اقامت کانادا با کمترین هزینه

اقامت کانادا با کمترین هزینه

اقامت کانادا با کمترین هزینه مطلبی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. گرانترین شهر های کانادا برای زندگی عبارتند از بزرگترین شهر ها و شهر های سر سبز شمالی. اگر می خواهید یک شهر برای اقامت کانادا با کمترین هزینه پیدا کنید؛ به شهرهای کوچکتر، به ویژه ایالت های کبک و اونتاریو توجه کنید. در این قسمت از مقاله، ارزان ترین شهر های کانادا برای زندگی را با هم بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

ارزان ترین شهر های کانادا برای زندگی کدامند؟ در این مقاله با استفاده از اطلاعات هزینه های زندگی در هر کدام از شهر ها و مقایسه آن با حقوق و دستمزد دریافتی، ارزان ترین شهر های کانادا را برای اقامت معرفی کرده ایم. این مقایسه بین شهر های محبوب و با جمعیت 100 هزار نفری یا کمتر در کانادا انجام شده است. تمامی این شهر ها، مرکز ایالت های خود بوده و بیشترین قلمرو را در استان خود دارند.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:
تحصیل در کانادا

20 شهر از ارزان ترین شهر ها برای اقامت کانادا

شربروک، ایالت کبک:

هزینه زندگی در شربروک کانادا تقریبا 16 درصد کمتر از میانگین متوسط کل کانادا است. به همین جهت این شهر با جمعیت بیش از 100 هزار نفری، ارزان ترین شهر کانادا محسوب می شود. در حدود 160 کیلومتری شرق شهر مونترال، شربروک شهری با چندین موسسه تحقیقاتی و دانشگاهی و هزاران دانشجو است.

لاوال، ایالت کبک:

لاوال یکی دیگر از شهر های ارزان استان کبک برای اقامت است. هزینه های عمومی زندگی در لاوال، 10 درصد کمتر از میانگین کشوری کانادا است. به همین دلیل این شهر هم، شهری ارزان برای اقامت کانادا است. لاوال در حدود 30 کیلومتری شمال غرب مونترال است و حومه آن شهر محسوب می شود. اقتصاد و تعادل مالی لاوال نیز با توجه به جمعیت و وسعت آن کوچک است.

ساگوئنای، ایالت کبک:

ساگوئنای یکی دیگر از شهرهای ارزان ایالت کبک است. این شهر با هزینه زندگی هشت درصد پایین تر از میانگین کشوری، مقصد خوبی برای افراد تازه وارد یا کم درآمد محاسبه می شود. ساگوئنای در 200 کیلومتری شمال شهر کبک قرار دارد و تقریبا اکثر جمعیت این شهر به زبان فرانسوی صحبت می کنند. اقتصاد این شهر نیز عمدتا روی آلومینیوم می چرخد.

لویس، ایالت کبک:

هزینه زندگی در لویس 7.9 درصد کمتر از میانگین ملی است. اقتصاد این شهر به نفت و صنایع نفتی وابسته است. شهر لویس نیز یکی از همگن ترین شهر های کانادا است زیرا اکثریت جمعیت آن به زبان فرانسوی صحبت می کنند.

تربنن، ایالت کبک:

هزینه زندگی در تربنن نیز 7 درصد کمتر از میانگین کشوری در کانادا است. شهر تربنن در موقعیت 30 کیلومتری شمال مونترال قرار دارد و از حومه های آن محسوب می شود. وجود مراکز متعدد و کارخانه های تولیدی این شهر را به یکی از شهر های تولیدی و تجاری کانادا تبدیل کرده است.

مونکتون، ایالت نیوبرانزویک:

با جمعیتی که کمی بیشتر از 70 هزار نفر است، مونکتون بزرگترین شهر نیوبرانزویک است. این شهر نیز یکی از شهرهای موجود برای اقامت کانادا در کانادا با کمترین هزینه  است و هزینه زندگی در آن 2 درصد کمتر از میانگین کشوری است. این شهر یک اقتصاد قوی و بسیار متنوع در زمینه های مختلف دارد.

ابوتسفورد، ایالت بریتیش کلمبیا:

با هزینه زندگی 3.6 درصد کمتر از میانگین کشوری، ابوتسفورد ارزانترین شهر بزرگ در ایالت بریتیش کلمبیا است. این شهر حدود 70 کیلومتر از ونکوور فاصله دارد و در منطقه دره فریزر قرار دارد.

سنت کاتارینز، ایالت اونتاریو:

سنت کاتارینز یکی از ارزانترین شهرهایی است که در ایالت اونتاریو واقع شده است و هزینه زندگی در آن 0.5 درصد کمتر از میانگین کشوری کانادا است. بزرگترین شهر منطقه نیاگارا، یعنی سنت کاتارینز، اقتصادی بر پایه تولید و صنعت دارد.

خلیج تاندر، ایالت اونتاریو:

هزینه زندگی در خلیج تاندر تنها 0.1 درصد بالاتر از میانگین کشوری کانادا است. خلیج تاندر مرکز تجاری، اداری و پزشکی شمال غرب ایالت اونتاریو است که بسیاری از مردم در این شهر، در بخش عمومی فعالیت می کنند.

لندن، ایالت اونتاریو:

هزینه زندگی در شهر لندن 0.5 درصد بالاتر از میانگین کشوری کانادا است. این شهر در حدود 170 کیلومتری جنوب غربی تورنتو واقع شده است و گردش مالی و اقتصادی آن براساس تحقیقات پزشکی، آموزش، فناوری اطلاعات و صنایع بیمه است.

نکته آخر

با توجه به مطالب گفته شده در این مطلب، ده شهر مذکور، بهترین شهر ها برای اقامت کانادا با کمترین هزینه هستند. نتیجه کلی این مطلب آن است که اگر شما به دنبال مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا با کمترین هزینه و شرایط بهتر می گردید باید به طور کلی به دنبال شهر هایی باشید که در عین اینکه جمعیت کمی دارند اما اقتصاد و تولید فعالی دارند. همچنین هزینه های خوراک، پوشاک و مسکن باید در این شهر ها نسبت به استاندارد های ملی کانادا پایین تر باشد.

مقاله پیشنهادی—>هزینه اقامت در کانادا

سؤالات متداول

شهر شربروک در استان کبک بدلیل دارا بودن چندین موسسه تحقیقاتی و دانشگاهی برای دانشجویان بسیار مناسب میباشد.

در این شهر استان اونتاریو هزینه زندگی بالاتر از میانگین کشوری میباشد.

اغلب مردم شهر ساگوئنای به زبان فرانسوی صحبت میکنند.

بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی :

پایتخت سوئیس

برن پایتخت سوئیس است که با جمعیتی حدود 144000 نفر به عنوان پنجمین شهر پرجمعیت این کشور شناخته می‌شود. این شهر در شمال غربی سوئیس و در ایالتی به نام برن واقع شده است. در

رایگان مشاوره بگیر

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن