انجام چه کارهایی هزینه می‌‌شود.

دریافت هزینه معقول

موسسه ‎های مهاجرتی کار کشته برای دریافت هزینه پرونده دارای نرخ نامه مشخصی هستند. همچنین این موسسات طبق سازمان‌های نظارتی مانند وزارت کار فعالیت کرده و طبق تعرفه هزینه‌ها را برای مشتری تخمین می‌زنند. به همین دلیل زمانی که پرونده خود را به یک موسسه مهاجرتی ایده‌آل می‌سپارید، نیازی نیست که بابت هزینه‌ها نگرانی خاصی داشته باشید. همچنین این ویژگی برای افرادی که بودجه کمی بابت مهاجرت در نظر گرفته‌اند یک امتیاز استثنایی محسوب می‌شود.

کنترل صفر تا صد پرونده

اگر از یک موسسه مهاجرتی استفاده می‌کنید و باز هم برخی مراحل پرونده را به شخصه انجام می‌دهید، موسسه مناسبی را برای اهداف مهم خود انتخاب نکرده‌اید. موسسه‌های مهاجرتی معتبر صفر تا صد مراحل اداری پرونده مهاجرتی مورد نظر موکلان خود را کنترل می‌کنند. همچنین برخی از موسسه‌ها شما را بعد مهاجرت و سفر نیز برای انجام کارهایی مانند پیدا کردن محل اقامت یا شغل مناسب راهنمایی خواهند کرد. ضمنا زمانی که مشکل احتمالی پیش بیاید میتوانید روی کمک مشاوران مهاجرتی حساب کنید.

 

اکسپرس اینتری ؛ سیستمی برای مهاجرت آسان به کانادا

یکی از جذاب‌ ترین و بهترین روش‌های مهاجرت به کشور کانادا، اقدام از طریق سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری است. درواقع این سیستم برای آسان‌تر شدن فرایند مهاجرت به این کشور در سال ۲۰۱۵ توسط دولت کانادا معرفی شد. اگر قصد دریافت اقامت دائم کانادا را دارید، اقدام از طریق سیستم اکسپرس اینتری بهترین گزینه برای شما است.

باید اشاره کرد که اکسپرس اینتری یک برنامه مهاجرتی مانند مهاجرت کاری یا تحصیلی نیست. بلکه صرفا یک سیستم مهاجرتی برای ارسال آسان‌تر تقاضای مهاجرت به این کشور کاربرد دارد. هرمس اپلای به‌عنوان بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا، خدمات مشاوره‌ای بسیار خوبی را در این زمینه ارائه می‌دهد تا شما بتوانید به‌راحتی از طریق این سیستم تقاضای مهاجرت خود را برای دولت کانادا ارسال کنید. این سیستم به این شکل کار می‌کند که افراد متقاضی مهاجرت به کانادا درخواست خود را تحت عنوان اظهار تمایل برای دولت کانادا ارسال می‌کنند.

این درخواست باید تحت برنامه مهاجرتی استانی و یا فدرال کشور کانادا باشد. در مرحله بعد یک سیستم امتیازدهی جامع، به متقاضیان و رزومه آن‌ها امتیاز می‌دهد و در نهایت در صورت واجد شرایط بودن، دعوت‌نامه ارسال تقاضای ویزای اقامت دائم این کشور برای آن‌ها ارسال می‌شود. متقاضیان ۹۰ روز فرصت دارند تا مدارک خود را تکمیل و هزینه لازم برای صدور اقامت دائم را به دولت کانادا پرداخت. بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا می‌تواند در تمام فرایند مهاجرت به این کشور از طریق سیستم اکسپرس اینتری در کنار شما باشد تا شما بتوانید بدون دغدغه، مسیر مهاجرت و دریافت اقامت کانادا را طی کنید.

بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا

کشور استرالیا قبل از داغ شدن تب مهاجرت به کشورهای خارجی از بهترین مقصد‌های مهاجرت بود. چرا که شرایط اقتصادی در این کشور مناسب است و روش‌های بسیار متنوعی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان به مهاجرت کاری، تحصیل و سرمایه‌گذاری اشاره کرد. شرایط مهاجرت کاری به استرالیا به نسبت کشورهای مطرح اروپایی و حتی آمریکا آسان‌تر است. چرا که برای دریافت ویزای کاری از کشورهای اروپایی، هیچ جویای کاری در اتحادیه اروپا و در زمینه مورد نظر نباید وجود داشته باشد.

این امر شرایط موفقیت مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی را دشوار می‌کند. درصورتی‌که تقاضای نیروی کار خارجی در استرالیا بسیار بالا است و افراد علاقه‌مند به مهاجرت به‌راحتی می‌توانند به این کشور سفر کنند. بهترین شرکت مهاجرتی به استرالیا خدمات بسیار متنوعی را در زمینه انواع روش‌های مهاجرت به این کشور ارائه می‌دهد.

درواقع یک موسسه مهاجرتی برتر در تمام روش‌های مهاجرت به استرالیا متخصصینی دارد که می‌توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. چرا که مهاجرت به این کشور فرایندهای قانونی متعددی دارد و برای طی کردن این فرایند، شما به خدمات مشاوره‌ ای بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا نیاز خواهید داشت. با برخی از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا در زمینه مهاجرت به این کشور آشنا می‌شویم.

بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا

کار در استرالیا برای مهاجرت به این کشور

دریافت ویزای کار استرالیا یکی از اصلی‌ترین خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا است. مشاورین و وکلای این موسسه باید بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن شما را در نگارش رزومه‌ای اصولی و مناسب کمک کنند. در ادامه شما می‌توانید با ارسال رزومه برای فرصت‌های شغلی مختلف در این کشور، پیشنهاد شغلی یا یک جاب آفر از کارفرمای استرالیایی دریافت کنید.

مراحل بعدی مهاجرت کاری به استرالیا با روش‌های دیگر مهاجرت به این کشور یکسان است. شما در ابتدا یک وقت مصاحبه از سفارت این کشور دریافت می‌کنید و در صورت قبول شدن در مصاحبه، می‌توانید ویزای کار موقت خود را دریافت نمایید. از اصلی‌ترین شروط دریافت جاب آفر و در نهایت مهاجرت کاری به استرالیا می‌توان به برخورداری از مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره شش و همچنین برخورداری از یک رزومه قوی اشاره کرد. چرا که کارفرمایان استرالیایی به دنبال نیروی کار متخصص هستند و می‌خواهند بهترین‌ها را استخدام کنند. به همین خاطر شما باید رزومه‌ای قوی داشته باشید.

مهاجرت از طریق تحصیل در استرالیا ؛ از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا

بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا می‌تواند به شما در دریافت ویزای تحصیلی و تحصیل در دانشگاه‌ های برتر این کشور نیز کمک کند. چرا که بسیاری از دانشجویان در نگارش انگیزه‌نامه مناسب موفق نیستند و نمی‌توانند مهارت‌های خود را به اساتید دانشگاه‌ های استرالیا اثبات کنند. به همین خاطر استفاده از خدمات مشاوره‌ای بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا می‌تواند برای این دسته از دانشجویان بسیار مفید باشد.

برای تحصیل در کشور استرالیا در ابتدا شما باید مدرک حال حاضر خود را با مدارک تحصیلی این کشور تطبیق دهید. این کار نیز از خدمات منحصربه‌فرد بهترین موسسه مهاجرتی به استرالیا به‌شمار می‌آید. چرا که اطلاعات مدارک تحصیلی کشور استرالیا و سیستم امتیازبندی آن تنها در دسترس وکلای مجرب این موسسه است. از جمله مدارک لازم برای مهاجرت تحصیلی به کشور استرالیا می‌توان به گواهی تمکن مالی، انگیزه‌نامه، سوابق تحصیلی و ریز نمرات اشاره کرد.

مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری یا خرید ملک در استرالیا

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در استرالیا یا دیگر کشورهای خارجی فرایند حقوقی بسیار پیچیده‌ای دارد که تنها وکلای بهترین دفتر مهاجرتی به استرالیا از پس آن‌ها برمی‌آیند. برای مثال برخلاف بسیاری از کشورهای دیگر، افراد برای سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا در ابتدا باید برخی تاییدیه‌ ها را از سازمان‌های تعیین‌شده کشور استرالیا دریافت کنند. برای مثال شما باید گردش مالی تجاری بیش از سالانه ۷۵۰ هزار دلار در طی دو سال از چهار سال گذشته داشته باشید.

از طرف دیگر حداقل مبلغ سرمایه‌ گذاری در این کشور بسته به نوع ویزا حدود پنج میلیون دلار است. البته در برخی از شاخه‌های ویزای سرمایه‌گذاری کشور استرالیا مانند شاخه کارآفرینی ساب کلاس 188E شما به مبلغی برای سرمایه‌گذاری نیاز نخواهید داشت!

برای مهاجرت از کجا شروع کنیم

برای مهاجرت از کجا شروع کنیم؟

مهاجرت یکی از مهم‌ ترین تصمیمات افراد در زندگی است. تصمیمی که اگر همراه با توان مالی، تحقیق، دریافت مشاوره و برنامه‌ ریزی صحیح باشد، می‌تواند آینده‌ ای روشن را برای شما رقم بزند.

سخن آخر

مهاجرت به خارج طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. جهت کسب نتیجه بهتر و زودتر برای مهاجرت باید از بهترین موسسه مهاجرتی کشور برای مهاجرت کمک گرفت. مهم‌ ترین ویژگی‌ های یک موسسه معتبر برای مهاجرت شامل مجوزهای رسمی، وکلای حقوقی رسمی، پشتیبانی ۲۴ ساعته، شماره تلفن و دفتر مرکزی ثابت و سابقه طولانی و تجربه کاری بالا است.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
موسسه مهاجرتی معتبر چه مجوزهایی باید داشته باشد؟
موسسات مهاجرتی معتبر میبایست از سازمان های مربوط به اعزام دانشجو و یا کاریابی مجوز ذی صلاح را داشته باشند و دارای شماره ثبت باشد.
موسسات مهاجرت حتما باید دفتر حضوری هم داشته باشند؟
بله، موسساتی معتبر هستند که علاوه بر داشتن مجوزات لازم شماره تلفن ثابت و دفتر حضوری برای مشاوره حضوری داشته باشد.
موسسه مهاجرتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟
برخورداری از تمامی مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در ایران، برخورداری از تمامی مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در کشور مقصد، داشتن شماره موبایل، خط تلفن ثابت و دفتر مرکزی ثابت، ارائه مشاوره رایگان، پشتیبانی ۲۴ ساعته، معرفی وکلای رسمی در کشور مقصد و ایران، سوابق، تجربیات و حسن شهرت، موسسه مهاجرتی هرمس اپلای
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرزانه
1 سال قبل

موسسه شما در زمینه سرمایه گذاری در ترکیه اقدام میکنه؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  فرزانه
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
بله ، از طریق خرید ملک و ثبت شرکت میتوانید در ترکیه سرمایه گذاری کنید .

پیمان
1 سال قبل

موسسه شما برای مهاجرت تحصیلی به کدوم کشورها اقدام میکنه؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  پیمان
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
برای اکثر کشور ها اقدام میکنیم ، باید ابتدا شرایط شما رو بررسی کنیم و با توجه به شرایطتون بهترین کشور رو بهتون پیشنهاد بدیم .

نیاز جمالی
1 سال قبل

سلام.
من 43 سال دارم ارشد آی تی هستم متاهل برای دوره زبان آلمانی در کالج های مجارستان شانس ویزا دارم؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  نیاز جمالی
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به شرایط سنیتون شانس بالایی ندارید متاسفانه .

شقايق
1 سال قبل

سلام وقتتون بخير
در زمينه مهاجرت پرستار به سوييس هم فعاليت داريد؟؟

کارشناس هرمس
پاسخ به  شقايق
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر.
در حال حاضر اعزام نیروی پرستار به کشور آلمان داریم فقط .

مهدی
1 سال قبل

سلام و درود
لطفا در مورد بهترین موسسه مهاجرت به آلمان، بهترین موسسه مهاجرت به کانادا و همین طور بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا تو مقاله تون مطلب بزارین.
تشکر از مقاله خوبِ بهترین موسسه مهاجرتی که راهنمای خوبی بود برای مهاجرت.

آقای قلی پور
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

سلام و عرض ادب
مقاله آپدیت شد. ممنون از همراهی تک تک کاربران و مخاطبان عزیز هرمس اپلای.

کادر هرمس اپلای